Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
показать весь текст
hhoma 19 апреля в 09:59
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Кузякин 19 апреля в 10:00
Ответ дляhhoma
Удалено администрацией...
чаревна 19 апреля в 10:01
Ответ дляdarsi
Прям до кожного підходили і запитували, ви ВПО? Чи аби що ляпнуть?
Мотаюсь я по городу и заехала в другой его район. Подхожу к женщине, спрашиваю как доехать туда то.
Она мне говорит, ой я сама ВПО города не знаю.
Мне тогда так, почему то смешно стало.
Кузякин 19 апреля в 10:01
Ответ длячаревна
Мотаюсь я по городу и заехала в другой его район. Подхожу к женщине, спрашиваю как доехать туда то.
Она мне говорит, ой я сама ВПО города не знаю.
Мне тогда так, почему то смешно стало.
В Харькове тоже есть такое
чаревна 19 апреля в 10:03
Ответ дляКузякин
Короче аннуост загасили. Кто там следующий толкается в очереди?
То вы её вживую не видели в теме про 45 летних)
AmazingLady 19 апреля в 10:03
.
...А какие пробки замечательные на московском и на выезд на левобережную...точно меньше людей... В скаймолле на выходных очередь желающих на гоночные . Десять минут 500 грн
4 1 1
Кузякин 19 апреля в 10:04
Ответ длячаревна
То вы её вживую не видели в теме про 45 летних)
И не надо. У меня и так психика не алле
lyudai 19 апреля в 10:05
Ответ дляКузякин
Короче аннуост загасили. Кто там следующий толкается в очереди?
Может она настолько испугалась апокалиптической картины в Киеве, что спряталась так глубоко, что интернет не достает.
А может свои бредни в другой теме пишет, занята.
чаревна 19 апреля в 10:05
Ответ дляAmazingLady
.
...А какие пробки замечательные на московском и на выезд на левобережную...точно меньше людей... В скаймолле на выходных очередь желающих на гоночные . Десять минут 500 грн
У нас в маке в выходной не посидишь народа тьма. Нет сест присесть и караван машин ещё в окошки
В общем, раша пусть валит на свои болота и занимается ими. Не фиг портить жизнь украинскому народу!!!
чаревна 19 апреля в 10:07
Ответ дляКузякин
И не надо. У меня и так психика не алле
Она как то, сейчас напишу мандела, пиз.ла, гавк.ла вроде не по правилам форума. Скажем так выступала, потом забанила меня. Где то я в темах на её коменты натыкалась но т к в бане уже ей не напишешь. И вот я попала в тему она свое табло выложила....ото у меня настроение было на весь день
11 1
lyudai 19 апреля в 10:08
Ответ дляhhoma
Удалено администрацией...
Там повна відірваність від реальності що в сприйнятті себе, що в баченні навколишнього.
VA 11 19 апреля в 10:12
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
Та яке вдвічі? Людей взагалі нема, пустий Київ. Пустий! Всі виїхали .
Nat-li 19 апреля в 10:13
Ответ дляlyudai
Может она настолько испугалась апокалиптической картины в Киеве, что спряталась так глубоко, что интернет не достает.
А может свои бредни в другой теме пишет, занята.
Полюбому с подругами в теме ’война-на-столетья’. Она такое любит.
AnnaOst 19 апреля в 10:21
Ответ дляrainbow2018
А вітер ганяв брудні папірці по пустинних бульварах? А зграї бездомних собак вили на луну? А по темним вулицям без освітлення шорхались дивні створіння? А плотний туман опускався на черги в атб за гнилою картоплею? А чули моторошні крики тих, хто не встиг втекти від берсерків з тцк? А безпризорні брудні діти тягнули до вас тонкі рученята в пошуку їжі? А пусті вагони метро неслись повз вас по мостам під цілодобове завивання сирени тривоги? А забиті фанерою вікна колись шикарних ресторанів дивилися на вас осліпшими глазницями?
Ні, просто молода жінка в кімнатних тапках, халаті і капюшоні під дощем з поглядом в середину себе, просто літній чоловік який йде по червоноармійській і голосно говорить сам з собою, просто тіла бухі вже в 9 ранку
На фото велика Васильківська прямо зараз. Ви хочете сказати що до війни була така ж кількість людей і машин?
19 9 3
AnnaOst 19 апреля в 10:22
Ответ для_Твоя_подруга
А как вы по внешнему виду киевлян от некиевлян отличаете? Мне вот очень интересно.
И ещё: вас психически больные только в Украине беспокоят? В Германии вы от их присутствия рядом с вами не напрягаетесь?)
По говору в основному відрізняю. Я порівнюю не з Німеччиною а з довоєнним Києвом
17 4 2
Nat-li 19 апреля в 10:24
Анечка, на какое число билет назад в рай? Надеюсь вам не долго страдать тут еще придется? Вообще не понимаю, как можно было так осмелеть и приехать в ВОЙНУ!!
16 2
_Твоя_подруга 19 апреля в 10:25
Ответ дляAnnaOst
По говору в основному відрізняю. Я порівнюю не з Німеччиною а з довоєнним Києвом
Т е в довоенном Киеве- все были коренные киевляне и говор у них был одинаковый? А теперь впо на фоне ’киевлян’ сильно выделяются? Я вас правильно понимаю?
15 1
_Твоя_подруга 19 апреля в 10:27
Ответ дляAnnaOst
Ні, просто молода жінка в кімнатних тапках, халаті і капюшоні під дощем з поглядом в середину себе, просто літній чоловік який йде по червоноармійській і голосно говорить сам з собою, просто тіла бухі вже в 9 ранку
На фото велика Васильківська прямо зараз. Ви хочете сказати що до війни була така ж кількість людей і машин?
А ’у вас’ в германии сами с собой люди не разговаривают?
AnnaOst 19 апреля в 10:28
Ответ для_Твоя_подруга
Т е в довоенном Киеве- все были коренные киевляне и говор у них был одинаковый? А теперь впо на фоне ’киевлян’ сильно выделяются? Я вас правильно понимаю?
Правильно розумієте, проживши кілька років в Києві більшість людей позбавлялися регіональних особливостей мови, зникало характерне гекання, словечком і т.д.
Kusyka 19 апреля в 10:29
Чоловіків менше від ТЦК ховаються. Молодих хлопців, пенсіонерів, жінок, з дітьми чи без - явно менше не стало. Транспорт теж забитий часто в будній день і не в пікові години
AnnaOst 19 апреля в 10:33
Ответ дляlyudai
Навіщо пишете такі брехливі коментарі? Яка Ваша мета?
Той факт що мої коментарі вам не подобаються не робить їх брехливими. Можете додати мене в блок лист і не рвати собі серце
_Твоя_подруга 19 апреля в 10:34
Ответ дляAnnaOst
Правильно розумієте, проживши кілька років в Києві більшість людей позбавлялися регіональних особливостей мови, зникало характерне гекання, словечком і т.д.
Вам нравится продолжать позориться?)
Ну тогда не обижайтесь, что над вами продолжают насмехаться...
13 1
_Irina-K_ 19 апреля в 10:35
В центральних районах на вихідних завжди людей було мало. На Хрещатику влітку (чи взагалі у теплі дні) - взагалі майже пусто. Зате в будні - натовп. Не знаю, де ви бачите менше. Навпаки - усе заставлено машинами, зараз почався активний сзон самокатів - то трешак. Скрізь у маркетах черги. Кияне це чи ВПО - яка, зрештою, різниця? Коли це у Києві було мало приїжджих?
Soufit 19 апреля в 10:35
Ответ дляИлария
Так цікаво, теми про підгузки і коханців ідуть на ’ура’, а як запитала, що дійсно хвилює в суспільстві, одразу ’ботяра’ 🤦🤣
Покажіть свіжу тему про підгузки, бо я їх уже років 8 не бачила в топі
Не покажите - ботяра
lyudai 19 апреля в 10:35
Ответ дляAnnaOst
Той факт що мої коментарі вам не подобаються не робить їх брехливими. Можете додати мене в блок лист і не рвати собі серце
Річ не в тому, що не подобаються, а саме в тому, що вони брехливі. Я в Києві живу.
14 1
Wendy Rhoades 19 апреля в 10:38
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
зазвичай так реагують ’свіжоспечені європейці’)
У мене враження, що в Києві всі якісь насуплені, виникало кожного разу, коли я поверталась з закордонної подорожі. У нас в суспільстві не прийнято весь час посміхатись, в Європі інша культура спілкування. Але це наші особливості. І коли такий досвід часто, ти сприймаєш це більш адекватно. Насуплені - не дорівнює нещасні, чи психічно не здорові.

Але якщо у вас такий досвід вперше, ви робите хибний висновок. Тому що на контрасті це дійсно виглядає інакше.

Проте ви до війни були такою ж частиною цього суспільства і можливо саме вас хтось з нас спрймав також як не дуже здорову, коли ви не посміхались весь час, а ми ось тільки повернулись з Європи))
13 1
rainbow2018 19 апреля в 10:38
Ответ длячаревна
Ещё одна тема, бегите все. Приезжайте к нам в Днепр. Машины такие ездят, можно просто стать вдоль дороги и получать эстетическое наслаждение. Соответственно и людей много в городе.
Дніпро Тримайтеся, рідненьки! І Ви, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Миколаїв, Херсон, Одеса - то наша гордість, форпост, скеля!
lyudai 19 апреля в 10:39
Ответ дляAnnaOst
Ні, просто молода жінка в кімнатних тапках, халаті і капюшоні під дощем з поглядом в середину себе, просто літній чоловік який йде по червоноармійській і голосно говорить сам з собою, просто тіла бухі вже в 9 ранку
На фото велика Васильківська прямо зараз. Ви хочете сказати що до війни була така ж кількість людей і машин?
Ну от дивіться. Ви тут маячню пишете. Але ж це не значить, що всі на форумі роблять те саме. Не узагальнюйте)
Vittoria66 19 апреля в 10:40
Да полно в Киеве людей, не меньше, если даже не больше, чем до войны. И киевлян полно, которые никуда и не выезжали с начала войны, среди которых есть и возвращенцы. В моем кругу выехавших аж 4 подруги, все остальные на месте.
И в Киеве гораздо больше людей, чем в компактном и небольшом Львове, который никогда не являлся и не является городом миллионником, Потому и создается впечатление, что во Львове больше людей за счет его размеров, в сравнении с мегаполисом.
lyudai 19 апреля в 10:43
Ответ дляAnnaOst
По говору в основному відрізняю. Я порівнюю не з Німеччиною а з довоєнним Києвом
Так то ж Ви ’вихватуєте’ із маси людей собі подібних. Так влаштоване людське сприйняття. Як в Німеччині Ваша увага буде привернута українською говіркою, так і в Києві реагуєте на провінційний суржик. Або на психічно хворих.