19 апреля в 09:53

Прием у врача без декларации платный?

Подскажите пожалуйста, терапевт с которым у меня декларация, на курсах. Спросила в реестратуре, говорят запишитесь к любому семейному.
То есть мне с ним нужно декларацию перезаключить чтоб бесплатно принял ?
Записали меня к ближайшему , смотрю в хелси написано, что он не принимает деклараций
Луковая 19 апреля в 09:54
Просто йдете до лікаря, що на заміні. Не треба нових декларацій
Играю_на_кларнете 19 апреля в 09:55
Безкоштовно
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:55
Ответ дляЛуковая
Просто йдете до лікаря, що на заміні. Не треба нових декларацій
Замены нет , сказали к любому . Но как без декларации?
emerald_88 19 апреля в 09:55
В вашому випадку безкоштовно буде. Все як і з вашим лікарем. Просто цей на заміні.
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:55
Ответ дляemerald_88
В вашому випадку безкоштовно буде. Все як і з вашим лікарем. Просто цей на заміні.
сказали замены нет
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:56
Там вообще один терапевт, который на курсах. Все остальные семейные
emerald_88 19 апреля в 09:56
Ответ дляГорня капучіно
сказали замены нет
Ничего страшного. Просто идете на приём по записи как обычно.
Пекельнi Борошна 19 апреля в 09:57
Ответ дляГорня капучіно
Замены нет , сказали к любому . Но как без декларации?
Вот так, пока ваш не работает, то бесплатно принимает любой. Декларация то у вас есть.
Луковая 19 апреля в 09:57
Ответ дляГорня капучіно
Замены нет , сказали к любому . Но как без декларации?
У вас є декларація. Лікар відсутній. Йдете до будь-якого іншого в цій клініці
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:58
Ответ дляЛуковая
У вас є декларація. Лікар відсутній. Йдете до будь-якого іншого в цій клініці
Спасибо!
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:58
Ответ дляПекельнi Борошна
Вот так, пока ваш не работает, то бесплатно принимает любой. Декларация то у вас есть.
Спасибо!
Мао_Мяо 19 апреля в 09:58
Коли я записувалась до лікаря, з яким укладено декларацію, мені відповіли, що мій лікар зараз приймає за іншою адресою, записали до іншого. Нічого не переукладала, нічого не платила
автор Горня капучіно 19 апреля в 09:58
Ответ дляemerald_88
Ничего страшного. Просто идете на приём по записи как обычно.
Спасибо!
Жена_КотораяСтена 19 апреля в 10:24
Ответ дляМао_Мяо
Коли я записувалась до лікаря, з яким укладено декларацію, мені відповіли, що мій лікар зараз приймає за іншою адресою, записали до іншого. Нічого не переукладала, нічого не платила
Підкажіть,будь ласка, а як записатись ? Моя звільнилась. Онлайн можу до іншого? На якому сайті? Я давно цього не робила,вже й пароль мабуть забула
Відморожена 19 апреля в 10:46
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Підкажіть,будь ласка, а як записатись ? Моя звільнилась. Онлайн можу до іншого? На якому сайті? Я давно цього не робила,вже й пароль мабуть забула
Якщо Ваша звільнилася Вам потрібно звернутися до реєстратури або завідувача амбулаторією і укласти нову декларацію.
Тушьмушьнюшь 19 апреля в 11:07
Ответ дляГорня капучіно
Замены нет , сказали к любому . Но как без декларации?
В реєстратура берете талончик до любого з тих, хто зараз на прийомі. Я так ходила, бо мій лікар хворів.
БезПаспортаНеПродаю 19 апреля в 14:08
Ответ дляГорня капучіно
Замены нет , сказали к любому . Но как без декларации?
Бесплатно, они ее заменяют
Мао_Мяо 19 апреля в 14:59
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Підкажіть,будь ласка, а як записатись ? Моя звільнилась. Онлайн можу до іншого? На якому сайті? Я давно цього не робила,вже й пароль мабуть забула
Я просто зателефонувала, щоб записатись до своєї, а мене записали до іншої. Але якщо ваша звільнилась, то може й прийдеться переуладати декларацію. Зателефонуйте їм, в усіх же правила різні
Жена_КотораяСтена 19 апреля в 20:54
Ответ дляМао_Мяо
Я просто зателефонувала, щоб записатись до своєї, а мене записали до іншої. Але якщо ваша звільнилась, то може й прийдеться переуладати декларацію. Зателефонуйте їм, в усіх же правила різні
Дякую