Не повезло з лікарем

Обстежуюся і лікуюся вже з 2018 року по страховці. Тобто лікар оглядає, питає - аа ,Ви по страховці, тоді я страховій скажу те то і те то, щоб вам прогарантували аналізи і обстеження. І все супер, я не плачу гроші в міру можливості, ще й препарати безкоштовно отримую.

А сьогодні що. Прийшла до лікаря, сказала скарги як є (я не маю звички з ЛІКАРЯ робити дурника і ломать комедію, вдаючи скарги, який не маю). Але кажу: я по страховці; я в декреті вже роки три не обстежувалася взагалі, тож будь ласка призначте пр максимуму що можна щоб по страховці було (лікарі прекрасно це вміють і знають).

А ця - подзвонила, продиктувала отакееенний список призначень (ну.. я ж так і хотіла), іі питають - діагноз попередній? Вона - та пацієтнка ДУМАЄ що з нею щось не те, хоче обстежитися.

Ну ясно страхова у віска покрутила, хай мол пацієнтка сама себе і обстежує.

Досі про це думаю. Ну ви бачили таке? Просто не вистачає культурних слів!
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:02
Я не троль, я вам клянуся, отак вона зробила.
Я тепер винайближчі 3-6 міс не можу звернутися з такими скаргами, бо скажуть ми вам консультацію вже організували, призначення у Вас є - ідіть і робіть.
Грошей у мене немає лишніх, і так збирала потроху на той поліс. Тепер я пів-року маю просто приймати знеболювальне, чи терпіти, якщо болітиме живіт, і навіть не знати що зі мною.
1 4
Фляшка на трьох 03 апреля в 03:04
Все правильно лікар зробила. Не видумувала липових діагнозів. І це не її справа знати, чи покриває ваш поліс медогляд чи ні. Це ви маєте знати, і казати, і виходячи з того, звертатись до лікаря. Лікарю від вашої страховки не гаряче не холодно, максимум 5 копійок отримує плюс.
7 1 1
Фляшка на трьох 03 апреля в 03:06
Ответ дляНіколи не збрешу
Я не троль, я вам клянуся, отак вона зробила.
Я тепер винайближчі 3-6 міс не можу звернутися з такими скаргами, бо скажуть ми вам консультацію вже організували, призначення у Вас є - ідіть і робіть.
Грошей у мене немає лишніх, і так збирала потроху на той поліс. Тепер я пів-року маю просто приймати знеболювальне, чи терпіти, якщо болітиме живіт, і навіть не знати що зі мною.
Якби у вас були скарги, вам би лікар встановила хоча ю попередній діагноз, а ви просто хотіли ’ прогуляти’ гроші страховки, обстежившись на все. Так це не працює
Ковбой Хагис 03 апреля в 03:07
Ой а вы думаете обследуетесь и там прям сразу правильный диагноз и лечение и всё прошло. Это надо на хорошего врача специалиста попасть . Я обследовалась по конкретному случаю со всех сторон - всё ок пейте ношпу
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:08
Ответ дляФляшка на трьох
Все правильно лікар зробила. Не видумувала липових діагнозів. І це не її справа знати, чи покриває ваш поліс медогляд чи ні. Це ви маєте знати, і казати, і виходячи з того, звертатись до лікаря. Лікарю від вашої страховки не гаряче не холодно, максимум 5 копійок отримує плюс.
Тю
А до чого матеріальна вигода лікаря? На іі дохід мій поліс не впливає, це ні до чого.

Хто «не видумували липових діагнозів»? Я? А мала? Для чого?

Якби я придумала скарги, то все було б ок. Так і треба було, видно. По людськи з нею, бачете, не вийшло.
4 1
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:08
Ответ дляФляшка на трьох
Якби у вас були скарги, вам би лікар встановила хоча ю попередній діагноз, а ви просто хотіли ’ прогуляти’ гроші страховки, обстежившись на все. Так це не працює
А що мені робити з грошима страхрвої? Економити?)
1 2
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:09
Ответ дляФляшка на трьох
Якби у вас були скарги, вам би лікар встановила хоча ю попередній діагноз, а ви просто хотіли ’ прогуляти’ гроші страховки, обстежившись на все. Так це не працює
Скарги були. Я сказала (як є) - оранжевий стілець та біль там-то (показала де)
Фляшка на трьох 03 апреля в 03:09
Ответ дляНіколи не збрешу
А що мені робити з грошима страхрвої? Економити?)
Використовувати згідно програми страхування. Страховий випадок- покривається, не страховий- ні.
5 1
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:10
Ответ дляКовбой Хагис
Ой а вы думаете обследуетесь и там прям сразу правильный диагноз и лечение и всё прошло. Это надо на хорошего врача специалиста попасть . Я обследовалась по конкретному случаю со всех сторон - всё ок пейте ношпу
Я хотіла в цю клініку (бо під домом) до любого лікаря, який мені призначення зробить. А вже з результатами - до хорошого. Не під домом і після більш скурпульозного вибору.
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:11
Ответ дляФляшка на трьох
Використовувати згідно програми страхування. Страховий випадок- покривається, не страховий- ні.
Тоді мені покриватимуть тільки ГРВІ)))
Ну або щось типу перелома
Фляшка на трьох 03 апреля в 03:13
Ответ дляНіколи не збрешу
Тоді мені покриватимуть тільки ГРВІ)))
Ну або щось типу перелома
Значить така у вас програма. Дивно скаржитись, це ж ви ( ваша фірма) її обрала.
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:13
Ответ дляФляшка на трьох
Використовувати згідно програми страхування. Страховий випадок- покривається, не страховий- ні.
Програма включає всі ті призначення - там аналізи крові - загальний та печінкові проби; узі; ну і , ясно, кал.
Просто для цього треба щоб лікар не казала «пацієнтка так захотіла», а сказати те то те то під питанням і оте оте під питанням.
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:15
Ответ дляФляшка на трьох
Значить така у вас програма. Дивно скаржитись, це ж ви ( ваша фірма) її обрала.
Ні ні, програма стандартна, не гірша, не краща. Справа у діагнозі «сама хоче бо щось їй не так»
Лікар мені сказала, що кал кольору приблизно апельсина - це норма🤷‍♀️
автор Ніколи не збрешу 03 апреля в 03:17
Ответ дляФляшка на трьох
Значить така у вас програма. Дивно скаржитись, це ж ви ( ваша фірма) її обрала.
А у мене і стілець, і живіт болить,в першій половині дня найчастіше. Ну і що тепер робити
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 03:33
Ответ дляНіколи не збрешу
Тю
А до чого матеріальна вигода лікаря? На іі дохід мій поліс не впливає, це ні до чого.

Хто «не видумували липових діагнозів»? Я? А мала? Для чого?

Якби я придумала скарги, то все було б ок. Так і треба було, видно. По людськи з нею, бачете, не вийшло.
Одна я така відстала? Начебто в державних клініках всі аналізи ха направленням безкоштовно можна здати. Навіть МРТ і КТ зробити.
Автор, а на підставі яких діагнозів ви хотіли зробити обстеження? То лікар повинна була для вас вигадати? Чи які до неї притензії?
2 1
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 03:35
Ответ дляНіколи не збрешу
А що мені робити з грошима страхрвої? Економити?)
Клас. А в турецькому готелі при all ви відідаєте вартість путівки і здачу чайними пакетиками з шампуньками берете?
Баррикадница 03 апреля в 03:36
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Одна я така відстала? Начебто в державних клініках всі аналізи ха направленням безкоштовно можна здати. Навіть МРТ і КТ зробити.
Автор, а на підставі яких діагнозів ви хотіли зробити обстеження? То лікар повинна була для вас вигадати? Чи які до неї притензії?
Я теж не зрозуміла. В мене як і в автора боліло ’отут’ то дали направлення на купу аналізів і узі. Треба автору було наголосити що і де болить і вимагати обстеження.
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 03:38
Ответ дляБаррикадница
Я теж не зрозуміла. В мене як і в автора боліло ’отут’ то дали направлення на купу аналізів і узі. Треба автору було наголосити що і де болить і вимагати обстеження.
Я так зрозуміла, авторка вирішила здати все, що тільки можна, про всяк випадок. Раптом щось знайдуть. Тоді страхова по повній буде розплачуватись за те, що має честь мати автора в клієнтах.
1 1
Віка-265e 03 апреля в 03:41
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Одна я така відстала? Начебто в державних клініках всі аналізи ха направленням безкоштовно можна здати. Навіть МРТ і КТ зробити.
Автор, а на підставі яких діагнозів ви хотіли зробити обстеження? То лікар повинна була для вас вигадати? Чи які до неї притензії?
В державній клінікі чоловік робив МРТ по направленню і заплатив більше тисячі, а ви кажете що безкоштовно, можливо ми в різних країнах живемо
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 03:48
Ответ дляВіка-265e
В державній клінікі чоловік робив МРТ по направленню і заплатив більше тисячі, а ви кажете що безкоштовно, можливо ми в різних країнах живемо
Можливо. Мама минулого тижня робила МРТ безкоштовно. Правда чекала більше місяця.
Віка-265e 03 апреля в 03:51
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Можливо. Мама минулого тижня робила МРТ безкоштовно. Правда чекала більше місяця.
Нам дали направлення і наступного дня зробили МРТ, можливо якщо чекати то буде безкоштовно але ми про це не знали
Марафетчица 03 апреля в 04:02
Если автор не троль, то я в шоке от врача. Очень не красиво поступила.
1 1
Марафетчица 03 апреля в 04:14
Меня тоже подставляла врач. У меня была беременность и нужно было пройти в ж/к обходной лист или анализы сдать, точно не помню.
Я попросила врача не озвучивать беременность в страховой, потому что наш HR на работе имеет доступ к диагнозам. Врач возмутилась, была недовольна, но при мне при отзвоне ничего не сказале в страховой. Но в бумагах написала беременность. Через некоторое время HR узнала. И это клиника Борис. Я хотела поднять скандал, но не было времени особо этим заниматься.
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 04:15
Ответ дляВіка-265e
Нам дали направлення і наступного дня зробили МРТ, можливо якщо чекати то буде безкоштовно але ми про це не знали
Так, якщо безкоштовно то черга і запис. А так на МРТ без направлення хіба беруть?
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 04:16
Ответ дляМарафетчица
Меня тоже подставляла врач. У меня была беременность и нужно было пройти в ж/к обходной лист или анализы сдать, точно не помню.
Я попросила врача не озвучивать беременность в страховой, потому что наш HR на работе имеет доступ к диагнозам. Врач возмутилась, была недовольна, но при мне при отзвоне ничего не сказале в страховой. Но в бумагах написала беременность. Через некоторое время HR узнала. И это клиника Борис. Я хотела поднять скандал, но не было времени особо этим заниматься.
Вагітність це діагноз?
Марафетчица 03 апреля в 04:17
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вагітність це діагноз?
Так. Це стан, який вписується в діагноз обовʼязково
МАМА НИКИТКИ-2 03 апреля в 04:20
Ответ дляМарафетчица
Так. Це стан, який вписується в діагноз обовʼязково
Я не знаю, які умови в страхових, Но начебто років з 12-13 назадпийнято, що діагноз можна не зазначати.
Ну і окреме питання до страхової. Якого біса вона діагнози клієнтів розкриває кому попало. Це ж законодавчо заборонено.
Марафетчица 03 апреля в 04:28
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не знаю, які умови в страхових, Но начебто років з 12-13 назадпийнято, що діагноз можна не зазначати.
Ну і окреме питання до страхової. Якого біса вона діагнози клієнтів розкриває кому попало. Це ж законодавчо заборонено.
Це було 6 років тому.
У нашій компанії були в страховій корпоративні ліміти і HR отримувала звітність від страховій - усі наши діагнози, призначення і, відповідно, витрати, які цими діагнозами обгрунтовувалися. Навряд чи страхова порушувала законодавство, схоже, це все десь прописано було.
Я погнала 03 апреля в 04:33
Ответ дляФляшка на трьох
Все правильно лікар зробила. Не видумувала липових діагнозів. І це не її справа знати, чи покриває ваш поліс медогляд чи ні. Це ви маєте знати, і казати, і виходячи з того, звертатись до лікаря. Лікарю від вашої страховки не гаряче не холодно, максимум 5 копійок отримує плюс.
блин, а как же профилактика? или убьют тогда и приходите?
раз в год-два нужно комплексно обследоваться даже если жалоб нет.
что за средневековье?! предотвратить болезнь и проблему гораздо легче
что за глупые врачи
Я погнала 03 апреля в 04:34
поменяйте врача