При сердечній недостатньості дають інвалідність?

автор Крошка Енот 02 апреля в 13:07
Лікар каже, що потрібно замінити два мітральні клапани
ВерСаСе 02 апреля в 13:23
Заменить? С чего вам инвалидность, если вы хорошо и с предыдущими бегали
3 1
Ліньки гуглить 02 апреля в 13:23
После операции может и дадут
Вообще не факт 02 апреля в 13:33
У лікаря і спитайте. Думаю від віку і ступеня хвороби залежить
Мурзилка 02 апреля в 13:52
Дають, мама мала третью группу, Але, може, щось змінилося.
Жена миллионера 02 апреля в 14:40
Дають. Моїй мамі дали 2 групу. Стоїть кардіостимулятор, д-з серцева недостатність, повна блокада серця.
автор Крошка Енот 02 апреля в 19:00
Ответ дляВерСаСе
Заменить? С чего вам инвалидность, если вы хорошо и с предыдущими бегали
Добре, що не розумієте ситуації
Засомневаю 02 апреля в 20:03
Ответ дляКрошка Енот
Лікар каже, що потрібно замінити два мітральні клапани
С клапанами дадуть.Тату з трьома стентам дали 2 групу.
автор Крошка Енот 03 апреля в 23:15
Ответ дляЗасомневаю
С клапанами дадуть.Тату з трьома стентам дали 2 групу.
Тобто дадуть вже після операції тільки?
Чи є якісь виплати таким людям?
Засомневаю 04 апреля в 09:51
Ответ дляКрошка Енот
Тобто дадуть вже після операції тільки?
Чи є якісь виплати таким людям?
Тату після операції дали,з випискою до сімейного звернулися.Я не питала про виплати,у тата військова пенсія,мабуть є якісь виплати.
автор Крошка Енот 04 апреля в 21:45
Ответ дляЗасомневаю
Тату після операції дали,з випискою до сімейного звернулися.Я не питала про виплати,у тата військова пенсія,мабуть є якісь виплати.
Скажіть, будь ласка, в тата з головою все в порядку було при серцевій недостатності?...
Засомневаю 04 апреля в 23:10
Ответ дляКрошка Енот
Скажіть, будь ласка, в тата з головою все в порядку було при серцевій недостатності?...
Последние несколько лет стал обидчивым,что не свойственно ему.В остальном с головой порядок.