Детский гинеколог - мужчина. Зачем мужчина выбирает такую профессию?

показать весь текст
Файна цьоця 23 апреля в 22:45
Ответ дляОбижулька
У мене в школі був медогляд, 12 років тому. Видали бланк і треба було самим ходити по лікарях. Я пішла до жінки гінеколога, вона спитала, чи я живу статевим життям, чи є у мене скарги, чи регулярний цикл. Статевим життям я не жила, скарг не було. Вона просто заповнила бланк і відпустила мене, бо бачила і розуміла, що огляд для мене буде великий стрес. Моя однокласниця - те саме, тільки потрапила до чоловіка. Посадив на крісло і оглядав пальцями через анальний отвір. Вона вся тряслася, коли це розповідала.
Я доросла тьотя, якій 45 памʼятаю, як вчора, день коли мене оглядав перший раз лікар-гінеколог ( чоловік).
Мені було 14, в мене завжди були дуже болючі місячні. І одного разу мама викликала швидку замість дати таблетку знеболювального. Привезли в лікарню і черговий лікар гінеколог через анальний отвір оглядав.
Я в стресі ще місяць була потім. Якісь бридкі відчуття.
Свою дитину так оглядати перший паз чоловіку не дала б.
Медсестра, ще говорила моїй мамі- якщо в доньки не було статевих відносин - скажіть лікарю нехай не оглядає. Але ж певно, мамі було стидно те озвучити лікарю. В мене тоді виникло відчуття якоїсь зради чи що по відношенню до мами- мені хотілось би захисту від того дідугана..
Видна міленіалка 23 апреля в 23:32
Ответ дляКолупалочка
точно так же изнасиловать может и хирург во время операции
вот что у вас в голове?
Он как правило не один оперирует
Видна міленіалка 23 апреля в 23:35
Это тоже самое как уролог женщина и к ней ещё фиг попадёшь.Хотя когда водила старшеклассников своего к урологу сразу сказала что нужен мужчина врач иначе сын не пошёл бы.Даже не знала что есть женщины урологи.
Пліткарка 23 апреля в 23:38
Ответ дляКолупалочка
точно так же изнасиловать может и хирург во время операции
вот что у вас в голове?
Как вы себе это представляете? Режет и насилует? Ни один хирург в одиночку операции не делает. Разве что в полевых условиях, когда помощи нет.
Белая и пушистая 23 апреля в 23:45
Не зустрічала такого, де такі є? Чи ви так теорія?
Обижулька 23 апреля в 23:46
Ответ дляФайна цьоця
Я доросла тьотя, якій 45 памʼятаю, як вчора, день коли мене оглядав перший раз лікар-гінеколог ( чоловік).
Мені було 14, в мене завжди були дуже болючі місячні. І одного разу мама викликала швидку замість дати таблетку знеболювального. Привезли в лікарню і черговий лікар гінеколог через анальний отвір оглядав.
Я в стресі ще місяць була потім. Якісь бридкі відчуття.
Свою дитину так оглядати перший паз чоловіку не дала б.
Медсестра, ще говорила моїй мамі- якщо в доньки не було статевих відносин - скажіть лікарю нехай не оглядає. Але ж певно, мамі було стидно те озвучити лікарю. В мене тоді виникло відчуття якоїсь зради чи що по відношенню до мами- мені хотілось би захисту від того дідугана..
Я вас дуже розумію :(