Паспорта мужчинам выдадут заграницей

Я думаю даже выбор будет , Кто смотрел Арестовича
показать весь текст
Takamaka 27 апреля в 04:14
Ответ дляSoufit
Ви вкрай неуважна. Пост 376
Там всі 3 варіанти, як з відшкодуванням, так і без. Як з попереднім, так і з наступним
Це про вас, бо якби ви розуміли, що є приватна власність громадян, а є приватна власність юридичних осіб, держпідприємств тощо.
«Вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану здійснюється без відшкодування вартості такого майна.»
Ви б розібралися трохи у законодавстіві, щоб зрозуміти, що це стосується майна, що перебуває у державній власності.
У вас взагалі не виникло ніяких питань про різницю між «вилученням» та «відчуженням»?
Не виникло навіть після того, що знає школяр: закони не можуть протирічити статтям Конституції.
І це я неуважна 🤦‍♀️
Takamaka 27 апреля в 04:20
Ответ дляSoufit
Ви вкрай неуважна. Пост 376
Там всі 3 варіанти, як з відшкодуванням, так і без. Як з попереднім, так і з наступним
Прочитайте хоча б це, щоб розуміти різницю між вилученням та відчуженням. Розберіться, в яких випадках немає відшкодування.
Вивчіть різницю між приватною власністю громадян, власністю юридичних осіб та державною власністю.
Я вас двічі наголосила, що в Конституції, саме до якої ви апелювали спочатку, мова про приватну власність громадян.
Soufit 27 апреля в 04:24
Ответ дляTakamaka
Прочитайте хоча б це, щоб розуміти різницю між вилученням та відчуженням. Розберіться, в яких випадках немає відшкодування.
Вивчіть різницю між приватною власністю громадян, власністю юридичних осіб та державною власністю.
Я вас двічі наголосила, що в Конституції, саме до якої ви апелювали спочатку, мова про приватну власність громадян.
Нарешті! Приватна власність.
Отже, в кого саме можуть відчужувати об´єкти приватної власності? Законом визначені конкретні параметри приватних осіб, у яких можуть відчужувати?
Takamaka 27 апреля в 04:49
Ответ дляSoufit
Нарешті! Приватна власність.
Отже, в кого саме можуть відчужувати об´єкти приватної власності? Законом визначені конкретні параметри приватних осіб, у яких можуть відчужувати?
Невдала спроба перевести мову з незнання юридичних термінів у випадку, коли не проводиться відшкодування, з метою
підловити на відшкодуванні за майно.

Щодо суті запитання. Ваш приклад з відчуженням майна неспівставний з прикладом перетину кордонів.
Скажімо так, умовна рандомність (рішення відповідними органами про відчуження у окремих громадян, юросіб тощо) в такому випадку мають співпадати з умовною рандомністю відмови у виїзді за кордон представниками ДПСУ, і це стосувалося би будь-якого громадянина незалежно від віку, статі, статусу в/з тощо. Проте, від зворотнього, у ДПСУ є чіткий перелік категорій громадян, яких під час ВС виключені (!) з категорії виїзних за віком, статтю та статусом в/з, сюди ж кількість дітей. Я питата у вас, яким законодавчим актом закріплений цей перелік виключень за віком, статтю, статусом в/з та кількістю дітей одночасно? Відповіді не отримала. Хоча стаття 24 Конституції передбачає, що не може бути привілеїв та обмежень за ознаками статі, ця стаття, в свою чергу, не підпадає під дію статті 64 щодо обмежень деяких статей Конституції під час ВС.
Takamaka 27 апреля в 05:35
Ответ дляSoufit
Нарешті! Приватна власність.
Отже, в кого саме можуть відчужувати об´єкти приватної власності? Законом визначені конкретні параметри приватних осіб, у яких можуть відчужувати?
Вибачте, безграмотно написала у попередньому коментарі: так, ДПСУ керуються правилами перетину кордону, затвердженими КМУ.
Проте, уважно прочитайте п. 2(1), де мова йде про осіб, які можуть перетинати кордон у разі введення ВС. Особи - це і чоловіки, і жінки за умовчанням. Далі кілька йде згадування чоловіків 18-60 в контексті уточнень до деяких випадків щодо права перетину. Більшість пунктів йде без розмежування за статтю, з чого можна зробити висновок, що ці конкретні випадки стосуються жінок так само, як і чоловіків. Просто наведу для прикладу формулювання одного з пунктів «особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність;». Тобто, перелік громадян, які мають право на виїзд складено здебільшого незалежно від статі та віку.
Takamaka 27 апреля в 05:50
Ответ дляSoufit
Нарешті! Приватна власність.
Отже, в кого саме можуть відчужувати об´єкти приватної власності? Законом визначені конкретні параметри приватних осіб, у яких можуть відчужувати?
Ще гляньте різні редакції правил перетину кордону до першого указу президента про введення ВС та всі інші редакції із змінами, дповненнями та датами їх внесення. Можливо, так стане трішечки зрозуміліше, що саме хотіла до вас донести. Бо я щось вже потроху маю сумніви, чи маю право на перетин кордону лише за підставі статі. Хоча мова від початку йшла взагалі про відсутність прямої заборони саме в Конституції, з чого й почався наш діалог.
Na kablukah 27 апреля в 06:09
Ответ дляТайТаке
Или охеренное оружие и его кол- во
Да как-то все слабее верится в этот вариант...
dArtagnan 27 апреля в 08:31
Ответ дляРая Ивановна
Между прочим он сам сбежал. Никто его не скидывал. Безвиз он не подписал, обманув народ! Который его избрал!
Рая Ивановна, вот этот вот текст про ’неподписал безвиз’ - это достойно быть высеченым в камне
Soufit 27 апреля в 08:36
Ответ дляTakamaka
Вибачте, безграмотно написала у попередньому коментарі: так, ДПСУ керуються правилами перетину кордону, затвердженими КМУ.
Проте, уважно прочитайте п. 2(1), де мова йде про осіб, які можуть перетинати кордон у разі введення ВС. Особи - це і чоловіки, і жінки за умовчанням. Далі кілька йде згадування чоловіків 18-60 в контексті уточнень до деяких випадків щодо права перетину. Більшість пунктів йде без розмежування за статтю, з чого можна зробити висновок, що ці конкретні випадки стосуються жінок так само, як і чоловіків. Просто наведу для прикладу формулювання одного з пунктів «особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність;». Тобто, перелік громадян, які мають право на виїзд складено здебільшого незалежно від статі та віку.
Саме так, але для деяких громадян зробили виключення. Критерії цих виключень, підлягають редакції, і так - в певний момент можуть бути припинені виключення для жінок.
Рая Ивановна 27 апреля в 08:36
Ответ дляdArtagnan
Рая Ивановна, вот этот вот текст про ’неподписал безвиз’ - это достойно быть высеченым в камне
Ну или Евросоюз. Уже неважно, главное, что матрехи как ты ржут теперь когда на нас ракеты летят и придумывают оправдания рашистам
Soufit 27 апреля в 09:02
Ответ дляTakamaka
Вибачте, безграмотно написала у попередньому коментарі: так, ДПСУ керуються правилами перетину кордону, затвердженими КМУ.
Проте, уважно прочитайте п. 2(1), де мова йде про осіб, які можуть перетинати кордон у разі введення ВС. Особи - це і чоловіки, і жінки за умовчанням. Далі кілька йде згадування чоловіків 18-60 в контексті уточнень до деяких випадків щодо права перетину. Більшість пунктів йде без розмежування за статтю, з чого можна зробити висновок, що ці конкретні випадки стосуються жінок так само, як і чоловіків. Просто наведу для прикладу формулювання одного з пунктів «особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність;». Тобто, перелік громадян, які мають право на виїзд складено здебільшого незалежно від статі та віку.
А перелік (категорія) громадян, які не мають право на перетин кордону, складено керуючись Законом про мобілізаційну підготовку та мобілізацію.
Використання примусової праці забороняється. Не вважається примусовою працею військова або альтернативна (невійськова) служба, а також робота чи служба, яка виконується особою за вироком чи іншим рішенням суду або відповідно до законів про воєнний і про надзвичайний стан.
Irina-5d24 27 апреля в 12:06
Ответ дляFlower Girl23
Никто не будет смотреть по датам, кто когда выехал... Ограничение только по возрасту...(((
Клоуны
Irina-5d24 27 апреля в 12:16
Ответ дляMira29-c3c3
Вам респект !!!!!
Респект в том, что тетка выехать не может и ее бесят те кто смог? Ну увы
2 1
Takamaka 27 апреля в 13:59
Ответ дляSoufit
Саме так, але для деяких громадян зробили виключення. Критерії цих виключень, підлягають редакції, і так - в певний момент можуть бути припинені виключення для жінок.
Чудово, дякую за підтвердження. Ви розсіяли мої сумніви.
К.сюнька 27 апреля в 18:32
Ответ дляРая Ивановна
Вы про телеграмм? Какие другие каналы?
Да, про телеграмм
Irina-5d24 27 апреля в 18:39
Ответ дляSoufit
Так, є запитання. Ви скопіювали текст, в якому передбачений мирний час.
Ось про військовий:
1. Примусове відчуження майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану може здійснюватися з попереднім повним відшкодуванням його вартості.

2. У разі неможливості попереднього повного відшкодування за примусово відчужене майно таке майно примусово відчужується з наступним повним відшкодуванням його вартості.

3. Вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану здійснюється без відшкодування вартості такого майна.

Стаття 4. Органи, що приймають рішення про примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану
Прикольно придумали как облагодетельствовать шариковых за счет тех кто работал на это имущество. 17ый год возвращается.
Irina-5d24 27 апреля в 18:40
Ответ дляSoufit
Конфіскація до чого?
Я так понимаю, вы юридический заканчивали как и зе? На одном курсе учились?:)
Soufit 27 апреля в 19:41
Ответ дляIrina-5d24
Я так понимаю, вы юридический заканчивали как и зе? На одном курсе учились?:)
А це взагалі ні в тин, ні в ворота
Irina-5d24 27 апреля в 21:13
Ответ дляSoufit
А це взагалі ні в тин, ні в ворота
Ну звичайно)
dArtagnan 30 апреля в 21:34
Ответ дляРая Ивановна
Ну или Евросоюз. Уже неважно, главное, что матрехи как ты ржут теперь когда на нас ракеты летят и придумывают оправдания рашистам
Ну, да, когда тебя, несущую бред, поймали на тупизне, надо сразу кричать, что сделавший это - предатель, который оправдывает убийства! Я так понимаю, сегодня это беспроигрышный ход? Попробуйте защитить диссертацию. По любому предмету. Как только научная комиссия начнет вас обвинять в некомпетентности, сразу начинайте орать, что ’Уже неважно, главное, что матрехи как ты ржут теперь когда на нас ракеты летят и придумывают оправдания рашистам’
Рая Ивановна 30 апреля в 21:35
Ответ дляdArtagnan
Ну, да, когда тебя, несущую бред, поймали на тупизне, надо сразу кричать, что сделавший это - предатель, который оправдывает убийства! Я так понимаю, сегодня это беспроигрышный ход? Попробуйте защитить диссертацию. По любому предмету. Как только научная комиссия начнет вас обвинять в некомпетентности, сразу начинайте орать, что ’Уже неважно, главное, что матрехи как ты ржут теперь когда на нас ракеты летят и придумывают оправдания рашистам’
Удалено администрацией...
dArtagnan 30 апреля в 21:40
Ответ дляРая Ивановна
Удалено администрацией...
Рая Ивановна 30 апреля в 21:41
Ответ дляdArtagnan
Удалено администрацией...
dArtagnan 30 апреля в 21:41
Ответ дляРая Ивановна
Удалено администрацией...
Рая Ивановна 30 апреля в 21:42
Ответ дляdArtagnan
Удалено администрацией...
Что за зековский слэнг?
dArtagnan 30 апреля в 21:43
Ответ дляРая Ивановна
Что за зековский слэнг?
В смысле зэковский? Где? Или опять, как с Януковичем, который вначале не подписал ’безвиз’, а потом ’евросоюз’?