Паспорта мужчинам выдадут заграницей

Я думаю даже выбор будет , Кто смотрел Арестовича
показать весь текст
Потужна махіна 26 апреля в 02:28
Ответ дляВарена цибуля
Можете поспівчувати їм, навіть пожаліти. Але потреби в цьому нема, вони не поїдуть в Україну.
Конечно нет, это понятно. И очень глупо, со стороны государства, думать, что кусок пластика и бумаги заставит мужчин вернуться
7 4
Потужна махіна 26 апреля в 02:29
Ответ дляКолишня муза
Хай здадуть український паспорт,якщо вони не вважають себе громадянами країни.
Кому сдать? Отказаться от гражданства нельзя. Многие бы так сделали за эти 2 года
12 4 3
Варена цибуля 26 апреля в 02:30
Ответ дляПотужна махіна
Конечно нет, это понятно. И очень глупо, со стороны государства, думать, что кусок пластика и бумаги заставит мужчин вернуться
Так до чого ці заламування рук в подібних темах? Сидять - нехай сидять собі, це точно не ті, кого зараз треба пожаліти і підтримати
8 7
В гости звали? 26 апреля в 02:31
Ответ дляКолишня муза
Хай здадуть український паспорт,якщо вони не вважають себе громадянами країни.
Заладили одно и тоже ... куда здать, ответ будет????
Конфиденциальность 26 апреля в 02:32
Ответ дляВарена цибуля
У нас з вами різні страхи. Окупація вас менше лякає, ніж дії нашої влади?
Наша влада як раз і доведе країну під повну окупацію. Саме вона робить усе можливе для повного знищення населення країни. Від того, що злапають та кинуть на нуль немотивованих, мені легше не стане, так як розумію, що від таких не має ніякої користі на полі бою, а тільки проблеми.
Так що боронити країну мотивованих все менше лишається, завдяки діям нашої влади.
17 4 2
Варена цибуля 26 апреля в 02:32
Ответ дляКонфиденциальность
Наша влада як раз і доведе країну під повну окупацію. Саме вона робить усе можливе для повного знищення населення країни. Від того, що злапають та кинуть на нуль немотивованих, мені легше не стане, так як розумію, що від таких не має ніякої користі на полі бою, а тільки проблеми.
Так що боронити країну мотивованих все менше лишається, завдяки діям нашої влади.
Можете на моє питання відповісти , будь ласка
1 1
Варена цибуля 26 апреля в 02:35
Ответ дляКонфиденциальность
Наша влада як раз і доведе країну під повну окупацію. Саме вона робить усе можливе для повного знищення населення країни. Від того, що злапають та кинуть на нуль немотивованих, мені легше не стане, так як розумію, що від таких не має ніякої користі на полі бою, а тільки проблеми.
Так що боронити країну мотивованих все менше лишається, завдяки діям нашої влади.
Стосовно невмотивованих - у військових інша думка. Нема на кого більше міняти, а підміна потрібна. Їм може видніше, як краще? Вам то точно легше не стане, а їм - так
11 2
Конфиденциальность 26 апреля в 02:36
Ответ дляВарена цибуля
Можете на моє питання відповісти , будь ласка
Я не опинюся в окупації, тому не лякає.
Варена цибуля 26 апреля в 02:39
Ответ дляКонфиденциальность
Я не опинюся в окупації, тому не лякає.
А рідні ваші? Друзі? Майно?
У вас тоді ноу пробоем, мабуть. Хіба що відмазку для чоловіка шукаєте, якщо ця тема вас зацікавила
8 2
Конфиденциальность 26 апреля в 02:41
Ответ дляВарена цибуля
А рідні ваші? Друзі? Майно?
У вас тоді ноу пробоем, мабуть. Хіба що відмазку для чоловіка шукаєте, якщо ця тема вас зацікавила
Майно так чи інакше кожного дня є ризик загубити, чи від ракети, чи наша влада знайде інструменти, щоб його забрати. Рідні, так само, виїхали, а за друзів не я приймаю рішення їх життєвого вибору.
Перша скрипка 26 апреля в 02:42
Ответ дляКолишня муза
Хай здадуть український паспорт,якщо вони не вважають себе громадянами країни.
Марьяна, вы? Куда сдавать, рассказывайте. Десятки тысяч мужчин интересуются.
Колишня муза 26 апреля в 02:42
Ответ дляПерша скрипка
Марьяна, вы? Куда сдавать, рассказывайте. Десятки тысяч мужчин интересуются.
Кулебі
Варена цибуля 26 апреля в 02:42
Ответ дляКонфиденциальность
Майно так чи інакше кожного дня є ризик загубити, чи від ракети, чи наша влада знайде інструменти, щоб його забрати. Рідні, так само, виїхали, а за друзів не я приймаю рішення їх життєвого вибору.
То вам нема особливо за що переживати. А в Україні є мільйони людей, які живуть там, і страхи у них інші. Ситий голодному… як то кажуть
4 3
Перша скрипка 26 апреля в 02:44
Ответ дляКолишня муза
Кулебі
Думаете возьмет?)
Колишня муза 26 апреля в 02:46
Ответ дляПерша скрипка
Думаете возьмет?)
Головне, правильно запропонувати.
ПростоБелка 26 апреля в 02:50
Ответ дляВарена цибуля
Мова зараз не про чоловіків в Україні.
Бояться - нехай ховаються, якщо їм це нормально. Поваги до таких нема
Думаю, им ваше диванное уважение не очень-то и нужно))
10 3
Люблю пиво 26 апреля в 02:51
Ответ дляВарена цибуля
У нас з вами різні страхи. Окупація вас менше лякає, ніж дії нашої влади?
А ви дійсно за весь час війни не побачили деяких взаємозвʼязків?
2 2
Варена цибуля 26 апреля в 02:57
Ответ дляЛюблю пиво
А ви дійсно за весь час війни не побачили деяких взаємозвʼязків?
Ну чому ж… Влада наша не фонтан… але жити треба, дім свій захищають солдати, а не зелень. Їх підтримати треба, прислухатися до них.
ПС - цю владу я не обирала, і ніхто в моїй сімʼї також
ППС - але думаю, що війна готувалася давно і була б за будь-якої влади ( ну крім яника може, але то далеке минуле). І багато рішень - мобілізація в тому числі- були б за будь-якої влади під час війни
5 3
Люблю пиво 26 апреля в 02:59
Ответ дляКолишня муза
Хай здадуть український паспорт,якщо вони не вважають себе громадянами країни.
Вже повторюєте за безуглою. То ви разом з нею хоч почитайте чинне законодавство власної держави, за яких умов взагалі можна відмовитись від громадянства. Та більш того, окрім підстав, визначених законодавством, це не відбувається в односторонньому порядку лише за бажання громадянина. Президент має розглянути звернення та підписати відповідний указ.
А чи відомо вам взагалі, що тепер під час військового стану це взагалі неможливо? Припинили відпускати громадян навіть за наявних законних підстав й потому крапка.
Все інше дешеві цинічні маніпуляції, невідомо на що розраховані. Проте здогадуюсь, на що.
Варена цибуля 26 апреля в 02:59
Ответ дляПростоБелка
Думаю, им ваше диванное уважение не очень-то и нужно))
А мене їхні завивання про «ущємлениє» якось теж не дуже хвилюють. Диванні, до речі, завивання )
5 5 1
ПростоБелка 26 апреля в 03:02
Ответ дляВарена цибуля
А мене їхні завивання про «ущємлениє» якось теж не дуже хвилюють. Диванні, до речі, завивання )
А кто завывает? У нас в Германии все спокойны. Правительство выступило с заявлением, что Германия сама выдаст украинцам паспорта, если Украина не будет этого делать на территории Германии
10 5
Варена цибуля 26 апреля в 03:04
Ответ дляПростоБелка
А кто завывает? У нас в Германии все спокойны. Правительство выступило с заявлением, что Германия сама выдаст украинцам паспорта, если Украина не будет этого делать на территории Германии
У вас в Німеччині спокійно. А тут на форумі третя тема за вечір)) ні, навіть четверта
5 1
ПростоБелка 26 апреля в 03:04
Ответ дляВарена цибуля
У вас в Німеччині спокійно. А тут на форумі третя тема за вечір)) ні, навіть четверта
Их создают явно не выехавшие мужчины) чего только стоит злорадствующая тема, обращения к ’новым полькам’.
8 2
Варена цибуля 26 апреля в 03:05
Ответ дляПростоБелка
Их создают явно не выехавшие мужчины) чего только стоит злорадствующая тема, обращения к ’новым полькам’.
Цю не читала…то вже 5?
Люблю пиво 26 апреля в 03:06
Ответ дляВарена цибуля
Ну чому ж… Влада наша не фонтан… але жити треба, дім свій захищають солдати, а не зелень. Їх підтримати треба, прислухатися до них.
ПС - цю владу я не обирала, і ніхто в моїй сімʼї також
ППС - але думаю, що війна готувалася давно і була б за будь-якої влади ( ну крім яника може, але то далеке минуле). І багато рішень - мобілізація в тому числі- були б за будь-якої влади під час війни
Це все добре, а от не задавались питаннями, наскільки влада зацікавлена у найшвідшому ефективному звільненні від мокшанського ярма за реалістичними сценаріями, які подальші кроки для убезпечення від майбутніх посягань, як і що для цього весь цей час робиться? Ви ж чудово розумієте, що допомога не резинова.
Варена цибуля 26 апреля в 03:09
Ответ дляЛюблю пиво
Це все добре, а от не задавались питаннями, наскільки влада зацікавлена у найшвідшому ефективному звільненні від мокшанського ярма за реалістичними сценаріями, які подальші кроки для убезпечення від майбутніх посягань, як і що для цього весь цей час робиться? Ви ж чудово розумієте, що допомога не резинова.
Я орієнтуюся в цих питаннях не на слова нашої влади… на жаль, подальші кроки і якісь гарантії можливі для нас лише за участю третьої сторони. А хто як себе в майбутньому поведе - важко спрогнозувати. Війна - це динамічний час, прогнози робити дуже важко. Дай Бог нам встояти і отримати надійну підтримку світу, реальну, а не на словах
5 3
Планшетница 26 апреля в 03:10
Ответ дляПотужна махіна
Словом, чтоб получить паспорт нужно подвергать свою жизнь опасности и ехать в воюющую страну еще и не имея возможности выехать обратно? Это такая забота? И кому нужно быть гражданином такой заботливой страны?
а ’воюющая страна’ сама себя защищать будет или это будут делать чужие мужья-сыновья, пока вы за паспортом порыдаете?
6 5
Люблю пиво 26 апреля в 03:14
Ответ дляВарена цибуля
У вас в Німеччині спокійно. А тут на форумі третя тема за вечір)) ні, навіть четверта
Їх ще буде 1004 подібних тем, бо люди нарешті почали розуміти, що це не питання тимчасових обмежень або незручностей лише через війну. Це складова процесу остаточного відбору прав та закриття країни в турборежимі з прицілом на майбутнє, більшості з тих, кого омине доля загинути на фронті, елементарно не вистачить життя повернути коли-небудь хоча б частину колишніх свобод навіть після закінчення війни.
8 1
Варена цибуля 26 апреля в 03:16
Ответ дляПланшетница
а ’воюющая страна’ сама себя защищать будет или это будут делать чужие мужья-сыновья, пока вы за паспортом порыдаете?
Да вони поридають і за рашистським побіжать, щоб « жизнь нє подвергать», не погидують як бачите
2 1
Планшетница 26 апреля в 03:17
Ответ дляВарена цибуля
Да вони поридають і за рашистським побіжать, щоб « жизнь нє подвергать», не погидують як бачите
не думаю.
По крайней мере инстинкт самосохранения поможет. Оказаться мобилизованным вполне возможно, не сразу так через год, не ему так сыну, нет, не думаю.