26 апреля в 01:27

Все-таки все крутиться лише навколо грошей.

Такий висновок я остаточний зробила. І від цього мені важко, тому що грошей я немаю😂 Люди терплять чоловіків, які їх бʼють - бо не хочуть працювати. Молоді дівчата сплять з дуже багатими, бо вони багаті. Все в житті тільки тому що гроші. Нема грошей - ти ніхто. Є гроші тоді все для тебе. І лікування краще і їжа. В сімʼї є гроші - панує ок обстановка, нема скандали. Тільки гроші гроші і гроші.
показать весь текст
КинДза 26 апреля в 07:18
Ответ дляПупс
Конечно мы все умрём
Обычно, мужики раньше.
іронічна антитеза 26 апреля в 07:18
Ответ дляLuxurygirl
Китай прекрасный пример
Начался совсем недавно экономический рост, кто пошустрее тот и поднялся.
Количество миллионеров больше чем во всех странах Европы
Але всі ці мільйонери все одно залежать від держави. І отримають тюремний термін дуже швидко, якщо владі щось не сподобається. Прикол диктаторських країн
КинДза 26 апреля в 07:19
Ответ дляLuxurygirl
Китай прекрасный пример
Начался совсем недавно экономический рост, кто пошустрее тот и поднялся.
Количество миллионеров больше чем во всех странах Европы
Так и населения больше, чем во всех странах Европы
КинДза 26 апреля в 07:21
Ответ дляТепличная
Я с села, например. И что? Работаю много лет в Киеве.
И? Чего добились?
Новопоштинская 26 апреля в 07:36
Коли вже люди зрозуміють що гроші це не зло а ресурс. Перестануть виправдовувати свою лінь і почнуть їх заробляти.
Гроші такий же ресурс
Як нерухомість , здоров´я, молодість, світлий розум.
Підставте замість словам гроші любий ресур який вам не доступний, і знову тема для ниття готова.

Автор жахається що все крутиться навколо грошей, а я жахаюсь від СССР овський наративів
В тесноте да не в обиде,
Не жили богато нечего и начинать. Тощо.
Досить, наїлись бідності.
Виявилось що можна заробляти і не погано жити.
А коли ви кажете
А от якщо б він заробляв 10 тисяч ти б його не полюбила.
Ну так може я і хлопця інваліда не полюбила, або якщо 9 класів освіти. - не полюбила.
Протру пилюку 26 апреля в 07:42
Все так і є. Реальність вона така. Є гроші - відчуваєш себе спокійною людиною. Гарне харчування, приватна медицина, якісний відпочинок
Мурзилка 26 апреля в 08:13
Ответ дляЛюблю кетчуп
Для меня в отношениях важны не деньги, а сам человек. С мужем познакомилась когда, он все ждал, что я спрошу, сколько он получает. Я не спрашивала, мне было неинтересно, у самой был доход хороший. Сделал предложение, я ответила ’да’, а он такой ’А когда же ты спросишь, сколько я зарабатываю?!! Мы уже жениться собрались, а ты вообще не спрашиваешь, кем я работаю и сколько получаю’. Верите или нет, но мне было с ним просто интересно, каждое свидание было интересным и сам он очень интересный человек, поэтому мне в голову не приходило спрашивать о его роде занятий. Я видела целеустремленного, интересного человека с интересной позицией в жизни. В общем, он тогда настоял на том, что хочет рассказать, кем работает, сколько зарабатывает. Прошло много лет....Мне не интересно, сколько он получает, я все время забываю, он привык. Почему забываю? Да потому, что деньги сегодня есть, завтра их нет. А отношения, построенные на доходах другого человека и зависимость чувств от размера доходов это лицемерие. Я хорошо зарабатываю и знаю, как можно в один момент потерять все. А потом ты опять зарабатываешь. И в этот момент важно, кто рядом с тобой. С человеком, которому интересен ты сам, а не размер твоих доходов, ты заработаешь больше. Так и мы с мужем. Плечом к плечу, спина к спине, - встали и заработали снова. С ним не страшно потерять доход, ему со мной тоже. Мы есть друг у друга и в трудную минуту мы поддержим друг друга, как и всегда.
Так вы узнали кем он работает?
Радість моя 26 апреля в 08:14
Ответ длякнопкодав
А ви б його кохали дуже якби він приносив додому 10 тисяч ?
Я свого кохаю в різних ситуаціях
І коли грошей не було теж.
Так, гроші в наш час мають вагу, але не головне точно
Радість моя 26 апреля в 08:17
Ответ длякнопкодав
Його то задовбить рано чи пізно
І або пожене на роботу вас або кине
Потрібно сказати сусідці
А то вона не здогадується)))
Їй 56, йому 59
Не кинув поки і на роботу не погнав)
Радість моя 26 апреля в 08:21
Ответ дляПерекус беру завжди
поздравляю с прозрением
я тоже давно поняла - за деньги купишь буквально все
Не все
Папа остался без глаза, второй с проблемой. Новый даже за деньги не вырастить, второй лечению не подлежит ни за какие деньги
Поміркована думка 26 апреля в 08:22
Ответ длякнопкодав
Ні) гроші це прекрасно! Просто жаль що так сильно змінились цінності
яким чином вони змінились? гроші - це ж якраз засіб, який дозволяє жити у відповідності до своїх цінностей.
Важко бути турботливою мамою, якщо ти весь час працюєш, важко піклуватись про інших, не маєчи на це коштів і тд.

Гроші - тільки інструмент, навіщо їх демонізувати?)
Дама_с_коготками 26 апреля в 08:30
Ответ дляПупс
Я люблю, никогда не работала,но мой приносит 20-30 тыс грн и есть долги, денег не хватает.
Нам по 40, меня никто не бил , ни родители,ни мужчины
А почему не работаете?
Ластоноша 26 апреля в 08:36
Ответ дляTammy21
Цікаво, через які таки великі статки основна маса дівчат живе з у@₴₴ками?
Авторка, люди живуть погано, часто, просто тому що не дозволяють собі, бояться дозволити жити краще. Ще є окрема частина тих, хто не знає як це інакше. Дівчат вирощують на ідіотських міфах, чого тут ще очікувати?
ПС. Розкажіть мені як з грошами вилікувати дві хроніки. Не жартую. Бо щось лікарі поки говорять лише ліки пити)))
Ліками. Завдяки їм ви живете краще ніж без них, а може і довше будете. А як з´явяться нові ліки, які можливо дуже покращать життя, то зможе купити їх той, хто з грошима ( нові ліки дієві , зазвичай дуже дорогі) А якщо хочете дізнатися, як з цими хворобами без грошей, припиніть купувати ліки, гарну їжу, і подивитися, як воно без грошей з хронічними захворюваннями.
Вибачте, нічого особистого, ну ваші пости , принаймні 99% постів, така фігня. Ви хоч самі перечитуйте і трохи підключайте розумову діяльність, що б бачити , яка несенітниця.
ЖаннаНеАгузарова 26 апреля в 08:39
Ответ дляTammy21
Цікаво, через які таки великі статки основна маса дівчат живе з у@₴₴ками?
Авторка, люди живуть погано, часто, просто тому що не дозволяють собі, бояться дозволити жити краще. Ще є окрема частина тих, хто не знає як це інакше. Дівчат вирощують на ідіотських міфах, чого тут ще очікувати?
ПС. Розкажіть мені як з грошами вилікувати дві хроніки. Не жартую. Бо щось лікарі поки говорять лише ліки пити)))
Без грошей не дійшли б ви до лікарів, і ліки не було б можливості купити.
ЖаннаНеАгузарова 26 апреля в 08:41
Ответ дляTammy21
Допишу) У вас не буде грошей, поки ви думаєте, що вони псують світ. Бо навіщо вони вам при таких розкладах? Ви ж хороша людина, а не така як бездушні багатії, так?)
Це чухня, от повірте))) я обожнюю гроші і вони мене роблять кращою у всіх сенсах. Але в мене їх немає 🤨 Щось там трохи на прожити, але ніколи вдосталь немає.
Рву и мечу 26 апреля в 08:43
Для счастья нужны деньги в количестве, которое обеспечивает базовые потребности - еда, одежда, лечение.
Если чего то нет, человек озлобляется и становится нервным.
Я не говорю про айфоны и фуагру, а про обычную простую еду, новую одежду и возможность безболезненно для бюджета купить лекарства при болезни.
Проблема в том, что большинство зарплат этого не покрывают. Если зарплата небольшая, то у человека все время стоит выбор - еда или комуналка, лекарства или сапоги. и в таком стрессе невозможно быть счастливым.
Ластоноша 26 апреля в 08:46
Ответ дляМурзилка
Так вы узнали кем он работает?
Ви в той брєд повірили, де дівчина зустрічається з чоловіком , не знаючи, хто він? За статки можливо, але де працює, того автора видало з головую, що там фантазій більше ніж правди.
4 1
ЖаннаНеАгузарова 26 апреля в 08:49
Ответ дляTammy21
У мене не дорогі ліки. Проблема не в цьому, але я розумію про що ви. Просто не всі проблеми можна грошами вирішити, як би не хотілося.
Майже всі. Настільки велика кількість, що вже все інше нерішаєме якось губиться у масі того, що можна вирішити за гроші.
ЖаннаНеАгузарова 26 апреля в 08:51
Ответ дляРадість моя
Не все
Папа остался без глаза, второй с проблемой. Новый даже за деньги не вырастить, второй лечению не подлежит ни за какие деньги
Найме собі помічницю за гроші. А уявіть таку ситуацію у бідної людини? Хто їй допомлже?
ЖаннаНеАгузарова 26 апреля в 08:54
Ответ дляЛастоноша
Ви в той брєд повірили, де дівчина зустрічається з чоловіком , не знаючи, хто він? За статки можливо, але де працює, того автора видало з головую, що там фантазій більше ніж правди.
Так, романтична маячня. Це ж наскільки плювати на людину має бути, що пофіг на те, де вона працює.
Обстановщица 26 апреля в 08:54
Ответ дляTammy21
У мене не дорогі ліки. Проблема не в цьому, але я розумію про що ви. Просто не всі проблеми можна грошами вирішити, як би не хотілося.
Так, не всі проблем можна вирішити грошима. Але ж без грошей ще гірше з такими ж проблемами.
Парасюха 26 апреля в 08:56
Ответ дляLuxurygirl
Китай прекрасный пример
Начался совсем недавно экономический рост, кто пошустрее тот и поднялся.
Количество миллионеров больше чем во всех странах Европы
Кто поднялся в Китае? Партийные служители? Посмотрите как простые люди живут. И вообще-то сейчас кризис там.
КинДза 26 апреля в 09:08
Ответ дляРадість моя
Потрібно сказати сусідці
А то вона не здогадується)))
Їй 56, йому 59
Не кинув поки і на роботу не погнав)
Может, он больше 30к приносит?
Радість моя 26 апреля в 09:09
Ответ дляМяо мой мяо
Население Китая больше, почти в 10 раз, чем население всей Европы.
И, причём здесь миллионеры, если речь в целом, о достатке людей, стабильности.
Сейчас достаток людей как никогда ранее зависит от самих людей.
Имею в виду не военное время, хотя даже в военное у многих так. Имею в виду последние годы.
Я и муж из сел из бедных семей. И я вижу и перспективы, и возможность заработать. Но есть наша лень и неделание чем-то жертвовать.
КинДза 26 апреля в 09:09
Ответ дляРадість моя
Не все
Папа остался без глаза, второй с проблемой. Новый даже за деньги не вырастить, второй лечению не подлежит ни за какие деньги
Но можно оплачивать сиделку и поводыря, купить все с голосовым управлением и т.д.
КинДза 26 апреля в 09:09
Ответ дляДама_с_коготками
А почему не работаете?
Так она же ЗАМУЖЕМ
Сладкий лимончик 26 апреля в 09:15
Ответ длякнопкодав
Ви мені вибачте але таке враження що таке бл**дство як зараз раніше такого не було..
мені вже багато років (
Автор це, що за комедійний трагізм?! Ви можете нормально пояснити, що сталося? Чого ви плакали, чого не було раніше? І краще б ви не писали про роки
Радість моя 26 апреля в 09:15
Ответ дляКинДза
Но можно оплачивать сиделку и поводыря, купить все с голосовым управлением и т.д.
Но зрение это не вернёт. То есть здоровье за деньги не купишь.

Мою маму не вернёшь. Деньги были, а лечения не было. Ее и так лечили по самым новым протоколам, но увы. Онко.

А папе на начальном этапе лечения, ещё до удаления глаза отказали все и за границей тоже. Один врач взялся, потом второй в связке - наши из разных городов. И благодаря им один глаз сохранили. Обошлось это достаточно дёшево. То есть опять же не деньги там решали вопрос.

И в моей жизни таких случаев много. Когда не деньги решали все.
Сладкий лимончик 26 апреля в 09:20
Ответ дляРадість моя
Но зрение это не вернёт. То есть здоровье за деньги не купишь.

Мою маму не вернёшь. Деньги были, а лечения не было. Ее и так лечили по самым новым протоколам, но увы. Онко.

А папе на начальном этапе лечения, ещё до удаления глаза отказали все и за границей тоже. Один врач взялся, потом второй в связке - наши из разных городов. И благодаря им один глаз сохранили. Обошлось это достаточно дёшево. То есть опять же не деньги там решали вопрос.

И в моей жизни таких случаев много. Когда не деньги решали все.
Мені справді шкода ваших батьків, але люди смертні УСІ. Незалежно від статків. А стосовно лікування очей - може там різні випадки просто були?
Дама_с_коготками 26 апреля в 09:20
Ответ дляКинДза
Так она же ЗАМУЖЕМ
Долги, ЗП у мужа 30-40 и не работает в 40 лет, удивительно...ну может там вопросы по здоровью,хз