Все-таки все крутиться лише навколо грошей.

Такий висновок я остаточний зробила. І від цього мені важко, тому що грошей я немаю😂 Люди терплять чоловіків, які їх бʼють - бо не хочуть працювати. Молоді дівчата сплять з дуже багатими, бо вони багаті. Все в житті тільки тому що гроші. Нема грошей - ти ніхто. Є гроші тоді все для тебе. І лікування краще і їжа. В сімʼї є гроші - панує ок обстановка, нема скандали. Тільки гроші гроші і гроші.
показать весь текст
Пупс 26 апреля в 13:11
Ответ дляДама_с_коготками
Насколько мы все разные....
Конечно разные
Мурзилка 26 апреля в 14:18
Ответ дляЛастоноша
Ви в той брєд повірили, де дівчина зустрічається з чоловіком , не знаючи, хто він? За статки можливо, але де працює, того автора видало з головую, що там фантазій більше ніж правди.
Не бачу причин не довіряти,
можливо той чоловік був шпигуном або розвідником
Мрію про космос 26 апреля в 15:59
Гроші це вимір вашої самооцінки.
Якщо ви настільки себе не цінуєте, що живете в злиднях, з якого дива і за що про вас мають дбати інші?
Люблю кетчуп 26 апреля в 16:52
Ответ дляМурзилка
Так вы узнали кем он работает?
Да)) Но он меня поставил против себя и такой - пока ты не узнаешь, кем я работаю, где и сколько получаю, свадьбы не будет. Ну и пришлось с ним поехать посмотреть, где работает, познакомиться с коллективом, посмотреть его кабинет, с партнером по бизнесу познакомиться. Так вот перед свадьбой и узнала)) Мне, в принципе, было неважно, кем и где и сколько. У меня доход был не хуже, чем у него тогда и для меня играло роль только то, какой он человек и как ко мне относится. Я рада, что в нем не ошиблась. Я понимаю, что тогда для него было важно, как для мужчины и будущего главы семьи получить мое признание и одобрение. И я понимаю, что он сделал правильно тогда, потому что мне нужно было принять решение - смогу ли я полностью пересмотреть свой режим и подстроиться. Я ему благодарна за это, иначе, скорее всего, его сфера деятельности и образ жизни стали бы для меня шоком.))
Нетутешня 26 апреля в 18:49
Ответ дляTammy21
Цікаво, через які таки великі статки основна маса дівчат живе з у@₴₴ками?
Авторка, люди живуть погано, часто, просто тому що не дозволяють собі, бояться дозволити жити краще. Ще є окрема частина тих, хто не знає як це інакше. Дівчат вирощують на ідіотських міфах, чого тут ще очікувати?
ПС. Розкажіть мені як з грошами вилікувати дві хроніки. Не жартую. Бо щось лікарі поки говорять лише ліки пити)))
цікаво , а які це ідіотські міфи на яких вирощують дівчат?
Tammy21 27 апреля в 00:47
Ответ дляНетутешня
цікаво , а які це ідіотські міфи на яких вирощують дівчат?
Якщо б вам дійсно було цікаво, то ви б цю темку давно прорефлексували. Не узнали, а саме прорефлексували.
Tammy21 27 апреля в 00:48
Ответ дляДама_с_коготками
Ну без лекарств у меня язвы открываются, с лекарствами заживает. Вот и весь ответ.
Яка відповідь?) Я ж питала про вилікувати, а не ввести в ремісію)
Tammy21 27 апреля в 00:50
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Майже всі. Настільки велика кількість, що вже все інше нерішаєме якось губиться у масі того, що можна вирішити за гроші.
Ви говорите з позиції людини у якої чи то не було достатнього фінансового ресурсу, чи то не було дійсно великих проблем.
З грошами у рази простіше, але вони аж ніяк не є панацеєю.
Tammy21 27 апреля в 00:51
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Це чухня, от повірте))) я обожнюю гроші і вони мене роблять кращою у всіх сенсах. Але в мене їх немає 🤨 Щось там трохи на прожити, але ніколи вдосталь немає.
Думаю, одного обожнювання явно замало)
Tammy21 27 апреля в 00:53
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Без грошей не дійшли б ви до лікарів, і ліки не було б можливості купити.
Мої ліки дуже бюджетні окрім одних, які я вживаю дуже рідко. Усі ліки були мені виписані роки тому українськими лікарями в держ.поліклініках)
Нетутешня 27 апреля в 00:56
Ответ дляTammy21
Якщо б вам дійсно було цікаво, то ви б цю темку давно прорефлексували. Не узнали, а саме прорефлексували.
дякую, але на жаль, я не зрозуміла, які думки Ви хотіли донести цим дописом
Tammy21 27 апреля в 00:56
Ответ дляЛастоноша
Ліками. Завдяки їм ви живете краще ніж без них, а може і довше будете. А як з´явяться нові ліки, які можливо дуже покращать життя, то зможе купити їх той, хто з грошима ( нові ліки дієві , зазвичай дуже дорогі) А якщо хочете дізнатися, як з цими хворобами без грошей, припиніть купувати ліки, гарну їжу, і подивитися, як воно без грошей з хронічними захворюваннями.
Вибачте, нічого особистого, ну ваші пости , принаймні 99% постів, така фігня. Ви хоч самі перечитуйте і трохи підключайте розумову діяльність, що б бачити , яка несенітниця.
Не вибачаю. У вас з аргументації тільки ’така фігня’. Не знаю на що ви сподівалися, окрім як виплеснути негативне ставлення до людини, не до позиції.
Ваш комент -- комент людини у якої ніколи не були закриті базові. Я розумію чому ви так пишете, але ніякого відношення до моєї ситуації це не має.