26 апреля в 13:23

Знову я і сз:)

Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
показать весь текст
16 4
Ласкове телятко 26 апреля в 14:16
Ответ дляНезламна
так сделать или подать?!
Ну я же автора не видела, может там просто декольте побольше и ах… или наряд сменить. Или макияж сделать.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:16
Ответ дляЛаскове телятко
Вот я написала же совсем о другом. А вы увидели только это. Смотрите как избирательно вы воспринимаете информацию.
Я була в пальто, розпущене волосся, нафарбовані губи. Він і пише далі ’я не знаю навіть яка в неї фігура, ми гуляли на дворі, але вона не товста’
АгатаХристя 26 апреля в 14:17
Ответ дляПрагматик флегма
Я була в пальто, розпущене волосся, нафарбовані губи. Він і пише далі ’я не знаю навіть яка в неї фігура, ми гуляли на дворі, але вона не товста’
Ну и фиг с ним) Не знает и не надо)
Незламна 26 апреля в 14:17
Ответ дляПрагматик флегма
Ні, ні. І жартую, і весела, і багато розповідала. Тут склали про мене враження занудної душноти, але просто зараз такий настрій і оце все. Виливаю на форум все що наболіло. Задовбало мене оце що я ’класна людина’ по життю, і така хороша, така приємна, хоч до рани прикладай, а цікавості, потягу нема в чоловіків.
а он смеялся с вами?...иностранцы вообще акцент на внешность не делают, они как раз на естественность характера и с ними нужно просто быть собой,чем легче ты человек-тем тебе больше ’+’...+ учитывайте не все хотят строить отношения, много хотят секс и он скорее всего понял слишком вы серьезная для секса
АгатаХристя 26 апреля в 14:18
Ответ дляНезламна
а он смеялся с вами?...иностранцы вообще акцент на внешность не делают, они как раз на естественность характера и с ними нужно просто быть собой,чем легче ты человек-тем тебе больше ’+’...+ учитывайте не все хотят строить отношения, много хотят секс и он скорее всего понял слишком вы серьезная для секса
Да, и я так подумала. Заточены на секс желательно разовый, а там как пойдет.
Ласкове телятко 26 апреля в 14:18
Ответ дляПрагматик флегма
Я була в пальто, розпущене волосся, нафарбовані губи. Він і пише далі ’я не знаю навіть яка в неї фігура, ми гуляли на дворі, але вона не товста’
А чего вы гуляли? Вы в Канаде если не ошибаюсь? Не самая лучшая страна для прогулок весной. Вот вам и номер один действие, встречайтесь там где можно снять верхнюю одежду и показать себя во всей красе. Кофейня хотя бы.
Незламна 26 апреля в 14:19
Ответ дляАгатаХристя
Да, и я так подумала. Заточены на секс желательно разовый, а там как пойдет.
а розовый это как?!
АгатаХристя 26 апреля в 14:19
Ответ дляЛаскове телятко
А чего вы гуляли? Вы в Канаде если не ошибаюсь? Не самая лучшая страна для прогулок весной. Вот вам и номер один действие, встречайтесь там где можно снять верхнюю одежду и показать себя во всей красе. Кофейня хотя бы.
Моно сходу голое фото в личку че уж
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:20
Ответ дляАгатаХристя
Автор, а как у вас с формами)? Я помню свое противозачаточное лицо и резкие ответы, даже ’шипение’ )) в сторону мужского пола в мои 20+ и как-то это их наоборот только подбадривало еще больше проявлять внимание.. То есть никак не останавливала моя кислая мина..
Ви розумієте про що я, а то вже задовбало ’ ви недостатньо життєрадісна, ви не любите себе, не горять очі, видно що хочете заміж’. Та плювати їм блін на це все. Але ні, форми мої він і не бачив, скрін долучаю.
АгатаХристя 26 апреля в 14:20
Ответ дляНезламна
а розовый это как?!
Разовый)) На раз, а там если понравится то и на постоянной основе без каких либо напрягов, свиданий. разговоров ухаживаний)
АгатаХристя 26 апреля в 14:21
Ответ дляПрагматик флегма
Ви розумієте про що я, а то вже задовбало ’ ви недостатньо життєрадісна, ви не любите себе, не горять очі, видно що хочете заміж’. Та плювати їм блін на це все. Але ні, форми мої він і не бачив, скрін долучаю.
Автор, я понимаю что вашу самооценку это подбило, но не парьтесь. Они просто ищут не то что вы..Радуйтесь, что так. Зачем вам абы шо.
Ласкове телятко 26 апреля в 14:21
Ответ дляАгатаХристя
Моно сходу голое фото в личку че уж
Смотря для каких целей. Ну если у девушки из 100 свиданий ноль продолжений (если правильно помню) то что-то нужно делать по-другому. Хотя бы не по улице гулять.
Незламна 26 апреля в 14:22
Ответ дляЛаскове телятко
А чего вы гуляли? Вы в Канаде если не ошибаюсь? Не самая лучшая страна для прогулок весной. Вот вам и номер один действие, встречайтесь там где можно снять верхнюю одежду и показать себя во всей красе. Кофейня хотя бы.
я бы не так сделала, я бы сняла пальтошко и сказала ,’а ну ка поддержи, посмотри какая у меня фигурка, покрутилась, посмеялась и одела бы опять пальтишко...как думаете , он мне еще раз пригласит?! .. а многие ждут с каменным лицом ,когда их пригласят в кафе
А я з косою 26 апреля в 14:22
Він там відкритим текстом написав, що не тільки у зовнішності справа. Почніть хоча б з того, як ви спілкуєтеся, бо враження що вам 12 і ви ображені на весь світ. За красивим внутрішнім і зовнішнє стане привабливим, як би банально не звучало.
IQ 80 26 апреля в 14:22
може вже писали в коментах, але ж він чітко каже: зовнішність норм, хоча він в буває прискіпливий може, але загалом це просто не його людина. то вже ви зациклилися на одному словосполученні про зовнішність, бо сама напевно так вважаєте. в мене англійська С2, якшо шо
АгатаХристя 26 апреля в 14:24
Ответ дляА я з косою
Він там відкритим текстом написав, що не тільки у зовнішності справа. Почніть хоча б з того, як ви спілкуєтеся, бо враження що вам 12 і ви ображені на весь світ. За красивим внутрішнім і зовнішнє стане привабливим, як би банально не звучало.
Та мало шо они там пишут) Брешут все как дышут. Никто истинных мотивов не раскроет)
Незламна 26 апреля в 14:24
Ответ дляАгатаХристя
Разовый)) На раз, а там если понравится то и на постоянной основе без каких либо напрягов, свиданий. разговоров ухаживаний)
а да, это самое распространенная модель на СЗ
Ласкове телятко 26 апреля в 14:24
Ответ дляПрагматик флегма
Ви розумієте про що я, а то вже задовбало ’ ви недостатньо життєрадісна, ви не любите себе, не горять очі, видно що хочете заміж’. Та плювати їм блін на це все. Але ні, форми мої він і не бачив, скрін долучаю.
Автор, только один вопрос- зачем вы ЗИМОЙ встречаетесь на улице?
Ласкове телятко 26 апреля в 14:25
Ответ дляНезламна
я бы не так сделала, я бы сняла пальтошко и сказала ,’а ну ка поддержи, посмотри какая у меня фигурка, покрутилась, посмеялась и одела бы опять пальтишко...как думаете , он мне еще раз пригласит?! .. а многие ждут с каменным лицом ,когда их пригласят в кафе
Да в Канаде зимой снять пальтишко… идея так себе
Незламна 26 апреля в 14:26
Ответ дляЛаскове телятко
Да в Канаде зимой снять пальтишко… идея так себе
ну и отлично сразу поведет в кафе на чай, если не жлоб ...я по снегу бегаю босиком зимой,у меня хобби такое есть
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:26
Ответ дляАгатаХристя
Автор, я понимаю что вашу самооценку это подбило, но не парьтесь. Они просто ищут не то что вы..Радуйтесь, что так. Зачем вам абы шо.
Та блін якби це було одноразово то я б і уваги не звернула, чесно. Але таке по життю. Мені аж боляче коли хтось робить комплімент ’ти дуже хороша людина’. Особливо від чоловічої статі. Чесно кажучи, я це і так завжди знала, що не подобаюсь, не викликаю саме пристрасті, захоплення. Жінка завжди відчуває, наскільки вона приваблива. Але от нарешті вже сказали прямим текстом те що я і знала але мабуть не хотіла вірити, шукала причину в чомусь іще.
АгатаХристя 26 апреля в 14:26
Ответ дляНезламна
а да, это самое распространенная модель на СЗ
Ну так вот. Встретились, понял, кина не будет и все...
Чупа-чупс 26 апреля в 14:27
Автор, так піде до безкінечності, завжди буде хтось кращий вас.
Якась красотка забере Вашого, а та шо страшненька але не панамері і з фінансовими можливостями забере мужика у найкрасивішої.
Таке часто буває
Незламна 26 апреля в 14:27
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, только один вопрос- зачем вы ЗИМОЙ встречаетесь на улице?
правильно, лучше перенести на весну
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:28
Ответ дляА я з косою
Він там відкритим текстом написав, що не тільки у зовнішності справа. Почніть хоча б з того, як ви спілкуєтеся, бо враження що вам 12 і ви ображені на весь світ. За красивим внутрішнім і зовнішнє стане привабливим, як би банально не звучало.
Як ви порадите мені спілкуватися з ними? Ми говоримо зазвичай, сміємося, жартуємо.
Ласкове телятко 26 апреля в 14:28
Ответ дляНезламна
правильно, лучше перенести на весну
Ну если у ухажеров нет возможности даже на кофе пригласить, то смысл с таких встречаний
АгатаХристя 26 апреля в 14:29
Ответ дляПрагматик флегма
Та блін якби це було одноразово то я б і уваги не звернула, чесно. Але таке по життю. Мені аж боляче коли хтось робить комплімент ’ти дуже хороша людина’. Особливо від чоловічої статі. Чесно кажучи, я це і так завжди знала, що не подобаюсь, не викликаю саме пристрасті, захоплення. Жінка завжди відчуває, наскільки вона приваблива. Але от нарешті вже сказали прямим текстом те що я і знала але мабуть не хотіла вірити, шукала причину в чомусь іще.
Я, например, сейчас невидимка. Я правда на сз не сижу. Но вижу как реагируют вокруг. Как ранее и как сейчас. И особо не вызываю симпатии) Если ранее, допустим, многие даже пытались флиртовать или быть доброжелательными, ну чувствует это женщина чтобы тут не писали, то сейчас нет. Ну, как есть..
Незламна 26 апреля в 14:29
Ответ дляЛаскове телятко
Ну если у ухажеров нет возможности даже на кофе пригласить, то смысл с таких встречаний
так он еще разве ухажёр?! это просто встреча случайных людей
ПазлШредінгера 26 апреля в 14:31
Ответ дляПрагматик флегма
Ну, але на побаченнях я цього не показую) це на анонімному форумі можу видалити всьо шо в мене в голові
Автор, вам здається, що ви не показуєте, поводитесь природно і ніхто не в курсі. Повірте люди тараканів відчувають ще й як. Вони не зможуть сформулювати, що не так, просто як у вашому скріні - нот аттрактд
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:31
Ответ дляIQ 80
може вже писали в коментах, але ж він чітко каже: зовнішність норм, хоча він в буває прискіпливий може, але загалом це просто не його людина. то вже ви зациклилися на одному словосполученні про зовнішність, бо сама напевно так вважаєте. в мене англійська С2, якшо шо
Моє повідомлення про ’rude girl’ - то про іншу, яка його висміювала