26 апреля в 13:23

Знову я і сз:)

Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
показать весь текст
16 4
Рассказница 26 апреля в 14:31
Є знайома , повна , не фарбується, чесно кажучи такое , вважає себе супер красунею, типу не треба фарбуватися і т.д . Вона одна .
Інша знайома неохайна , поганий запах , внешонсть такое ,отбоя немає від хлопців!
Все таки харизма+ догляд має значення .
І не завжди тіко душа і не завжди тіко тіло
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:31
Ответ дляАгатаХристя
Та мало шо они там пишут) Брешут все как дышут. Никто истинных мотивов не раскроет)
Тю, які ще можуть бути істинніші. Я вже й не знаю.
Ласкове телятко 26 апреля в 14:33
Ответ дляНезламна
так он еще разве ухажёр?! это просто встреча случайных людей
Встреча случайных людей это на автобусной остановке. А первое свидание это нечто другое. Как минимум, должен быть коннект хотя бы в переписке, должно быть желание увидеть друг друга. О чем мы говорим? О кофе за 5 долл?
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:34
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, только один вопрос- зачем вы ЗИМОЙ встречаетесь на улице?
Це взагалі то була вже весна ми взяли по каві і пішли на набережну. Ну мені так чесно кажучи і комфортніше, я коли сиджу напроти незнайомої людини, трохи ніяково, аж пітніти починаю) а то прогулюємося і говоримо, розмова легка, жартввлива зазвичай. Не на тему відносин, на всякі життєво-побутові теми
АгатаХристя 26 апреля в 14:35
Ответ дляПрагматик флегма
Моє повідомлення про ’rude girl’ - то про іншу, яка його висміювала
А на счет других девушек, то это гиблый номер. Как только начинается обсуждение кого-то там и его ощущений. все, сворачивайте. Этот пассажир не ваш. Начнем с того, что по мимо нравится не нравится, есть мужики со своими тараканами и бывшими любовями. вот пусть с ними и разбираются. Вы может думаете, что они отношений ищут, а они только перепих и не собираются в целом ничего серьезного заводить..А потом втирают, не тот вайб и тэ дэ.
Незламна 26 апреля в 14:34
Ответ дляРассказница
Є знайома , повна , не фарбується, чесно кажучи такое , вважає себе супер красунею, типу не треба фарбуватися і т.д . Вона одна .
Інша знайома неохайна , поганий запах , внешонсть такое ,отбоя немає від хлопців!
Все таки харизма+ догляд має значення .
І не завжди тіко душа і не завжди тіко тіло
так, так так и какие ухажеры?!типа алкашей...ухажеров не вопрос найти, но важно найти того, который тебе подходил для жизни
Протру пилюку 26 апреля в 14:37
Чувак написав, що все нормально з обличчям та фігурою, не зачепило спілкування! Не сподобалась при зустрічі, не його типаж. Ну то й що тепер? Так буває! А ви сама собі подобаєтесь, чесно, поглядом зі сторони? Ви приємна, привітна, усміхнена, з вами хочеться бути поряд? Це все, що спершу потрібно людям, щоб сподобатись.
Протру пилюку 26 апреля в 14:35
Ответ дляПрагматик флегма
Моє повідомлення про ’rude girl’ - то про іншу, яка його висміювала
Чесно, ви його задовбали допитом)) гестапо якесь
АгатаХристя 26 апреля в 14:36
Ответ дляПротру пилюку
Чесно, ви його задовбали допитом)) гестапо якесь
Так то в целях расследования)
Незламна 26 апреля в 14:37
Ответ дляПрагматик флегма
Це взагалі то була вже весна ми взяли по каві і пішли на набережну. Ну мені так чесно кажучи і комфортніше, я коли сиджу напроти незнайомої людини, трохи ніяково, аж пітніти починаю) а то прогулюємося і говоримо, розмова легка, жартввлива зазвичай. Не на тему відносин, на всякі життєво-побутові теми
вы пишите,что вы боитесь и даже можете вспотеть...ну при таком человек не может себя естественно вести, скорее всего вы в сильном напряжении-думаете что сказать, как ему понравится ит.д.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:37
Ответ дляРассказница
Є знайома , повна , не фарбується, чесно кажучи такое , вважає себе супер красунею, типу не треба фарбуватися і т.д . Вона одна .
Інша знайома неохайна , поганий запах , внешонсть такое ,отбоя немає від хлопців!
Все таки харизма+ догляд має значення .
І не завжди тіко душа і не завжди тіко тіло
В кого є харизма ті не жаліються. Юзають замість привабливого тіла чи обличчя) я якраз із тих кого обділено і зовнішністю і харизмою) зато ’хороша добра людина’ хах
Ласкове телятко 26 апреля в 14:38
Ответ дляПрагматик флегма
Це взагалі то була вже весна ми взяли по каві і пішли на набережну. Ну мені так чесно кажучи і комфортніше, я коли сиджу напроти незнайомої людини, трохи ніяково, аж пітніти починаю) а то прогулюємося і говоримо, розмова легка, жартввлива зазвичай. Не на тему відносин, на всякі життєво-побутові теми
Смотрите, вы можете делать как делаете. Можете что-то поменять в поведении. Дело за вами. Вы же сами увидели вопрос в переписке- человеку интересна была фигура, он ее не увидел.
И еще- если у меня после первого свидания ощущение, что я попила кофе с коллегой, это свидание последнее. Обсуждение мировой экономики, образования, традиций- это все не для меня. Я хочу узнать человека ближе и чтобы узнали ближе меня.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:38
Ответ дляНезламна
так, так так и какие ухажеры?!типа алкашей...ухажеров не вопрос найти, но важно найти того, который тебе подходил для жизни
Так, ви праві, у мене теж були ухажори. З брудом під нігтями.
Ласкове телятко 26 апреля в 14:39
Ответ дляАгатаХристя
А на счет других девушек, то это гиблый номер. Как только начинается обсуждение кого-то там и его ощущений. все, сворачивайте. Этот пассажир не ваш. Начнем с того, что по мимо нравится не нравится, есть мужики со своими тараканами и бывшими любовями. вот пусть с ними и разбираются. Вы может думаете, что они отношений ищут, а они только перепих и не собираются в целом ничего серьезного заводить..А потом втирают, не тот вайб и тэ дэ.
Вот зачетный коммент… Как только кто-то задает вопросы, какие твои успехи на см, все можно ставить крест. Самый тупой вопрос и тупое обсуждение
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:40
Ответ дляПротру пилюку
Чувак написав, що все нормально з обличчям та фігурою, не зачепило спілкування! Не сподобалась при зустрічі, не його типаж. Ну то й що тепер? Так буває! А ви сама собі подобаєтесь, чесно, поглядом зі сторони? Ви приємна, привітна, усміхнена, з вами хочеться бути поряд? Це все, що спершу потрібно людям, щоб сподобатись.
Я приємна, привітна, усміхнена як він і написав (nice, cute, sweet). Але посмішка моя, як на ринку той мужик сказав мені’не кривіться, товар хороший’. Ну що я зроблю.
АгатаХристя 26 апреля в 14:40
Ответ дляПрагматик флегма
В кого є харизма ті не жаліються. Юзають замість привабливого тіла чи обличчя) я якраз із тих кого обділено і зовнішністю і харизмою) зато ’хороша добра людина’ хах
А я умею понравится, могу быть обаятельной, но не хочу, а вдруг в меня в такую влюбятся, а я на деле унылая какашка, вот пусть какашкой и полюбит
2 1
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:41
Ответ дляПротру пилюку
Чесно, ви його задовбали допитом)) гестапо якесь
То його проблеми) я ж задовбала з лівого аккаунта. І бачите, не відлякало це його, чекає зустрічі) бо симпатична дівчина на фото
Протру пилюку 26 апреля в 14:43
Ответ дляПрагматик флегма
То його проблеми) я ж задовбала з лівого аккаунта. І бачите, не відлякало це його, чекає зустрічі) бо симпатична дівчина на фото
А, ок, то така хитрість. Але ви реально дуже заганяєтесь з приводу звичайного знайомства на СЗ! Це ж процес, не обов´язково буде результат одразу!
ИзЮмрудная 26 апреля в 14:42
Ответ дляПрагматик флегма
Знову про внутрішньо) я вже добилася що мужик прямим текстом сказав: спілкування норм, зовнішність не айс. Порадниці такі порадниці) зараз знову почнеться що в мене на лобі ’хочу заміж’, он вже одна написала про заморського принца) пофіг чоловікам на це
Вы взрослый человек и не знаете, что понятие красоты и привлекательности субъективно? Мне кажется, это было бы ненормальным, если б мы нравились всем и все нравились нам - какой в этом смысл?
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:42
Ответ дляЛаскове телятко
Вот зачетный коммент… Как только кто-то задает вопросы, какие твои успехи на см, все можно ставить крест. Самый тупой вопрос и тупое обсуждение
Я задавала ці питання з лівого аккаунта з конкретним умислом. На чому ви ставите хрест? Я з цим конкретним хлопцем нічого мати не збираюся
Незламна 26 апреля в 14:43
Ответ дляАгатаХристя
А я умею понравится, могу быть обаятельной, но не хочу, а вдруг в меня в такую влюбятся, а я на деле унылая какашка, вот пусть какашкой и полюбит
а вы знаете,что какашечное настроение да и вообще плохое настроение-это привычка, и если вы будете искуственно делать из себя веселую,у вас это тоже войдет в привычку
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:43
Ответ дляИзЮмрудная
Вы взрослый человек и не знаете, что понятие красоты и привлекательности субъективно? Мне кажется, это было бы ненормальным, если б мы нравились всем и все нравились нам - какой в этом смысл?
Мені не треба всім, хоч би одному. Щоб взаємно. Але...
ИзЮмрудная 26 апреля в 14:44
Ответ дляПрагматик флегма
І про це з ним говорили! Він розказав про іншу дівчину, яка ’крім того що була хамка, ще й некрасива виявилася, зовсім не така як на фото’. А я знову перевела розмову до ’тієї українки’ - питаю, а вона теж не очікування/реальність. Він каже, ні, вона така як на фото, але вживу неприваблива. Це дійсно так і є бо я не фотошоплю свої фотки для сз. Але знаю, що моє обличчя, скажем так, у динаміці неприємне - і нічого з цим не можу зробити. Не знаю як пояснити. Міміка мабуть. Колись наприклад, на ринку я посміхнулася до продавця а він мені каже ’не кривіться, хороший товар’
Значит поработайте над этим - нам улыбкой, мимикой.
Протру пилюку 26 апреля в 14:44
Ответ дляПрагматик флегма
Мені не треба всім, хоч би одному. Щоб взаємно. Але...
Так всі хочуть, і часом пошуки тривають досить довго
Проработник 26 апреля в 14:44
Ответ дляПрагматик флегма
Я задавала ці питання з лівого аккаунта з конкретним умислом. На чому ви ставите хрест? Я з цим конкретним хлопцем нічого мати не збираюся
Ви цю ліву фото можете показати ?
Незламна 26 апреля в 14:44
Ответ дляПрагматик флегма
Мені не треба всім, хоч би одному. Щоб взаємно. Але...
сейчас мало мужчин которые хотят отношений
Зроблено у 80-х 26 апреля в 14:44
Повертайтеся, тут для вас є ідеальний екземпляр, теж на зовнішності заморочений
АгатаХристя 26 апреля в 14:45
Ответ дляНезламна
а вы знаете,что какашечное настроение да и вообще плохое настроение-это привычка, и если вы будете искуственно делать из себя веселую,у вас это тоже войдет в привычку
Нееет.. Я такая какая есть, притворяться не буду. если мне весело, то веселюсь грустно грущу. никаких насильных привычек я делать не буду и вывозить на альтруистких эмоциях тоже)) В этом я категорична)
ИзЮмрудная 26 апреля в 14:46
Ответ дляРассказница
Є знайома , повна , не фарбується, чесно кажучи такое , вважає себе супер красунею, типу не треба фарбуватися і т.д . Вона одна .
Інша знайома неохайна , поганий запах , внешонсть такое ,отбоя немає від хлопців!
Все таки харизма+ догляд має значення .
І не завжди тіко душа і не завжди тіко тіло
И у меня была такая однокурсница: низенькая, толстая, грубые черты лица, всегда сальные волосы - и отбоя от парней не было.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:46
Ответ дляПротру пилюку
А, ок, то така хитрість. Але ви реально дуже заганяєтесь з приводу звичайного знайомства на СЗ! Це ж процес, не обов´язково буде результат одразу!
Це ж не одне знайомство, я писала вже... Це вже однаковий сценарій по життю. ’Ти дуже хороша, повезе комусь із такою жінкою’ (цитую колишніх кавалерів які самі мене покинули)