26 апреля в 13:23

Знову я і сз:)

Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
показать весь текст
16 4
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:47
Ответ дляПроработник
Ви цю ліву фото можете показати ?
Не буду, це реальна людина, я стирила з чужої інсти.
Неробименінерви 26 апреля в 14:48
Если бы наоборот, вы понравились, но вам не понравился и вы не захотели бы больше обращаться, и без переписки узнали бы какая вы страшная)
Мне один выдал, после того как я отказалась на второе свидание идти - тебя трахать можно только закрытыми глазами. Видимо любитель хорроров, хотел набраться впечатлений, а я так обломала .
Незламна 26 апреля в 14:47
Ответ дляАгатаХристя
Нееет.. Я такая какая есть, притворяться не буду. если мне весело, то веселюсь грустно грущу. никаких насильных привычек я делать не буду и вывозить на альтруистких эмоциях тоже)) В этом я категорична)
я не отговариваю, просто-написала ,что это привычка...на этом методе построены все книги по типу Зеланда, там где строиться своя реальность
Незламна 26 апреля в 14:48
Ответ дляПрагматик флегма
Це ж не одне знайомство, я писала вже... Це вже однаковий сценарій по життю. ’Ти дуже хороша, повезе комусь із такою жінкою’ (цитую колишніх кавалерів які самі мене покинули)
поздравляю, это были трахальщики
Саджу все зарання 26 апреля в 14:49
Что за хрень? Чего вы к нему приколупались ?! Ужас
Dark_Yasna 26 апреля в 14:51
я б раньше прекратила с вами общение, а он еще и отвечал
автор Прагматик флегма 26 апреля в 14:51
Ответ дляНезламна
поздравляю, это были трахальщики
Ну так і обідно що трахальщіки не захотіли навіть трахатися) он у людей на форумі проблеми - непорозуміння, якісь інтриги, обіди, не приділяє достатньо уваги чи не дарує подарунки чи ще щось. у мене навіть не доходило до такого рівня проблем. Просто не цікава. Це мабуть дно із дна.
Спасу мир 26 апреля в 14:52
Ответ дляПрагматик флегма
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
Я об‘єктивно симпатична, колись працювала моделлю. І я теж не всім подобаюсь, це нормально, це життя. Треба просто збільшувати кількість побачень і статистично успіх неминучий.
Взагалі це сумно, що замість того, щоб шукати нове побачення ви витратили час свого дорогоцінного життя на цей детектив. Продовжуйте пошуки і не втрачайте надію.
Протру пилюку 26 апреля в 14:53
Ответ дляПрагматик флегма
Це ж не одне знайомство, я писала вже... Це вже однаковий сценарій по життю. ’Ти дуже хороша, повезе комусь із такою жінкою’ (цитую колишніх кавалерів які самі мене покинули)
Важко пояснити, спробуйте якусь психологічну літературу, хоча б стару книгу ’Як подобатися людям’ Дейла Карнегі!
Або Гугл на допомогу, ви не одна))
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian...
Незламна 26 апреля в 14:57
Ответ дляПрагматик флегма
Ну так і обідно що трахальщіки не захотіли навіть трахатися) он у людей на форумі проблеми - непорозуміння, якісь інтриги, обіди, не приділяє достатньо уваги чи не дарує подарунки чи ще щось. у мене навіть не доходило до такого рівня проблем. Просто не цікава. Це мабуть дно із дна.
ну вот он вам говорят’ты хорошая’...ну станьте немножко ’плохой’и посмотрите ,что будет...неужели вам сложно найти секс?
Незламна 26 апреля в 14:59
Ответ дляСпасу мир
Я об‘єктивно симпатична, колись працювала моделлю. І я теж не всім подобаюсь, це нормально, це життя. Треба просто збільшувати кількість побачень і статистично успіх неминучий.
Взагалі це сумно, що замість того, щоб шукати нове побачення ви витратили час свого дорогоцінного життя на цей детектив. Продовжуйте пошуки і не втрачайте надію.
но самый треш, что автор все также продолжает думать,что это ее внешность...хоть он ей написал ’личность’
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:00
Ответ дляСпасу мир
Я об‘єктивно симпатична, колись працювала моделлю. І я теж не всім подобаюсь, це нормально, це життя. Треба просто збільшувати кількість побачень і статистично успіх неминучий.
Взагалі це сумно, що замість того, щоб шукати нове побачення ви витратили час свого дорогоцінного життя на цей детектив. Продовжуйте пошуки і не втрачайте надію.
Зрозуміла. Дякую. Дівчата, дайте пораду як мені себе вести, і про що говорити на наступному побаченні, враховуючи все що я про себе тут написала. Я спробую і може, і потім ще одну тему накатаю хах) розкажу що з того вийде
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:00
Ответ дляПротру пилюку
Важко пояснити, спробуйте якусь психологічну літературу, хоча б стару книгу ’Як подобатися людям’ Дейла Карнегі!
Або Гугл на допомогу, ви не одна))
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian...
Дейла Карнегі читала) ще в університеті
Мизимец 26 апреля в 15:03
То ли вы плохо знаете язык, то ли специально искажаете смысл написанного в скринах. Нигде там мужчина не написал, что девушка из Украины, с которой он встретился, была страшная или не привлекательная. Это вы, или кто там с ним переписывался, всё время пытались ему подсказать, что она была страшная, толстая или излишне тощая. Мужик же отвечает, что внешне с ней было все норм. Просто не его тип. Что-то в ней просто делала её ДЛЯ НЕГО не привлекательной. Мало, кто является ’всеядным’ в восприятии внешности. есть типы, черты, даже тембр голоса, который конкретно для вас является анти секс.
А вы уже целую теорию развели, что мужики, сидящие в Тиндере или любом другом приложении для знакомств, всерьёз ожидают увидеть Летицию Касту в пабе.
Учите язык, будьте уверены в себе. И какой-то Джейк на вас точно клюнет.
Спасу мир 26 апреля в 15:04
Ответ дляПрагматик флегма
Зрозуміла. Дякую. Дівчата, дайте пораду як мені себе вести, і про що говорити на наступному побаченні, враховуючи все що я про себе тут написала. Я спробую і може, і потім ще одну тему накатаю хах) розкажу що з того вийде
Говорити про те, що вам цікаво і що вас захоплює - тоді у вас очі будуть горіти. Якщо ви знайдете точки перетину, якщо буде хімія, тоді і стосунки складуться. Все буде добре 🤗
Ну і подумайте про психотерапевта, це незамінний ресурс саморозвитку і самовдосконалення. А також поміч у досягненні будь якої мети.
Кров з молоком 26 апреля в 15:05
Ответ дляПрагматик флегма
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
Ну так ви праві справа в зовнішності,але і половина тих чоловіків із сз далеко не аполони по зовнішності
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:05
Ответ дляНезламна
ну вот он вам говорят’ты хорошая’...ну станьте немножко ’плохой’и посмотрите ,что будет...неужели вам сложно найти секс?
О, є один випадок з побачення, з українцем доречі, зовсім обезбашенний і при зустрічі мені заявив ’то шо, трахаться будем?’ Ну ми посиділи поговорили, і що цікаво, в кінці коли я сказала якусь пошлость типу ’ну покажеш мені свою ту подругу, може влаштуєм тройнічок’ то він каже ’ой, не говори так, тобі таке не йде’ чи щось типу того що з моїх вуст це неприємно чути. Звернула увагу бо не перший раз мені таке кажуть
Кров з молоком 26 апреля в 15:05
Ответ дляЗрадорозганячка
Иностранцы..)
Он очень корректный.
Автор, а у вас не так? Если внешне мужчина вам не очень, разве вы продолжите встречаться?
Якщо гаманець товстий чому ні?)
Кумедний ґудзик 26 апреля в 15:05
Автор упорно скрывает свой возраст
Это тоже видно
Ласкове телятко 26 апреля в 15:06
Ответ дляПрагматик флегма
Зрозуміла. Дякую. Дівчата, дайте пораду як мені себе вести, і про що говорити на наступному побаченні, враховуючи все що я про себе тут написала. Я спробую і може, і потім ще одну тему накатаю хах) розкажу що з того вийде
Ну вы же Карнеги читали. О чем говорить? О человеке. Спрашивать, немного покружить (совсем капельку). Если он спрашивает и кружит в ответ- ок, нет- следующий.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:07
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор упорно скрывает свой возраст
Это тоже видно
І не думала, 35.
Кров з молоком 26 апреля в 15:08
Ответ дляНе против
Кошмар . Тетка так хочет заморского принца охомутать , что бежит за ним месяцами чтоб узнать почему не понравилась. Не позорьтесь . Вы мало того что не привлекательная еще и душная
Хіба це переписка про автора?
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:09
Ответ дляМизимец
То ли вы плохо знаете язык, то ли специально искажаете смысл написанного в скринах. Нигде там мужчина не написал, что девушка из Украины, с которой он встретился, была страшная или не привлекательная. Это вы, или кто там с ним переписывался, всё время пытались ему подсказать, что она была страшная, толстая или излишне тощая. Мужик же отвечает, что внешне с ней было все норм. Просто не его тип. Что-то в ней просто делала её ДЛЯ НЕГО не привлекательной. Мало, кто является ’всеядным’ в восприятии внешности. есть типы, черты, даже тембр голоса, который конкретно для вас является анти секс.
А вы уже целую теорию развели, что мужики, сидящие в Тиндере или любом другом приложении для знакомств, всерьёз ожидают увидеть Летицию Касту в пабе.
Учите язык, будьте уверены в себе. И какой-то Джейк на вас точно клюнет.
Підозрюю що анті секс мій образ в цілому, мабуть я така собі ’вчителько моя зоре світова’ бо оце nice and cute and sweet і ти хороша людина, уже мене задрало.
Кров з молоком 26 апреля в 15:10
Ответ дляДоставучая
Автор! У вас фото не соответствуют реальности? Ставьте фото обычные, идеально на которых вы даже хуже. Тогда не будет такого. Я тоже сидела на сайтах знакомств, много типа симпатичных, но это не факт...так что делайте ставку на честность
А краще взагалі звідти видалитися і піди бухати в бар
Незламна 26 апреля в 15:10
Ответ дляПрагматик флегма
О, є один випадок з побачення, з українцем доречі, зовсім обезбашенний і при зустрічі мені заявив ’то шо, трахаться будем?’ Ну ми посиділи поговорили, і що цікаво, в кінці коли я сказала якусь пошлость типу ’ну покажеш мені свою ту подругу, може влаштуєм тройнічок’ то він каже ’ой, не говори так, тобі таке не йде’ чи щось типу того що з моїх вуст це неприємно чути. Звернула увагу бо не перший раз мені таке кажуть
надо было спросить ,что идет?! или сказать ему ’кольцо на пальце-мне идет ’.....значит подруги не было у него это вам попался ’тот что трындит’...попробуйте не так серьезно относится к этим свиданиям, представьте ,что это как игра
Мизимец 26 апреля в 15:11
Ответ дляПрагматик флегма
Підозрюю що анті секс мій образ в цілому, мабуть я така собі ’вчителько моя зоре світова’ бо оце nice and cute and sweet і ти хороша людина, уже мене задрало.
Підозрюю, що у вас неймовірно низька самооцінка. І замість нишпорити по соцмережах з лівого профілю, з´ясовуючи чим ви НЕ сподобались, подумайте, чим ви может сподобатися наступного разу наступному чоловіку.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:11
Ответ дляНезламна
надо было спросить ,что идет?! или сказать ему ’кольцо на пальце-мне идет ’.....значит подруги не было у него это вам попался ’тот что трындит’...попробуйте не так серьезно относится к этим свиданиям, представьте ,что это как игра
Ні, мені реально багато хто казав, що пошлості всякі, образ бед гьорл то не моє від слова зовсім
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:13
Ответ дляМизимец
Підозрюю, що у вас неймовірно низька самооцінка. І замість нишпорити по соцмережах з лівого профілю, з´ясовуючи чим ви НЕ сподобались, подумайте, чим ви может сподобатися наступного разу наступному чоловіку.
Я не знаю чим. Вже й подругу питала які мої гарні сторони, чим я можу привабити людей. Вона каже - ти не жадібна і дуже любиш своїх батьків і свою сім´ю
Незламна 26 апреля в 15:13
Ответ дляПрагматик флегма
Ні, мені реально багато хто казав, що пошлості всякі, образ бед гьорл то не моє від слова зовсім
возможно не видят вас как ’секс-объект’
Кров з молоком 26 апреля в 15:13
А скільки вам років до речі?