Знову я і сз:)

Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
показать весь текст
16 4
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:13
Ответ дляКров з молоком
А скільки вам років до речі?
Та 35 жеж
Незламна 26 апреля в 15:14
Ответ дляМизимец
Підозрюю, що у вас неймовірно низька самооцінка. І замість нишпорити по соцмережах з лівого профілю, з´ясовуючи чим ви НЕ сподобались, подумайте, чим ви может сподобатися наступного разу наступному чоловіку.
почему-то у мужчин не болит голова, как им понравится нам?! вы не думали про это
Кров з молоком 26 апреля в 15:14
Ответ дляПрагматик флегма
Та 35 жеж
Ну що сказати, мабуть він хоче собі 18 річну барбі
А заможний чи звичайний чоловік?
По фото не сказала б, що то симпатичний навіть...
Кумедний ґудзик 26 апреля в 15:15
Ответ дляПрагматик флегма
О, є один випадок з побачення, з українцем доречі, зовсім обезбашенний і при зустрічі мені заявив ’то шо, трахаться будем?’ Ну ми посиділи поговорили, і що цікаво, в кінці коли я сказала якусь пошлость типу ’ну покажеш мені свою ту подругу, може влаштуєм тройнічок’ то він каже ’ой, не говори так, тобі таке не йде’ чи щось типу того що з моїх вуст це неприємно чути. Звернула увагу бо не перший раз мені таке кажуть
Ви по ходу антисекс для н ого
Мизимец 26 апреля в 15:15
Ответ дляНезламна
почему-то у мужчин не болит голова, как им понравится нам?! вы не думали про это
Вот я и предлагаю автору свою голову полечить. А не с левых профилей допытываться у мужиков, чем им не понравилась девушка из Украины, с которой они пиво попили неделю назад.
Кумедний ґудзик 26 апреля в 15:16
Ответ дляПрагматик флегма
Підозрюю що анті секс мій образ в цілому, мабуть я така собі ’вчителько моя зоре світова’ бо оце nice and cute and sweet і ти хороша людина, уже мене задрало.
Покажіть фото без обличчя
Реально стане зрозуміліше
Може у вас все ок а блузочки в стилі моєї мами
35 це вау вік для жінки
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:16
Ответ дляКров з молоком
Ну що сказати, мабуть він хоче собі 18 річну барбі
А заможний чи звичайний чоловік?
По фото не сказала б, що то симпатичний навіть...
Тема не про конкретно цього. Бо поводять всі вони себе однаково зі мною. Заможних серед них нема, всі звичайні (з норм роботою), мої ровесники плюс мінус, в міру симпатичні.
Кров з молоком 26 апреля в 15:18
Ответ дляПрагматик флегма
Тема не про конкретно цього. Бо поводять всі вони себе однаково зі мною. Заможних серед них нема, всі звичайні (з норм роботою), мої ровесники плюс мінус, в міру симпатичні.
Цей не симпатичний щей бородатий бррр ,а взагалі чоловіки завжди хочуть молодше якось так...
В мене чоловіку 36,а мені 25
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:19
Ответ дляМизимец
Вот я и предлагаю автору свою голову полечить. А не с левых профилей допытываться у мужиков, чем им не понравилась девушка из Украины, с которой они пиво попили неделю назад.
Ну але, блін. Ну блін. Ну йду на побачення, поводжу себе звичайно. Приємно проводжу час, спілкуюся, жартую. Не сподобалася. Раз за разом, раз за разом. Мене ніхто ніколи не любив, звичайно вже на цьому фоні всі ці почуття і трабли з головою. Не відчуваєш себе бажаною, взагалі.
Незламна 26 апреля в 15:24
Ответ дляПрагматик флегма
Ну але, блін. Ну блін. Ну йду на побачення, поводжу себе звичайно. Приємно проводжу час, спілкуюся, жартую. Не сподобалася. Раз за разом, раз за разом. Мене ніхто ніколи не любив, звичайно вже на цьому фоні всі ці почуття і трабли з головою. Не відчуваєш себе бажаною, взагалі.
а ви в житті часто бачите любов?!про таку як в романах пишуть
Куколка-мяуколка 26 апреля в 15:28
Внешность любой женщины можно улучшить. Скорее всего есть детали в вашем внешнем виде, которые отталкивают или не подходят вашему типажу. Часто это тяжело понять самому, поэтому конечно без фото мы вам ничего дельного не посоветуем. Попробуйте снять себя на видео, а потом посмотреть, но не как на себя, а как на незнакомую женщину и ответьте на вопрос, чем вам эта женщина нравится, а чем нет. Что хотелось бы в ней изменить, чего не хватает. Только реально надо представить что это не вы, как будто вы фильм смотрите и там эта героиня.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:30
Ответ дляКумедний ґудзик
Покажіть фото без обличчя
Реально стане зрозуміліше
Може у вас все ок а блузочки в стилі моєї мами
35 це вау вік для жінки
Десь такий стиль одягу
Кумедний ґудзик 26 апреля в 15:35
Ответ дляПрагматик флегма
Десь такий стиль одягу
Ну 2 фото жах
Терміново щось сучасніше і цікавіше вдягніть.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 15:54
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну 2 фото жах
Терміново щось сучасніше і цікавіше вдягніть.
Для Канади нормас повірте
Ласкове телятко 26 апреля в 17:42
Ответ дляПрагматик флегма
Десь такий стиль одягу
Это вы на фото?
автор Прагматик флегма 26 апреля в 17:54
Ответ дляЛаскове телятко
Это вы на фото?
Ні але приблизно так же виглядаю
Ласкове телятко 26 апреля в 18:01
Ответ дляПрагматик флегма
Ні але приблизно так же виглядаю
С таким размером груди вообще жаловаться грех, женихи должны пачками падать
Доставучая 29 апреля в 08:43
Ответ дляПрагматик флегма
Я ходила на багато побачень. Це один який ’розоткровенничався’, не причепилася я до нього, дізналася що мені треба і не буду більше спілкуватися
Ну так проработайте мимику, если проблема в этом. Перед зеркалом сами можете или пойдите к специалисту. Это все решаемо. Если остальное ок
Gris35 30 апреля в 22:25
по фото фігура гарна, якщо ваша звісно подібна проблем не повинно бути