Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей

Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей на пішохідному переході — ’Київ Оперативний’.

’Потерпілі у важкому стані. Тест на алкоголь удесятеро вище допустимої норми’, — йдеться у повідомленні.
показать весь текст
13 9 3
L-i-s-a-92af 27 апреля в 00:09
Ответ дляWomAnn
Перевибори і не треба розказувати про війну. Я цю зелену гидоту не вибирали і не хочу їх надалі бачити при владі. А ще всіх хабарників одразу на 0.
А які ваші дії, крім коментарів? Чи вас все влаштовує?
73% і проголосували за Зеленського,бо Порошенко розплодив хабарництво і корупцію гірше,чим за Януковича.
Але ж скільки президентів не міняй,а народ незмінний: все купляють,прчинаючи від довідки про щеплення в садочок і перемогу на олімпіаді в школі і закінчуючи судовими рішеннями і інвалідностями.
На кого гідного міняти пропонуєте?
L-i-s-a-92af 27 апреля в 00:10
Ответ дляValentina shop2020
Да это поставок,это бантизм высшего звена,расстрел вот их наказание без суда
Вот народу надо было судить народным судом,на месте уложить
Теж здається,що скоро так і буде
L-i-s-a-92af 27 апреля в 00:11
Ответ дляBejza
В першу чергу винні наші прокурри і судді, які виносять приговори, ці чмирі, які ненажеруться найбільш винні, вирок винесе ще більш ненажерливе до грошей

Найбільш корупційна гілка влади-судова.
І саме відсутність правосуддя в країні робить будь-які реформи марними
alisha12 27 апреля в 05:59
Ответ дляBejza
Завтра скажуть, що то інсульт, або травма голови, яку він отримав поки його виймали з машини, таких не садять
Ага, аскорбінки переїв, погано стало, якби не поліціанти, його б люди роздерли, молюсь, щоб люди вижили.