Бачили новину про плани рашистів?

КМДА повідомляє, що в мережі хтось наводить російські ракети на дитячі лікарні.

«⚡️🏥Місто терміново розпочинає евакуацію двох лікарень

Оскільки в інтернет-медіа масово поширюється відео, де фактично анонсований удар ворога по цих медичних закладах. І що, нібито, в цих лікарнях перебувають військові.

❕Це абсолютна брехня і провокація ворога, яку він намагається використати для удару по соціальній інфраструктурі столиці.

Щоб убезпечити хворих дітей, їхніх батьків і медичний персонал, влада столиці зараз робить усе можливе, аби перевезти пацієнтів та медиків в інші медзаклади столиці.

По перше я лежала там зі своєю дитиною, ніяких там військових і близько немає
По друге, якщо вони самі вирішили ,що хтось ховається за хворими дітьми, навіщо тоді туди бити, якщо самі кажуть ,що там діти є

І навіть якщо б там були військові та будь хто інший ,і навіть не в тильному місті ,а в прифронтовому це не дає їм зовсім ніякого права бити по лікарням,і це порушення конвенції.

Вчергове пробите дно росією
LudaSHS 26 апреля в 17:55
Ага спич кбиста белорашкиного на видео.
Тут есть темка https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3527176
5 1
OlgaDS 26 апреля в 17:54
Це поряд з нами. Кожен день як їду на роботу то бачу цю лікарню. Страшно.
Jul-Ap 26 апреля в 17:54
Конвенции?
Смешно, автор, после всего.
Мне вопрос: как можно быть такими маньяками и какой смысл во множестве военных преступлений уже почти 2 года в голову не приходит.
Life-game 26 апреля в 17:57
Ну во первых по ним ещё не ударили, и скорее всего как показывает практика и не ударят
А по любым другим запросто, и какие конвенции? Мариуполь так конвенционально захватывали...
13 5
Allka- skakalka 26 апреля в 18:00
Надо уходить под землю ,строить госпитали и больницы под землёй ,как первую в Украине подземную школу у нас в поселке .
Ну ,а что ?
16 6 5
Аnnеt 26 апреля в 18:00
а им не пофиг где сидят эти воображаемые ’’террористы’’ на территории чужой страны?
конченые, охреневшие людоеды что в раше, что в картопляндии.
автор Маня_53 26 апреля в 18:19
Ответ дляOlgaDS
Це поряд з нами. Кожен день як їду на роботу то бачу цю лікарню. Страшно.
Ми там лежали влітку і якраз тоді була тривога через тушки рано вранці,в дитини температура, ти переживаєш цілу ніч не спиш,моніториш ту тривогу,це жах був
Кайдашева дочка 26 апреля в 18:33
Блин ,они в открытую так заявляют что лупанут по детской больнице ,а заграница сидит глазами клипает.Все они уроды если позволяют с нами такое делать:(((
22 10
Ane4ka777 26 апреля в 18:35
Сидить картопляна рожа і відкрито заявляє, що дитячі лікарні законна ціль для знищення і всьому світу пох...ю на все це... Ну просто треш! Нахіба всі ці світові організації, які створювались з метою захисту людей від скажених дебілів...
Falcon82 26 апреля в 18:40
Удалено администрацией...
автор Маня_53 26 апреля в 18:42
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Та пиво
3 1
diamond_shop 26 апреля в 18:47
Ответ дляOlgaDS
Це поряд з нами. Кожен день як їду на роботу то бачу цю лікарню. Страшно.
вже написали, що будуть евакуювати
_Alekssandra_ 26 апреля в 18:49
Ответ дляdiamond_shop
вже написали, що будуть евакуювати
Да, и на рашистском канале видео эвакуации
annac 26 апреля в 18:56
Уже эвакуируют
Евакуація лікарень в Києві йде вже повним ходом.

https://t.me/truexanewsua/90743
автор Маня_53 26 апреля в 18:57
Ответ для_Alekssandra_
Да, и на рашистском канале видео эвакуации
А навіщо їм це виставляти?
_Alekssandra_ 26 апреля в 18:59
Ответ дляМаня_53
А навіщо їм це виставляти?
Откуда я знаю.
Вариантов много у этого зачем.

Вон уже и Кличко видео выкладывает.
Просто ж на рашистском канале раньше появилось. Кто-то снимал, получается, и передавал.
noree 26 апреля в 18:59
От п*аси! Тепер крім тривог/мігів/шахедів/обстрілів ще й нове вигадали!
Тепер стабільно будуть щось прогнозувати/лякати, а ми тут будемо евакуюватись (лікарні/школи/трц/ще щось) паніка, хаос, нерви
Думала неможливо ще більше їх ненавидіти, а ні! Можливо!
12 4 1
Be_me 26 апреля в 19:07
Кончені тварюки(
Але чомусь мені здається, що то складова залякування і інформ війни. І хай би так і було.. обстрілюють вони, зазвичай, без попереджень(
Наші все вірно роблять, не мають права навіть допускати такий ризик для дітей.
RaminaSonne 26 апреля в 19:19
Ответ дляКайдашева дочка
Блин ,они в открытую так заявляют что лупанут по детской больнице ,а заграница сидит глазами клипает.Все они уроды если позволяют с нами такое делать:(((
Головне - НПЗ не чіпати
СОЛНЦА ЛУЧИК 26 апреля в 19:27
Ответ дляAllka- skakalka
Надо уходить под землю ,строить госпитали и больницы под землёй ,как первую в Украине подземную школу у нас в поселке .
Ну ,а что ?
Потрібно сусідів приборкати.
kuskus 26 апреля в 19:32
Ответ дляLudaSHS
Ага спич кбиста белорашкиного на видео.
Тут есть темка https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3527176
Я щось мабуть пропустила- якого балабена білопараша щось там заявляє про терористів, вони теж планують проїхатись на танках по Хрещатику?
_Alekssandra_ 26 апреля в 19:35
Ответ дляBe_me
Кончені тварюки(
Але чомусь мені здається, що то складова залякування і інформ війни. І хай би так і було.. обстрілюють вони, зазвичай, без попереджень(
Наші все вірно роблять, не мають права навіть допускати такий ризик для дітей.
Согласна. Кличко в этой ситуации мне понравился.
Bransoletka 26 апреля в 19:43
Гра на камеру.Не думаю, що вдарять, перед цим попередивши по телевізору
автор Маня_53 26 апреля в 19:57
Ответ дляBransoletka
Гра на камеру.Не думаю, що вдарять, перед цим попередивши по телевізору
Було таке вже не раз.