2.5 тыс евро чист для Германии норм зарплата?

показать весь текст
Luxurygirl 28 апреля в 16:01
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21 28 апреля в 16:04
Ответ дляLuxurygirl
Удалено администрацией...
Коли не вистачає аргументів починаються переходи на особистість та абстракції)
Ще раз, ваше світосприйняття -- не моя проблема.
Побутове обслуговування -- сталий вираз. Ваша мама витрачала свій час та ресурс для того, щоб налагодити побут родини. Те що ви робите дуже сильно попахує обезцінюванням.
Бувайте.
2 1
Примарочка 28 апреля в 16:05
Не знаю, як в Німеччині, а в Фінляндії (де вважається, що зарплати хороші) - 2500 чистими, це приблизно 3800 брутто. Це зарплатня кваліфікованого робітника на заводі, звичайного офісного робітника (не начальника відділу).
Пузата Хата 28 апреля в 16:16
Чистыми это отличная ЗП
Несу пургу 28 апреля в 16:32
Ответ дляАкуна_Матата
На черовоно-біло-червону Плюс, якщо бути точною. Плюс і означає, що ТЕПЕР можна буде працювати на декількох роботодавців. А так, ви молодець, все правильно робите.
Я і так працюю на декількох роботодавців. Звідки взагалі взяли що це заборонено.
Бойцовская 28 апреля в 16:57
Ответ дляTammy21
На 1 людину? Це гроші на зйом, їжу, речі, погуляти і трошки відкласти. Тобто, ви на це досі комфортно зможете жити, але, наприклад, відпустку кожні 2 місяця не влаштуєте. Ну і плюс, точніше мінус, якщо збираєтеся змінювати візу, то можуть бути нюанси, сума, на жаль, не для всіх достатня.
А яка ваша зп? Не в перший раз бачу, як ви в кожній темі пишете про свій успішний успіх.
Tammy21 28 апреля в 17:15
Ответ дляБойцовская
А яка ваша зп? Не в перший раз бачу, як ви в кожній темі пишете про свій успішний успіх.
Дивно, бо я не бачу в своїх коментах успішного успіху. Я більше про понити)
У мене зп+дохід. Не думаю, що це буде інформативно, і не впевнена, що хочу тут писати.
Рогнеда Карповна 28 апреля в 17:24
Ответ дляTammy21
На 1 людину? Це гроші на зйом, їжу, речі, погуляти і трошки відкласти. Тобто, ви на це досі комфортно зможете жити, але, наприклад, відпустку кожні 2 місяця не влаштуєте. Ну і плюс, точніше мінус, якщо збираєтеся змінювати візу, то можуть бути нюанси, сума, на жаль, не для всіх достатня.
Столько немцы в среднем и зарабатывают. Это около 5 тыс брутто-зарплата. И что это за отпуск каждые 2 месяца? А когда работать? У них в среднем, отпуск 24 дня, как и у нас.
2 1
Рогнеда Карповна 28 апреля в 17:25
Ответ дляTammy21
Так, і на хостел теж без проблем. Плюс, якщо є ’будиночок на колесах’, то можна взяти відпустку на пару днів та приплюсувати до свят/вихідних.
Миллионеры вошли в чат.
Tammy21 28 апреля в 17:27
Ответ дляРогнеда Карповна
Столько немцы в среднем и зарабатывают. Это около 5 тыс брутто-зарплата. И что это за отпуск каждые 2 месяца? А когда работать? У них в среднем, отпуск 24 дня, как и у нас.
Там вийде трошки більше, біля 3 т. Перепровірьте, бо я можу помилятися. В мене тільки кілька міс у наймі тут було. Ви дуже важливі деталі упускаєте. Тут значна частина населення працюю не на повну ставку та не бере відпустку одразу на всі дні.
Tammy21 28 апреля в 17:28
Ответ дляРогнеда Карповна
Миллионеры вошли в чат.
Дивний комент. Розшифруєте?
Рассказница 28 апреля в 17:29
Ответ дляLuxurygirl
Бред, вот прям там Тим лидер большой компании, к примеру ред булл получает 2450 Максимум:))
Боже ну и бредятину тут пишут, я поражаюсь

Еще и с претензией
А кто написал о Тим лидере? Я писала о зарплатах на сейчас для приезжих, а также по опросам местных. Требования на оплату чуть выше- С1 немецкий +В2 английский и плюс опыт и образование.
Или все мамы с детьми приехали с топ-должностей в Украине?
Рогнеда Карповна 28 апреля в 17:31
Ответ дляTammy21
Там вийде трошки більше, біля 3 т. Перепровірьте, бо я можу помилятися. В мене тільки кілька міс у наймі тут було. Ви дуже важливі деталі упускаєте. Тут значна частина населення працюю не на повну ставку та не бере відпустку одразу на всі дні.
Разный налоговый класс. У кого-то и 3000 получится, а у кого-то меньше. 2 раза- стараются выехать в отпуск. Летом-святое дело. Но это не отменяет поездки на 2-3 дня в соседнюю страну на выходные. Но это же не отпуск.
Рассказница 28 апреля в 17:32
Ответ дляНесу пургу
В Австрии нельщч работать без выходных. Если это первая зп украинца с Австрии то нормально. Например две помощницы стоматолога, одна сербка работает на этом месте 4 года, имеет высшее мед образование, ее зп 3400 чистыми. Вторая украинка, язык знает плохо В2, мед училище в Украине, но зп 1300 чистыми. Работают 3 раза с неделю одна до обеда вторая после обеда. Нормальная зп считаю. Украинка еще работае. На уборках, тысяч 4 чистыми со всего зарабатывает.
Это уже очень интересно, честно говоря. Но, как назло, нет у меня мед. образования, а также педобразования. А с моим требования немецкий С1 и английский разговорный и грамотное письмо, у меня лишь немецкий, работу не нашла выше 1800 чистыми. В основном предлагают на 20 часов за 1000 евро. Уборка и подрабатываю, но тоже не до таких высот как ваша знакомая, максимум выходит 20 часов в неделю, а это до 1000 евро в месяц
Tammy21 28 апреля в 17:34
Ответ дляРогнеда Карповна
Разный налоговый класс. У кого-то и 3000 получится, а у кого-то меньше. 2 раза- стараются выехать в отпуск. Летом-святое дело. Но это не отменяет поездки на 2-3 дня в соседнюю страну на выходные. Но это же не отпуск.
Можу написати з того, що я бачу та що мені місцеві говорять) Ті, у кого не має дітей беруть кілька днів відпустки перед сб-нд, іноді додають ’лікарняні’. Ті, у кого діти вимушено підлаштовуються під канікули. То звісно не стат дані, бо у нас здебільшого фоайберуф/гевербе у колі спілкування.
Рассказница 28 апреля в 17:34
Ответ дляКоварная Зая
1800 евро - это з/п не самая высокая для квалифицированного специалиста даже в Украине. Какая крутая з/п?
Мне за 40, поэтому в Украине застряла на зарплате в 1500 долларов, и вроде как думала, что неплохая, сравнивая с другими. Пока и ту не потеряла. А в 30 была конечно крутым и высокооплачиваемым специалистом
Рассказница 28 апреля в 17:37
Ответ дляTammy21
В Австрії, суто візуально (це лише мій досвід, стати в мене не має) дорожче аніж в Німеччині. За які конкретно області ви пишете? Чому акцент не на скіллах, дипломах, досвіді, контрактах, а на національності?
Так, це правда, тут дороже. І інфляція вище. Акценту не має, тому що тут геть інший менталітет. Якщо і є гарна вакансія,то візьмуть місцевого, будь ти хоч в 10 разів краще. А наполегливість не у всіх є, щоб скрізь стіни проходити
Винник 28 апреля в 17:38
Ответ дляЯ только за!
Житло + електрика, інтернет, моб звязок, гараж, гуртки, проїздний - 1000
Это очень мало еще
норм квартира 2ка - это уже минимум 800, ээ 100, интернет 50, проездной 50
Все, и это только на одного. Мобильная связь, кружки и тп уже сюда не входят, детский проездной тоже
Нє, ну міста різні. В Мюнхені то лиш 1500 за квартиру.
Ми платимо всі роки,а її вже 4, біля 700 евро warm.
Рогнеда Карповна 28 апреля в 17:42
Ответ дляTammy21
Можу написати з того, що я бачу та що мені місцеві говорять) Ті, у кого не має дітей беруть кілька днів відпустки перед сб-нд, іноді додають ’лікарняні’. Ті, у кого діти вимушено підлаштовуються під канікули. То звісно не стат дані, бо у нас здебільшого фоайберуф/гевербе у колі спілкування.
Ну это просто провести выходные. Например, поехать в Италию ( немцы очень ее любят) или на север страны, подышать морским морским воздухом. Но это же не отпуск. У кого дети, действительно-строго во внешкольное время, заметят-штраф около 1000 евро могут выписать).
Винник 28 апреля в 17:54
Ответ дляTammy21
Еміграція -- вибір, до якого готуються. Навіщо ви порівнюєте це з біженством?
А що, емігрантам мова при перетині кордону сама в голову інсталюється?
Чи діти малі в повітрі розчиняються і піклування не потребують?
...а джоб між іншим на себе не бере емігрантів. Ні квартирку, ні кауціон не сплатить.
І німці на перший час в родину не візьмуть.

Українцям дали право працювати. Майже ніхто цим правом не скористався. Навпаки, сидять і думають, як би не перетрудитись двом батькам. Бо діти ж маленькі.....
5 1
Tammy21 28 апреля в 17:51
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну это просто провести выходные. Например, поехать в Италию ( немцы очень ее любят) или на север страны, подышать морским морским воздухом. Но это же не отпуск. У кого дети, действительно-строго во внешкольное время, заметят-штраф около 1000 евро могут выписать).
Ну, для когось і 4-5 днів міні відпустка) Це загалом корисно перемикатися, імхо.
Так, на літаках чи у потязі в учбовий час з дітьми краще не подорожувати)
Коварная Зая 28 апреля в 17:51
Ответ дляРассказница
Мне за 40, поэтому в Украине застряла на зарплате в 1500 долларов, и вроде как думала, что неплохая, сравнивая с другими. Пока и ту не потеряла. А в 30 была конечно крутым и высокооплачиваемым специалистом
и 1500 и 1800 евро - это хорошие з/п, и конечно не у каждого второго.
Но для квалифицированного сотрудника это не такая прям высокая з/п.
Я не живу в Европе, не знаю, какие там з/п. Знаю, что у моих родственников и друзей, которые за границей, з/п как минимум в 2 раза выше.
Tammy21 28 апреля в 17:52
Ответ дляВинник
А що, емігрантам мова при перетині кордону сама в голову інсталюється?
Чи діти малі в повітрі розчиняються і піклування не потребують?
...а джоб між іншим на себе не бере емігрантів. Ні квартирку, ні кауціон не сплатить.
І німці на перший час в родину не візьмуть.

Українцям дали право працювати. Майже ніхто цим правом не скористався. Навпаки, сидять і думають, як би не перетрудитись двом батькам. Бо діти ж маленькі.....
Емігранти готуються до еміграції. Тобто, вчать мову, шукають роботу.
Більшість біженців -- мами з дітьми. Всі хто на бюргергельді відвідують курси мовні. Частина вже працює.
Імхо, але ви порівнюєте непорівняне.
Luxurygirl 28 апреля в 17:55
Ответ дляРассказница
А кто написал о Тим лидере? Я писала о зарплатах на сейчас для приезжих, а также по опросам местных. Требования на оплату чуть выше- С1 немецкий +В2 английский и плюс опыт и образование.
Или все мамы с детьми приехали с топ-должностей в Украине?
Ваш комментарий был написал что таких зарплат нет, ТЕМ БОЛЕЕ для украинцев

Перечитайте плиз
Винник 28 апреля в 17:59
Ответ дляTammy21
Емігранти готуються до еміграції. Тобто, вчать мову, шукають роботу.
Більшість біженців -- мами з дітьми. Всі хто на бюргергельді відвідують курси мовні. Частина вже працює.
Імхо, але ви порівнюєте непорівняне.
Це зараз пішли. Через два роки як. Хоча роботи і без мови повно.
Мама одиначка з річним малюком, звісно, багато не напрацює.
Але жодна з дітьми-школярами теж не пішла. Принаймні, з тих кого я знаю. А знаю я біля 70.
Причому повно з чоловіками, або дітям 12+.
Та й пост, на який я відреагувала,теж не про маму з дітьми.
Tammy21 28 апреля в 18:01
Ответ дляВинник
Це зараз пішли. Через два роки як. Хоча роботи і без мови повно.
Мама одиначка з річним малюком, звісно, багато не напрацює.
Але жодна з дітьми-школярами теж не пішла. Принаймні, з тих кого я знаю. А знаю я біля 70.
Причому повно з чоловіками, або дітям 12+.
Та й пост, на який я відреагувала,теж не про маму з дітьми.
Настільки повно роботи, що Джоб аж нічого знайти не може)
Ви так офігезно обезцінююте та засуджуєте біженців. Чому? Ви виїхали за власним вибором. У вас був час підготуватися. Ви все вирішили. Звідки це все? Я дійсно не розумію.
Рогнеда Карповна 28 апреля в 18:04
Ответ дляВинник
Це зараз пішли. Через два роки як. Хоча роботи і без мови повно.
Мама одиначка з річним малюком, звісно, багато не напрацює.
Але жодна з дітьми-школярами теж не пішла. Принаймні, з тих кого я знаю. А знаю я біля 70.
Причому повно з чоловіками, або дітям 12+.
Та й пост, на який я відреагувала,теж не про маму з дітьми.
Интересно, а что выбрали бы вы? Воспользовались бы возможностью учить язык или побежали бегом на низкооплачиваемую работу?
Рогнеда Карповна 28 апреля в 18:08
Ответ дляПримарочка
Не знаю, як в Німеччині, а в Фінляндії (де вважається, що зарплати хороші) - 2500 чистими, це приблизно 3800 брутто. Це зарплатня кваліфікованого робітника на заводі, звичайного офісного робітника (не начальника відділу).
Для Германии, это тоже нормальная за. Выше средней.
Вот, например, какая зп считается нормальной.
4071 евро - считается хорошей зп.
ГЛЮкоза 28 апреля в 18:16
Ответ дляviter33
Доки не зняли соціальні виплати - так))))
Поки не знімають, тільки підвищують регулярно
Винник 28 апреля в 18:19
Ответ дляTammy21
Настільки повно роботи, що Джоб аж нічого знайти не може)
Ви так офігезно обезцінююте та засуджуєте біженців. Чому? Ви виїхали за власним вибором. У вас був час підготуватися. Ви все вирішили. Звідки це все? Я дійсно не розумію.
Джоб і не знайде, самим треба. Ну, якщо справді мотивовані.
Я засуджую трутнів. Які вдвох через 2 роки на мініджоб максимум поглядають.