С каким настроением проснулись сегодня?

Я сняла гостиницу и отдыхаю от мужа и детей, первый раз за 2,5 года. Настроение супер
4 3
Jul_L 28 апреля в 11:30
Отличное настроение бОльшую часть времени
So_so 28 апреля в 11:30
Это супер, я так тоже делаю иногда.
irina 2709 28 апреля в 11:32
Хм....ну такое....после прилёта в 4 утра...Ещё и погода сегодня не очень...
Flavers 28 апреля в 11:32
Настроение сегодня супер!
А в гостинице на мой взгляд скукота, четыре стены, если только как для медитации то нормас.)
3 1
_Homyak_ 28 апреля в 11:34
У мене 2 собаки, тому з ними нереально встати з поганим настроєм. О 8 підняли, годинку побігали з м´ячем на вулиці (погода вогонь!), зараз дівчата відпочивають, а я п´ю каву і трішки працюю.
РойЛеля 28 апреля в 11:35
Хороший настрій, свято.
Вчора переробила всю роботу. Сьогодні на Паску ковбаску буду робити домашню.
7 метрів кишок
3 1
Murrr4a 28 апреля в 11:37
Я всегда в хорош Настроении просыпаюсь ) не представляю, почему у других бывает иначе…
1 1
ОленаЯ 28 апреля в 11:40
З чудовим, проснулися з чоловіком раніше дітей, тихенько від них втекли на терасу снідати, вчора зробила смачнючий терамісу. Погода класна, тепло, сонечко, вчора в дворі прибрали, на грядках лад навела, краса. Поїдемо десь погуляємо.
Gvenna 28 апреля в 11:50
В нормальному. Встала з сонцем, помила поверх свій і пару вікон в квартирі, дзеркало протерла, розхламила велике підвіконня, зробила собі здоровий смачний сніданок.
Зараз йду гуляти з дітьми. А, ще бахнула дві кави до 7 ранку і пофоткала свої прикраси від фірми орінго)
florak 28 апреля в 11:53
С очень крутым настроение, сейчас поеду на пилатес. Так и хочется всем отправить лучики добра!