15 марта в 08:53

Ненавижу свекруху, як перестати про неї думати?

Які є дієві методики не думати про людину? Думки по колу повертаються про неї, вчора був конфлікт, після якого я вирішила викреслити її зі свого життя.

П.С. бажаю їй варитися в одному котлі зі своєю свекрухою.
10 2
Снежнакомка 15 марта в 08:55
не можна бажати зла іншим
Сірничок 15 марта в 08:56
А ніяк, ви така людина, будите думати
Можете спробувати пісню співати коли про неї лізе, потім як думки з´являються пісня лізе
Або вірш
из_под_тишка 15 марта в 08:56
Как можно вычеркнуть из своей жизни свекровь, если она мама мужа? Нормальный мужчина скорее от жены откажется, чем свою мать позволит обидеть.
Пригощаю кашею 15 марта в 08:57
Кажіть собі: ’я подумаю про це завтра’
Перша скрипка 15 марта в 08:58
Перечитайте Кайдашеву сім´ю - там пошагові інструкції...
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 08:58
Ответ дляСнежнакомка
не можна бажати зла іншим
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
Я тертий жук 15 марта в 08:59
Так буває, коли залежиш від неї, або боїшся втратити чоловіка і тому терпиш її зі злобою. А коли звільняєш себе від будь -якої залежності, досягаєш внутрішньої свободи, то стає геть фіолетово на існування свекрухи. Я просто викреслила її і не спілкуюсь. Мені прекрасно.
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 08:59
Ответ дляСірничок
А ніяк, ви така людина, будите думати
Можете спробувати пісню співати коли про неї лізе, потім як думки з´являються пісня лізе
Або вірш
Дякую, спробую.
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 09:02
Ответ дляиз_под_тишка
Как можно вычеркнуть из своей жизни свекровь, если она мама мужа? Нормальный мужчина скорее от жены откажется, чем свою мать позволит обидеть.
Дуже просто: вона матір чоловіка, то хай без мене з нею спілкується.Нормальний мужчина швидко коректно поставить свою матір на місце, і не дозволить матері ображати жінку.
16 2
Вилосипедниця 15 марта в 09:05
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дуже просто: вона матір чоловіка, то хай без мене з нею спілкується.Нормальний мужчина швидко коректно поставить свою матір на місце, і не дозволить матері ображати жінку.
А как она вас ображает? Иногда советчицы такую дичь пишут, в качестве примеров..
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 09:06
Ответ дляЯ тертий жук
Так буває, коли залежиш від неї, або боїшся втратити чоловіка і тому терпиш її зі злобою. А коли звільняєш себе від будь -якої залежності, досягаєш внутрішньої свободи, то стає геть фіолетово на існування свекрухи. Я просто викреслила її і не спілкуюсь. Мені прекрасно.
Я вже пару днів не залежу, але часто думаю про неї та насильство, яке вона вчинила по відношенню до мене та внука, коли ми від неї залежали.

А треба зосередитися на собі і вирішенню своїх проблем.
Мамина квіточка 15 марта в 09:07
Ответ дляВилосипедниця
А как она вас ображает? Иногда советчицы такую дичь пишут, в качестве примеров..
Тут постоянно пишет одна свекровь
Ее невестку реально жаль
Директриссимо 15 марта в 09:08
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я вже пару днів не залежу, але часто думаю про неї та насильство, яке вона вчинила по відношенню до мене та внука, коли ми від неї залежали.

А треба зосередитися на собі і вирішенню своїх проблем.
Заставляла їсти? Била? Яке насильство?
4 1
Мамина квіточка 15 марта в 09:09
Ответ дляиз_под_тишка
Как можно вычеркнуть из своей жизни свекровь, если она мама мужа? Нормальный мужчина скорее от жены откажется, чем свою мать позволит обидеть.
А если мать обижает ?
ЧупакабраЗеБест 15 марта в 09:10
Ответ дляСнежнакомка
не можна бажати зла іншим
а добра можно?
Grga 15 марта в 09:11
Ви почніть думати про себе ❤️
из_под_тишка 15 марта в 09:11
Ответ дляМамина квіточка
А если мать обижает ?
Мать не обижает, просто какие-то советы и мнения невестка часто воспринимает как обиду и не хочет прислушиваться. У свекрови опыт большой, ее надо слушать, даже если неприятно.
ЧупакабраЗеБест 15 марта в 09:11
Ответ дляЯжемать Мне можно
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
никак, пока сто раз не проговорите, никак
Мамина квіточка 15 марта в 09:12
Ответ дляиз_под_тишка
Мать не обижает, просто какие-то советы и мнения невестка часто воспринимает как обиду и не хочет прислушиваться. У свекрови опыт большой, ее надо слушать, даже если неприятно.
Вы свекровь автора ?
9 4
Ну шо не так? 15 марта в 09:12
Ответ дляиз_под_тишка
Как можно вычеркнуть из своей жизни свекровь, если она мама мужа? Нормальный мужчина скорее от жены откажется, чем свою мать позволит обидеть.
Да, прямо! Почитайте тут: уже 80% заблокировали свекровей. С молчаливо согласия мужей.
Фляшка на трьох 15 марта в 09:12
Яке саме насильство вона вчинила проти вас і дитини? Може ви себе самі накрутили?
из_под_тишка 15 марта в 09:12
Ответ дляНу шо не так?
Да, прямо! Почитайте тут: уже 80% заблокировали свекровей. С молчаливо согласия мужей.
Стыд и позор таким мужьям!
10 2
Меряю от 0 15 марта в 09:12
Ответ дляЯжемать Мне можно
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
Представте себе на її місці, ви також можете стати свекрухою в майбутньому.
Ну шо не так? 15 марта в 09:14
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дуже просто: вона матір чоловіка, то хай без мене з нею спілкується.Нормальний мужчина швидко коректно поставить свою матір на місце, і не дозволить матері ображати жінку.
Старшая невестка на свекров мне жаловалась, кричала: они меня унижали! Я просила привести хоть один пример! Знаете, что она со слезами рассказала? Что все ушли на работу, ей показали кусок мяса, сказали ужин приготовить. Это все, что она вспомнила из диких унижений. А у вас что?
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 09:15
Ответ дляиз_под_тишка
Мать не обижает, просто какие-то советы и мнения невестка часто воспринимает как обиду и не хочет прислушиваться. У свекрови опыт большой, ее надо слушать, даже если неприятно.
От в мене є знайома, де свекруха на три роки старша за невістку. То теж свекрушеньку треба слухати, бо в неї досвіду більше.

А по темі, то насильство, яке є насильством. І якщо по відношенню до вас таке зробили, то ой як би ви були в шоці.
Путающаяся 15 марта в 09:15
Можна не викреслювати, а просто ’добрий день -допобаченя’. Не беріть близько до серця сказане нею. Переключіться на щось позитивне щоб не думати про неї. Через пару днів попустить. Я в перші роки теж і плакала і страждала від випадів своїх свекрів і зрозуміла, що вони так підживляються, а я саморуйнуюся. Тепер навчилася з по@ігізмом до них ставитися, роблю все як мені хочеться, а не як вони скажуть. Якісь жосткі наїзди присікаю на корню. При цьому з життя їх не викреслюю, з внуками спілкуються
ЧупакабраЗеБест 15 марта в 09:15
Ответ дляиз_под_тишка
Мать не обижает, просто какие-то советы и мнения невестка часто воспринимает как обиду и не хочет прислушиваться. У свекрови опыт большой, ее надо слушать, даже если неприятно.
а зачем нам чужой опыт? а может он деструктинвый? а что делать если ее опыт противречит опыту моей мамы? или опыту батюшки к которому я хожу советоваться?
’ее надо слушать’ - это кому надо? тут вроде слабоумных нет,каждая в состоянии сама найти нужную информацию.
Или вы про слушаться - это жить и действовать под чужой инструкцией?
так это рабство называется
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 09:16
Ответ дляМамина квіточка
Вы свекровь автора ?
Нє, це не моя. Але з цією жінкою все зрозуміло, жаль її невістку.
автор Яжемать Мне можно 15 марта в 09:17
Ответ дляGrga
Ви почніть думати про себе ❤️
Та ось і не можу сфокуватися, весь час на неї скочуюсь.
Не боюся осуду 15 марта в 09:18
Заблокируйте везде и забудьте о ее существовании. Как будто ее нет и никогда не было. Отпустит.
Если пока не можете, то про любом звонке от нее - сразу трубку мужу.