28 апреля в 12:00

Після розлучення ми з дитиною маємо право на частку його майна?

В нього дві квартири. Одна, спадок від батьків, другу придбав до шлюбу. Дитина зареєстрована в другій квартирі, я у батьків.
18 1
Смайликівна 28 апреля в 12:01
Нет
Зайканалужайке 28 апреля в 12:01
Нет
Lacrimo 28 апреля в 12:01
Ні , звичайно, хіба вмре) і дитина спадкує.
Мальовнича даль 28 апреля в 12:02
Дитина має право на спадок від батька лише.
Від розлучення ні.
Капризуля 28 апреля в 12:02
А если не развод, а он умер?
Зайканалужайке 28 апреля в 12:02
Ответ дляLacrimo
Ні , звичайно, хіба вмре) і дитина спадкує.
Не подкидывайте автору идей
36 1
Фима Собак 28 апреля в 12:02
Ви маєте право на частку майна, що було спільно нажитим. Ні те, що було придбане до укладення шлюбу, ні те, що отримане у спадок, до цього не відносяться.
Ленивица-красавица 28 апреля в 12:03
Ні, кожен залишиться із своїм дошлюбним майном. Розподілу підлягає виключно те,що нажито під час шлюбу. А реєстрація у нерухомості, дає виключно право проживати, а право власності не дає
Коренная киевлянка 28 апреля в 12:02
Продуманный мужик)))
11 2
Вкуси мене 28 апреля в 12:03
А яким чином ви маєте відношення до успадкованого і до придбаного до вас?
Дитина матиме право в разі смерті батька.
Снежнакомка 28 апреля в 12:04
Ответ дляКоренная киевлянка
Продуманный мужик)))
И не говорите, сумел обзавестись имуществом ...до женщины...сволочь просто)
19 2
Я погнала 28 апреля в 12:07
Дитина має право проживати в житлі батька. Скільки років дитині? Ви не розглядали варіант залишити дитину на вихованні чоловіка? Які у них відносини? Розлучення з якої причини?
У якій з квартир Ви з дитиною проживаєте? У тій де дитина зареєстрована?
Ло Шарик 28 апреля в 12:07
Ответ дляСнежнакомка
И не говорите, сумел обзавестись имуществом ...до женщины...сволочь просто)
Та й ще й сволота не оформив все своє майно на кохану дружину за період шлюбу) От негідник.
Моська-слон 28 апреля в 12:07
При розлученні дитина взагалі не має права на частку майна, навіть того, яке було придбане у шлюбі. Дружина теж не має права на дошлюбне майно при розлученні.
Я погнала 28 апреля в 12:08
Ответ дляМоська-слон
При розлученні дитина взагалі не має права на частку майна, навіть того, яке було придбане у шлюбі. Дружина теж не має права на дошлюбне майно при розлученні.
Дитина має право на користування майном батьків.
2 1
Слобожаночка 28 апреля в 12:08
Так, дитина має право на частку майна після смерті батька. Ви - якщо колишній чоловік вас зазначить у заповіті.
Попадалочка 28 апреля в 12:08
Нет.
НЛОша 28 апреля в 12:09
Ответ дляКапризуля
А если не развод, а он умер?
ну если отравить, например
2 1
Пупуговка 28 апреля в 12:09
Автор нужно что бы муж 50 % оформил на вас, зачем вы с ним так жили, у него квартира до вас куплена вы никто
Чаклунка-ведунка 28 апреля в 12:10
Интересно, зачем автор троллит?
НЛОша 28 апреля в 12:10
либо сдать его в тцк
Пупуговка 28 апреля в 12:10
Ну вот у родителей вы жить и будете, но если муж хороший и оставить ребёнку одну квартиру
3 1
Чаклунка-ведунка 28 апреля в 12:12
Ответ дляНЛОша
либо сдать его в тцк
И что после этого? Право на имущество мужа у автора появится?
Кусман Сиру 28 апреля в 12:13
Ответ дляКоренная киевлянка
Продуманный мужик)))
С чего это он продуманный? Просто не нажил в браке никакого имущества. Так бывает
Снежнакомка 28 апреля в 12:13
Ответ дляПупуговка
Автор нужно что бы муж 50 % оформил на вас, зачем вы с ним так жили, у него квартира до вас куплена вы никто
Некомильфо 28 апреля в 12:15
Ответ дляLacrimo
Ні , звичайно, хіба вмре) і дитина спадкує.
Не підказуйте автору варіанти отримати житло 😁
Капуста Маша 28 апреля в 12:16
Ответ дляМоська-слон
При розлученні дитина взагалі не має права на частку майна, навіть того, яке було придбане у шлюбі. Дружина теж не має права на дошлюбне майно при розлученні.
Після розлучення для багатьох дитина взагалі перестає існувати (
Капуста Маша 28 апреля в 12:17
Ответ дляЧаклунка-ведунка
И что после этого? Право на имущество мужа у автора появится?
Ні, швидше спадок у дитини буде
Чаклунка-ведунка 28 апреля в 12:20
Ответ дляКапуста Маша
Ні, швидше спадок у дитини буде
А я думаю, хто це в інтернеті пише про перемогу до останнього українця. А он воно як
1 1
Відповів всім 28 апреля в 12:23
Не маєте