29 апреля в 23:13

Кто что собирает? Покажите если не лень свои коллекции

Вот и весь вопрос
показать весь текст
5 4
Заела_пластинка 30 апреля в 10:49
В детстве собирала - календарики ( карманные). До сих пор ( а мне уже 44 года) лежит коробка с ними
Потребую апгрейду 30 апреля в 10:57
Собираю старинные мокко чашки.
Кобальт с золотом.
Пугачиха 30 апреля в 11:32
У меня коллекция морей и океанов в баночках из путешествий. Песок, камешки и ракушки тоже привожу и ссыпаю на клумбу у окна)))
22 4
Jifer 30 апреля в 11:34
Ответ дляnova_mama
Фіалки.
Тільки я не вмію нормальні фото робити.
Більше 150 сортів у мене.
Дуже гарні)
Эскиз бесконечности 30 апреля в 11:43
вінтажна біжутерія

це частинка колекції, вінтажні брошки комашки
36 2
Ушла и Пришла 30 апреля в 11:47
В мене лего старе, правда тіььки до війни почала збирати, коробок 15 є - це тільки те що вивезла, є ще вдома
nova_mama 30 апреля в 11:52
Ответ дляJifer
Дуже гарні)
Дякую :)
Ще я ізжу на виставки дивитись на фіалки, у Києві бувають досить часто, вхід вільний на більшість.
Іноді бувають у Одесі ще.
До війни були у Дніпрі...
Korrita 30 апреля в 12:13
Ляльки, лялькові будиночки, мініатюра)
Файна цьоця 30 апреля в 12:16
Ответ дляТелячі ніжноСті
Собираю крышечки от пластиковых бутылок, потом сдаю их на протезы. И клипсы от хлебушка. Сдаю на дроны 😂😁
Я теж
І бутилки і банки
Телефон Рубика 30 апреля в 12:19
Книги ’Маленький принц’ Екзюпері різними мовами та бажано НЕ з авторськими ілюстраціями - цікаво дивитись, як різні ілюстратори уявляють собі маленького принца
6 1
Сон і дрімота 30 апреля в 12:37
Ответ дляТелячі ніжноСті
Собираю крышечки от пластиковых бутылок, потом сдаю их на протезы. И клипсы от хлебушка. Сдаю на дроны 😂😁
о, збираю банки залізні та скляні від горошка на тушонку та окопні свічки, ще усіляку білизну постільну що рветься та речі на сітки

нещодавна віддала старі телефони, хтось збирав, виколупують мабуть чіпи з них теж для дронів

колекціонування будь-чого з війною втратило актуальність
Джавеліна 30 апреля в 12:58
Камінчики з подорожей, коли беру їх в руки, переживаю ті ж емоціі - є камінь страху, коли голова паморочилась від висоти в горах, є камінь ейфоріі, коли після сильного стресу і сіроі осінньоі мряки потрапила на іспанське узбережжя з папугами над головою. Біля античних памʼяток чи середньовічних замків збираю під ногами шматочки мармуру. Люблю їх)
3 2
60 метрів сметани 30 апреля в 13:11
Прикраси з подорожей.
Тётя Хрюша 30 апреля в 13:36
В мене мабуть найдивніша колекція - починаючи з 1990 року я збирала прокомпостовані талончики на міський транспорт, вірніше рисунок компостера. В мене їх близько 150 штук, і жоден рисунок не повторюється.
в основному з України, але є й з інших країн. На жаль зараз нічого колекціонувати - компостери відійшли в минуле.
16 2
Пополняю_Карму 30 апреля в 13:43
Я коллекционирую хосты.
Пополняю_Карму 30 апреля в 13:45
Пополняю_Карму 30 апреля в 13:48
Адюла 30 апреля в 14:02
Ответ дляТелячі ніжноСті
Собираю крышечки от пластиковых бутылок, потом сдаю их на протезы. И клипсы от хлебушка. Сдаю на дроны 😂😁
Куди здаєте, бо я збираю і не знаю, де їх приймають?
Просто каралева 30 апреля в 14:03
Ответ дляУкраїнська Мрія
Заходи сонця з наших вікон колекціоную. У нас неймовірні види )
5 просека.....да, там красота из окон
Весотехник 30 апреля в 14:23
Ответ дляПотребую апгрейду
Собираю старинные мокко чашки.
Кобальт с золотом.
Покажите фото? Я не собираюсь,но есть пару чашек и сервиз,обожаю.кобальт с золотом
Сама купляю квіти 30 апреля в 14:40
Пролёты H&M
Оце фіфа 30 апреля в 14:46
Може хобби собиоать денежки. но чаще собираю гребаное лего по всему дому
Miss Lisi4ka 30 апреля в 15:01
Ответ дляМеделін
Ой, як мило знайти поціновувача Penhaligon`s The Revenge of Lady Blanche)

В жодній парфумерній темі до цього не зустрічала.
Вони мені 100% весняні вже багато років
Да, обожаю, сама элегантность. Мне они ещё в одном направлении с Masque Milano L`Attesa, но леди лучше)
Моська-слон 30 апреля в 15:10
Ответ дляMiss Lisi4ka
Да, обожаю, сама элегантность. Мне они ещё в одном направлении с Masque Milano L`Attesa, но леди лучше)
обожаю этот бренд
Патриоточка 30 апреля в 15:15
Ответ дляnova_mama
Фіалки.
Тільки я не вмію нормальні фото робити.
Більше 150 сортів у мене.
Яка краса
не можу сказати що прям колекціоную, маю не більше 15 екземплярів
Але мрію про жовту фіалку
Мишка-шалунишка 30 апреля в 15:29
Ответ дляПотребую апгрейду
Собираю старинные мокко чашки.
Кобальт с золотом.
А можна фото? Дуже цікаво.
nova_mama 30 апреля в 15:35
Ответ дляПатриоточка
Яка краса
не можу сказати що прям колекціоную, маю не більше 15 екземплярів
Але мрію про жовту фіалку
Жовтих ще не вивели.
Є жовтуваті.
Якщо цікаво, пізніше напишу назви сортів, які згадаю.
Штук 10 точно є.
Зараз зайнятий комп´ютер, а з телефону незручно.
Ms. Любмая жена 30 апреля в 15:57
Ответ дляОноВамнадо
Серии фигурок с большими головами (куколки, гарри поттер, супер герои и тд не плохие. Но вместе с ними попадаются фиговые закладки и еще что-то)
Кіндер Джой Фанко Поп? Я зібрала Гаррі Поттера. Але вони не цільнолиті. Бегемотики всеодно найкращі, як на мене.
Ms. Любмая жена 30 апреля в 15:58
Ответ дляМиззери
Меня хэппи милы просто бесят
Помню сын был маленький и они такие клёвые были (игрушки) с функциями, сейчас просто мусор
Или картон или карточки
В киндерах тоже акцент на телефон , вот какого?
Я з останніх крутих памʼятаю тільки «Співай», їх купила декілька, там були музичні. Інші так, в більшості сміття одноразове.
Потребую апгрейду 30 апреля в 16:03
Ответ дляМишка-шалунишка
А можна фото? Дуже цікаво.
Можно)
Почему нет.
22 1