Ваші чоловіки підуть ставати на облік?

Давайте без срачу в темі. Просто зрозуміти картину.
Я не з влади як зараз почнуть писати.
Мій не піде ,тягнути будем до останнього.
Запитання не мтосується тих що воюють.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 593
423 (71.33%) Ні не піде
83 (14%) Так піде
48 (8.09%) Піде бо має іншу відсрочку
39 (6.58%) Піде бо має бронь
9 8 4 3
Tuchka v nebe 30 апреля в 22:03
Ответ дляСтрекоза любви
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Я зі 100% впевненістю скажу, що сценарій, про який ви написали для середньостатистичної людини зі звичайним доходом тимчасове рішення. Ще раз повторюсь, ситуація складна, але, блін, щоб всі чоловіки сіли вдома з дітьми, ховалися, не виходили на вулицю роками… а жінки працювали. Це буде абсурдом, бо, вочевидь прийдеться тоді жінок мобілізувати.
Всі звійсно не засядуть по домам, тих і мобілізують якраз.
Абсурд чи не абсурд, тут вже що в пріоритеті…
mymoly 30 апреля в 22:03
Ответ дляСтрекоза любви
І знову ми повернулися до терміну «тимчасово».
Ну і питання, якщо ваш чоловік сидить в хаті і не виходить, чи зупинить це «Державу», якщо вона вирішила його мобілізувати? Думаю, методи впливу знайдуться. Але то таке. Лише наші гіпотези. Час покаже, що буде далі.
Чому сь пригадалось: краще жахливий кінець, чим жах без кінця.
dArtagnan 30 апреля в 22:04
Ответ дляNatka A.
Я теж таке питання хотіла задати.

Тепер мені цікаво, що будуть робити з порушниками? Якщо їх 80%
Удалено администрацией...
kitty cat 30 апреля в 22:05
Ответ дляСтрекоза любви
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Я зі 100% впевненістю скажу, що сценарій, про який ви написали для середньостатистичної людини зі звичайним доходом тимчасове рішення. Ще раз повторюсь, ситуація складна, але, блін, щоб всі чоловіки сіли вдома з дітьми, ховалися, не виходили на вулицю роками… а жінки працювали. Це буде абсурдом, бо, вочевидь прийдеться тоді жінок мобілізувати.
А может придется войну заканчивать, а не женщин мобилизировать? Про детей еще давайте.
5 2
Стрекоза любви 30 апреля в 22:06
Ответ дляkitty cat
А может придется войну заканчивать, а не женщин мобилизировать? Про детей еще давайте.
Спитайте у путлєра, коли він забажає. Кидаєтесь такими провокативними тезами, наче а нас тут всі за продовження війни і мобілізацію.
4 2
Color never seen before 30 апреля в 22:07
Ответ дляСтрекоза любви
Ви намтільки наївна, що думаєте, що масове «залягання на дно в хаті» зупинить державу, якщо вона все ж вирішила мобілізувати людину?
Найдет кого проще мобилизировать. Ведь сейчас уже все равно кого хватать, специальности тоже не особо актуальны...
kitty cat 30 апреля в 22:08
Ответ дляСтрекоза любви
Спитайте у путлєра, коли він забажає. Кидаєтесь такими провокативними тезами, наче а нас тут всі за продовження війни і мобілізацію.
А разве не за продолжение войны ? Даже тот Ваш комментарий именно об этом. Вы даже не предположили, что если не останется мужчин на улицах, то придется все-таки войну заканчивать. Нет, Вы сказали, что тогда будут женщин мобилизовать. То есть, война до последнего украинца. Другого не дано.
10 3
mymoly 30 апреля в 22:09
Ответ дляColor never seen before
Найдет кого проще мобилизировать. Ведь сейчас уже все равно кого хватать, специальности тоже не особо актуальны...
А ті які вже 2 роки там, скільки вони ще зможуть
alex-3f3c 30 апреля в 22:11
Риба гниет з голови, Навіть від військових чув що з цією владою ніхрена толку не буде, ні в чому..... не можу поняти чому в Ізраїлі 70 років йде війна, обстріли, прильоти і вибори ніколи не відміняли, кожних 4 роки вони міняють владу а у нас неначасі, козлов на переправі не міняють, я з менеджерами прийшов з менеджерами і піду і всяка інша хрень
Tuchka v nebe 30 апреля в 22:11
Ответ дляСтрекоза любви
І знову ми повернулися до терміну «тимчасово».
Ну і питання, якщо ваш чоловік сидить в хаті і не виходить, чи зупинить це «Державу», якщо вона вирішила його мобілізувати? Думаю, методи впливу знайдуться. Але то таке. Лише наші гіпотези. Час покаже, що буде далі.
Якщо держава не може знайти людину, вона не може її мобілізувати.
Я ж не намагаюсь вам щось довести. Якщо ви не проти, щоб вашого чоловіка мобілізували, ок, не ховайтесь, живіть звичним життям.
Для мене на вагах «Україна»-«чоловік» переважає чоловік, тому що в мене дитина 2,5 роки обожнює тата і для мене він дуже близька і рідна людина, а не щоб гроші заробляв і потім на фронт пішов.
7 1
Стрекоза любви 30 апреля в 22:16
Ответ дляTuchka v nebe
Якщо держава не може знайти людину, вона не може її мобілізувати.
Я ж не намагаюсь вам щось довести. Якщо ви не проти, щоб вашого чоловіка мобілізували, ок, не ховайтесь, живіть звичним життям.
Для мене на вагах «Україна»-«чоловік» переважає чоловік, тому що в мене дитина 2,5 роки обожнює тата і для мене він дуже близька і рідна людина, а не щоб гроші заробляв і потім на фронт пішов.
Тому мій перший коментар був про те, що підвищуйте свої скіли, як людини, яка потенційно може бути мобілізована.
Але ні, вам легше вірити, що цього ніколи не станеться, бо чоловік сховався в хаті і це надійно.
2 1
Color never seen before 30 апреля в 22:17
Ответ дляmymoly
А ті які вже 2 роки там, скільки вони ще зможуть
Это никого не волнует. Ротации все равно не будет
Стрекоза любви 30 апреля в 22:18
Ответ дляkitty cat
А разве не за продолжение войны ? Даже тот Ваш комментарий именно об этом. Вы даже не предположили, что если не останется мужчин на улицах, то придется все-таки войну заканчивать. Нет, Вы сказали, что тогда будут женщин мобилизовать. То есть, война до последнего украинца. Другого не дано.
🤮
2 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:18
Ответ дляalex-3f3c
Супер, можете собі медаль купити, або хоча б пиріжок візьміть з шкафу
А шкаф не получилось у шафу перкласти?)))))
4 2
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:20
Ответ дляmymoly
Та ладно. Гроші на картці є. Їх можно заробити віддалено. Може не в тій кількості.
А про карти це практика звичайна, не заплатив штраф, блокують карти. Чи вже шось змінилося
Ну если страшно.то на карточку жены чи ребенка .лучше наличка
Цифровой контроль то мое любимое ’красивое’ отдельное)))
kh0110 30 апреля в 22:21
Ответ дляСтрекоза любви
Ви намтільки наївна, що думаєте, що масове «залягання на дно в хаті» зупинить державу, якщо вона все ж вирішила мобілізувати людину?
Кто его знает как будет, но пока у большинства мысли такие. Дальше как выйдет, но многие уже поняли, что сейчас каждый сам за себя и спасёшься ты или нет тоже зависит только от тебя самого.
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:22
Ответ дляkitty cat
А может придется войну заканчивать, а не женщин мобилизировать? Про детей еще давайте.
Детей.мирных и военных убивает мразье кацапское. Конечно пусть кацапы сносят путлера и заканчивают этот фашистский свой позор!
Все украинцы ЗА!
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:23
Ответ дляmymoly
А ті які вже 2 роки там, скільки вони ще зможуть
А это начало кого-то интересовать?
Я рада
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:24
Ответ дляalex-3f3c
Риба гниет з голови, Навіть від військових чув що з цією владою ніхрена толку не буде, ні в чому..... не можу поняти чому в Ізраїлі 70 років йде війна, обстріли, прильоти і вибори ніколи не відміняли, кожних 4 роки вони міняють владу а у нас неначасі, козлов на переправі не міняють, я з менеджерами прийшов з менеджерами і піду і всяка інша хрень
За кого голосовать собираетесь?
alex-3f3c 30 апреля в 22:24
Ответ дляИрина-bbd0
За кого голосовать собираетесь?
за Папу Римского
2 1 1
kh0110 30 апреля в 22:26
Ответ дляСтрекоза любви
Тому мій перший коментар був про те, що підвищуйте свої скіли, як людини, яка потенційно може бути мобілізована.
Але ні, вам легше вірити, що цього ніколи не станеться, бо чоловік сховався в хаті і це надійно.
Если тебя мобилизируют, то нет уже никакой разницы кто ты, разнорабочий или айтишник
4 2
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:26
Ответ дляColor never seen before
Это никого не волнует. Ротации все равно не будет
А Вас тоже не волнует?
Дело ж не только в ротации.а и в усилении позиций
И да.я ЗА мочить кацапов максимально дистанционно
Роями дронов и снарядами
4 1
Стрекоза любви 30 апреля в 22:28
Ответ дляkh0110
Если тебя мобилизируют, то нет уже никакой разницы кто ты, разнорабочий или айтишник
Є історії, які суперечать вашим словам, є які підтверджують.
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:28
Удалено администрацией...
Tuchka v nebe 30 апреля в 22:29
Ответ дляСтрекоза любви
Тому мій перший коментар був про те, що підвищуйте свої скіли, як людини, яка потенційно може бути мобілізована.
Але ні, вам легше вірити, що цього ніколи не станеться, бо чоловік сховався в хаті і це надійно.
Ви трошки наївна щодо скілів…
Я працюю у сфері дотичній до війни і можу багато чого розповісти і повірте, загинути швидко на полі бою - це не саме страшне, що може трапитись. Полон з тортурами, проблеми з головою пожиттєві і т д - найстрашніше. І скіли тут ні при чому, якщо вони сидять в окопі без зброї і їм прилітають тільки ракети, або контужених в полон беруть. Якщо командир каже іти вперед, а ти розумієш, що вперед - це насмерть, вже ніяки навики не допоможуть, тільки тікати. То краще вже зараз тікати від ТЦКашників
Стрекоза любви 30 апреля в 22:33
Ответ дляTuchka v nebe
Ви трошки наївна щодо скілів…
Я працюю у сфері дотичній до війни і можу багато чого розповісти і повірте, загинути швидко на полі бою - це не саме страшне, що може трапитись. Полон з тортурами, проблеми з головою пожиттєві і т д - найстрашніше. І скіли тут ні при чому, якщо вони сидять в окопі без зброї і їм прилітають тільки ракети, або контужених в полон беруть. Якщо командир каже іти вперед, а ти розумієш, що вперед - це насмерть, вже ніяки навики не допоможуть, тільки тікати. То краще вже зараз тікати від ТЦКашників
Спробуйте втекти…
Павлодарская 30 апреля в 22:34
Ответ дляБасина
Та всі ж розуміють, хто і чому йшли у військові... робота не пильна, бо ж з ким нам було воювати - навколо братья і гаранти? пенсія в 45 і чималі виплати, квартирку можна отримати, пільги. Таких 90% було. І 2014 мало кого налякав. Скільки зробило собі убд, навіть дня на лбз не пробувши? Повномасштабка чітко виявила всі мотиви...
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:34
Ответ дляalex-3f3c
за Папу Римского
Аааа.путинга вы себе уже выбрали
Наслаждайтесь)))))
3 1
Color never seen before 30 апреля в 22:34
Ответ дляИрина-bbd0
А Вас тоже не волнует?
Дело ж не только в ротации.а и в усилении позиций
И да.я ЗА мочить кацапов максимально дистанционно
Роями дронов и снарядами
Я им сочувствую. А так я как и вы конечно ЗА то чтоб мочить кацапов дистанционно дронами и ракетами.
alex-3f3c 30 апреля в 22:34
Ответ дляColor never seen before
Это никого не волнует. Ротации все равно не будет
Ротація має бути перш за все у владі, а решта вже якось вирішиться, Якщо люди обрали хрєн зна що, а це хрен зна що від влади усунули і фактично у керма особи яких ніхто не обирав, без будь-якого юридичного статусу, то так точно далеко не заїдеш