30 апреля в 19:20

Ваші чоловіки підуть ставати на облік?

Давайте без срачу в темі. Просто зрозуміти картину.
Я не з влади як зараз почнуть писати.
Мій не піде ,тягнути будем до останнього.
Запитання не мтосується тих що воюють.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 593
423 (71.33%) Ні не піде
83 (14%) Так піде
48 (8.09%) Піде бо має іншу відсрочку
39 (6.58%) Піде бо має бронь
9 8 4 3
Color never seen before 30 апреля в 22:37
Ответ дляСтрекоза любви
Спробуйте втекти…
Ну вот 70% решило пробовать и никуда не пойдёт. Останется ловить тех кто испугается и обновит данные, пойдёт уточнять или у кого не будет другого выхода если бронь снимут
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:37
Ответ дляПавлодарская
Удалено администрацией...
Не про всех военных шла речь
Только с присягой москолоте .разворовывающих армию Украины и с липовыми льготами и заслугами
Много военных сегодня защищают Украину. Именно проф
И всех подразделений.которые сегодня тоже типа в тылу. Но выполняют каждый день важное для спасения нас всех.
3 2
alex-3f3c 30 апреля в 22:39
Ответ дляИрина-bbd0
Аааа.путинга вы себе уже выбрали
Наслаждайтесь)))))
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:39
Ответ дляColor never seen before
Я им сочувствую. А так я как и вы конечно ЗА то чтоб мочить кацапов дистанционно дронами и ракетами.
Им не сочувствие нужно.а максимальная поддержка.даже моральная
А не ’я иво туда не посылала.он сам идиот’
Такое б просто промолчало бы.но нет.нужно вылезти с гноем своим
Стрекоза любви 30 апреля в 22:40
Ответ дляColor never seen before
Ну вот 70% решило пробовать и никуда не пойдёт. Останется ловить тех кто испугается и обновит данные, пойдёт уточнять или у кого не будет другого выхода если бронь снимут
Я не готова коментувати цифри, які людина написала «від балди», бо це смішно.
Час покаже, через 1,5 -2 місяці буде видно що і як. Миру нам всім.
Color never seen before 30 апреля в 22:41
Ответ дляalex-3f3c
Ротація має бути перш за все у владі, а решта вже якось вирішиться, Якщо люди обрали хрєн зна що, а це хрен зна що від влади усунули і фактично у керма особи яких ніхто не обирав, без будь-якого юридичного статусу, то так точно далеко не заїдеш
Да, хотелось бы конечно, но сейчас военное положение. И добровольно никто ротацию власти проводить не будет. А идти на майдан и получать по почкам...не...
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:41
Ответ дляalex-3f3c
Ротація має бути перш за все у владі, а решта вже якось вирішиться, Якщо люди обрали хрєн зна що, а це хрен зна що від влади усунули і фактично у керма особи яких ніхто не обирав, без будь-якого юридичного статусу, то так точно далеко не заїдеш
Представляю як папа римський тут накеруе))))
Мирадобра браття и сестры))
Чо он вашего путинга кадилом не прибил чи чем там?
Color never seen before 30 апреля в 22:42
Ответ дляИрина-bbd0
Им не сочувствие нужно.а максимальная поддержка.даже моральная
А не ’я иво туда не посылала.он сам идиот’
Такое б просто промолчало бы.но нет.нужно вылезти с гноем своим
Ну вот мы с вами сидим поддерживаем и за то чтоб были дроны, ракеты и вообще никто не умирал
Color never seen before 30 апреля в 22:42
Ответ дляСтрекоза любви
Я не готова коментувати цифри, які людина написала «від балди», бо це смішно.
Час покаже, через 1,5 -2 місяці буде видно що і як. Миру нам всім.
Это цифры из опроса в этой теме
Zaviriuha 30 апреля в 22:45
Знаєте, що найбільше дратує? Збори на лікування поранених. Коли бачиш ці фото, без ніг, без рук, або взагалі жах і просять в людей на лікування, то так і мати в голові, за що ж таке відношення, що собі думають ці можновладці, ще б повірила, що грошей немає, так же крадуть безбожно. Яку мотивацію буде мати будь який чоловік побачивши ці збори і він розумітиме, що на його місці може бути він.
3 1
Стрекоза любви 30 апреля в 22:44
Ответ дляColor never seen before
Это цифры из опроса в этой теме
Опитування на Порадниці ніколи не були репрезентативні. Вибірка не та респондентів. Сподіваюся, це вам про щось говорить.
Ирина-bbd0 30 апреля в 22:45
Ответ дляColor never seen before
Ну вот мы с вами сидим поддерживаем и за то чтоб были дроны, ракеты и вообще никто не умирал
Чоэта?
Русня прилезшая пусть дохнет.не приближаясь даже к нашим воюющим!
Аминь!
Kidstaff Bot 30 апреля в 22:48
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!

З повагою, Команда Kidstaff