02 мая в 13:37

Чи можуть подати в розшук студента 25+?

Якщо не оформлював відстрочку, але навчається на денній формі, освіта - перша вища.
Чи можуть подати в розшук? Що в такому випадку робити?
Скользкая 02 мая в 13:39
На основании чего?
Не прохожу мимо 02 мая в 13:40
В теорії можуть, бо як достовірно знають, що людина студент? По ідеї треба зі всіма документами йти до ТЦК. Або чекати коли це можна буде зробити в електронному кабінеті. Бо коли навіть розумієш, що є всі законні підстави для відстрочки, все одно йти лячно
Донька подруги 02 мая в 13:43
Студент 25+ зобов´язаний після 18 травня протягом 60 днів оновити данні. Якщо не оновить, то буде штраф і т.і. Данні повинні оновити всі - і студенти, і аспіранти, і багатодітні і т.д.
автор После шести ни-ни 02 мая в 13:43
Ответ дляСкользкая
На основании чего?
Вкинули повістку у поштову скриньку, той будинок вже давно на іншому власникові. Дані у воєнкоматі останній раз оновлювалися у жовтні 19 року
Царевна_несушка 02 мая в 13:44
Взагалі то ВНЗ подають в тцк інформацію про студентів. Але в тих тцк все через одне місце. Взагалі незрозуміло нащо їм ті реєстри від усіх установ, якщо вони з них інформацію неспроможні отримати

Мого змусили брати довідку від ВНЗ
автор После шести ни-ни 02 мая в 13:44
Ответ дляЦаревна_несушка
Взагалі то ВНЗ подають в тцк інформацію про студентів. Але в тих тцк все через одне місце. Взагалі незрозуміло нащо їм ті реєстри від усіх установ, якщо вони з них інформацію неспроможні отримати

Мого змусили брати довідку від ВНЗ
Яку довідку? Бо нам 2 різні видали з ВНЗ
Царевна_несушка 02 мая в 13:46
Ответ дляПосле шести ни-ни
Яку довідку? Бо нам 2 різні видали з ВНЗ
Довідка для військомату
В нас теж було 2. Одна з деканату, інша з канцелярії вузу (саме вона для військомату)
Не прохожу мимо 02 мая в 13:46
Ответ дляЦаревна_несушка
Взагалі то ВНЗ подають в тцк інформацію про студентів. Але в тих тцк все через одне місце. Взагалі незрозуміло нащо їм ті реєстри від усіх установ, якщо вони з них інформацію неспроможні отримати

Мого змусили брати довідку від ВНЗ
Це вже ви до нового закону? Чи попередні рази?
Бо в нас минулі семестри ВНЗ сам відправляв дані до військомату. Цікаво як буде після прийняття закону, чи задовільнить їх довідка з деканату, чи все треба буде йти особисто, що дуже не хотілось би
Царевна_несушка 02 мая в 13:49
Ответ дляНе прохожу мимо
Це вже ви до нового закону? Чи попередні рази?
Бо в нас минулі семестри ВНЗ сам відправляв дані до військомату. Цікаво як буде після прийняття закону, чи задовільнить їх довідка з деканату, чи все треба буде йти особисто, що дуже не хотілось би
В грудні 2023 отримав повістку
Пофіг їм на ті дані, що ВНЗ подає до ТЦК

Особисто мабуть все ж прийдеться йти, бо треба буде оновити дані
На влк ще погонять.
Царевна_несушка 02 мая в 13:53
25+ в будь-якому випадку прийдеться йти. їх ж з реєстру призовників переводять в реєстр військовозобов’язаних. Приписне забирають, видають військовий квиток. Там штампують відстрочку

Військово-облікові документи мають бути в порядку, бо з 18 травня чоловіки мають їх носити з собою та показувати ’всім, крім вуличних собак’
автор После шести ни-ни 02 мая в 13:55
Ответ дляЦаревна_несушка
25+ в будь-якому випадку прийдеться йти. їх ж з реєстру призовників переводять в реєстр військовозобов’язаних. Приписне забирають, видають військовий квиток. Там штампують відстрочку

Військово-облікові документи мають бути в порядку, бо з 18 травня чоловіки мають їх носити з собою та показувати ’всім, крім вуличних собак’
А студентського квитка достатньо з собою носити, чи довідки також?( аби їх не загубити)
ПолБатона 02 мая в 13:56
Студент берез з вуз довідку Ф 20 і іде оновлювати данні
автор После шести ни-ни 02 мая в 13:56
Ответ дляЦаревна_несушка
25+ в будь-якому випадку прийдеться йти. їх ж з реєстру призовників переводять в реєстр військовозобов’язаних. Приписне забирають, видають військовий квиток. Там штампують відстрочку

Військово-облікові документи мають бути в порядку, бо з 18 травня чоловіки мають їх носити з собою та показувати ’всім, крім вуличних собак’
Він вже є в реєстрі військовозобов´язаних з 2019 року. Тільки тоді замість військового білета дали тимчасове посвідчення, бо не було тих білетів пустих в наявності
Царевна_несушка 02 мая в 13:56
Ответ дляПосле шести ни-ни
А студентського квитка достатньо з собою носити, чи довідки також?( аби їх не загубити)
Студентський квиток та довідка з вузу не належать до військово-облікових документів
Царевна_несушка 02 мая в 14:01
Ответ дляПосле шести ни-ни
Він вже є в реєстрі військовозобов´язаних з 2019 року. Тільки тоді замість військового білета дали тимчасове посвідчення, бо не було тих білетів пустих в наявності
Ааа. то мій такий же
Непридатний до служби в армії у мирний час та придатний чи обмежено придатний у військовий час

Тим паче прийдеться йти, бо треба буде проходити влк

Я теж не дуже розумію як носити з собою отой папірець А5 (Тимчасове посвідчення). На спину почепити чи на груди(((
автор После шести ни-ни 02 мая в 14:01
Ответ дляЦаревна_несушка
Ааа. то мій такий же
Непридатний до служби в армії у мирний час та придатний чи обмежено придатний у військовий час

Тим паче прийдеться йти, бо треба буде проходити влк

Я теж не дуже розумію як носити з собою отой папірець А5 (Тимчасове посвідчення). На спину почепити чи на груди(((
Мій склав учетверо і в паспорт запихнув
Царевна_несушка 02 мая в 14:04
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мій склав учетверо і в паспорт запихнув
Мій не додумався))) Береже, як зіницю ока
автор После шести ни-ни 02 мая в 14:06
Ответ дляЦаревна_несушка
Мій не додумався))) Береже, як зіницю ока
А в електронному кабінеті можна буде оновити? Там же і документи можна завантажити, по ідеї. Як зі вступом у ВУЗ
Гидроусилитель руля 02 мая в 14:10
В розшук законно подавати людину лише при відповідному рішенні суду. Суд був? Якщо ні, то який нах розшук?
Царевна_несушка 02 мая в 14:20
Ответ дляПосле шести ни-ни
А в електронному кабінеті можна буде оновити? Там же і документи можна завантажити, по ідеї. Як зі вступом у ВУЗ
Можливо. Але ВЛК в електронному кабінеті ж не пройдеш.
Полонянка SexShop-а! 02 мая в 14:57
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вкинули повістку у поштову скриньку, той будинок вже давно на іншому власникові. Дані у воєнкоматі останній раз оновлювалися у жовтні 19 року
А ка вы поступали в вуз? Сейчас перед поступлением во все инстанции загоняют. Ещё и предупреждали, что если поступите к нам обновить инфо.
Вы ж это сами понимали...или думали что пронесёт ... и в институте там тоже об этом говорят. Когда прописывается в общагу встают в военкомат по прописке...
Полонянка SexShop-а! 02 мая в 15:00
Ответ дляЦаревна_несушка
25+ в будь-якому випадку прийдеться йти. їх ж з реєстру призовників переводять в реєстр військовозобов’язаних. Приписне забирають, видають військовий квиток. Там штампують відстрочку

Військово-облікові документи мають бути в порядку, бо з 18 травня чоловіки мають їх носити з собою та показувати ’всім, крім вуличних собак’
Не знаю як з 18 травня з собою носити сказали взагалі, коли тільки стали на облік ще при школі. Потім кучу раз ще сказали. Поступаєте особисто несете у війскомат справки довідки та ін. Ніхто нічого передавати не буде...
Полонянка SexShop-а! 02 мая в 15:01
Ответ дляПосле шести ни-ни
А студентського квитка достатньо з собою носити, чи довідки також?( аби їх не загубити)
Рекомендую у телефон сфоткати, щоб не загубити.
автор После шести ни-ни 02 мая в 15:01
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А ка вы поступали в вуз? Сейчас перед поступлением во все инстанции загоняют. Ещё и предупреждали, что если поступите к нам обновить инфо.
Вы ж это сами понимали...или думали что пронесёт ... и в институте там тоже об этом говорят. Когда прописывается в общагу встают в военкомат по прописке...
Тимчасове дійсне 5 років. На той момент і зараз воно дійсне, на обліку стоїть
Полонянка SexShop-а! 02 мая в 15:04
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тимчасове дійсне 5 років. На той момент і зараз воно дійсне, на обліку стоїть
Ну там якщо чесно дурдом.
Але так, особисто треба йти і оновлювати дані.
Яв загалі, все фотаю і у телефоні справки. Якщо хай так показує. Бо загубиш потім знов гемор той проходити
автор После шести ни-ни 02 мая в 15:05
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну там якщо чесно дурдом.
Але так, особисто треба йти і оновлювати дані.
Яв загалі, все фотаю і у телефоні справки. Якщо хай так показує. Бо загубиш потім знов гемор той проходити
Піду теж зараз фото зроблю
Донька подруги 02 мая в 16:50
Ответ дляПосле шести ни-ни
Яку довідку? Бо нам 2 різні видали з ВНЗ
Кому ’нам’? Ваш 25+річний син ніяк від маминої юбки не відчепиться?
Царевна_несушка 02 мая в 17:33
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не знаю як з 18 травня з собою носити сказали взагалі, коли тільки стали на облік ще при школі. Потім кучу раз ще сказали. Поступаєте особисто несете у війскомат справки довідки та ін. Ніхто нічого передавати не буде...
Мають передавати. Як вже цією інформацією ТЦК користується тільки їм і відомо.

Зараз, навіть, якщо хлопець йде в академку, чи його відраховують відразу до ТЦК передається інформація. Може по різним ВНЗ різна практика. В нас так

Але наші на першому курсі також заповнили якісь анкети, а потім йшли до військомату з довідками . Це було ще до повномасштабного вторгнення