09 апреля в 10:45

Какой предмет по НМТ ваши дети выбрали четвёртым?

Моя дочь биологию.Но смотрю что погорячилась наверное.Но с остальными предметами на выбор тоже не очень дружит.
max2013 09 апреля в 10:46
Ще можна внести зміни
Like-995b 09 апреля в 10:46
Английский
ГО_1983 09 апреля в 10:47
Англ, хотя у него ниже коэффициент, чем у других предметов
clernikol 09 апреля в 10:47
Ответ дляLike-995b
Английский
А англиский разве не обязательный?
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:48
Ответ дляmax2013
Ще можна внести зміни
Можна ,але хіба що на укр-літ змінити.
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:48
Ответ дляclernikol
А англиский разве не обязательный?
Пока что нет
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:50
Дочка дуже гарно малює.Та хотіла в художку поступити ,а с цим НМТ тяжко буде.Особливо математика:(.
Marty 09 апреля в 10:51
Ответ дляКайдашева дочка
Дочка дуже гарно малює.Та хотіла в художку поступити ,а с цим НМТ тяжко буде.Особливо математика:(.
А в художественный ВУЗ НМТ играет роль?
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:51
Ответ дляMarty
А в художественный ВУЗ НМТ играет роль?
Так.Без здачі НМТ зараз вже нікуди не поступити
Marty 09 апреля в 10:52
Ответ дляКайдашева дочка
Так.Без здачі НМТ зараз вже нікуди не поступити
То что сдавать его нужно это ясно. А как он работает при поступлении?
Королевишна 09 апреля в 10:52
моя йде в художку. Вибрала англ, готується на курсах підготовки до НМТ з англ. Але я не знаю, як складе, бо лінується :(
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:53
Ответ дляКоролевишна
моя йде в художку. Вибрала англ, готується на курсах підготовки до НМТ з англ. Але я не знаю, як складе, бо лінується :(
Моя з англійським не дуже.Взагалі вчитися ій тяжко не із за того що лінива.А малювати вміє гарно.Але вже як буде..
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:55
Ответ дляMarty
То что сдавать его нужно это ясно. А как он работает при поступлении?
Ну якщо не здасть то не як не працює.А так то конкурсні бали
ириска77 09 апреля в 10:56
Мій здавав у тому році, дуже засмучувався що не було укр.літ. якщо в цьому році здавати то звичайно обрав би літературу
Королевишна 09 апреля в 10:56
Ответ дляКайдашева дочка
Моя з англійським не дуже.Взагалі вчитися ій тяжко не із за того що лінива.А малювати вміє гарно.Але вже як буде..
У художку головне - творчий конкурс, він у пріоритеті, тому НМТ потрібно просто скласти, а це доволі легко. В англ мові потрібно на 7 питань відповісти правильно з усього тесту, щоб скласти. Бажаю успіхів!!
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 10:58
Ответ дляКоролевишна
У художку головне - творчий конкурс, він у пріоритеті, тому НМТ потрібно просто скласти, а це доволі легко. В англ мові потрібно на 7 питань відповісти правильно з усього тесту, щоб скласти. Бажаю успіхів!!
Не просто скласти а для вступу треба 130-140 балів по всім предметам
Королевишна 09 апреля в 10:58
Ответ дляКайдашева дочка
Не просто скласти а для вступу треба 130-140 балів по всім предметам
Це для бюджету. Для контракту потрібно просто скласти.
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 11:05
Ответ дляКоролевишна
Це для бюджету. Для контракту потрібно просто скласти.
Та який бюджет.Хоч би на контракт.Але багато хто каже що просто пройти порог в 100 балів це навіть на контракт не потяне.
Королевишна 09 апреля в 11:10
Ответ дляКайдашева дочка
Та який бюджет.Хоч би на контракт.Але багато хто каже що просто пройти порог в 100 балів це навіть на контракт не потяне.
Кожний внз виставлятиме свої порогові бали, але щодо саме спеціальності 023 (ви ж туди плануєте, я так розумію?) вирішальним буде творчий конкурс. Якщо ваша дитина складе творчий конкурс з хороших балом, то на контракт її візьмуть, якщо НМТ складений на мінімум (минулого року прохідний був 120 -130.В НАОМА минулого року 125, в бойчука теж
Капризулька 09 апреля в 11:30
Англійську , бо планує на лінгвістичний факультет
Kot_v_meshke 09 апреля в 11:32
Ответ дляКайдашева дочка
Не просто скласти а для вступу треба 130-140 балів по всім предметам
130-140 баллов набирают те, кто вообще не готовился. Так что если ваша хоть чуть чуть готовится, то на 140 сдать должна
olga_lk 09 апреля в 11:35
может географию? только что прошла онлайн, набрала 73%, школу окончила 29 лет назад
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 11:37
Ответ дляolga_lk
может географию? только что прошла онлайн, набрала 73%, школу окончила 29 лет назад
Я по Биологии 160 набираю :)Хотя и в школе её не знала.Тупо наклациваю половину а половину знаю что то.Как никак к 44 годам хочеш не хочешь а есть некий багаж знаний:)
1 1
автор Кайдашева дочка 09 апреля в 11:39
Ответ дляKot_v_meshke
130-140 баллов набирают те, кто вообще не готовился. Так что если ваша хоть чуть чуть готовится, то на 140 сдать должна
А как они сколько баков набирают неготовність?Значит в школе хорошо занимались.А так можно набрать разве что наугад
Like-995b 09 апреля в 11:40
Ответ дляclernikol
А англиский разве не обязательный?
Нет
Kot_v_meshke 09 апреля в 14:02
Ответ дляКайдашева дочка
А как они сколько баков набирают неготовність?Значит в школе хорошо занимались.А так можно набрать разве что наугад
Ну те кто посещал уроки и плюс минус что то знал
Блискавка 17 апреля в 21:04
Ответ дляКоролевишна
Кожний внз виставлятиме свої порогові бали, але щодо саме спеціальності 023 (ви ж туди плануєте, я так розумію?) вирішальним буде творчий конкурс. Якщо ваша дитина складе творчий конкурс з хороших балом, то на контракт її візьмуть, якщо НМТ складений на мінімум (минулого року прохідний був 120 -130.В НАОМА минулого року 125, в бойчука теж
В НАОМА, дочка в том году поступала, вообще НМТ не спрашивали. По комп. Прошла собеседование, оценили ее работы и сказали баллы.
Королевишна 18 апреля в 18:46
Ответ дляБлискавка
В НАОМА, дочка в том году поступала, вообще НМТ не спрашивали. По комп. Прошла собеседование, оценили ее работы и сказали баллы.
Дякую щиро за відповідь, напишіть, прошу, чи подобається вчитися в НАОМА, дуже буду вдячна за відповідь.