02 мая в 15:58

Ви подавитеся.У вас не вийде, щоб ми втікали з міста!

🍁 Одеситка Олена Балаба:Уявляєте, як вони нас «люблять», що найцінніші ракети нам відправляють? - Вчора чотири іскандер-м по три мільйони доларів, позавчора, сьогодні…

Летюча смерть дістанеться вам, ЙР. Обіцяю.

У вас не вийде, щоб ми втікали з міста, не вийде перетворити Одесу на руїни, влаштувати тут Бахмут, Маріуполь, Авдіївку, зробити собі тут «санітарну зону», захопити собі наше море, наші пляжі, наші доми та зробити нас солдатами для відновлення «советського союзу».

Ви подавитеся.
автор Бояукраїночка 02 мая в 16:00
На цьому кадрі під час удару ATACMS по полігону на Луганщині нараховано ~116 осіб.

Буквально за мить до удару.
31 6
Даксо 02 мая в 16:06
Ответ дляБояукраїночка
На цьому кадрі під час удару ATACMS по полігону на Луганщині нараховано ~116 осіб.

Буквально за мить до удару.
Бачила відео, прилетіло прямо в точку. Красавчики
Abrado 02 мая в 16:08
Я розумію вашу лють і підтримую, але пиши не пиши погрози скоти вбивають, руйнують, оккупують. А Європа з США нам дуже співчувають... дають крихти тієї зброї, що нам треба. Як там далі буде - невідомо.
Вибачте за мій пісемізм, але я шось не бачу проблиску, все лише нагнітається, ті покидьки мруть і пруть, але скільки ж наших гине.
39 6 1
Даксо 02 мая в 16:12
В той же час

У складі російських окупаційних військах пліч-о-пліч служать канібал, що з’їв серце людини, та маніяк-ґвалтівник, що порубав на шматки двох дівчат.
https://mil.in.ua/uk/news/za-nashyh-vbyvtsya-dvoh-...
9 3 1
Даксо 02 мая в 16:13
Ответ дляAbrado
Я розумію вашу лють і підтримую, але пиши не пиши погрози скоти вбивають, руйнують, оккупують. А Європа з США нам дуже співчувають... дають крихти тієї зброї, що нам треба. Як там далі буде - невідомо.
Вибачте за мій пісемізм, але я шось не бачу проблиску, все лише нагнітається, ті покидьки мруть і пруть, але скільки ж наших гине.
’г*ндони’ якраз і працюють на те, щоб ми не бачили проблиску. На це їхній тероризм і направлений. Плюс боти і пропаганда. Але надія є і я впевнена що все буде добре in the end.
12 6 2
Abrado 02 мая в 16:14
Ответ дляДаксо
’г*ндони’ якраз і працюють на те, щоб ми не бачили проблиску. На це їхній тероризм і направлений. Плюс боти і пропаганда. Але надія є і я впевнена що все буде добре in the end.
А я щось скисла. В наше маленьке містечко на щиті привозять і привозять хлопців. Дуже дорого нам ця війна обходиться
31 6
klux 02 мая в 16:29
У меня не такие крепкие нервы, как у Елены Балабы. Хотя, может, она живет где-то далеко от центра и моря
14 2
Sandr1n 02 мая в 16:54
Ответ дляДаксо
В той же час

У складі російських окупаційних військах пліч-о-пліч служать канібал, що з’їв серце людини, та маніяк-ґвалтівник, що порубав на шматки двох дівчат.
https://mil.in.ua/uk/news/za-nashyh-vbyvtsya-dvoh-...
А з нашого боку - найркащі, русіся самоочищується, а Україна втрачає цвіт нації.
13 2
Даксо 02 мая в 17:04
Ответ дляSandr1n
А з нашого боку - найркащі, русіся самоочищується, а Україна втрачає цвіт нації.
В рашці майже усе населення з подібними нахилами, просто в більшій чи меншій мірі. Так що я би не була настільки впевненою щодо очищення русні саме таким чином.
5 4
Мимишная Булочка 02 мая в 17:02
Ответ дляAbrado
Я розумію вашу лють і підтримую, але пиши не пиши погрози скоти вбивають, руйнують, оккупують. А Європа з США нам дуже співчувають... дають крихти тієї зброї, що нам треба. Як там далі буде - невідомо.
Вибачте за мій пісемізм, але я шось не бачу проблиску, все лише нагнітається, ті покидьки мруть і пруть, але скільки ж наших гине.
Я тоже не вижу ничего хорошего к сожалению
Хочу жить в своем городе, но увы. Если дорога жизнь придется уезжать. Я живу в прифронтовом городе. Все очень очень плохо. Если так и будет дальше от Украины ничего не останется, нужно приходить к какому то решению. А так только Украинцы гибнут , очень жаль мужчин, ещё и насильно их отправляют воевать. Останутся из мужчин одни старики и инвалиды
17 4 3
Даксо 02 мая в 17:03
Ответ дляAbrado
А я щось скисла. В наше маленьке містечко на щиті привозять і привозять хлопців. Дуже дорого нам ця війна обходиться
Це ціна помилок, що українці зробили історично при побудові держави - найперше це загравання з руснею. Не забуваймо як страждали всі попередні українці під рашкою. Просто тепер є реальний шанс вирватися з цього болота. Побачимо як буде, я сподіваюсь на краще.
13 9
Даксо 02 мая в 17:05
Ответ дляМимишная Булочка
Я тоже не вижу ничего хорошего к сожалению
Хочу жить в своем городе, но увы. Если дорога жизнь придется уезжать. Я живу в прифронтовом городе. Все очень очень плохо. Если так и будет дальше от Украины ничего не останется, нужно приходить к какому то решению. А так только Украинцы гибнут , очень жаль мужчин, ещё и насильно их отправляют воевать. Останутся из мужчин одни старики и инвалиды
До якого рішення приходити? Доровільно запускати собі російську армію, яка складається в тому числі з канібалів і гвалтівників, яких я скинула вище?
10 5
LudaSHS 02 мая в 17:11
Новость
Читаю: Чистий збиток Газпрому за 2023 склав 629 млрд рублів.

И пожары в рашке и наводнения, столько проблем, ну нет же, оно штампует ракеты и Кидает их на голову гражданским, на млд дол бомб наклепало. Твари
10 3 2
Мимишная Булочка 02 мая в 17:12
Ответ дляДаксо
До якого рішення приходити? Доровільно запускати собі російську армію, яка складається в тому числі з канібалів і гвалтівників, яких я скинула вище?
А сейчас мы что видим? Будут насильно отбирать жизни. Некоторые вот сами повыезжали туда. А у нас в Украине не было никогда каннибалов и насильников? В любой нации они есть. Я лично хочу жить не под обстрелами. Мой сын не ходил в сад из за этой войны и не понятно что будет потом. Люди учатся онлайн. Как вам врачи онлайн? Операция онлайн?
А как же люди в бахмуте? Почему им отменяют выплаты , потому что Россия захватила уже территорию. И те люди им больше не нужны?
Надо смотреть дальше того что нам показывают. Так им всем и нужно. У них свои договоренности. А мы никому не нужны
Я хочу жить в мире у себя в городе , спокойно размеренно жить
Abrado 02 мая в 17:22
Ответ дляДаксо
Це ціна помилок, що українці зробили історично при побудові держави - найперше це загравання з руснею. Не забуваймо як страждали всі попередні українці під рашкою. Просто тепер є реальний шанс вирватися з цього болота. Побачимо як буде, я сподіваюсь на краще.
Надіюсь і вірю. )))
nabludatel 02 мая в 17:28
Ответ дляМимишная Булочка
А сейчас мы что видим? Будут насильно отбирать жизни. Некоторые вот сами повыезжали туда. А у нас в Украине не было никогда каннибалов и насильников? В любой нации они есть. Я лично хочу жить не под обстрелами. Мой сын не ходил в сад из за этой войны и не понятно что будет потом. Люди учатся онлайн. Как вам врачи онлайн? Операция онлайн?
А как же люди в бахмуте? Почему им отменяют выплаты , потому что Россия захватила уже территорию. И те люди им больше не нужны?
Надо смотреть дальше того что нам показывают. Так им всем и нужно. У них свои договоренности. А мы никому не нужны
Я хочу жить в мире у себя в городе , спокойно размеренно жить
Що ви знаєте про життя в окупації?
Там не вийде жити ’спокійно і розмірено’. Звідти 70% населення виїхало. Як думаєте, чому? А дехто і помер. В деокупованій Харківській області (яка пробула в окупації всього півроку) знайшли тисячі тіл людей жорстоко вбитих руськими. У Запорізькій обл руські роблять видворення тих хто їм не сподобався. Приводять людину близько до лінії фронту і заставляють іди до наших по мінних полях.
owl62 02 мая в 17:30
Ответ дляДаксо
Це ціна помилок, що українці зробили історично при побудові держави - найперше це загравання з руснею. Не забуваймо як страждали всі попередні українці під рашкою. Просто тепер є реальний шанс вирватися з цього болота. Побачимо як буде, я сподіваюсь на краще.
Так, пам*ятаємо: ’мир в глазах путина ’, ’надо просто перестать стрелять’
5 3 1
Мимишная Булочка 02 мая в 17:32
Ответ дляnabludatel
Що ви знаєте про життя в окупації?
Там не вийде жити ’спокійно і розмірено’. Звідти 70% населення виїхало. Як думаєте, чому? А дехто і помер. В деокупованій Харківській області (яка пробула в окупації всього півроку) знайшли тисячі тіл людей жорстоко вбитих руськими. У Запорізькій обл руські роблять видворення тих хто їм не сподобався. Приводять людину близько до лінії фронту і заставляють іди до наших по мінних полях.
Хорошо вы написали
Знать бы всем что будет это . А не жить какими-то иллюзиями. Линия фронта все ближе и ближе. От этого совсем не радужно.
Задавят численностью , оружием и прочим и как выше сказано каннибалами и насильниками. Хочется рыдать от такой ситуации. А нет , нужно выживать , сохранить свою семью, мужчин, потомство
6 4 1
owl62 02 мая в 17:32
Ответ дляLudaSHS
Новость
Читаю: Чистий збиток Газпрому за 2023 склав 629 млрд рублів.

И пожары в рашке и наводнения, столько проблем, ну нет же, оно штампует ракеты и Кидает их на голову гражданским, на млд дол бомб наклепало. Твари
Так лозунг кацапи кинули- все для фронта, все для победьі
1 1
owl62 02 мая в 17:34
Ответ дляМимишная Булочка
Хорошо вы написали
Знать бы всем что будет это . А не жить какими-то иллюзиями. Линия фронта все ближе и ближе. От этого совсем не радужно.
Задавят численностью , оружием и прочим и как выше сказано каннибалами и насильниками. Хочется рыдать от такой ситуации. А нет , нужно выживать , сохранить свою семью, мужчин, потомство
Ваши предложения, что отдаем в обмен на призрачньій мир? Одессу, Харьков?
6 5
Мимишная Булочка 02 мая в 17:36
Ответ дляowl62
Ваши предложения, что отдаем в обмен на призрачньій мир? Одессу, Харьков?
Я не президент. Решать тут явно не мне. Возможно, был шанс вообще всего этого избежать ( но мы не знаем) знают только они ☝️
10 5 1
nabludatel 02 мая в 17:37
Ответ дляМимишная Булочка
Хорошо вы написали
Знать бы всем что будет это . А не жить какими-то иллюзиями. Линия фронта все ближе и ближе. От этого совсем не радужно.
Задавят численностью , оружием и прочим и как выше сказано каннибалами и насильниками. Хочется рыдать от такой ситуации. А нет , нужно выживать , сохранить свою семью, мужчин, потомство
Що буде?
Їде зброя. Іде війна. Лінія фронту в моїй Запорізькій обл тримається з початку війни. Навіть більше. Біля 10 сіл було звільнено в ході нашого контрнаступу.
Це при тому, що руські нас записали як свої території. Якби здалися - Запоріжжя б уже було б такою ж дірою з водою 3 рази на тиждень як Донецьк.
3 2 1
nabludatel 02 мая в 17:40
Ответ дляМимишная Булочка
Я не президент. Решать тут явно не мне. Возможно, был шанс вообще всего этого избежать ( но мы не знаем) знают только они ☝️
Який шанс? путін 22.02.22 сказав, що України не існує.
Ми почали переговори на початку війни. рашка в цей час знищувала Маріуполь. І нічого вони з нами не підписали. А нещодавно лавров сказав, що зупинятись вони не збираються.
5 2 1
owl62 02 мая в 17:39
Ответ дляМимишная Булочка
Я не президент. Решать тут явно не мне. Возможно, был шанс вообще всего этого избежать ( но мы не знаем) знают только они ☝️
Шанс избежать бьіл, но 73% решили не упускать возможности хоть поржать
10 3
taka 02 мая в 17:40
Ответ дляowl62
Ваши предложения, что отдаем в обмен на призрачньій мир? Одессу, Харьков?
Дівчата, не сперечайтесь. Віддатуть те, по чому ’договорняк’ буде, а може вже і був. І вас точно не перепитають та дозволу не попросять.
Мимишная Булочка 02 мая в 17:41
Ответ для taka
Дівчата, не сперечайтесь. Віддатуть те, по чому ’договорняк’ буде, а може вже і був. І вас точно не перепитають та дозволу не попросять.
Грустно но правда
5 3 1
nabludatel 02 мая в 17:41
Ответ дляowl62
Шанс избежать бьіл, но 73% решили не упускать возможности хоть поржать
У нас останні президентські вибори були в 2019 році. На той час війна йшла уже 5 років.
Нагадаю хто був президентом на початку рос вторгнення - яник. Який втік в рашку і звідти записував відоси ззпідтримкою путіна.
4 3 1 1
owl62 02 мая в 17:42
Ответ для taka
Дівчата, не сперечайтесь. Віддатуть те, по чому ’договорняк’ буде, а може вже і був. І вас точно не перепитають та дозволу не попросять.
Судя по последним собьітям рашка хочет по єтому договорняку и Харьков и Одессу
nabludatel 02 мая в 17:44
Ответ дляowl62
Судя по последним собьітям рашка хочет по єтому договорняку и Харьков и Одессу
Президент Франції Макрон завірив, що у разі загрози захоплення Одеси він введе свої війська.
5 3 3 1
owl62 02 мая в 17:47
Ответ дляnabludatel
У нас останні президентські вибори були в 2019 році. На той час війна йшла уже 5 років.
Нагадаю хто був президентом на початку рос вторгнення - яник. Який втік в рашку і звідти записував відоси ззпідтримкою путіна.
Так, але чомусь путя казав - хто-завгодно, але не Порошенко. І 73% підіграли цьому. Війна все одно б почалася, але літом 2024 року. І ми б могли значно краще до цього підготуватись, а не розміновувати Чонгар, скорочувати фінансування військових програм і т.д.