02 мая в 18:08

Не люблю ПАСКУ

Не люблю я це свято (
Чоловік не віруючий, але постійно, може відсвяткуємо.
А мені 41 і я ненавиджу - от прямо ненавиджу
Я з багатодітної сімʼї і всі такі свята закінчувалися скандалами (
Поки свекруха жила, ми ще валили до неї. А так нічого не хочеться .
Друзі покликали на природу - уху зварити у неділю, але після того як всі від батьків прийдуть.
Одні ми не такі як всі ( слова чоловіка)
От що таке залізне придумати?
автор После 18 02 мая в 18:08
Валили - святкували
ДваДваВісім 02 мая в 18:09
Стати дорослою і сказати «дякую, не хочемо. Не святкуємо, не любимо»
Бегущаяпо 02 мая в 18:09
О, а говорят, много братиков и сестричек это счастье)
12 1
автор После 18 02 мая в 18:09
Ответ дляДваДваВісім
Стати дорослою і сказати «дякую, не хочемо. Не святкуємо, не любимо»
Кому сказати?
Наивная Хо 02 мая в 18:09
Ответ дляДваДваВісім
Стати дорослою і сказати «дякую, не хочемо. Не святкуємо, не любимо»
Ну, так хто вам завадає не святкувати?
автор После 18 02 мая в 18:09
Ответ дляБегущаяпо
О, а говорят, много братиков и сестричек это счастье)
Ой Боже ніііііііі
5 2
Лгин 02 мая в 18:10
Великдень, а не паска. А якщо по ділу, це ваш вибір тягти минуле в ваше сьогодення. Не хочеться, не святкуйте. Якщо хочете зробити приємно чоловіку, відсвяткуйте в вузькому сімейному колі.
13 3
вАлнуюся сильнА 02 мая в 18:10
Ну хто вас може примусити? Не хочете – не святкуйте. Захворіла, ой не можу.
Чи у вас різні погляди з чоловіком? Так то інше питання.
Love_Love_Love_ 02 мая в 18:10
Що це за свято таке ПАСКА?
12 1
автор После 18 02 мая в 18:10
Ответ дляЛгин
Великдень, а не паска. А якщо по ділу, це ваш вибір тягти минуле в ваше сьогодення. Не хочеться, не святкуйте. Якщо хочете зробити приємно чоловіку, відсвяткуйте в вузькому сімейному колі.
От навіть у колі не хочеться.
Я не розумію навіщо стояти готувати , щоб поїсти ? Не розумію
Тролю як можу 02 мая в 18:11
Кстати, практически такая же тема была. Поищите в поиске, думаю, там кто-то давал дельные советы.
Я бы пошла. Вкусно поесть и провести время с друзьями и близкими, всегда отличная идея. Не празднуйте) просто отдохните
Дайте подуться 02 мая в 18:11
Виросли в гадюшнику, то вчіться хоч у своїй власній сім´ї робити свято
11 3
ДваДваВісім 02 мая в 18:11
Ответ дляПосле 18
Кому сказати?
А кому ви вигадувати залізне збиралися? Друзям, щоб не йти на свято? Ну друзям і скажіть. Чи чоловікові, що так, любий, не люблю, святкувати не хочу. Якщо хочеш, то йди до друзів, а я вдома книгу почитаю.
Бегущаяпо 02 мая в 18:11
Ответ дляПосле 18
Ой Боже ніііііііі
Ну, на самом деле, Вам никто не мешал создать свою традицию празднования, когда красиво сервированный стол, никто не дерётся за кусок еды и не скандалят. Это не праздник плохой, а воспоминания у Вас травматичные.
автор После 18 02 мая в 18:12
Ответ дляТролю як можу
Кстати, практически такая же тема была. Поищите в поиске, думаю, там кто-то давал дельные советы.
Я бы пошла. Вкусно поесть и провести время с друзьями и близкими, всегда отличная идея. Не празднуйте) просто отдохните
Я мабуть не правильно написала.
До друзів я хочу і ми підемо.
Я маю на увазі, що я дома не святкую - от це мене трохи чіпляє
Купи слона 02 мая в 18:12
Ответ дляПосле 18
От навіть у колі не хочеться.
Я не розумію навіщо стояти готувати , щоб поїсти ? Не розумію
А вы в семье своей не готовите есть ?
автор После 18 02 мая в 18:12
Ответ дляДайте подуться
Виросли в гадюшнику, то вчіться хоч у своїй власній сім´ї робити свято
Через силу?
Elena_Kiev_Solomenskiy 02 мая в 18:12
ненависть плохо отражается на женской внешности))
12 галюцинаций 02 мая в 18:12
Все смешала и многодетных, и свекровей и пачки. Беру 🍿
Бегущаяпо 02 мая в 18:13
Ответ дляПосле 18
От навіть у колі не хочеться.
Я не розумію навіщо стояти готувати , щоб поїсти ? Не розумію
Что там стоять? Купить паску, кагор, запечь мясо или рыбу, нарезка, салат, всё. Более, чем достаточно.
автор После 18 02 мая в 18:12
Ответ дляКупи слона
А вы в семье своей не готовите есть ?
Готую і навіть добре готую
Лгин 02 мая в 18:13
Ответ дляПосле 18
От навіть у колі не хочеться.
Я не розумію навіщо стояти готувати , щоб поїсти ? Не розумію
Ми святкуємо, але я нічого не готую)
Паску замовила, сама ніколи не печу. До храму ходимо раз на рік саме на Великдень, але це більше дань традиціям. Потім йдемо в ресторан пообідати, от і все свято.
автор После 18 02 мая в 18:13
Ответ дляЛгин
Ми святкуємо, але я нічого не готую)
Паску замовила, сама ніколи не печу. До храму ходимо раз на рік саме на Великдень, але це більше дань традиціям. Потім йдемо в ресторан пообідати, от і все свято.
Дякую
Щира українка 02 мая в 18:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Що це за свято таке ПАСКА?
Свято глазуроване з посипкою
Купи слона 02 мая в 18:13
Ответ дляПосле 18
Готую і навіть добре готую
Ну так приготовьте и в воскресенье это
Ну покрасьте яйца ,дети такое любят
Купите пасочку
Не вмію заміряти 02 мая в 18:14
Я не верующих, дети тоже. Но я пеку каждый год, потому что люблю печь, люблю, когда приготовлено из хороших продуктов. Пеку и угощаю всех родных и близких. При этом ни разу не была в церкви на пасху.
Скоро_вчера 02 мая в 18:14
Ответ дляБегущаяпо
О, а говорят, много братиков и сестричек это счастье)
То батьки тих братиків і сестричок. Діти в цих сімʼях нещасні зазвичай.
Бегущаяпо 02 мая в 18:15
Автор, меняйте своё отношения. Это просто приятный момент провести время со своей семьёй. Не рассматривайте Пасху как праздник обжорства и пьянства.
автор После 18 02 мая в 18:15
Ответ дляНе вмію заміряти
Я не верующих, дети тоже. Но я пеку каждый год, потому что люблю печь, люблю, когда приготовлено из хороших продуктов. Пеку и угощаю всех родных и близких. При этом ни разу не была в церкви на пасху.
Це прекрасно що ви любите. А я готую добре, але не хочу і печу, але не хочу)
Не хочу через силу слідувати традиціям
Доставучая 02 мая в 18:15
Ответ дляПосле 18
От навіть у колі не хочеться.
Я не розумію навіщо стояти готувати , щоб поїсти ? Не розумію
А провести приємно час з людьми, якими подобається спілкуватись (тому що друзі) за шашликом (ухою, барбекю, інш смаколиками) та келихом вина? Таке розумієте?