04 мая в 16:33

Ви б пускали друзів своїх дітей в двір після такого?

В мене дві доньки, одній 5, другій 7. Живемо в приватному секторі. І всі їхні подружки з нашої вулиці доволі часто тусуються у нашому дворі. Є затишне місце біля гойдалки, поряд альтанка. Або в хаті, але то частіше в зимню пору. Нещодавно доньки побігли гуляти і повертаються через 10 хвилин. Питаю - що сталося? Каже, Настіна мама з бабушкой накричали, шо ми шумно себе вели, і ще хтось там на квітку в клумбі наступив, і вони розлютились і всіх вигнали, а своїх доньок в хату загнали! І от поспілкувавшись з доньками, зрозуміла, що серед усіх їхніх подруг, тільки у нас в дворі можна гуляти, шуміти і дуркувати. А до інших навіть в двір потрапити не можна! Навіть почекати, поки подруга шнурки зав´яже! І навіть біля двору не дозволяють гуляти, шуміти, в м´яча грати. Аргумент, тіпа, собаку дразнять! І батько чи дід спить після роботи. Чи щось подібне. Хоча у деяких є купа місця в дворі і гойдалка. Є простір для гульок. То хіба це справедливо, що лише на мій двір така ноша випала?
Зате коли чиясь мати йде заганяти свою дитину, то заходячи до нас в двір така привітна і мила, радіє, шо її дитятко тут тішиться в забави. А як на її території опиняться мої діти, і так само будуть галасливо гуляти, то вона одразу ж проявить свою підступну крокодилячу сутність. Чи пригрозить своїм донькам, щоб такого більше не було! Нічого балаган влаштовувати! Лярва ще та!

От ви б пускали після такого друзів своїх дітей до себе в двір чи в хату? Знаючи, що їхні батьки категорично проти такого дозвілля на своїй території?
Зробіть вибір:
вже голосів: 201
Так. Хай веселяться!
Ні. Всі к ** матері на вулицю!
10 3
Не цілуюсь з бодуна 04 мая в 16:35
Я зацікавлена в тому, щоб мої діти добре проводили час, тому так, пускаю.
Освічую темряву 04 мая в 16:35
Я б про своїх дітей подумала. Вони хочуть гратись з подружками. Якщо і ви їх не будете в двір пускати, то не вони будуть? А так ви знаєте де ваші діти
автор Кто крайний? 04 мая в 16:35
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я зацікавлена в тому, щоб мої діти добре проводили час, тому так, пускаю.
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
8 2
КарамбОлька 04 мая в 16:36
Всегда все дочкины компании, с раннего детства тусят у нас. Пусть так, чем без пригляда тыняются.
Пушап Мі мі 04 мая в 16:36
В принципі, це лише ваш вибір всіх пускати. А якщо клумби і тиша це велика цінність для господарів, то вони так само мають право не пускати. Це особисті кордони і приватна територія.
14 1 1
Аноним_ 04 мая в 16:36
Но причина была другая они потоптались по газону, поэтому их разогнали, наверное плохо себя вели, а вы 5ти летнюю одну пускаете гулять это серьёзно
10 3
Не цілуюсь з бодуна 04 мая в 16:36
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Ну їм все одно, прийміть, як факт.
Освічую темряву 04 мая в 16:36
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Бог їм суддя. Ваші діти зате не шугані ростуть
Аноним_ 04 мая в 16:37
Ответ дляОсвічую темряву
Бог їм суддя. Ваші діти зате не шугані ростуть
А наглые)
7 7
Не цілуюсь з бодуна 04 мая в 16:37
Ответ дляАноним_
Но причина была другая они потоптались по газону, поэтому их разогнали, наверное плохо себя вели, а вы 5ти летнюю одну пускаете гулять это серьёзно
В селі чи на дачі це нормально.
3 1
Мошей ницца 04 мая в 16:37
Так Вы определитесь, Ваши две дочки играют только между собой или с друзьями.
Аноним_ 04 мая в 16:38
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В селі чи на дачі це нормально.
Нет не нормально, учите детей вести себя нормально, а не как из лесу, родили и на улицу сразу пусть бегают сами
8 4
Нульовий сантиметр 04 мая в 16:38
Ну обычно ,на улице или в подъезде только один гостеприимный дом/квартира,где родители готовы ради детей терпеть балаган
Дело было давно 04 мая в 16:38
Нет, мне не нужны чужие во дворе
4 2
автор Кто крайний? 04 мая в 16:38
Ответ дляКарамбОлька
Всегда все дочкины компании, с раннего детства тусят у нас. Пусть так, чем без пригляда тыняются.
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:38
Еее
Я не терплю чужих, то була б, як ті мами.
А ви дивіться по ситуації. Ви дітей навіщо пускаєте? Щоб бути ’хорошою’ чи для того, щоб вашій дитинв було весело і цікаво? І наскільки сильно вам вони всі заважають? Якщо не сильно напрягаютт, вам зручно, що дитина гарно тусить й рада, то пускайте.
Якщо для вас це каторга, і ви раніше пускали лише щоб бути гарною сусідкою, то прикривайте лавочку.
9 4 1
Аноним_ 04 мая в 16:39
Ответ дляМошей ницца
Так Вы определитесь, Ваши две дочки играют только между собой или с друзьями.
Мама родила и в свет, и верит только словам своих детей, пусть пойдёт и спросит взрослых что случилось, дети себя выгораживать любят
5 1
Крим мій 04 мая в 16:39
на нет и суда нет. у вас двое, пусть играют в своем дворе под присмотром
Мошей ницца 04 мая в 16:39
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
И что Вам до других родителей ?
Ну оставьте самих одних во дворе.
Мания-Величия 04 мая в 16:39
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Не пускайте тиз, чия мати вигнала з подвір´я. Я б пускала тільки чемних дітей, а не всіх підряд
7 5
Xвостокрутелка 04 мая в 16:39
Пояснити дітям що якщо їх виганяють із дворів друзів то ви також не бажаєте бачитих таких друзів у вас у дворі.
Я раніше також мовчала все вважала що треба дружити. Так виявилося поступово що дружити можна в моєму дворі а в їхній двір заходить не можна і шуміти також не можна.
Тепер всі ті кому не можна граються на вулиці. Все
15 6
Аноним_ 04 мая в 16:39
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
А вы у взрослых спросите за что выгнали, вас там не было, верить словам детей не всегда стоит
4 4 1
автор Кто крайний? 04 мая в 16:40
Ответ дляАноним_
Но причина была другая они потоптались по газону, поэтому их разогнали, наверное плохо себя вели, а вы 5ти летнюю одну пускаете гулять это серьёзно
Так у нас теж топчуться, і я до цього спокійно ставлюсь, одного разу без агресії, коректно зробила зауваження і більше це не повторювалось.
4 1
Освічую темряву 04 мая в 16:40
Ответ дляАноним_
А наглые)
Хороша якість, якщо людина розумна
2 1
Квітка Миру 04 мая в 16:41
Я так, бо моїм дітям весело в компаніі друзів і вони в мене під наглядом.
ЧорноброваЯ 04 мая в 16:41
Ответ дляКто крайний?
От я те ж теж зацікавлена, а от інші батьки ті ще лицеміри.
Чого лицеміри? Їм не зручно, їм заважає. Вони прямо кажуть.
Наврядчи вони будуть страждати, якщо ви перестанете пускати. Бо їм все одно де ті діти галдять, у вас, чи на дит майданчику, чи десь в полі, чи прм дорозі. Пускаєте? Добре. А ні, то діти знайдуть де погуляти 🤷‍♀️
11 1
Просто каралева 04 мая в 16:41
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
Ну, ми ж не знаємо всієї ситуації. Може там хтось з нічної зміни відсипається, а крики будять.
Неприємна ситуація з іншими батьками, але тут я б думала за інтереси своїх дітей. Якщо їм цікаво гратися з друзями, то нехай граються у нас, ніж кожен у своєму домі за телефоном сидить
dulenok 04 мая в 16:42
Все мое детство мы висели либо у нас во дворе, либо возле...а нас там было человек 10-12...разных возрастов. В других дворах никогда больше 5 мин не задерживались
Нульовий сантиметр 04 мая в 16:43
Ответ дляКто крайний?
А якби ви дізналися, що вашу доньку вигнали батьки її подруг через те ,що вона просто голосно сміялася?
Мои дети знают,что если привели кого то ,то орать нельзя.
автор Кто крайний? 04 мая в 16:43
Ответ дляЧорноброваЯ
Чого лицеміри? Їм не зручно, їм заважає. Вони прямо кажуть.
Наврядчи вони будуть страждати, якщо ви перестанете пускати. Бо їм все одно де ті діти галдять, у вас, чи на дит майданчику, чи десь в полі, чи прм дорозі. Пускаєте? Добре. А ні, то діти знайдуть де погуляти 🤷‍♀️
Мені теж можуть заважати, а я не така егоїстка, яка власний комфорт ставить завжди в приоритет, і не робить ніяких виключень заради дітей і їхнього дозвілля.