Молода і нерозважлива• 28 января 2024
Дитина облилася в кафе какао, мокрі штани
Що б зробили Ви? Погода, як зараз.
Дама_из_рекламы• 28 января 2024
Съездила бы домой переодеть или заехала в ближайший ТЦ купила бы что-то
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2024
И что,посидели бы в кафе,вызвала такси,дома в стиралку,вот беда века
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Досидела б и вернулась домой на такси
Мокрі, неприємні, далеко їхати. Авто десь за 700 м від кафе.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Купите в ближайшем магазинчике штаны.они до 18.00-19.00 примерно работают
Даю справку• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
То підʼїдьте під кафе, щоб дитина далеко не йшла
KROX@• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вам кафе должно штаны?))
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляРассказница
Сушка в туалете
Пробували, довге діло((((
Пукимончиг• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
ребенка можно оставить? Подъедьте к кафе. Или максимально вытирайте салфетками и бегите к машине
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляМайская киска
Сидите сохните
Он кастрюлю какао вылил ?
Всю склянку, якраз пах, стегна
Майская киска• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Всю склянку, якраз пах, стегна
В чем ваша проблема?
КокошинЭль• 28 января 2024
Нещодавно їхали в метро, хлопець років 20 в світло-сірих флісових штанах сидів, поклавши на коліна рюкзак. Поки він сидів там щось протекло і коли він встав, попереду така темна помітна пляма від мокрого, ніби він обмочився. Вони собі з другом поржали і пішли далі як ні в чому не бувало.
А ще коли син (у нього РДУГ) пішов у басейн вперше років в 7, він після тренування на мокрі плавки натягнув джинси і так прийшов додому взимку у мороз. Поспішав :)))
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Чтоб я делала? Ну точно не на Советчицу писала
Цікаві варіанти інших людей.
Огірок та Помідорчик• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
И в чем проблема?
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
О, жах, от діти.
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И в чем проблема?
В холоді
Огірок та Помідорчик• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
В холоді
Плюсовая температура на улице
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Плюсовая температура на улице
Пройдіться навіть 100 м в мокрих наскрізь і сядьте мокрою дупкою на холодне крісло в авто. Тепло буде, приємно?
Пусин Кукин• 28 января 2024
Так, а в чем проблема? Если уж совсем боитесь, заверните ребенка в свою куртку или пальто, от двери кафе до такси ни вы, ни малыш не успеете простыть. Доедете до своей машины и мухой домой.
Лагшмивара• 28 января 2024
Пошла и купила бы новые в каком-то синсее. Девно на др в трц была такая ситуация с футболкой, пошла в синсей и купила.
Даю справку• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Цікаві варіанти інших людей.
Ваша дитина досі сидить з мокрими штанями і чекає доки мама всі коментарі перечитає?
палка-копалка• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
То залиште дитину під наглядом офіціантів за гарні чайові і підіть за машиною.
Телефон Рубика• 28 января 2024
Проблема в вас, другая мама уже решила бы вопрос , а вы сидите и хрень пишите
ЛолитаНеРазлита• 28 января 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
В холоді
На вулицю плюсова. Нічого не трапиться, до машини йти 3 хвилини. Чи підʼїдьте до кафе, а він вийде і одразу в машину. Ну чесно, проблема сторіччя.
Молода і нерозважлива
• 28 января 2024
Ответ дляДаю справку
Ні.