04 мая в 19:59

Чи реально на такі маленькі нігти робити гелеве покриття?

Хоч мені 40 років, але наче дитячі нігтики (хоч вцілому руки середні і я сама 167см росту). А ще після року в німеччині вони слабкі стали. Повертаюся в Україну і хочу доглянутий манікюр. Зазвичай в Україні просто сама кутикулу прибирала і безкольоровий лак, ну і росли більш кріпкі і трохи довші. Сильно випирає за подушечку - мені незручно, та і зазвичай хоч один та ламався, о ж пластинка тонка.
При цьому з добавками зараз всякими (я в цьому розбираюся)- це не допомагає для ногтей..
На фото 2 - було б норм якби таке. прості лаки на тонких ногтиках швидко злазять.. Але чи гелеві ногті не запсують остаточно оту тонку пластинку?
показать весь текст
Повелитель бітка 04 мая в 20:50
Ответ дляКучерявочка
а як часто корекцію робите?
Зависит от мастера. Чаще всего раз в 3 недели, но после некоторых уже после двух надо делать, ногти растут довольно быстро
Бутерброд и я 04 мая в 20:53
Автор, ну які маленькі нігті… звичайні. Ось у мене теж на короткі, все нормально носиться
Повелитель бітка 04 мая в 21:06
Ответ дляБутерброд и я
Автор, ну які маленькі нігті… звичайні. Ось у мене теж на короткі, все нормально носиться
У вас заметно длиннее
Планшетница 04 мая в 21:09
Ухоженные ногти - это не про покрытие. Тем более оно давно неактуально. В моде полный натюрель, в идеале просто свои здоровые ногти. Не страдайте ерундой, у вас хорошие ногти, а гелем только испортите их
1 1
Мольфарочка 04 мая в 21:15
Да зробіть ви той червоний, це ж не на все життя. Через декілька тижнів переробите або взагалі знімете, якщо не сподобається.
У вас нормальні нігті. Рука на мою схожа, у порівняння з іншими дійсно нігті менші, але гель лак на них чудово виглядає.
Почемучечка 04 мая в 21:24
Ответ дляКучерявочка
ну гігієнічний я сама роблю з прозорим лаком гарно. тут як раз давно не робила. а хосу маленькі червоні, благо пальці не товсті, тому короткі контрасні (червоні) будуть гарно дивитися. бо звичайні лаки облазять одразу
Ви хочете ’маленькі дитячі нігтики ’та ще й з очима
Реально? Дивитися вони у вас будуть)))
Ви справді багато чого зможете досягти у тролінгу, вже наступаєте на п´яти тутешній зірці Тані )
Ms. Android 04 мая в 21:26
Автор, а я навпаки обожнюю короткі нігті, але обов´язково ярким кольором, це так стильно
ніколи такого не було 04 мая в 21:37
Ответ дляКучерявочка
ну маленькі нігтики, а хіба ні? сорі за якість шкіри - трохи обвітрилися.
Гель даст им возможность 1.отрастать длиннее, 2.быть крепче. Это наоборот спасение для таких ногтей.
Ногти не портятся, но снимается верхний слой, поэтому если снимите гель, то будут тоньше и хуже вид, пока не отрастут.
Вот Она Я 04 мая в 21:51
Реально
автор Кучерявочка 04 мая в 22:03
Ответ дляніколи такого не було
Гель даст им возможность 1.отрастать длиннее, 2.быть крепче. Это наоборот спасение для таких ногтей.
Ногти не портятся, но снимается верхний слой, поэтому если снимите гель, то будут тоньше и хуже вид, пока не отрастут.
дякую. тобто неправда що коли червоний, то сильніше спилюють при корекціі? бо я хочу саме на постійній основі саме різні кольори вишневого. бо сільки там того життя. а так ніколи нормальні нігті не носила - завжди лише бнзкольововий на самодельний манікюр. на фотках - то вперше понад місяць без саморобного манікюра.. а так, коли регулярно кутікулу відтягую і підрізаю (бо люблю частенько то там то сям руки помити, тому доводилося обрізаьи), то біля лунки звісно відтягується і на мм трохи довший ніготь
автор Кучерявочка 04 мая в 22:04
Ответ дляMs. Android
Автор, а я навпаки обожнюю короткі нігті, але обов´язково ярким кольором, це так стильно
так і про те.до того ж в неме пальці не товсті і мені пасують ногтики-ягідки вишневі)
автор Кучерявочка 04 мая в 22:05
Ответ дляМольфарочка
Да зробіть ви той червоний, це ж не на все життя. Через декілька тижнів переробите або взагалі знімете, якщо не сподобається.
У вас нормальні нігті. Рука на мою схожа, у порівняння з іншими дійсно нігті менші, але гель лак на них чудово виглядає.
дякую
автор Кучерявочка 04 мая в 22:05
Ответ дляБутерброд и я
Автор, ну які маленькі нігті… звичайні. Ось у мене теж на короткі, все нормально носиться
у вас довше пластинки
автор Кучерявочка 04 мая в 22:06
Ответ дляПовелитель бітка
Зависит от мастера. Чаще всего раз в 3 недели, но после некоторых уже после двух надо делать, ногти растут довольно быстро
а ви не в києві часом?
Повелитель бітка 04 мая в 23:05
Ответ дляКучерявочка
а які хлопкові перчатки на ніч?
Что-то типа такого https://rozetka.com.ua/429965927/p429965927/
Повелитель бітка 04 мая в 23:05
Ответ дляКучерявочка
а ви не в києві часом?
В Днепре
автор Кучерявочка 04 мая в 23:05
Ответ дляПовелитель бітка
Что-то типа такого https://rozetka.com.ua/429965927/p429965927/
дякую
whenallissaidanddone 04 мая в 23:41
Ответ дляСонечко
Нормальные ногти, я на такие и делала. Прям, ’дитячі нігтики’
Та где ж нормальные?
Вы что только такие ногти видели???
whenallissaidanddone 04 мая в 23:42
Ответ дляЯичница с беконом
При чем здесь Германия и Ваш рост к Вашим ногтям?
Главное Германию с маленькой буквы автор написала, а Украину с большой...
жінка незаміжня 04 мая в 23:57
Автор, вот вам маленький ногтик.
ніколи такого не було 05 мая в 07:10
Ответ дляКучерявочка
дякую. тобто неправда що коли червоний, то сильніше спилюють при корекціі? бо я хочу саме на постійній основі саме різні кольори вишневого. бо сільки там того життя. а так ніколи нормальні нігті не носила - завжди лише бнзкольововий на самодельний манікюр. на фотках - то вперше понад місяць без саморобного манікюра.. а так, коли регулярно кутікулу відтягую і підрізаю (бо люблю частенько то там то сям руки помити, тому доводилося обрізаьи), то біля лунки звісно відтягується і на мм трохи довший ніготь
Так, неправда. Однаково все робить майстр, хоч нюд обираю, хоч червоний