А хто колись оформлював румунський паспорт?

Колись навіть читала, тоді була вимога - чи то знати мову, щоб відповідати на питання консула, чи навіть здавати текстувнаня з румунською. Тому відпало.
А що зараз з цією схемою?
3 1
Светка-пипетка 24 апреля в 16:06
Наш друг когда то пытался. Собрал документы, поехал в консульство. Но ни на один вопрос консула ответить на румынском не смог. На этом все и закончилось. Не думаю, что это требование куда то делось. Оно базовое в любой стране.
11 6
Лиса Патрикевна 24 апреля в 16:09
Подав чоловік, свекор документи на громадянство і дочка наша
Свекор знає румунську
Довели якісь там румунські корні
Десятки довідок
Чекаємо
Кукусики 24 апреля в 16:11
Його не оформлюють, його купляють)
Не дорого- 3 тис €
7 3
Небалувана Галя 24 апреля в 16:11
Ответ дляЛиса Патрикевна
Подав чоловік, свекор документи на громадянство і дочка наша
Свекор знає румунську
Довели якісь там румунські корні
Десятки довідок
Чекаємо
Ваш чоловік зможе виїхати в Румунії на присягу? Чи вже не потрібно?
автор З родзинкою 24 апреля в 16:12
Ответ дляЛиса Патрикевна
Подав чоловік, свекор документи на громадянство і дочка наша
Свекор знає румунську
Довели якісь там румунські корні
Десятки довідок
Чекаємо
А як донька подавала документи без знання мови?
Небалувана Галя 24 апреля в 16:12
Ответ дляКукусики
Його не оформлюють, його купляють)
Не дорого- 3 тис €
Щось дешево, хоча з України з ним чистим не виїдеш, тому може бути...
автор З родзинкою 24 апреля в 16:12
Ответ дляКукусики
Його не оформлюють, його купляють)
Не дорого- 3 тис €
Але ж це не допоможе якщо мови не знаєш?
автор З родзинкою 24 апреля в 16:13
Ответ дляНебалувана Галя
Щось дешево, хоча з України з ним чистим не виїдеш, тому може бути...
Це як?
ВсеПроВсехЗнаю 24 апреля в 16:13
Ответ дляЗ родзинкою
Це як?
Щоб виїхати по ньому треба спершу заїхати по ньому в Україну
Небалувана Галя 24 апреля в 16:16
Ответ дляЗ родзинкою
А як донька подавала документи без знання мови?
Документи можна подавати без знання мови, їх взагалі може зібрати і подати за вас людина, яка цим займається. Але щоб отримати паспорт потрібно їхати в Румунії га присягу, я там вже або здаш румунською, і дадуть, або ні.
Україна наше все 24 апреля в 16:14
Ответ дляКукусики
Його не оформлюють, його купляють)
Не дорого- 3 тис €
Ещё до войны было 5.
ВсеПроВсехЗнаю 24 апреля в 16:16
Мій брат колись зробив собі румунський паспорт, не знаю через яку контору, але він дуже добре румунську знає. Хоча ніяких коренів реально не має
автор З родзинкою 24 апреля в 16:15
Ответ дляНебалувана Галя
Документи можна подавати без знання мови, їх взагалі може зібрати і подати за вас людина, яка цим займається. Але щоб отримати паспорт потрібно їхати в Румунії га присягу, я там вже або здаш румунською, і дадуть, або ні.
То зараз просто розмова з консулом чи тестування?
Кумедна 24 апреля в 16:15
В свете отказа от консульских услуг для украинцев румыния скоро офигеет от количества новых румынов )))
Небалувана Галя 24 апреля в 16:16
Ответ дляЗ родзинкою
Це як?
А як ви можете в Україні отримати румунський паспорт? Його потрібно отримати в Румунії, і якщо ви надалі по ньому хочете виїхати як румун з України, то потрібно і в´їхати по ньому в Україну.
Лиса Патрикевна 24 апреля в 16:16
Ответ дляЗ родзинкою
А як донька подавала документи без знання мови?
Мову не питали взагалі

Дочка неповнолітня
автор З родзинкою 24 апреля в 16:16
Ответ дляНебалувана Галя
А як ви можете в Україні отримати румунський паспорт? Його потрібно отримати в Румунії, і якщо ви надалі по ньому хочете виїхати як румун з України, то потрібно і в´їхати по ньому в Україну.
Та ніхто і не планував в Україні отримувати, не знаю з чого ви таке взяли.
Лиса Патрикевна 24 апреля в 16:18
Ответ дляНебалувана Галя
Ваш чоловік зможе виїхати в Румунії на присягу? Чи вже не потрібно?
Ми в ЄС, зможе звичайно
Доками займалась посередник
Сказала, поки чекати
Небалувана Галя 24 апреля в 16:19
Ответ дляЗ родзинкою
То зараз просто розмова з консулом чи тестування?
Я не знаю як зараз, до війни ніякої розмови з консулом могло не бути. Для отримання паспорта громадянина Румунії, кожному потрібно було приїхати в назначений час на присягу в країну Румунію, і здати ту присягу румунською мовою.
Небалувана Галя 24 апреля в 16:21
Ответ дляЗ родзинкою
Та ніхто і не планував в Україні отримувати, не знаю з чого ви таке взяли.
З вашого питання на мою відповідь.)
Небалувана Галя 24 апреля в 16:21
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ми в ЄС, зможе звичайно
Доками займалась посередник
Сказала, поки чекати
З ЄС зрозуміло.
Лиса Патрикевна 24 апреля в 16:22
Ответ дляНебалувана Галя
З ЄС зрозуміло.
Так то можливо тільки в Румунії податись ( наскільки я знаю )
Небалувана Галя 24 апреля в 16:27
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так то можливо тільки в Румунії податись ( наскільки я знаю )
Я про те, що зможе приїхати в країну. Я в Україні, відповідно і ситуацію бачу зі своєї сторони, і питання такі. Чоловікам- українцям, які мають право перетинати кордон в даний час немає потреби робити румунський паспорт.)
А подавати документи можна було і з України, а от присягу здавати, і паспорт отримувати в Румунії. Так було до війни у нас, не знаю чи щось змінилося наразі.
Пффф 100% 24 апреля в 16:27
Ответ дляСветка-пипетка
Наш друг когда то пытался. Собрал документы, поехал в консульство. Но ни на один вопрос консула ответить на румынском не смог. На этом все и закончилось. Не думаю, что это требование куда то делось. Оно базовое в любой стране.
в разных странах на это смотрят по-разному. В Болгарии, например, сквозь пальцы - еще лет 5 назад можно было бекать-мекать или вообще по-русски с консулом общаться
В Румынии, по-моему, всегда было жестче
Небалувана Галя 24 апреля в 16:29
Ответ дляПффф 100%
в разных странах на это смотрят по-разному. В Болгарии, например, сквозь пальцы - еще лет 5 назад можно было бекать-мекать или вообще по-русски с консулом общаться
В Румынии, по-моему, всегда было жестче
Теж знаю, що румуни дуже прискіпливі в цьому питанні.
Ms. Доброта 24 апреля в 16:30
Ответ дляСветка-пипетка
Наш друг когда то пытался. Собрал документы, поехал в консульство. Но ни на один вопрос консула ответить на румынском не смог. На этом все и закончилось. Не думаю, что это требование куда то делось. Оно базовое в любой стране.
Сейчас нет таких условий в знании языка именно в Румынии. Поэтому делают кому нужно. Раньше Венгерские всем подряд раздавали, а потом забирали, если попадешься и ни слова сказать не сможешь
Пффф 100% 24 апреля в 16:30
Ответ дляНебалувана Галя
Теж знаю, що румуни дуже прискіпливі в цьому питанні.
да. Хотя ради такого дела язык и подучить можно. Раньше румынский паспорт было легко получить тем, кто в Бессарабии проживал в определенных годах, даже без румынских корней вроде
Тарабарщина 24 апреля в 16:30
не знаю що зараз. а раніше більшість користувалися послугами посередників, які возили на присягу, на отримання паспортів, допомагали з пропискою. румунською треба було зачитати присягу і відповісти на запитання консула. для цього були спеціальні репетитори, які моніторили що там питають і давали мовний мінімум бажаючим.
Светка-пипетка 24 апреля в 16:32
Ответ дляПффф 100%
в разных странах на это смотрят по-разному. В Болгарии, например, сквозь пальцы - еще лет 5 назад можно было бекать-мекать или вообще по-русски с консулом общаться
В Румынии, по-моему, всегда было жестче
А в Польше даже на ПМЖ надо сдать экзамен на знание польского.
В Румынии тоже если речь о натурализации после 5 лет проживания. В данном случае это упрощенный вариант. Но все равно бэкать не получится.
Лиса Патрикевна 24 апреля в 16:31
Ответ дляНебалувана Галя
Я про те, що зможе приїхати в країну. Я в Україні, відповідно і ситуацію бачу зі своєї сторони, і питання такі. Чоловікам- українцям, які мають право перетинати кордон в даний час немає потреби робити румунський паспорт.)
А подавати документи можна було і з України, а от присягу здавати, і паспорт отримувати в Румунії. Так було до війни у нас, не знаю чи щось змінилося наразі.
Нам ми хотілося румунський паспорт
Кататись туди сюди в Україну - ні, то не для того
В Україні ви все одно громадянин України, хоч у вас ще 10 паспортів
Тому це не вийде
Для життя в ЄС просто хочемо отримати на чоловіка і дочку ( їй через три роки вступати )