06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
показать весь текст
Emm11117 06 мая в 03:23
Ответ дляКлевотница
🤪🤪🤪🤪я дивилась ))) ну вони для мене вибачте дури яких ще пошукати треба
Тоді пошукайте відео на тему ’Нарциси і тріангуляція’, це мабуть про ваш випадок
автор Клевотница 06 мая в 03:24
Ответ дляEmm11117
Тоді пошукайте відео на тему ’Нарциси і тріангуляція’, це мабуть про ваш випадок
Тріангуляція не чула
Нарциси читала багато
В нього підпадає все про абьюз і нарцис і маніпулятори
Emm11117 06 мая в 03:25
Ответ дляКлевотница
Тріангуляція не чула
Нарциси читала багато
В нього підпадає все про абьюз і нарцис і маніпулятори
Так нащо він вам треба? Такі люди живуть лише для себе і любити взагалі не вміють, а ще ви мабуть не читали що з усіма жертвами вони ведуть себе однаково і в кінці їх утилізують
автор Клевотница 06 мая в 03:27
Ответ дляEmm11117
Так нащо він вам треба? Такі люди живуть лише для себе і любити взагалі не вміють, а ще ви мабуть не читали що з усіма жертвами вони ведуть себе однаково і в кінці їх утилізують
Він завжди жив для себе і посрати вибачте на мою думку
Нащо ? Я люблю
Отаке я дурне
От і він мене утилізував а на початку пару років все було чудово)
Emm11117 06 мая в 03:28
Ответ дляКлевотница
Він завжди жив для себе і посрати вибачте на мою думку
Нащо ? Я люблю
Отаке я дурне
От і він мене утилізував а на початку пару років все було чудово)
Ви просто жертва його маніпуляцій, він влюбив вас в себе, над вами психічно познущались
автор Клевотница 06 мая в 03:29
Ответ дляEmm11117
Ви просто жертва його маніпуляцій, він влюбив вас в себе, над вами психічно познущались
І як мені з цього вийти?((
Слухайте п чого таким як він нічо ніколи нема? Чому так? А якщо я таке щось буду робити то життя мені швидко покаже де моє місце 🤣
автор Клевотница 06 мая в 03:30
Ответ дляEmm11117
Ви просто жертва його маніпуляцій, він влюбив вас в себе, над вами психічно познущались
Що найкраще зараз, просто стримати себе і не писати ?
Ну він тепер точно не повернеться бо я вже утилізована жертва
Люблю_смаколики 06 мая в 03:33
Ответ дляБавовнятко
Это не любовь- это эмоциональная созависимость. Это лечится с психотерапевтом.
Гормональна любов
Міні-бікіні 06 мая в 03:44
Ответ дляКлевотница
Просто важко прийняти нову реальність. Я усвідомлюю головою - раз пішов , то не любив і не треба ти йому
Була б треба не пішов би ніколи навіть якби виганяла. А серце ніяк… емоційні качелі. Буває так, що мені наприклад стає легше на хвилин 20 з музикою і все думаю пофіг а потім знову і даваааааай
автор, ну что тут поможет. только время. держитесь, крепитесь. сейчас постарайтесь сменить обстановку, место, компанию и тд.
просто подождите полгода хотя бы. вам будет легче, обещаю. не вы первая не вы последняя.
а период этот закончится в следующем году. но когда именно никто не знает.
Сумчатая кошка 06 мая в 03:45
Ответ дляКлевотница
Та де ж його взяти? Ну де ? Я ще й не сама .
І коли тримає так і ковбасить за цим ? я скоро точно в вікно вийду
И кому нужен будет ваш ребёнок? Зачем вообще рожали, если не представляет никакой ценности для вас? Если его благополучие ничто по сравнению с вашими типа страданиями. Вы просто наркоманка, только вместо наркотика мужик, вот вас и плющит от отсутствия ’дозы’. Берите себя в руки, вы мать, вы обязаны заботиться о ребенке.
Чавонадо 06 мая в 03:46
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Фу мля.
Я думала, що коханий чоловік з життя пішов. Так шкода Вас стало. А тут просто пішов з речами , бо Ви нафіг не потрібна.
Йдіть до психіатра і робіть зі своєю головою щось. Вам дитину здоровою треба ростити , а Ви роками за матньою побиваєтесь
8 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:48
Ответ дляКлевотница
Пані я не розводжу на емоції , мені погано реально . Мій світ рухнув просто
Якщо не троль, то вам купу дієвих порад дали. Займіться впорядкуванням свого життя, побуту. Шукайте роботу. В вас є на що витрачати свої емоції і час. Ви зациклились на чоловікові. А потрібно на собі і дитині.
автор Клевотница 06 мая в 03:49
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо не троль, то вам купу дієвих порад дали. Займіться впорядкуванням свого життя, побуту. Шукайте роботу. В вас є на що витрачати свої емоції і час. Ви зациклились на чоловікові. А потрібно на собі і дитині.
Не троль.. я напевно душевно стала хвора людина..
дякую всім за поради
І вам також
Його не поверну ніяк а жити якось треба
1 1
автор Клевотница 06 мая в 03:50
Ответ дляЧавонадо
Фу мля.
Я думала, що коханий чоловік з життя пішов. Так шкода Вас стало. А тут просто пішов з речами , бо Ви нафіг не потрібна.
Йдіть до психіатра і робіть зі своєю головою щось. Вам дитину здоровою треба ростити , а Ви роками за матньою побиваєтесь
Самій соромно за себе( за те колись, коли я не боялась сама залишитись , він був зовсім інший )
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:50
Ответ дляEmm11117
Ви просто жертва його маніпуляцій, він влюбив вас в себе, над вами психічно познущались
Щось мені здається, що там не про любов, а про залежність. Це як хвороба в людей, типу наркоманія чи алкоголізм. Допоки сам не захоче вилікуватись- нічо не допоможе.
Emm11117 06 мая в 03:50
Ответ дляКлевотница
Що найкраще зараз, просто стримати себе і не писати ?
Ну він тепер точно не повернеться бо я вже утилізована жертва
Подивіться відео про тріангуляцію і станете більше розуміти що це за тварі
автор Клевотница 06 мая в 03:51
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Щось мені здається, що там не про любов, а про залежність. Це як хвороба в людей, типу наркоманія чи алкоголізм. Допоки сам не захоче вилікуватись- нічо не допоможе.
Я теж думаю то залежність.
автор Клевотница 06 мая в 03:51
Ответ дляEmm11117
Подивіться відео про тріангуляцію і станете більше розуміти що це за тварі
Зараз йду гуглити
Дякую
Emm11117 06 мая в 03:52
Ответ дляКлевотница
Зараз йду гуглити
Дякую
Блиск думки 06 мая в 03:53
Ответ дляКлевотница
Я просто взагалі не хотіла втрачати ні одного року
За те втратила все ! Гордість от все все все
А чому вважаєте, що ці роки втрачені? Якщо була сім´я, народилась дитина, Ви були щасливі і кохані всі ці 10 років, то як можна вважати цей час втраченим? Те гарне, що було в нашому житті воно не втрачене, воно завжди з нами в нашому серці.
Сподіваюсь Ви не та жінка, яка в іншій темі писала, що чоловік і бив, і погано відносився, і грошей не давав, а вона за ним побивається?
2 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:53
Ответ дляКлевотница
Я теж думаю то залежність.
Усвідомлення- перший крок до одуження.
Напишіть собі план. Покроково. Що ви хочете в житті і що до цього вам потрібно зробити. Сподіваюсь, ви розумієте, що колишній в той план не повинен входити?
Мрію про пончик 06 мая в 03:54
Бля пипец убиваться за какой-то матней ну кино реальное. Я тоже подумала, что у вас муж умер. Я надеюсь он как минимум олигарх и выглядит как Бред Питт в молодости, что вы так слюни пускаете. Иначе совершенно непонятно зачем держаться за какое-то чмо. Может я конечно все проспала и он последний мужчина на земле из рода динозавров, но думаю вряд ли
автор Клевотница 06 мая в 03:58
Ответ дляEmm11117
Глянула . І ось згадалось мені як він де сказав наостанок типу я раніше боявся піти що моя родина скаже а тер не мені байдуже
Завтра детальніше подивлюсь на все це дякую вам
Где тут 0? 06 мая в 03:58
Абсолютно кожне десятиріччя та навіть рік можна назвати етапом чистки)
Не шукайте ніц особливо, просто навчиться бути незалежною від обставин.
автор Клевотница 06 мая в 04:00
Дівчата дякую
Що вислухали то все
Мені трошки на пару відсотків легше
Я вдячна безмежно
Emm11117 06 мая в 04:00
Ответ дляКлевотница
Глянула . І ось згадалось мені як він де сказав наостанок типу я раніше боявся піти що моя родина скаже а тер не мені байдуже
Завтра детальніше подивлюсь на все це дякую вам
Вам ще треба багато передивитися і варто за таблетками звернутись до лікаря щоб не штормило так сильно
автор Клевотница 06 мая в 04:01
Ответ дляEmm11117
Вам ще треба багато передивитися і варто за таблетками звернутись до лікаря щоб не штормило так сильно
Дякую вам за ваш час чесно
Я вже задовбала всіх і себе
автор Клевотница 06 мая в 04:01
Ответ дляБлиск думки
А чому вважаєте, що ці роки втрачені? Якщо була сім´я, народилась дитина, Ви були щасливі і кохані всі ці 10 років, то як можна вважати цей час втраченим? Те гарне, що було в нашому житті воно не втрачене, воно завжди з нами в нашому серці.
Сподіваюсь Ви не та жінка, яка в іншій темі писала, що чоловік і бив, і погано відносився, і грошей не давав, а вона за ним побивається?
Я вона… як прикро не було б це писати
Не було щасливих років
4 2
Джинци на Флісі 06 мая в 04:02
Ответ дляКлевотница
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
Возможно и это имеется ввиду ,что это будет пока Вам плохо в душе.
Что внутри,то и снаружи,плохо на душе плохо и в жизни.
Гармония в душе и жизнь налаживается.

Там в ответе все подробно на ссылках

Ответ 44
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3531570-1#a...
Emm11117 06 мая в 04:02
Ответ дляКлевотница
Дякую вам за ваш час чесно
Я вже задовбала всіх і себе
Я люблю тему нарців і психопатів, тому очевидно що вони вміють робити що люди за ними бігають, і це треба знімати терапією. А ось від Салтанат не пішов психопат і вона мертва, а ви жива, подякуйте