06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
маринабаранова 06 мая в 20:01
Если что - то долго не получается - значит, оно вам и не надо. Читаю - фигею: хроническая молочница, с юности: это что, не лечится?! У вас же постоянный воспалительный процесс, неправильные кости таза - и вам всё неймётся?! Вы так стремитесь или калекой стать, или калеку родить. Я понимаю - вы уже думаете, кому своё богатство передать, но всё же...
Я бы задумалась о приёмном ребёнке, чем так издеваться над собой...
3 1
маринабаранова 06 мая в 20:04
Ответ дляА я нівроку
при чем здесь сурмама, если нужен сурпапа?
Муж бесплоден - то есть нужен донор. И генетически - этот ребёнок будет мужу чужой, а он таких не хочет.
Так о чём разговор? Как же любят люди всё усложнять...
Хомо_сапиенс 06 мая в 20:11
Ответ дляБанан-барабан
у нас у рідні - один аутист з природнього запліднення, а у знайомих - дуже розумний хлопчик зі штучного запліднення. Це співпадіння генів. При штучному заплідненні можна вибрати здорові ембріони, зменшити ризик до мінімуму.
Я згодна, що від штучного запліднення народжуються здорові діти.
Але вибрати ембріони без аутизму не можливо.
Люблю порядок 06 мая в 21:01
Сотрудница сделала уже 8 эко и все мимо. Останавливаться не собирается, сказала до 45-ти будет пробовать, сейчас ей 38.
Муж готов и на усыновление, и на донорские клетки, но она хочет только родного ребенка.
2 1
Бойова 06 мая в 21:04
Беріть дитинку з дитбудинку, крихітку. Він полюбить її.
2 1 1
Рожки-да-ножки 06 мая в 21:05
Ентерожерміна форте пройдіть пару курсів і вилікуете молочницю..випробувала на собі, тримайтеся🌹
Тішуся неперетішуся 06 мая в 21:14
Ответ дляКолупалочка
Мені вже часом здається, що мені треба змиритись. Але через пару місяців знову приходить ця думка. Кому оце все майно ми лишимо
Муж племянников не любит?
автор Колупалочка 06 мая в 21:26
Ответ дляТішуся неперетішуся
Муж племянников не любит?
Там тільки 1 племінник аже дорослий. Майже не спілкується ні з батьком, ні з дядьком після розлучення його мами дуже давно. Брат повторно одружений, дітей більш не має. Виховує доньку дружиеи від першого шлюбу
Леннон_Жив! 06 мая в 21:41
Ответ дляА я нівроку
при чем здесь сурмама, если нужен сурпапа?
А Ви думаєте де береться сперматозоїд для ’підсадки’ про які пише цей троль?
3 1
Леннон_Жив! 06 мая в 21:45
Ответ дляКолупалочка
Адміни, закрийте будь ласка тему
Чого? Зрозуміли, що дівчата розкусили Вашу фантазію?
1 1
Леннон_Жив! 06 мая в 21:45
Ответ дляБадабум
У мене було багато спроб еко, я в темі. А ви чомусь не дуже. Так про які 2 невдалі спроби йшлося в старпості, якщо ті 4, що пройшли перевірку, у вас ще лишилися. Чи відповіді не буде?
Я кажу, що це троляка, фантазерша.
2 1
Бадабум 06 мая в 21:50
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я кажу, що це троляка, фантазерша.
Не можу зрозуміти, навіщо тролити на таку тему?
Леннон_Жив! 06 мая в 21:52
Ответ дляБадабум
Не можу зрозуміти, навіщо тролити на таку тему?
Або якісь трабли з психікою, або очередна оксана байрак шукає тематику.
1 1
Капитанша 06 мая в 22:21
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тролем пахнет,особенно после квартиры с видом на палац украина и сперма брата))
Я знаю покруче истории вполне себе реальные. И сперма брата, и сперма отца мужа
Маня_53 06 мая в 22:21
Можете від іншого завагітніти
Маня_53 06 мая в 22:22
Ответ дляСнежнакомка
Не розумію тотальної зацикленості на дітях.
Якщо не дано, то для чого гробити своє здоров´я?
Найміть сурогатку і все тоді. Тим більше , доходи дозволяють.
Де ви тут доходи побачили?)
Маня_53 06 мая в 22:23
Ответ дляХристя в тiстi
Почему не хочет, чтоб вы родили от анонимного донора?
Або від його друга чи родича
Маня_53 06 мая в 22:24
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Чому не хоче?
Це гарна ідея
Капитанша 06 мая в 22:27
Автор, все мои подруги, которые прошли путь свой, все до одной имели в анамнезе несколько эко, исколотые вены, живот, угробленные нервы и здоровье и в тот момент, когда они оставили эту идею, они забеременели. Не все от мужа, правда)) 4 из 6 расстались и встретили другого мужчину просто.
Такая странная штука жизнь, многие были бы счастливы именно с бесплодным мужчиной, у которого нет детей. Потому что не все женщины мечтают прям об этом. Или у них уже есть взрослые дети и они по сути свободны.
Разберитесь для начала зачем вам этот ребенок.
S-V-T 06 мая в 22:29
Взяти прямо з пологового , новонародженого,якого покинули
Враховуючи достатні фінанси можна домовитись
Я завагітніла , коли почала збирати документи на всиновлення
курасаны 06 мая в 22:54
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
так а кого Вам підсаджували? чоловік не може мати дітей, братову не хоче, Що то буди за ембріони?
Дідова баба 06 мая в 22:54
Ответ дляАноним_
Сейчас усыновление из-за войны запрещено. Вы не знали?
Нет,не запрещено,уже давно разрешили
Уравнобешенная 06 мая в 23:11
Ответ дляКолупалочка
Так, в Турцію аналізи висилали. Все нормально було з тим хлопчиком, і дівчинкою.
Лікарі кажуть шанси є і треба пробувати ще.
Але ж лікарям аби тільки розкручувать на гроші
Значить і сперма нормальні, і яйцеклітина. Проблема в ендометрії може бути чи ще чомусь. Вам правильно пишуть, шукайте сурмаму.
Даю справку 06 мая в 23:29
Ответ дляКолупалочка
Мене тема з пам´ятниками трохи дратує. Кремація і розвіювання в будь якому випадкц. Не хочу, щоб ні діти, ні родичі ні дня свого життя витрачали на ходіння до моєї могили. Це нікому не треба.
Кладовище для мене жутке якесь місце. Мені з вікна трохи видно байкове і я б нізащо не хотіла там навіки лежати навіть попелом підхороненим
Тоді просто оглядайте світ, а старість зустрічайте разом у хорошому закладі. Доглядати вас за квартиру якійсь людині теж як варіант але вмрете то ви в лікарні а не вдома) і не факт що та людина буде коло вас гарно бігати.
мария 84 06 мая в 23:31
Ответ дляМурзилка
Ее полно и у «условно здоровых» родителей. У нас редко кто знает свою родословную дальше третьего колена, да и диагнозов большинству просто не ставили, если человек просто странный, но не буйный. С алкогольной зависимостью половина страны, в 90е появилось множество наркоманов, тюрьмы переполнены преступниками. Какая часть этих людей детдомовцы? Очень маленькая. И они тоже чьи-то родители. Вы сами уверены в вашей генетике, что там нет больных, зависимых и тд? Скорее всего нет.
Женщины отказываются от детей совершенно по разным причинам и если вы думаете, что все они алкоголички и ненормальные, то это вообще совсем не так. К тому же всем этим детям при зачислении в ДМ делаются абсолютно все анализы, в том числе и генетические. Родным детям этого никто не делает и выстрелить может что угодно.
Я 13 лет общаюсь на специализированных форумах усыновителей и разные страшилки неграмотные читаю только здесь.
Если возможно, напишите пожалуйста в личку спец форумы по усыновление. Сейчас этот вопрос доя нас актуален. Благодарю
мария 84 06 мая в 23:39
Ответ дляS-V-T
Взяти прямо з пологового , новонародженого,якого покинули
Враховуючи достатні фінанси можна домовитись
Я завагітніла , коли почала збирати документи на всиновлення
После известия про беременность, пустили в ход документы на усыновление?
Тримаю свічку 07 мая в 00:15
Ответ дляКолупалочка
Знаєте, мій дід отак помагав сусідці , яка з чоловіком не могла прижити дитину.
Таки завагітніла, але на великому терміні втратила. Більше дід не ходив і вона так і не мала дітей. Це все мені ьабуля розказувала. Не знаю коли саме вона дізналася, але з сусідкою до смерті дружила.
Різне в житті буває, сценарії як в кіно
Согласна. В жищни такое бывает что если б фильм сняли то никто б не поверил
Лапка 07 мая в 07:23
Ответ дляКолупалочка
Мені вже часом здається, що мені треба змиритись. Але через пару місяців знову приходить ця думка. Кому оце все майно ми лишимо
Просто походіть, поволонтерте в інтернаті. Не плануєте ,що колись візьмете дитину до себе, але думаю ви б змогли розмовляти з ними і закрити для себе питання про дітей. Просто так морально допомагаючи.
Лапка 07 мая в 07:33
Ответ дляКолупалочка
Я не буже бачу різницю сурмама і з дитячого будинку. Мені трохи дивне сурогатне материнство. Я ж не буду виношувати цю дитину, ми не пройдемо ці прекрасні етапи народження. то яка вже тоді різниця
Та, як яка. Дитина по факту ваша!
Лапка 07 мая в 07:50
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Отличный вариант. Взять совсем грудничка и постить как своего. Тогда не будет у ребенка этих псих проблем, как у детей что росли в детдоме или в плохой семье. И ребенок будет как свой родной
Не обов´язково.всерівно треба готуватись, що аутизм може бути...чи щось вилізе в майбутньому,завжди є ризик. Як і зі своїми