06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
Бадабум 06 мая в 14:56
Ответ дляКолупалочка
Я відвідую психолога, була і в психіатра бо серце почало боліти. Радять антидепресанти
Якщо серце починає боліти, треба йти до психіатра?
Не гавкаю- но охраняю 06 мая в 14:57
Ответ дляА я нівроку
при чем здесь сурмама, если нужен сурпапа?
Вы не в теме. Суррогатная мама вынашивает ваш эмбрион. Биологически она к нему не имеет никакого отношения, суррогатная мама не связана с ребёнком генетически.
Бадабум 06 мая в 14:58
Ответ дляНаша взяла
Маю декілька знайомих з еко у них аутизм. Це вам не відговрюю, а просто попереджую, що життя може превратитись в ад
Чого вже так побиватись?
Живуть же якось люди і жили без дітей. Переступіть і живіть на повну
А скільки з природною вагітністю і дитина аутист?
Бадабум 06 мая в 14:58
Ответ дляКолупалочка
Це велика дуже компанія. Не хрчу говорити
Скільки з 8 ембріонів прошли перевірку?
автор Колупалочка 06 мая в 14:59
Ответ дляБадабум
Скільки з 8 ембріонів прошли перевірку?
Бадабум 06 мая в 15:00
Ответ дляА я нівроку
при чем здесь сурмама, если нужен сурпапа?
Так вишло ж 8 ембріонів від сперми чоловіка, 2 з яких у автора не прижились. Точно сурпапа треба?
автор Колупалочка 06 мая в 15:00
Ответ дляБадабум
Якщо серце починає боліти, треба йти до психіатра?
Уявляєте, так)
Мене кардіолог туди перенаправив
автор Колупалочка 06 мая в 15:01
Ответ дляЇжак в панчохах
2 подсадки -это ЭКО ?
Так
автор Колупалочка 06 мая в 15:02
Адміни, закрийте будь ласка тему
Бадабум 06 мая в 15:04
Ответ дляКолупалочка
Так, ще 4
Тобто є ще 4 з 8 ембріонів? І ви пишете, що перевірку пройло 4. А про які 2 невдалі підсадки йшлося у старпості?
Бадабум 06 мая в 15:03
Ответ дляКолупалочка
Адміни, закрийте будь ласка тему
Чому? Бо щось все купи не тримається?
автор Колупалочка 06 мая в 15:07
Ответ дляБадабум
Чому? Бо щось все купи не тримається?
Тому що я втомилась це тут обговорювати.
Якщо моє життя у вас купи не тримається, то просто перейдіть на іншу тему.
Що вас тут тримає так довго?
Бадабум 06 мая в 15:09
Ответ дляКолупалочка
Тому що я втомилась це тут обговорювати.
Якщо моє життя у вас купи не тримається, то просто перейдіть на іншу тему.
Що вас тут тримає так довго?
У мене було багато спроб еко, я в темі. А ви чомусь не дуже. Так про які 2 невдалі спроби йшлося в старпості, якщо ті 4, що пройшли перевірку, у вас ще лишилися. Чи відповіді не буде?
Скользкая 06 мая в 15:09
Сурмама
Жена миллионера 06 мая в 15:14
Ответ дляЖирафовое варьенье
Спробуйте взяти під опіку. Можливо і полюбить. Якщо він добра людина, так і буде. Я працюю нянею і то з часом люблю своїх діток. Впевнена, що і він полюбить з часом
А якщо не полюбить? Куди потім цю дитинку? Дитина це що , кошеня? Взяли - віддали, якщо не полюбили.
Сонечко 06 мая в 15:17
Якщо чоловік був би безплідний геть, то ніяких ембріонів би взагалі не було
Попихтю та й годі 06 мая в 15:30
Ответ дляКолупалочка
Мені вже часом здається, що мені треба змиритись. Але через пару місяців знову приходить ця думка. Кому оце все майно ми лишимо
А у брата чоловіка є діти? Ви можете приділяти увагу і віддавати любов дітям родичів
Жена миллионера 06 мая в 15:33
Ответ дляМурзилка
Если взять грудничка, то во что он превратит дом, зависит только от вас самих. Более старшие дети - да, проходят длительный процесс адаптации. Но я варюсь в этом обществе 13 лет и у все нормальных людей, действительно любящих детей и хотящих их, готовых, выросли отличные дети. Сейчас все подростки, так проблем меньше, чем с родными, как тут почитаешь. Дети отдают вам то, что от вас и получили, не больше.
У мене один всиновлений, другий свій. Одного віку. Так дійсно, з всиновленим менше проблем. Золоте дитина! Перший мій помічник!
frolik 06 мая в 15:43
Ответ дляКолупалочка
Тому що я втомилась це тут обговорювати.
Якщо моє життя у вас купи не тримається, то просто перейдіть на іншу тему.
Що вас тут тримає так довго?
Інтрига мабуть. Ви не відповіли, якої якості були ембріони. І ПГД скільки хромосом робили.
Жена миллионера 06 мая в 15:54
Ответ дляБегущаяпо
Идите на старые усыновительские форумы. Где люди по 10 -15 лет сидят. И читайте, если не троль. Этот формат форумов еще не ушел, к счастью. Почитаете о реальности. Это здесь темы на пару часов, а жизнь она годами и все чудесатее. Это раньше выхода не было, а сейчас можно своего с сурмамой завести. Не можете сама, так может для того две квартиры и перепали
Ну и что там можно прочитать? О проблемах? Я на таких форумах не сижу, у меня вырос прекрасный усыновленный сын. Мне незачем такие форумы. То есть на тракте форумах пишут только те, у кого проблемы. У кого их нет- не пишут, а складывается ощущение, что у всех проблемы.
Бегущаяпо 06 мая в 15:56
Ответ дляЖена миллионера
Ну и что там можно прочитать? О проблемах? Я на таких форумах не сижу, у меня вырос прекрасный усыновленный сын. Мне незачем такие форумы. То есть на тракте форумах пишут только те, у кого проблемы. У кого их нет- не пишут, а складывается ощущение, что у всех проблемы.
Это не правило , а исключение.
Жена миллионера 06 мая в 15:57
Ответ дляБегущаяпо
Это не правило , а исключение.
Сколько у Вас усыновленых детей?
Жена миллионера 06 мая в 15:59
Ответ дляЖирафовое варьенье
Какой это кошмар для родного ребенка
Не смешите. Прекрасные дружные братья! У меня еще и младший есть.,тоже сама родила. А старшие просили еще родить.
Тектологиня 80lv 06 мая в 16:01
Тю жесть 😁
Обое рябое, слабое здоровье, никудышняя генетика, возраст - а всё туда же, рожать - рожать? Нахрена?
Чтобы что?
Неужели вы не видите, что сама природа против? Ну и бог конечно, такие как вы любите везде приплетать все божественное, так что можно и это как аргумент
Так нахрена?
4 2
Домашка 06 мая в 16:02
Ответ дляХристя в тiстi
Почему не хочет, чтоб вы родили от анонимного донора?
який в цьому сенс?
Сперма чоловіка активна, навіщо анонімний донор?
Бегущаяпо 06 мая в 16:03
Ответ дляЖена миллионера
Сколько у Вас усыновленых детей?
Я уже говорила в этой теме, я работала в организации скажем по сопровождению опекаемых и усыновленных детей. Когда я там начинала работать, как раз была вся эта социальная компания - как там -’измени одну жизнь’. И я вот так как все тут легко относилась, верила во всю рекламу, ’такие же дети, только без мамы’ и т.д Такие же, да не такие же. Таких массовых проблем мне видеть не приходилось. Я не исключаю, что кому то повезло, но это далеко не массовое явление.
Гидроусилитель руля 06 мая в 16:04
Ответ дляКолупалочка
Ви можете мені порекомендувати когось?
я перший раз робила 13 років тому у Стрєлко Галини Володимирівни. Тоді вона працювала в Метері і дитині. Зараз треба погуглити де вона.
Найкращє зареєструватися на форумі, де спілкуються дівчата на цю тему і там вже продовжити пошуки. Бо в мене застралі дані .Бажаю вам удачі.
Домашка 06 мая в 16:13
Ответ дляБадабум
Тобто є ще 4 з 8 ембріонів? І ви пишете, що перевірку пройло 4. А про які 2 невдалі підсадки йшлося у старпості?
що вам не ясно?
4 ембріони - ок.
Підсаджували 2, вони не прижились.
Є ще 2
Жена миллионера 06 мая в 16:14
Ответ дляБегущаяпо
Я уже говорила в этой теме, я работала в организации скажем по сопровождению опекаемых и усыновленных детей. Когда я там начинала работать, как раз была вся эта социальная компания - как там -’измени одну жизнь’. И я вот так как все тут легко относилась, верила во всю рекламу, ’такие же дети, только без мамы’ и т.д Такие же, да не такие же. Таких массовых проблем мне видеть не приходилось. Я не исключаю, что кому то повезло, но это далеко не массовое явление.
А що це за організація така була? Як називалася? Вона легальна ? Я про такі організації не чула, щоб когось «сопровождали». В чому полягало це «сопровождение»? Діти звичайно не самі легкі по вихованню. Але це все виправляється. То не діти погані, то прийомні батьки ледачі і не хочуть займатися.
Банан-барабан 06 мая в 16:34
Ответ дляХомо_сапиенс
У меня у близких родственников двойня - и оба ребенка с аутизмом разной степени. Девочку удалось ’вытянуть’.
Пусть Вам тут ставят ’дизлайки’, но опред. статистика такая есть...
у нас у рідні - один аутист з природнього запліднення, а у знайомих - дуже розумний хлопчик зі штучного запліднення. Це співпадіння генів. При штучному заплідненні можна вибрати здорові ембріони, зменшити ризик до мінімуму.