06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
автор Колупалочка 06 мая в 13:43
Ответ дляМетровий сантиметр
Так він це від вас приховав, ви як і з якими думками ви виходили заміж? Не завжди ж ви його любили.
Ні, він тоді не знав. Да і ми не спішили з дітьми споча ку. Перед війною почали обстеження , потім на 2 роки все припинили і от повернулись минулої весни до цього
Форс мажор 06 мая в 13:43
автор, можливо це допоможе Вам надихнутись, багато успішних історій https://www.instagram.com/planiruem_vmeste?igsh=
автор Колупалочка 06 мая в 13:44
Ответ дляБадабум
А скільки всього було?
Метровий сантиметр 06 мая в 13:45
Ответ дляКолупалочка
Ні, він тоді не знав. Да і ми не спішили з дітьми споча ку. Перед війною почали обстеження , потім на 2 роки все припинили і от повернулись минулої весни до цього
Коли не знав? Ви пишете шо колишня дружина пішла від нього бо не було дітей. Потім завагітніла від іншого. Чи я вас не так зрозуміла? То чому вона пішла?
3 1
автор Колупалочка 06 мая в 13:46
Ответ дляМетровий сантиметр
Коли не знав? Ви пишете шо колишня дружина пішла від нього бо не було дітей. Потім завагітніла від іншого. Чи я вас не так зрозуміла? То чому вона пішла?
Думали просто не виходить тимчасово, а потім вона на роботі закрутила роман і швидко завагітніла. То і пішла зразу
Не заздріть тьоті 06 мая в 13:47
Ответ дляЧупакабраЗеБест
моя сосдека по палате в 5 роддоме киева родила с 3 попытки эко. ей на тот момент было 50!!!!!! лет.
Две здоровые хорошие девочки.

они были безмерно счастливы.
со мной на гимнастику для беременных ходила девочка толи 7я толи 9я ЭКО получилась
Экспертиза 06 мая в 14:00
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Очень глупое у вас предложение, сами не понимаете что-ли? То есть муж должен растить биологического ребёнка своего брата, который оплодотворит его жену... Что за изврат...
автор Колупалочка 06 мая в 14:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
со мной на гимнастику для беременных ходила девочка толи 7я толи 9я ЭКО получилась
Просто герої
автор Колупалочка 06 мая в 14:06
Ответ дляЭкспертиза
Очень глупое у вас предложение, сами не понимаете что-ли? То есть муж должен растить биологического ребёнка своего брата, который оплодотворит его жену... Что за изврат...
Так, ви праві
1 1
Хомо_сапиенс 06 мая в 14:10
Ответ дляКолупалочка
Ви можете мені порекомендувати когось?
Родичка їздилау клініку у Львів.
З царем в голові 06 мая в 14:16
Автор, можно в это не верить, конечно, но иногда проблема глубже, чем на физическом плане. У вас может быть родовая программа, где женщины в родах умирали или становились калеками, например. И ваше тело таким образом пытается спастись. Или в роду много абортов было, и теперь вы можете отрабатывать это и ’расплачиваться’ заиэто деньгами, здоровьем.
Или женщины оставались без мужчин, и им приходилось очень тяжело растит детей без помощи. И ваше тело вас тоже спасает

То же самое с мужем может быть.
3 2
Кундалина 06 мая в 14:17
Знаю таку пару жили 10 років не було дітей. Розлучились і в обох діти. Було теж, що чоловік не може. З іншою жінкою зміг.думаю тут проблема не тільки в чоловікові, а в обох. Пробуйте ще якщо є фінанси. Успіхів.
Бегущаяпо 06 мая в 14:26
Ответ дляМетровий сантиметр
Та я ж не говорю что дебилы. И не говорю что маргиналы какие-то, просто не представляю что в голове у человека чтоб он таким занимался, и это был бы генетический отец моего ребенка, такое себе. Странный вопрос про донорш яйцеклеток. Вы бы пошли отдали свою? Чтобы по факту родной ваш ребенок похожий на вас где-то рос? Ну вот.
С яйцеклетками да , намного сложнее. Процесс забора не такой сложный. А со спермой проще, выбрать можно. И иностранных производителей в том числе. Но у автора по ее словам получались свои эмбрионы, годные для подсадки. Это не ее случай.
ГендиреХтор 06 мая в 14:30
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Цікаво...в нього є рідний брат,а спадок у вигляді двох квартир та 50тис тільки вашому чоловікові дісталася)))))) чи було 4 хати?))))троль
Luxurygirl 06 мая в 14:32
Ответ дляМурзилка
Сурмама
Люди читают реально одним местом….
Анонимус Я 06 мая в 14:38
Ответ дляЧупакабраЗеБест
моя сосдека по палате в 5 роддоме киева родила с 3 попытки эко. ей на тот момент было 50!!!!!! лет.
Две здоровые хорошие девочки.

они были безмерно счастливы.
В такі роки правильніше б було змиритись з бездітністю ,але це моя думка. Нехай у них складеться ,як найкраще.
Бадабум 06 мая в 14:40
Ответ дляКолупалочка
І скільки з них пройшли перевірку?
Анонимус Я 06 мая в 14:42
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну з такими думками ’про те що жалко грошей на подсадку’,мабуть поки вам треба взяти паузу.
Мати квартири,машини, поїздки і не спробувати знов,ну...вибачте..
Я так кажу,тому що пройшла сама через це,віддали все що можна,і у нас не було ні квартир,ні машин.
Сподіваюсь, що у вас все получилось? Маєте дитину?
автор Колупалочка 06 мая в 14:48
Ответ дляГендиреХтор
Цікаво...в нього є рідний брат,а спадок у вигляді двох квартир та 50тис тільки вашому чоловікові дісталася)))))) чи було 4 хати?))))троль
А спадок від чужої людини. Так теж буває, уявіть. Це був старенький одинокий наш колега з роботи.
Троьь да троль. Задрали
1 1
Невловимий Джо 06 мая в 14:48
Ответ дляКолупалочка
Уявіть не можу. Вона вертається і тільки гірше стає
А для чоловіка лікар щось призначав? І на час лікування секс з презервативом чи й взагалі утриматись.
Міняйте лікаря. Міняйте препарати. Я взагалі погано уявляю секс під час розпалу молочниці
Глаза_в_3_карата 06 мая в 14:50
Ответ дляАнонимус Я
Сподіваюсь, що у вас все получилось? Маєте дитину?
Так,і не з першого разу і з відкачкою рідини,і з кровотечами,і з надцатями лежаніями в лікарні
Бадабум 06 мая в 14:52
Ответ дляКолупалочка
І що вам дає підстави стверджувати, що чоловік не може мати дітей. 8 ембріонів, це хіба поганий результат?
Не гавкаю- но охраняю 06 мая в 14:53
Автор, есть такое понятие еще как психологическое бесплодие. В стрессе часто сложно, чтоб эмбрион прижился. Когда организм в стрессе, то сама природа не видит смысла в продолжении рода. Я бы вам советовала пробовать еще, но перед попытками обратится к психологу. Успокоиться. Сейчас уровень медицины такой, что практически каждой бездетной паре может подарить по ребёнку.
Часто выходит эко не с первой попытки, а с 3,4,5.
На крайний случай есть суррогатное материнство, ваши финансы позволяют вам и такое. Ваш эмбриончик выносит другая женщина. Главное успокойтесь и расслабьтесь.
У меня тоже было бесплодие, 2 операции по гинекологии, я так устала от лечения и стресса, что попросила мужа поехать отдыхать на неделю и обо всем забыть. Реально неделю плавали в море, пили вино, танцевали. Когда вернулись, я узнала что беременна. Забеременела на море, когда расслабилась.
Моя тетя не могла иметь детей, после 8 лет слез и лечения, взяла девочку из детского дома. И вот через полтора года забеременела сама. Она расслабилась, чувствовала себя мамой, заботилась о дочери и поэтому забеременела.
Так что мой совет, главное приведите в порядок нервную систему.
Да_Я_ТакаЯ_ 06 мая в 14:54
Делала 3 и на третьей двойня. Мужской фактор. Не жалела ни дня и снова бы это прошла. Простите, но дурноватые советы из серии взять из детдома или жить без детей, сразу отметала. Также как и взять сурмаму. Я хотела ребенка, хотела быть беременной и я это сделала.
Бадабум 06 мая в 14:54
Ответ дляКолупалочка
А спадок від чужої людини. Так теж буває, уявіть. Це був старенький одинокий наш колега з роботи.
Троьь да троль. Задрали
Де ви працюєте, що там і колишня з новим чоловіком, і ви з теперішнім, і дідок зі спадщиною?
6 2
Анонимус Я 06 мая в 14:54
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так,і не з першого разу і з відкачкою рідини,і з кровотечами,і з надцатями лежаніями в лікарні
Нехай ваша дитина росте здорова і щаслива. Радію, що вам все вдалось
автор Колупалочка 06 мая в 14:55
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор, есть такое понятие еще как психологическое бесплодие. В стрессе часто сложно, чтоб эмбрион прижился. Когда организм в стрессе, то сама природа не видит смысла в продолжении рода. Я бы вам советовала пробовать еще, но перед попытками обратится к психологу. Успокоиться. Сейчас уровень медицины такой, что практически каждой бездетной паре может подарить по ребёнку.
Часто выходит эко не с первой попытки, а с 3,4,5.
На крайний случай есть суррогатное материнство, ваши финансы позволяют вам и такое. Ваш эмбриончик выносит другая женщина. Главное успокойтесь и расслабьтесь.
У меня тоже было бесплодие, 2 операции по гинекологии, я так устала от лечения и стресса, что попросила мужа поехать отдыхать на неделю и обо всем забыть. Реально неделю плавали в море, пили вино, танцевали. Когда вернулись, я узнала что беременна. Забеременела на море, когда расслабилась.
Моя тетя не могла иметь детей, после 8 лет слез и лечения, взяла девочку из детского дома. И вот через полтора года забеременела сама. Она расслабилась, чувствовала себя мамой, заботилась о дочери и поэтому забеременела.
Так что мой совет, главное приведите в порядок нервную систему.
Я відвідую психолога, була і в психіатра бо серце почало боліти. Радять антидепресанти
Не гавкаю- но охраняю 06 мая в 14:55
Ответ дляНаша взяла
Маю декілька знайомих з еко у них аутизм. Це вам не відговрюю, а просто попереджую, що життя може превратитись в ад
Чого вже так побиватись?
Живуть же якось люди і жили без дітей. Переступіть і живіть на повну
Кстати, моя подруга родила ребенка по средством эко и тоже диагноз- детский аутизм
4 2
автор Колупалочка 06 мая в 14:56
Ответ дляБадабум
Де ви працюєте, що там і колишня з новим чоловіком, і ви з теперішнім, і дідок зі спадщиною?
Це велика дуже компанія. Не хрчу говорити
Да_Я_ТакаЯ_ 06 мая в 14:56
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Кстати, моя подруга родила ребенка по средством эко и тоже диагноз- детский аутизм
А у меня все рожавшие через ЭКО имеют здоровых детей. Одна потом сама забеременела и аутист. Процедура зачатия никак не влияет на аутизм. Смотрите за своими естественными беременностями