06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
автор Колупалочка 06 мая в 11:34
Ответ дляПерекус беру завжди
Найдите любовника, похожего внешне на мужа.
Знаєте, мені доля підкидає випробування. Бо в моєму житті виплило моє перше кохання. Я дуже його любила, але він негарно зі мною повівся і одружився. Тепер постійно шукає приводу зустрічі. Каже збирається йти від дружини. І щось в мені перевертається.
Але він зовсім не як мій чоловік. Дві різні людини. Тут спокій і надійність, а там пристрасть і постійні нерви
15 2 1
Море Щастя 06 мая в 11:35
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тролем пахнет,особенно после квартиры с видом на палац украина и сперма брата))
+1
автор Колупалочка 06 мая в 11:35
Ответ дляВаша прЭлесть
Ви б з молочницею своєю розібрались. Для початку.
Розбираюсь постійно і лікую. Скільки себе пам´ятаю лікую, то краще стає, то знов вона випливає. Омобливо після стресів
Шаманю второпях 06 мая в 11:36
Ответ дляНехай щастить
Сурмама вынашивает генетически вашего ребенка
Ребенка любят не за гены а просто потому, что он есть. Когда уже эти пепежитки совка про кровиночку у нас исчезнут... вон джоли вообще корейца и китайца вырастила и о генах там никто не заикается.
11 7 1
Крем для арбуза 06 мая в 11:36
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тролем пахнет,особенно после квартиры с видом на палац украина и сперма брата))
Мне тоже.
Слишком много о материальном и слишком мало реальных фактов о здоровье. Тот кто прошел - поймёт.
автор Колупалочка 06 мая в 11:37
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене 3 ЕКО і є діти.
Треба знайти гарного лікара, який запропонує вам варіанти оцінюючі ваше здоровя.
Чоловіку можна взяти пункцію з яєчка? Може там є сперматозоїди?
Якщо ніяк, то я б брала донорську сперму. В мене кума народжувала з донорськими яйцеклітинами, народила 2 чудових пацанів. Клініка підбирає донора макисмально по вашому типажу. В неї діти і не скажеш що не їх. Дуже схожі на батьків.
Тому шукайте по відгукам лікаря. Походіть покажіть ваші аналізи і нехай вони вам запропонують варіанти. А потім приймати рішення яким шляхом йти.
Ви можете мені порекомендувати когось?
Море Щастя 06 мая в 11:37
Ответ дляКрем для арбуза
Мне тоже.
Слишком много о материальном и слишком мало реальных фактов о здоровье. Тот кто прошел - поймёт.
+1 и ни одного ответа с диагнозом
Борець за гаманець 06 мая в 11:37
Ответ дляШаманю второпях
Берите кв и усыновляйте, я так сделала и развелась, жизни не представляю теперь без этого ребёнка, она мне родней всех
моя знайома взяла хлопчика 2 річного, теж була одинока в 42, непогана жіночка, навіть не знаю, чому не склалось в неї особисте життя... її життя перетворилось на фільм жахів, хлопець не контрольований, доводив її до серцевих нападів, хлопця повернула в дитбудинок... це травма на все життя, просто зламала собі життя, краще би одна жила, дуже сумна і трагічна історія, і хлопця шкода, але в нього батьки наркомани і видно з дитинства гени такі... а там 99% дітей з неблагополучних сімей
10 5 2
Море Щастя 06 мая в 11:37
Ответ дляКолупалочка
Ви можете мені порекомендувати когось?
Где вы делали ?
Борець за гаманець 06 мая в 11:39
Ответ дляКолупалочка
Знаєте, мені доля підкидає випробування. Бо в моєму житті виплило моє перше кохання. Я дуже його любила, але він негарно зі мною повівся і одружився. Тепер постійно шукає приводу зустрічі. Каже збирається йти від дружини. І щось в мені перевертається.
Але він зовсім не як мій чоловік. Дві різні людини. Тут спокій і надійність, а там пристрасть і постійні нерви
не ведіться на того жонатика, тікайте і блокуйте, подалі від очей, не буде вам щастя, вас кинув, тепер дружину хоче, воно мудак
Крем для арбуза 06 мая в 11:39
Ответ дляМоре Щастя
+1 и ни одного ответа с диагнозом
Вот, и у нас был МФ, и я все нюансы написала бы. А так тема вокруг да около…
Море Щастя 06 мая в 11:40
Ответ дляКрем для арбуза
Вот, и у нас был МФ, и я все нюансы написала бы. А так тема вокруг да около…
И у нас мф. Поэтому я и уверена что троль
Крем для арбуза 06 мая в 11:41
Ответ дляМоре Щастя
И у нас мф. Поэтому я и уверена что троль
Ну я уже все, побороли)) ребенку 7 лет уже. ЭКО+икси в исиде
После шести ни-ни 06 мая в 11:41
Ответ дляБорець за гаманець
в мене є важкі генетичні хвороби у родині, через це без дітей, я з дитинства жорстко вбила це собі в голову, після того як мої батьки лікували важкохворого брата і він помер в 10 років.... хотіти можна багато чого, а життя інше, нажаль, мені б не хотілось війни і ще багато чого, та ніхто не питав, що чого я хочу, живу як є, домашні тварини це члени родини, і багатьох рятують від самотності, дарують тепло, любов, маленький сенс у житті, лікують депресію, людям є про кого піклуватись і заради кого жити, дитину не замініть, але ж
Домашня тварина це член сім´ї, але дитину вона не замінить ніколи для тієї жінки, яка хоче і бажає дитину.
У мене теж проблеми, але я хотіла дітей і маю їх своїм, особливим шляхом.
автор Колупалочка 06 мая в 11:41
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тролем пахнет,особенно после квартиры с видом на палац украина и сперма брата))
Чого ви так вирішили? Уявіть собі таке буває. І працюю я тут поруч в центрі. 2 хв хотьби. Таке тоже буває.
І я вас доб´ю. Ці 2 квартири і гроші дістались від абсолютно сторонньої людини. І ще дещо цікаве. Але то вже ви точно не повірите
8 1
Борець за гаманець 06 мая в 11:42
Ответ дляМоре Щастя
И у нас мф. Поэтому я и уверена что троль
така серйозна тема, шо не до троля якось...
Море Щастя 06 мая в 11:42
Ответ дляКрем для арбуза
Ну я уже все, побороли)) ребенку 7 лет уже. ЭКО+икси в исиде
Моему почти 13 уже. ЭКО+икси в Исиде
Потринділиця 06 мая в 11:42
Хоч викладіть ту спермограму чоловіка без шапки (де видно клвникк і прізвище), а нижню частину, де всі показники
Борець за гаманець 06 мая в 11:42
Ответ дляПосле шести ни-ни
Домашня тварина це член сім´ї, але дитину вона не замінить ніколи для тієї жінки, яка хоче і бажає дитину.
У мене теж проблеми, але я хотіла дітей і маю їх своїм, особливим шляхом.
Я за вас рада, хай все буде добре, я маю інші приклади у вихованні не рідних дітей, кожен обирає свій шлях
Море Щастя 06 мая в 11:42
Ответ дляКолупалочка
Чого ви так вирішили? Уявіть собі таке буває. І працюю я тут поруч в центрі. 2 хв хотьби. Таке тоже буває.
І я вас доб´ю. Ці 2 квартири і гроші дістались від абсолютно сторонньої людини. І ще дещо цікаве. Але то вже ви точно не повірите
Так где делали и какие результаты?
Шаманю второпях 06 мая в 11:43
Ответ дляБорець за гаманець
моя знайома взяла хлопчика 2 річного, теж була одинока в 42, непогана жіночка, навіть не знаю, чому не склалось в неї особисте життя... її життя перетворилось на фільм жахів, хлопець не контрольований, доводив її до серцевих нападів, хлопця повернула в дитбудинок... це травма на все життя, просто зламала собі життя, краще би одна жила, дуже сумна і трагічна історія, і хлопця шкода, але в нього батьки наркомани і видно з дитинства гени такі... а там 99% дітей з неблагополучних сімей
Наркоманские гены не передаются, это прведенческие привычки! Я вообще отказалась узнавать кто биологические родители моей дочери и да, было тяжело вначале, очень, но оно того стоило в итоге, сделала бы это ещё раз да уже возраст...
7 3
Крем для арбуза 06 мая в 11:43
Ответ дляМоре Щастя
Моему почти 13 уже. ЭКО+икси в Исиде
Вот реально жалею только о том что не сделали раньше. Столько времени потратили до этого
КоКоКоКоКоКо... 06 мая в 11:45
Ответ дляБорець за гаманець
моя знайома взяла хлопчика 2 річного, теж була одинока в 42, непогана жіночка, навіть не знаю, чому не склалось в неї особисте життя... її життя перетворилось на фільм жахів, хлопець не контрольований, доводив її до серцевих нападів, хлопця повернула в дитбудинок... це травма на все життя, просто зламала собі життя, краще би одна жила, дуже сумна і трагічна історія, і хлопця шкода, але в нього батьки наркомани і видно з дитинства гени такі... а там 99% дітей з неблагополучних сімей
Ерунда. Это такая знакомая у вас, своего бы она тоже куда-то сплавила. Взяла себе игрушку вместо котенка, а это человек, его нужно любить и полностью отдаваться. И кто это понимал, у всех выросли хорошие дети. Моя сестра двоюродная взяла мальчика, родственника мужа, мать алкоголичка и наркоманка с белочкой, она его вешала за шею в 3 года! Повезло, что спасли. А отец сидит за убийство, обоих лишили прав и ребенок шел в детдом. Сестра его забрала себе. И вырастила со своими детьми как родного. И отличный парень вырос, сейчас учится в универе в Австрии, отношения самые тёплые и проблем было не больше, чем с родными детьми.
7 5 1
Море Щастя 06 мая в 11:45
Ответ дляКрем для арбуза
Вот реально жалею только о том что не сделали раньше. Столько времени потратили до этого
Да, мы тоже 8 лет потратили бестолку.
А когда старшему было 1.5 года я забеременела сама.
Теперь у нас и мальчик и девочка.
Борець за гаманець 06 мая в 11:47
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ерунда. Это такая знакомая у вас, своего бы она тоже куда-то сплавила. Взяла себе игрушку вместо котенка, а это человек, его нужно любить и полностью отдаваться. И кто это понимал, у всех выросли хорошие дети. Моя сестра двоюродная взяла мальчика, родственника мужа, мать алкоголичка и наркоманка с белочкой, она его вешала за шею в 3 года! Повезло, что спасли. А отец сидит за убийство, обоих лишили прав и ребенок шел в детдом. Сестра его забрала себе. И вырастила со своими детьми как родного. И отличный парень вырос, сейчас учится в универе в Австрии, отношения самые тёплые и проблем было не больше, чем с родными детьми.
легко судити інших зі сторони, поки я не стикнулась з ситуацією цією, я теж думала приблизно як ви, довго пояснювати, але таких дітей, яких повертають дуже багато
4 4
Наверняка 06 мая в 11:48
Ответ дляКолупалочка
Дл війни ми якось так і наманалимь, багато подорожували. Тепер з цими думками застрягли в рутині.
У чоловіка ще інвалідність, одна нирка. Але на дітонародження це сказали не впливає.
Від нього перша дружина через 5 років пішла по цій причині. Завела собі коханця, завагітніла і пішла.
І я її не сужу(
ну так ви знали?
Наверняка 06 мая в 11:49
Ответ дляКолупалочка
Я не буже бачу різницю сурмама і з дитячого будинку. Мені трохи дивне сурогатне материнство. Я ж не буду виношувати цю дитину, ми не пройдемо ці прекрасні етапи народження. то яка вже тоді різниця
то что от сурмами с вашей яйцеклеткой єто ваша родная кровь
КоКоКоКоКоКо... 06 мая в 11:50
Ответ дляБорець за гаманець
легко судити інших зі сторони, поки я не стикнулась з ситуацією цією, я теж думала приблизно як ви, довго пояснювати, але таких дітей, яких повертають дуже багато
Если ребенок усыновлен, его вообще невозможно «вернуть». Только через лишение родительских прав, как и с родным. Это долгий и позорный процесс, с привлечением опеки, школы, поликлиники и соседей. Все вокруг будут в курсе, какая она сука.
3 1
автор Колупалочка 06 мая в 11:52
Ответ дляНезнакомлюся
то вы переживаете кому все бахатсва оставить, то боитесь врачам отдавать гороши.
Це не ваша справа.
Про хапуг лікарів сказвно було в тому сенсі, що вони заради грошей будуть давати надію і розкручувати до останнього.
А це все фізично і морально важко.
3 2
Дідова баба 06 мая в 11:53
В такой ситуации мои знакомые взяли сына из детдома,дали хорошую взятку в уе и ждали два года,получили здорового мальчика.Ему семь,теперь будут девочку брать.Ребенка все любят,у вашего мужа просто страх.Не забывайте,что пока даётся отсрочка от мобилизации усыновителям,тоже плюс Единственное,советую брать ребенка по совету заведующей детдома и ждать нормального,они там очень знают,как выбрать хорошего ребенка