06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
автор Колупалочка 06 мая в 11:53
Ответ дляМоре Щастя
Я знаю. У нас был МФ и я делала ЭКО+икси, поэтому и уверена что вы троль
Хай буде так. Я не хочу нікому нічого доводити
После шести ни-ни 06 мая в 11:53
Ответ дляБорець за гаманець
Я за вас рада, хай все буде добре, я маю інші приклади у вихованні не рідних дітей, кожен обирає свій шлях
Рідними дітей роблять не тільки гени. Скільки генетично рідних, а спілкування та теплоти нема. Чужі люди фактично.
7 1
Ромашкинная 06 мая в 11:55
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Знаете, если он не идет на компромиссы никакие, то вам придется выбирать - или жизнь безе детей но с ним, или пытаться построить другую семью.
Тут сейчас проблема в муже, если он не может сделать ребенка, то должен согласиться на какой-то другой вариант, не калечащий ваше здоровье
Блондинка в Шоколаде 06 мая в 11:55
Ответ дляКолупалочка
Дуже давлять питання рідних коли я в декрет.
Нвкому нічого не кажу, відшутковуюсь
А чьому на сказати як є? От прямо так і сказати, що це питання болюче бо є медичні проблеми з зачаттям і що б не турбували більше такими запитаннями
2 1
автор Колупалочка 06 мая в 11:55
Ответ дляМоре Щастя
Где вы делали ?
Ісіда
Бегущаяпо 06 мая в 11:56
Ответ дляШаманю второпях
Ребенка любят не за гены а просто потому, что он есть. Когда уже эти пепежитки совка про кровиночку у нас исчезнут... вон джоли вообще корейца и китайца вырастила и о генах там никто не заикается.
У Вас сколько усыновленных?
7 2 1
Море Щастя 06 мая в 11:56
Ответ дляКолупалочка
Хай буде так. Я не хочу нікому нічого доводити
Потому что не можете.
Вы понятия не имеете как проходит ЭКО, поэтому и не можете ни придумать диагноз, ни клинику потому что спалитесь на деталях.
Ромашкинная 06 мая в 11:56
Ответ дляЖирафовое варьенье
Від рідного брата і я б не хотіла. А чужого чому б ні?
Почему нет? От брата гораздо безопасней в плане генетики, наследственных болячек
Нехай щастить 06 мая в 11:56
Ответ дляШаманю второпях
Ребенка любят не за гены а просто потому, что он есть. Когда уже эти пепежитки совка про кровиночку у нас исчезнут... вон джоли вообще корейца и китайца вырастила и о генах там никто не заикается.
Когда уже у нас люди будут образованнее и поймут, наконец, что такое гены, а не будут ерунду писать
8 3
Нехай щастить 06 мая в 11:57
Ответ дляШаманю второпях
Ребенка любят не за гены а просто потому, что он есть. Когда уже эти пепежитки совка про кровиночку у нас исчезнут... вон джоли вообще корейца и китайца вырастила и о генах там никто не заикается.
Пост 128
Капитошечка 06 мая в 11:58
Посипана, з поганим здоровʼям, прям черга напевно стоїть з гарних чоловіків до вас
Блондинка в Шоколаде 06 мая в 11:58
Ответ дляМурзилка
Автор, я бы настраивала мужа на взять малыша отказника. При наличии денег, прямо из роддома. Мы взяли в свое время 2хмес девочку, сейчас ей 13 лет и мы даже не вспоминаем, что она не кровный ребенок, своя, родная и любимая.
Отличный вариант. Взять совсем грудничка и постить как своего. Тогда не будет у ребенка этих псих проблем, как у детей что росли в детдоме или в плохой семье. И ребенок будет как свой родной
4 4
КоКоКоКоКоКо... 06 мая в 11:59
Ответ дляНехай щастить
Когда уже у нас люди будут образованнее и поймут, наконец, что такое гены, а не будут ерунду писать
Еще и истории страшные придумывают на ходу. 🤦‍♀️ Чего-то про родных детей не распространяются, сколько из них выросло бандитов и абъюзеров.
Khmelnichanka 06 мая в 12:03
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Еще и истории страшные придумывают на ходу. 🤦‍♀️ Чего-то про родных детей не распространяются, сколько из них выросло бандитов и абъюзеров.
Но это и не значит автоматически, что усыновление - это путь для каждого.
Бегущаяпо 06 мая в 12:03
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Отличный вариант. Взять совсем грудничка и постить как своего. Тогда не будет у ребенка этих псих проблем, как у детей что росли в детдоме или в плохой семье. И ребенок будет как свой родной
Знаете, когда Моцарт стал Моцартом? Когда сперматозоид встретился я яйцеклеткой. А не когда его стали учить музыке или он написал свою первую пьесу.
К сожалению, и с людьми с пороками то же самое. Не рождается ребенок чистым листом
9 2
автор Колупалочка 06 мая в 12:04
Ответ дляПотринділиця
Хоч викладіть ту спермограму чоловіка без шапки (де видно клвникк і прізвище), а нижню частину, де всі показники
Я на роботі.
Зараз я намагаюсь зрозуміти чи рухатись мені далі, чи є сенс.
Чи лишить ідею.
У нас теж і клініка і лікар за рекомендаціями. Тому я поки не готова приймати поради по мед частині. Дала собі час до кінця весни визначитимь чого хочу. Я знаю, тут багвто порадить можуть. І треба буде створю тему окрему з фото діагнозів, обговоренням медичної аспекту цієї проблеми. В мене остання підсадка була в січні. І я була впевнена, що скоро піду на третю. Але останній місяць мене розриває. З´явились сумніви і відчай якийсь
3 1
Бегущаяпо 06 мая в 12:05
Ответ дляКолупалочка
Я на роботі.
Зараз я намагаюсь зрозуміти чи рухатись мені далі, чи є сенс.
Чи лишить ідею.
У нас теж і клініка і лікар за рекомендаціями. Тому я поки не готова приймати поради по мед частині. Дала собі час до кінця весни визначитимь чого хочу. Я знаю, тут багвто порадить можуть. І треба буде створю тему окрему з фото діагнозів, обговоренням медичної аспекту цієї проблеми. В мене остання підсадка була в січні. І я була впевнена, що скоро піду на третю. Але останній місяць мене розриває. З´явились сумніви і відчай якийсь
Сурмама, тут вопрос только денег
Мурзилка 06 мая в 12:05
Ответ дляБегущаяпо
Знаете, когда Моцарт стал Моцартом? Когда сперматозоид встретился я яйцеклеткой. А не когда его стали учить музыке или он написал свою первую пьесу.
К сожалению, и с людьми с пороками то же самое. Не рождается ребенок чистым листом
Моцарт стал Моцартом, когда его в 3 года посадили за клавесин и показали ноты. А если бы его растили кузнецом или купцом, он никогда не стал бы Моцартом без музыкального образования.
12 2 1
На пів ставки 06 мая в 12:05
Ответ дляКолупалочка
Знаєте, мені доля підкидає випробування. Бо в моєму житті виплило моє перше кохання. Я дуже його любила, але він негарно зі мною повівся і одружився. Тепер постійно шукає приводу зустрічі. Каже збирається йти від дружини. І щось в мені перевертається.
Але він зовсім не як мій чоловік. Дві різні людини. Тут спокій і надійність, а там пристрасть і постійні нерви
Возможно это не испытание, а ваш шанс забеременеть с пол пинка без танцев с бубном. А муж... пусть уже сам определяется, потому что пока судя по теме он всю ответственность за такое решение переложил на вас и сидит перебирает вариантами.
П.с. выше писала о подруге которая забеременела заграницей. У них здесь с мужем не получалось долго, он не хотел обследываться и отношения была напряжены. Я как то в слух сказала, мол делов то - беременей от другого и молчи. Короче, у нее там новый муж и долгожданный ребенок, бывший муж в Украине кусает локти, признался что лучше бы воспитывал чужого ребенка чем вот так.
Мрії у вирії 06 мая в 12:06
Ответ дляКолупалочка
Я на роботі.
Зараз я намагаюсь зрозуміти чи рухатись мені далі, чи є сенс.
Чи лишить ідею.
У нас теж і клініка і лікар за рекомендаціями. Тому я поки не готова приймати поради по мед частині. Дала собі час до кінця весни визначитимь чого хочу. Я знаю, тут багвто порадить можуть. І треба буде створю тему окрему з фото діагнозів, обговоренням медичної аспекту цієї проблеми. В мене остання підсадка була в січні. І я була впевнена, що скоро піду на третю. Але останній місяць мене розриває. З´явились сумніви і відчай якийсь
я не понимаю,зачем при наличие денег рисковать собой.
20 тыс гонорар сурмаме ,еще 15 -все остальное
_Helenn_ 06 мая в 12:06
Знайома з 3 разу змогла виносити і народити хлопчика. 2 підсадки були невдалі.
Бегущаяпо 06 мая в 12:06
Ответ дляМурзилка
Моцарт стал Моцартом, когда его в 3 года посадили за клавесин и показали ноты. А если бы его растили кузнецом или купцом, он никогда не стал бы Моцартом без музыкального образования.
И мало ли детей сажают за клавесин? И где Моцарты?
Мурзилка 06 мая в 12:07
Ответ дляБегущаяпо
И мало ли детей сажают за клавесин? И где Моцарты?
Там же, где и раньше, примерно один на миллион.
автор Колупалочка 06 мая в 12:07
Ответ дляДідова баба
В такой ситуации мои знакомые взяли сына из детдома,дали хорошую взятку в уе и ждали два года,получили здорового мальчика.Ему семь,теперь будут девочку брать.Ребенка все любят,у вашего мужа просто страх.Не забывайте,что пока даётся отсрочка от мобилизации усыновителям,тоже плюс Единственное,советую брать ребенка по совету заведующей детдома и ждать нормального,они там очень знают,как выбрать хорошего ребенка
І як це все відбувається? Йти в дит будинок і одразу з завідуючою говорити і давати хабара? Чи кому ті хабарі давати, щоб вийшло все так як ви скажете?
Жирафовое варьенье 06 мая в 12:08
Ответ дляРомашкинная
Почему нет? От брата гораздо безопасней в плане генетики, наследственных болячек
Я бы считала этого ребенка ребенком брата, не смогла бы принять родным, он бы меня раздражал
Дідова баба 06 мая в 12:08
Ответ дляКолупалочка
І як це все відбувається? Йти в дит будинок і одразу з завідуючою говорити і давати хабара? Чи кому ті хабарі давати, щоб вийшло все так як ви скажете?
Так,как вы написали.Заведующей
Жирафовое варьенье 06 мая в 12:09
Ответ дляШаманю второпях
Ребенка любят не за гены а просто потому, что он есть. Когда уже эти пепежитки совка про кровиночку у нас исчезнут... вон джоли вообще корейца и китайца вырастила и о генах там никто не заикается.
Я не верю, что чужих можно любить наравне со своими. Имея родных, приемных я бы не полюбила так же
4 2
автор Колупалочка 06 мая в 12:09
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А чьому на сказати як є? От прямо так і сказати, що це питання болюче бо є медичні проблеми з зачаттям і що б не турбували більше такими запитаннями
Я думала все у нас вийде з підсадками. І не хотіла щоб навіть знав ніхто. Родина у нас дуже велика.
Але тепер це вже правда болюче питання і буду вчитись відпір давати
Khmelnichanka 06 мая в 12:09
Ответ дляКолупалочка
І як це все відбувається? Йти в дит будинок і одразу з завідуючою говорити і давати хабара? Чи кому ті хабарі давати, щоб вийшло все так як ви скажете?
Дуже не раджу такий шлях. Щоб потім не було життєвих трагедій в стилі ’ мені підсунули браковану дитину’....
И_В_офигительных_штанах 06 мая в 12:10
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Ну то він просто хоче вас здихатися та й по всьому. Старший, бездітний, дітей не хоче мати можливим шляхом - нащо він вам потрібний?