06 мая в 10:37

Чоловік не може мати дітей. Я не знаю як мені бути

Мені 32, чоловіку 42. Разом 10 років. Взяли квартиру в кредит і машину в Києві, все виплатили. Пару років тому чоловіку підкинули спадок 2 квартири в центрі Києва, і 50 тис дол. Живемо тепер в центрі з видом на Палац Україну, 2 квартири здаємо, купили другу машину. Маємо хороші робити з загальним доходом близько 100 тис грн.
Все у нас є. Крім діток
Чоловік дуже хороший, у нас прекрасні відносини.
Виявили, що він не може мати дітей. Без шансів природнім шляхом.
Зробила 2 підсадки, не прижилися дітки.
Пройшла ці всі адські муки і не вийшло. Здоров´я в мене дуже похитнулось, я взагалі не надто здорова і дитину мені важко буде виносити, маю вроджені вади з тазом і в дитинмтві мала операцію. Тобто родить зможу тільки шляхом кесарського розтину.
Я дуже схудла, мене посипало, маю хронічну молочницю яку не можу вилікувати з юності.
Я у відчаї.
Чоловік теж.
Каже, щоб я йшла від нього і влаштовувала своє життя, щоб забирала 1 квартиру і машину.
З дитбудинку сказав не зможе взяти, ніколи не полюбить. А я не проти.
Я не розумію як і для кого мені далі жити.
Шкода лишать чоловіка, він же ні в сому не винен. Живуть люди і без дітей, але я не бачу в такому житті сенсу.
Певно, буду пробувать ще 1 підсадку, мені важко це все дається і фізично, і морально.
Хто має досвід, з якої підсадки вдалося вам завагітніти?! Який вплив на ваше здоров´я всі ці процедури мали?!
Дякую, хто дочитав
показать весь текст
Перекус беру завжди 06 мая в 11:13
Ответ дляХомо_сапиенс
У меня у близких родственников двойня - и оба ребенка с аутизмом разной степени. Девочку удалось ’вытянуть’.
Пусть Вам тут ставят ’дизлайки’, но опред. статистика такая есть...
Что значит вытянуть из аутизма?
Нехай щастить 06 мая в 11:13
Ответ дляКолупалочка
Я не буже бачу різницю сурмама і з дитячого будинку. Мені трохи дивне сурогатне материнство. Я ж не буду виношувати цю дитину, ми не пройдемо ці прекрасні етапи народження. то яка вже тоді різниця
Сурмама вынашивает генетически вашего ребенка
На пів ставки 06 мая в 11:14
Ответ дляКолупалочка
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
У него как то слишком много ’не хоче’ как для мужчины который не может иметь детей. Мужское бесплодие - увы приговор, а с вашими нюансами тем более. На что он рассчитывает вообще? Ну кроме того, что бы вы ушли устраивать свою жизнь?
Знакомая в аналогичной ситуации, тоже муской фактор и ее слабое здоровье, с войной выехала и залетела с пол пинка.
А_я_ЛОЖУ! 06 мая в 11:15
Суррогатное материнство,если сами не можете выносить. Деньги у вас есть. Зачем мучать себя и эмбрионы расходовать.
Гидроусилитель руля 06 мая в 11:15
В мене 3 ЕКО і є діти.
Треба знайти гарного лікара, який запропонує вам варіанти оцінюючі ваше здоровя.
Чоловіку можна взяти пункцію з яєчка? Може там є сперматозоїди?
Якщо ніяк, то я б брала донорську сперму. В мене кума народжувала з донорськими яйцеклітинами, народила 2 чудових пацанів. Клініка підбирає донора макисмально по вашому типажу. В неї діти і не скажеш що не їх. Дуже схожі на батьків.
Тому шукайте по відгукам лікаря. Походіть покажіть ваші аналізи і нехай вони вам запропонують варіанти. А потім приймати рішення яким шляхом йти.
3 1
Зоряний Шлях 06 мая в 11:16
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
Робила моя знайома, проблеми були і неї, і в чоловіка. Довго лікувались двоє. Не вийшло. Зробили штучне, за першим разом получилось. Мають вже маленького синочка
УжеВотДа 06 мая в 11:16
Ответ дляКолупалочка
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
Вы так себе создадите себе адскую этическую проблему. Правильно что не хочет
Борець за гаманець 06 мая в 11:17
я проти усиновлення, еко, сурмами і т.д., дитина може сильно розчарувати вас...
жила би без дітей як є, шукала би сенси в іншому, котика заведіть, собачку
в країні війна - завтра можете бути голі і босі на вулиці, без роботи
Мурзилка 06 мая в 11:18
Ответ дляБегущаяпо
Нет, просто недиагностированной психиатрии осень и очень много
Ее полно и у «условно здоровых» родителей. У нас редко кто знает свою родословную дальше третьего колена, да и диагнозов большинству просто не ставили, если человек просто странный, но не буйный. С алкогольной зависимостью половина страны, в 90е появилось множество наркоманов, тюрьмы переполнены преступниками. Какая часть этих людей детдомовцы? Очень маленькая. И они тоже чьи-то родители. Вы сами уверены в вашей генетике, что там нет больных, зависимых и тд? Скорее всего нет.
Женщины отказываются от детей совершенно по разным причинам и если вы думаете, что все они алкоголички и ненормальные, то это вообще совсем не так. К тому же всем этим детям при зачислении в ДМ делаются абсолютно все анализы, в том числе и генетические. Родным детям этого никто не делает и выстрелить может что угодно.
Я 13 лет общаюсь на специализированных форумах усыновителей и разные страшилки неграмотные читаю только здесь.
7 2 1
Мрії у вирії 06 мая в 11:19
Ответ дляКолупалочка
Дуже давлять питання рідних коли я в декрет.
Нвкому нічого не кажу, відшутковуюсь
Сурмама , правдо я на хотіла беременности И т д
Латвийские_Номера 06 мая в 11:19
Тролем пахнет,особенно после квартиры с видом на палац украина и сперма брата))
9 1
Мрії у вирії 06 мая в 11:20
Ответ дляКолупалочка
А які шанси, що воно прижеветься в сурмами? Це з ембріоном щомь не так. Чи це тільки в мені проблема?! Я вже не знаю. І так, і так кажуть лікарі.
Я вже пропонувала взяти сперму його рідного брата, він не хоче
У нас. С 1 попытки , а так бы пробовали. ( правда не на мне )
Мрії у вирії 06 мая в 11:22
Ответ дляБорець за гаманець
я проти усиновлення, еко, сурмами і т.д., дитина може сильно розчарувати вас...
жила би без дітей як є, шукала би сенси в іншому, котика заведіть, собачку
в країні війна - завтра можете бути голі і босі на вулиці, без роботи
А чем меня может разочаровать мой ребенок ?
8 2
УжеВотДа 06 мая в 11:26
Ответ дляБорець за гаманець
я проти усиновлення, еко, сурмами і т.д., дитина може сильно розчарувати вас...
жила би без дітей як є, шукала би сенси в іншому, котика заведіть, собачку
в країні війна - завтра можете бути голі і босі на вулиці, без роботи
А что не так с сурмамой?
Бегущаяпо 06 мая в 11:26
Ответ дляМурзилка
Ее полно и у «условно здоровых» родителей. У нас редко кто знает свою родословную дальше третьего колена, да и диагнозов большинству просто не ставили, если человек просто странный, но не буйный. С алкогольной зависимостью половина страны, в 90е появилось множество наркоманов, тюрьмы переполнены преступниками. Какая часть этих людей детдомовцы? Очень маленькая. И они тоже чьи-то родители. Вы сами уверены в вашей генетике, что там нет больных, зависимых и тд? Скорее всего нет.
Женщины отказываются от детей совершенно по разным причинам и если вы думаете, что все они алкоголички и ненормальные, то это вообще совсем не так. К тому же всем этим детям при зачислении в ДМ делаются абсолютно все анализы, в том числе и генетические. Родным детям этого никто не делает и выстрелить может что угодно.
Я 13 лет общаюсь на специализированных форумах усыновителей и разные страшилки неграмотные читаю только здесь.
Я работала в свое время в поддержке семей опекунов и усыновителей. Если среди нормотипичных семей описанные Вами проблемы - исключение, то среди приемных- наоборот нормотипичные дети -исключение. Со многими я осталась в хороших отношениях, дети уже выросли - я бы описала результаты как плачевные. Да и мимо усыновительских сайтов не прошла и удивляюсь, как это вы умудряетесь пройти мимо историй о выросших детях. Это при том , что у родителей понятие нормы и успеха значительно сдвинуто.
3 2 2 1
После шести ни-ни 06 мая в 11:26
Ответ дляБорець за гаманець
я проти усиновлення, еко, сурмами і т.д., дитина може сильно розчарувати вас...
жила би без дітей як є, шукала би сенси в іншому, котика заведіть, собачку
в країні війна - завтра можете бути голі і босі на вулиці, без роботи
У вас діти є?
Борець за гаманець 06 мая в 11:27
Ответ дляПосле шести ни-ни
У вас діти є?
ні
Море Щастя 06 мая в 11:27
Ответ дляКолупалочка
Якось не розглядали таке питання. Він рідного брата сперму не хоче
Конечно не хочет. Это бред.
Анонимный донор почему нет

Но самое простое - сурмама и ребенок генетически ваш и мужа и вы не платите здоровье
Борець за гаманець 06 мая в 11:28
Ответ дляУжеВотДа
А что не так с сурмамой?
я за запліднення лише природнім шляхом, бути сурмамою не норма, це моя думка
Xena83 06 мая в 11:28
Раджу вам сходити ще в NSP на компьютерну діагностику - вони підбирають бади вітаміни, які, як правило багатьом допомагають. Моєму чоловікові це допомогло, хочя сперматозоїдів в спермі не виявили при обстеженні. Плюс вам зрештою трохи заспокоїтись і почати про цю проблему молитись - довірити її Богу, адже дітей нам дає Бог!
3 2
Незнакомлюся 06 мая в 11:29
Ответ дляКолупалочка
Так, в Турцію аналізи висилали. Все нормально було з тим хлопчиком, і дівчинкою.
Лікарі кажуть шанси є і треба пробувати ще.
Але ж лікарям аби тільки розкручувать на гроші
то вы переживаете кому все бахатсва оставить, то боитесь врачам отдавать гороши.
6 1
После шести ни-ни 06 мая в 11:30
Ответ дляБорець за гаманець
ні
Тоді ви мабуть чайлд-фрі. Але жінка яка хоче дитину, то вибере будь-який варіант для себе отримання дитини. Ніяка кішечка, собаня не замінить, якщо жінка хоче дітей
УжеВотДа 06 мая в 11:30
Ответ дляБорець за гаманець
я за запліднення лише природнім шляхом, бути сурмамою не норма, це моя думка
Ну это проблемы сурмамы, а не генетических родителей
Море Щастя 06 мая в 11:30
Ответ дляБегущаяпо
Ничего не понимаю, у Вас же деньги есть на суррогатную мать. Эмбрионы получались , годные к подсадке. Все не так и плохо, если Вы не троль
+1 но думаю троль.
3 1
автор Колупалочка 06 мая в 11:32
Ответ дляХомо_сапиенс
Я в фильмах видела, что делают такое - ребенок от брата или знакомого.
Но то фильмы...
Поговорите с мужем еще на эту тему.
Для мене і сурматеринство тоже як фільм
Море Щастя 06 мая в 11:32
Ответ дляКолупалочка
Я не буже бачу різницю сурмама і з дитячого будинку. Мені трохи дивне сурогатне материнство. Я ж не буду виношувати цю дитину, ми не пройдемо ці прекрасні етапи народження. то яка вже тоді різниця
Огромная. Это ваш и только ваш будет с мужем ребенок.

Но вы явно троль., если типа ’нипанимаю’ разницы между своим генетически ребенком и чужим.
8 1
Шаманю второпях 06 мая в 11:33
Берите кв и усыновляйте, я так сделала и развелась, жизни не представляю теперь без этого ребёнка, она мне родней всех
7 1
Море Щастя 06 мая в 11:33
Ответ дляКолупалочка
Мені не шкода гришей, мені важко проходити фізично і морально через це.
Ви знаєте які це адські муки
Я знаю. У нас был МФ и я делала ЭКО+икси, поэтому и уверена что вы троль
5 1
Борець за гаманець 06 мая в 11:33
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тоді ви мабуть чайлд-фрі. Але жінка яка хоче дитину, то вибере будь-який варіант для себе отримання дитини. Ніяка кішечка, собаня не замінить, якщо жінка хоче дітей
в мене є важкі генетичні хвороби у родині, через це без дітей, я з дитинства жорстко вбила це собі в голову, після того як мої батьки лікували важкохворого брата і він помер в 10 років.... хотіти можна багато чого, а життя інше, нажаль, мені б не хотілось війни і ще багато чого, та ніхто не питав, що чого я хочу, живу як є, домашні тварини це члени родини, і багатьох рятують від самотності, дарують тепло, любов, маленький сенс у житті, лікують депресію, людям є про кого піклуватись і заради кого жити, дитину не замініть, але ж
5 1
Мошей ницца 06 мая в 11:33
Ответ дляКолупалочка
Мені вже часом здається, що мені треба змиритись. Але через пару місяців знову приходить ця думка. Кому оце все майно ми лишимо
Автор, живите свою жизнь и радуйтесь ей. Не в детях счастье, а иногда наоборот(