06 мая в 14:24

Подала на розлучення... Початок теми кину в тексті

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3528686 початок
Дівчата, я вам дуже дякую. Особливо дякую дівчині, що дала силку на групу психотерапевтів. Зі мною увесь день переписувались безкоштовно, дуже допомогли. Поведінка колишнього схожа на антисоціальній розлад. Психіатр сказав так діагнози не ставить, але дуже схоже, бо з сімейного життя я пригадала ще багато чого, уселяка діч що мій мозок намагався стерти. В мене тривожний розлад і це ще з підліткового віку. Мені зараз добре. Ще треба буде два рази відвідати лікаря (уберуть противотривожні, бо я без них вже вивожу і один сеанс психотерапії).
Що до чоловіка, він все ж таки дочекався дітей. Вони спитали за речі, почав їм казати, що не хоче йти, але мама його жене. Говоріть з мамою...
Діти зайшли до мене і я сказала їм правду, в тато інша, я це терпіти не буду, нехай йде. Син сказав нарешті, нехай його інша терпить. Я тоді здивувалась. А потім на психотерапії згадала, він завжди знущався не тільки з мене, а й з дітей. Обзивав, сина бив за кожний промах, доньку знецінював, вона в нього була дура не на що не здатна. Вони терпіли його, бо бачили, що я не піду від нього, бо кохаю. А я не уходила в багато різних моментів, бо як же діти без батька...
А, я подала на розлучення. Він раз дзвонив сину, син не взяв слухавку. Більш не турбував. Потім син в нього спитав, чи він взяв 100 дол з сина копилки. Той відповів, що він і потім колись поверне.
Ну таке. Дітям добре, мені теж. За допомогою психіатра і психотерапевта я зрозуміла, що жила в аду. Я навіть потім перечитала те, що ви мені писали в коментарях і по іншому подивилась.
15 8
Каляка маляка 06 мая в 14:29
Нехай у вас все буде добре. Перший і важливий крок ви зробили, знаєте що далі робити. Буде легше.
После шести ни-ни 06 мая в 14:30
Да уж. Своей головы нет. Надеюсь ни в какую секту не попадёте.
автор 220В 06 мая в 14:32
Ответ дляКаляка маляка
Нехай у вас все буде добре. Перший і важливий крок ви зробили, знаєте що далі робити. Буде легше.
Дуже дякую!
автор 220В 06 мая в 14:33
Ответ дляПосле шести ни-ни
Да уж. Своей головы нет. Надеюсь ни в какую секту не попадёте.
Ви праві. Дійсно. Коли ти у відносинах з психопатом, мізки кудись діваються, це слова психотерапевта
Замороженная селедка 06 мая в 14:33
В добрый час Вам в новую жизнь!
автор 220В 06 мая в 14:33
Залишу силку, де мені допомогли, може комусь буде в нагоді. Не терпіть!!! Ще раз дуже дякую! https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3528686
Фантазерша 06 мая в 14:34
Автор, підтримаю Вас, хай все буде добре.
Свого часу все дитинство чекала, щоб батьки розлучились, тож Ваших дітей розумію.
автор 220В 06 мая в 14:36
Ответ дляФантазерша
Автор, підтримаю Вас, хай все буде добре.
Свого часу все дитинство чекала, щоб батьки розлучились, тож Ваших дітей розумію.
Дуже дяку. Я у сина спитала, чого не казав, що він тебе бив. Син: а хіба б ти від нього пішла, він і тебе бив(((( Дура, я дура...
Радостина 06 мая в 14:37
Автор, ви молодець. Я пам‘ятаю ту тему. Думала ви здуєтесь.
автор 220В 06 мая в 14:37
Ответ дляЗамороженная селедка
В добрый час Вам в новую жизнь!
Дякую!!!
КараПузовна 06 мая в 14:42
Ответ дляРадостина
Автор, ви молодець. Я пам‘ятаю ту тему. Думала ви здуєтесь.
Так лише тиждень пройшов. Ще все попереду, нажаль
Замороженная селедка 06 мая в 14:44
Ответ для220В
Дякую!!!
Главное, что дети на вашей стороне.
Остальное- мелочи.
Пусть идет шишку парит, еще назад будет проситься)
И не забудьте подать на алименты!!!Обязательно.
автор 220В 06 мая в 14:45
Ответ дляРадостина
Автор, ви молодець. Я пам‘ятаю ту тему. Думала ви здуєтесь.
Ні. Я написала тут, потім одразу в чаті адміну, що мені скинули. Скидала голосові і так писала лікарю, - вона погодилась. Розмовляти не могла, бо він в іншій кімнаті, міг увійти. То вона мені сказала. Дітям сказати правду, зберігати спокій, бо він їх все одне дочекається зі школи і буде влаштовувати драму перед ними і брехати. Так і було. Він пішов, діти мене обняли, за ним не пішли. Да я не спроваджу їх до нього, як хтось один радив. Він психопат, дітям небезпечно поряд з ним. Психотерапевт сказала його блокувати усюди, неяких перемовин. В суботу ввечері я вже була на прийомі у психіатра в їх лікарні. Все гаразд. Психіатр мене довго слухала, ще прослухала всі голосові, що я раніше відправляла адміну. Сказала, що як для жертві психопата, я дуже гарно зберіглась. Бо є жінки, що лікарі з важких станів витягують, з алкогольної залежності після таких стосунків. То ж все добре, дякую!
5 3
Глаголиця 06 мая в 14:45
Ответ для220В
Залишу силку, де мені допомогли, може комусь буде в нагоді. Не терпіть!!! Ще раз дуже дякую! https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3528686
Автор, а у Вас точно все гаразд з головою?
Тиждень тому дізналися, що у чоловіка є коханка, так чіплялися за того .лядуна, що хотіли навіть з вікна стрибати. За цей час Ви встигли зібрати поради якихось невідмих тіток з Порадниці, наслухатися якихось психологів з інтернету і подали на розлучення.
Ви завжди так сумлінно слідуєте порадам чужих людей? Своя голова Вам для чого взагалі? А якщо Вам завтра пчихолог скаже, що краще буде повернутися до чоловіка? Що робитимете?
Я в шоці від того, наскільки легко люди піддаються чужому впливу.
автор 220В 06 мая в 14:46
Ответ дляКараПузовна
Так лише тиждень пройшов. Ще все попереду, нажаль
Ні. Не попереду, більш з ним ні ні.
Глаголиця 06 мая в 14:47
Ответ для220В
Ні. Не попереду, більш з ним ні ні.
Чекаємо Вас через тиждень з темою ’Він повернувся. Прийняти чи ні?’
2 1
автор 220В 06 мая в 14:48
Ответ дляГлаголиця
Автор, а у Вас точно все гаразд з головою?
Тиждень тому дізналися, що у чоловіка є коханка, так чіплялися за того .лядуна, що хотіли навіть з вікна стрибати. За цей час Ви встигли зібрати поради якихось невідмих тіток з Порадниці, наслухатися якихось психологів з інтернету і подали на розлучення.
Ви завжди так сумлінно слідуєте порадам чужих людей? Своя голова Вам для чого взагалі? А якщо Вам завтра пчихолог скаже, що краще буде повернутися до чоловіка? Що робитимете?
Я в шоці від того, наскільки легко люди піддаються чужому впливу.
Подати на розлучення, це рішення я прийняла сама. Але тягнула з написанням заяви, не було часу, робота. Накатала заяву за годину після того, як син сказав, що тато бив його. Більш ходу немає, за дітей особливо, порву.
автор 220В 06 мая в 14:49
Не дочекаєтесь
автор 220В 06 мая в 14:50
Ответ дляГлаголиця
Автор, а у Вас точно все гаразд з головою?
Тиждень тому дізналися, що у чоловіка є коханка, так чіплялися за того .лядуна, що хотіли навіть з вікна стрибати. За цей час Ви встигли зібрати поради якихось невідмих тіток з Порадниці, наслухатися якихось психологів з інтернету і подали на розлучення.
Ви завжди так сумлінно слідуєте порадам чужих людей? Своя голова Вам для чого взагалі? А якщо Вам завтра пчихолог скаже, що краще буде повернутися до чоловіка? Що робитимете?
Я в шоці від того, наскільки легко люди піддаються чужому впливу.
Доречі, те, що ви мені зараз пишете, це емоційний абьюз. Задумайтесь.
Глаголиця 06 мая в 14:54
Ответ для220В
Доречі, те, що ви мені зараз пишете, це емоційний абьюз. Задумайтесь.
Здається, що Вам слід припинити спілкуватися з інтернетними психологами, бо скоро Вам страшно буде виходити на вулицю.

Впевнилася, що Ви абсолютно ментально несамостійна людина, яка надто швидко потрапляє під маніпуляції сторонніх людей.
автор 220В 06 мая в 15:14
Ответ дляГлаголиця
Здається, що Вам слід припинити спілкуватися з інтернетними психологами, бо скоро Вам страшно буде виходити на вулицю.

Впевнилася, що Ви абсолютно ментально несамостійна людина, яка надто швидко потрапляє під маніпуляції сторонніх людей.
Від вас абьюз схожий на абьюз мого колишнього, мабуть ви з одного МКБ. Я не спілкувалась з інтернетним психологом, я спілкувалась з лікарем-психотерапевтом і психіатром. Ви не дочитали, а вже налетіли ображати і знецінювати. Може ви теж психопатка? Бо емпатії в вас немає. А може та гаражная ждунья, до кого він пішов. Скоріш за все і те і інше.
Глаголиця 06 мая в 15:28
Ответ для220В
Від вас абьюз схожий на абьюз мого колишнього, мабуть ви з одного МКБ. Я не спілкувалась з інтернетним психологом, я спілкувалась з лікарем-психотерапевтом і психіатром. Ви не дочитали, а вже налетіли ображати і знецінювати. Може ви теж психопатка? Бо емпатії в вас немає. А може та гаражная ждунья, до кого він пішов. Скоріш за все і те і інше.
Жіночко, здається, Вам потрібно до психіатра (не до психолога).

Я навіть починаю розуміти Вашого чоловіка)
2 1
ЭтаваНиМожетБыть 06 мая в 16:33
Ответ для220В
Дуже дяку. Я у сина спитала, чого не казав, що він тебе бив. Син: а хіба б ти від нього пішла, він і тебе бив(((( Дура, я дура...
а ви не бачили ? только после психотерапевта вспомнили, что он постоянно бил сына. до этого и не вспоминали . вам еще не один год на сеансы ходить.
ЭтаваНиМожетБыть 06 мая в 16:40
Ответ дляГлаголиця
Жіночко, здається, Вам потрібно до психіатра (не до психолога).

Я навіть починаю розуміти Вашого чоловіка)
психолог там точно не поможет, если она только на психотерапии вспомнила, что муж регулярно гнобил детей и избивал сына.
бЭйбА 06 мая в 19:10
О, повыползали🐍🐍🐍
Автор, у вас все будет хорошо🤍