кураГАЛЯ• 19 апреля 2024
Чи реально влаштуватись в Макдональдс?
Там не велика конкуренція?
Бургери ,ход доги, картоплю тощо готувати вмію
Тільки мене цікавить в ночі працювати,ще розглядаю ,щоб на азс працювати
А взагалі ніколи не працювала,не знаю навіть чи візьмуть..
Не уявляю як це..
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мак вночі не працює.
А чому на сайті пишуть ,що є нічні зміни?
Чтооооооооооо?• 19 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ви що
Краще вже на нову пошту
+1 хоч не смердить і присісти можна
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мак вночі не працює.
Є нічні зміни на яких готується мак до відкриття.
Можна сказати, що все драїться + запуск зранку зміни
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Возможно какая-то внутренняя работа
В супермаркетах некоторых есть ночные смены, но магазин закрыт
В мене на районі атб завжди відкритий,в них тільки перерва є вночі невеличка
Сижу_и_плачу• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А конкуренції там немає?
А где это вы живёте что у вас ночью работает что-то?
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
фото
Автор, я б вам не радила цю адресу.
Чисто задля власної безпеки
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
В Києві
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Автор, я б вам не радила цю адресу.
Чисто задля власної безпеки
А що там не так?
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Где такой АТБ?
Зараз війна,я не можу називати конкретні адреси.
Бла бла бла• 19 апреля 2024
Мене колись не взяли.
Почитайте в інтернеті або на ютубі як пройти співбесіду в Макдональдс.
Впевнена, що інформація є.
Мені здається, що моя перша помилка була це моя зовнішність.
На мені був якийсь діловий, але дешевий одяг, макіяж та манікюр. А потрібно було виглядати трохи простіше. Манікюр мабуть взагалі був недоречний туди. Але головне, що я була дуже не впевнена в собі і намагалася показатися впевненою в собі, а це виглядає тупо.
Це було років 20 тому і не було в кого спитати як підготуватися. Я впевнена, що зараз багато інформації
Впевнена, що інформація є.
Налогообложу• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Они не могут работать в комендантский час. Максимально до 23-50 и не раньше 5-00 открывается. Если там горит свет, это не значит, что магазин работает.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Мене колись не взяли.
Впевнена, що інформація є.
Капець,а що там щей співбесіди є?
Із ким?
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
В Гугл Мапс написано ,що цілодобово
Налогообложу• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
В Гугл Мапс написано ,що цілодобово
Гугл мапс не в курсе, шо у нас война и тем более о существовании комендантского часа.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Автор, я работник атб, в котором есть ночные смены. И я могу вам с уверенностью сказать, что ни один АТБ в Киеве не работает после полуночи
Бачила ,як на районі в мене після 12:00 хлопці ішли в атб за продуктами мабуть голодні були,я інколи порушувала комендантську годину,коли тепло було