06 мая в 15:36

Де можна продати б/в вібратор в ідеальному стані?

По ідеї ж чоловіками б/в жінки не гидують, то мабуть і нещасний приборчик мож кому треба б/в?
Аноним ФЕЯ 06 мая в 15:40
Размер не подошёл?
Tammy21 06 мая в 15:40
Тут нещодавно жінка писала, що використовує старий, не підходящого розміру як масажер для шиї)
26 2
Кудлата хмаринка 06 мая в 15:40
Показуйте фото і скіко грошенят хочте

І чо він нещасний, доречі?
16 1
Обижулька 06 мая в 15:40
В новостях фотки были с барахолки на Почайной, то там весь сексшоп на газетке разложен был
Пластилин_Колец 06 мая в 15:41
Ответ дляКудлата хмаринка
Показуйте фото і скіко грошенят хочте

І чо він нещасний, доречі?
Не смог удовлетворить хозяйку
6 3
Елки_в_Палки 06 мая в 15:42
На сайті знайомств з руками відірвуть
Капитошечка 06 мая в 15:42
Предложите соседке
ХикориДикори 06 мая в 15:43
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ 06 мая в 15:43
Ответ дляЕлки_в_Палки
На сайті знайомств з руками відірвуть
Руки ещё пригодятся
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 15:43
Може хтось і купиить. Але користуватись б/у секс іграшками не можна. Їх неможливо буде обробити так, щоб це було безпечно для наступного користувача. Щоб не пошкодити іграшку
1 1
Капитошечка 06 мая в 15:45
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Може хтось і купиить. Але користуватись б/у секс іграшками не можна. Їх неможливо буде обробити так, щоб це було безпечно для наступного користувача. Щоб не пошкодити іграшку
А мужчин как обрабатывают?
5 2
Бабулька 06 мая в 15:47
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Може хтось і купиить. Але користуватись б/у секс іграшками не можна. Їх неможливо буде обробити так, щоб це було безпечно для наступного користувача. Щоб не пошкодити іграшку
Невже резину не можна вимити добре милом і обробити хлоргексидином?
Навіть резинову медичну грушу для клізми потрібно в окропі варити 15 хвилин перед використанням.
Невже резина фалоімітатора пошкодиться?
5 1
Стрекоза любви 06 мая в 15:46
Бачила, що такі члени з присоскою використовують в побуті замість вішалок для кухонних рушників. Може вам з цього боку підійти, коли продавати будете?
Ексклюзив!
О, також ще до стіни на присосці можна приєднати, щоб при відкритті кімнатних дверей не було удару об неї.
15 1
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 15:46
Ответ дляКапитошечка
А мужчин как обрабатывают?
У них своя мікрофлора є. Плюс там інфекції можуть бути звісно) але презерватив захищає від більшості. На іграшку таке не начепиш
2 2 1
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 15:47
Ответ дляБабулька
Невже резину не можна вимити добре милом і обробити хлоргексидином?
Навіть резинову медичну грушу для клізми потрібно в окропі варити 15 хвилин перед використанням.
Невже резина фалоімітатора пошкодиться?
Ні, цього буде замало. Ви ходите на манікюр? Чомусь там лише милом після попереднього клієнта не миють, етапів більше. Кипятити іграшку не можна, так вона пошкодиться
Лепетун 06 мая в 15:48
грибок будет согласен?
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 15:49
Ответ дляЛепетун
грибок будет согласен?
Тут щось не розуміють) милом пропонують помити і типу ок)
Шкварочка 06 мая в 15:50
Так своим коллегам - троллям и продайте. Они напишут ещё тему как купили у вас б\у вибратор.
Щастя-здоровля 06 мая в 15:58
Ответ дляАноним ФЕЯ
Размер не подошёл?
Кофе не делает после
Закусенец 06 мая в 15:59
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У них своя мікрофлора є. Плюс там інфекції можуть бути звісно) але презерватив захищає від більшості. На іграшку таке не начепиш
Почему не нацепишь?
Щастя-здоровля 06 мая в 15:59
Ответ дляКапитошечка
А мужчин как обрабатывают?
Облизывают
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 16:00
Ответ дляЗакусенец
Почему не нацепишь?
Презервативи на Сеск іграшки не можна, на них нанесено силіконовий лубрикант, який знищує покриття секс іграшки
Правильно_Валерчик 06 мая в 16:03
В описании обязательно укажите ’черный ход не долбил’.
4 1
ИграйМойГормон 06 мая в 16:04
Ответ дляБабулька
Невже резину не можна вимити добре милом і обробити хлоргексидином?
Навіть резинову медичну грушу для клізми потрібно в окропі варити 15 хвилин перед використанням.
Невже резина фалоімітатора пошкодиться?
Ну гепатит нельзя вымыть водой с мылом или хлогексидином. Не знаю какой сумасшедший на это пойдет
Каллипсо 06 мая в 16:04
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У них своя мікрофлора є. Плюс там інфекції можуть бути звісно) але презерватив захищає від більшості. На іграшку таке не начепиш
А почему презерватив нельзя надеть на вибратор? Форма-то одинаковая ))
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 16:06
Ответ дляКаллипсо
А почему презерватив нельзя надеть на вибратор? Форма-то одинаковая ))
Презервативи на секс іграшки не можна, на них нанесено силіконовий лубрикант, який знищує покриття секс іграшки
Клевотница 06 мая в 16:06
Ответ дляПластилин_Колец
Не смог удовлетворить хозяйку
мошеЙник
Все буде 06 мая в 16:09
Ответ дляБабулька
Невже резину не можна вимити добре милом і обробити хлоргексидином?
Навіть резинову медичну грушу для клізми потрібно в окропі варити 15 хвилин перед використанням.
Невже резина фалоімітатора пошкодиться?
Ну так там может быть и отсек для батареек, он при кипячении повредится.
Но! Большинство вирусов и бактерий погибают за пределами организма. Я даже не знаю, есть ли такие, что выживают. Надо гуглить.
СПИД, сифилис, гонорея, хламидии и многие другие возбудители ЗППП не проживут на сухой поверхности больше недели. Заразиться можно в больнице от нестерильного инструмента если им только что обрабатывали другого больного. Заразиться же именно этим от фаллоимитатора который год пылился в сухом виде - очень сомнительно.
7_кг_рыбы 06 мая в 16:09
Ответ дляИграйМойГормон
Ну гепатит нельзя вымыть водой с мылом или хлогексидином. Не знаю какой сумасшедший на это пойдет
А вы читали инструкцию к Хлоргексидину ?))
Привіт з ботойбіччя 06 мая в 16:10
Ответ для7_кг_рыбы
А вы читали инструкцию к Хлоргексидину ?))
Вам буде ок, якщо для вас медичні інструменти і в салон різних будуть обробляти лише хлоргексидином?))