06 мая в 18:19

Життя в Києві принесло вам щастя і успіх? Ви задоволені?

Здається що я не на своєму місці, почуваюсь тут чужою і зайвою. Живу тут вже 18 років.

Який ваш досвід?
5 1
Пишу_граммотно! 06 мая в 18:20
Очень довольна.Другого не представляю.
lisa2101 06 мая в 18:21
Где родился - там и пригодился. Я другого не знаю. Родилась в Киеве.
9 8 1
Нагайна 06 мая в 18:21
Живу тут 28 років. Місто так і не стало рідним. Тепер хочу знову поїхати додому.
автор Нехай щастить 06 мая в 18:21
Ответ дляНагайна
Живу тут 28 років. Місто так і не стало рідним. Тепер хочу знову поїхати додому.
Ви з міста чи з села? Що вам не подобається?
Нагайна 06 мая в 18:22
Ответ дляНехай щастить
Ви з міста чи з села? Що вам не подобається?
Я з міста, але башато часу проводила у бабусі і зараз тяне мене купити саме хату. Втомилася від людей.
автор Нехай щастить 06 мая в 18:23
Ответ дляНагайна
Я з міста, але башато часу проводила у бабусі і зараз тяне мене купити саме хату. Втомилася від людей.
Такі самі відчуття, розумію
Вас
Безпорадна Кроко 06 мая в 18:23
Знайшла роботу в київській компанії, приїхала постажувалася, пройшла випробувальний термін, влаштувалася і звалила на удальонку. Отакий мій досвід.
Багато роботи, високі зп, купа можливостей витратити ті гроші, але жити некомфортно - мені особисто.
6 1
Губной рояль 06 мая в 18:24
Живу в Києві 26 років. Тут зустріла кохання свого життя, тут народилися мої діти, тут живуть мої друзі. У війну не виїжджала далеко й надовго, бо мій дім - Київ 💙💛
14 2
автор Нехай щастить 06 мая в 18:24
Ответ дляБезпорадна Кроко
Знайшла роботу в київській компанії, приїхала постажувалася, пройшла випробувальний термін, влаштувалася і звалила на удальонку. Отакий мій досвід.
Багато роботи, високі зп, купа можливостей витратити ті гроші, але жити некомфортно - мені особисто.
Чудовий варіант💯
СКИБИДЫШь 06 мая в 18:25
Живу тут 48 років,від народження. Успіх є, щастя ні, але воно не залежить від міста
Нагайна 06 мая в 18:26
Ответ дляНехай щастить
Такі самі відчуття, розумію
Вас
При чому в мене тут чоловік, дитина, 2 квартири, робота. Але внутрішні відчуття саме такі.
1 1
ФсеСама 06 мая в 18:27
Нет. Очень жалею . Приехали в 14 , теперь не можем выбраться. Жалею , что сразу в 14 в Европу не уехали.
Нет сил , возраста и здоровья , в третий раз с начала начинать.
9 4
Мэри Попкинс 06 мая в 18:27
живу тут все життя, було по-різному, але місто тут ні до чого)
Нагайна 06 мая в 18:27
Ответ дляГубной рояль
Живу в Києві 26 років. Тут зустріла кохання свого життя, тут народилися мої діти, тут живуть мої друзі. У війну не виїжджала далеко й надовго, бо мій дім - Київ 💙💛
Я теж не виїзжала, а от останнім часом чомусь накриває.
Вилами по воде 06 мая в 18:27
Люблю Київ,сама из маленького городка,жили в квартире, в хату не тянет
Ло Шарик 06 мая в 18:27
Я тут народилася, тому так, мені дуже комфортно
Сірничок 06 мая в 18:28
Не люблю Киев, не нравится этот город. Но я вообще жить в Украине не хочу и не хотела
4 4 1
AnnaOst 06 мая в 18:29
Колись ще школяркою закохалася в місто з першого погляду. Ну і власне займатися тим, що мене цікавило, серйозно можна було лише в Києві. Останні років 5 все частіше думали з чоловіком про переїзд, бо місто стало дуже не комфортним для життя. Але робота тримала. Змінили район на більш тихий і менш заселений, стало комфортніше. Народження дитини змінило пріоритети і зараз бажання жити в Києві у мене немає, до своєї довоєнної роботи я схолола. В принципі я там зробила все що хотіла.
А, ну ще чоловіка зустріла в Києві, він киянин.
Так що можна сказати що київський етап мого життя закінчився. Навіть якщо повернуся жити, то вже буде не з любові, а з розрахунку)
7 2 1
Поросенка 06 мая в 18:29
18 років живу тут. Іншого не уявляю. Кайфую від міста. Дуже любила свій район, оболонь, зараз живу в іншому, нещодавно туди заїхала, кожен кущік мені знайомий і рідний.
ПироженкА 06 мая в 18:29
Максимально комфортно, люблю Київ, який став рідним 25 років назад. Не уявляю себе в іншому місті.
Розбещена цяточка 06 мая в 18:29
Живу в Киеве 14 лет. До того как переехала сюда мне везде было мало места, не хватало общения, не хватало возможностей осуществить все что хотелось, а в Киеве все получилось, потому тут я дома.
2 1
Хочу в БАНю 06 мая в 18:31
С 17 лет тут живу, другого города для жизни не представляю да и не стремлюсь что-то поменять.
Я с села Житомирской области.
Реализовала себя в полной мере, хотя и не снимаю звезд с неба, но и не жалуюсь.
3 1
Жена брата Админа 06 мая в 18:31
Родилась и прожила много лет в Киеве, да, было счастливое и успешное время. Потом переехала к мужу за границу
Научительница 06 мая в 18:33
Ответ дляНагайна
Живу тут 28 років. Місто так і не стало рідним. Тепер хочу знову поїхати додому.
А де ваш дім?
Распутница 06 мая в 18:34
приїхала вчитись в 1998
люблю Київ, хоч і шкода дивитись на купи недобудов, закриті станції метро і т.п.
Коли мовчу- приємна жінка 06 мая в 18:35
А моя мрія так і не здійснилася, я все життя мріяла жити в Києві
Поміркована думка 06 мая в 18:36
куди б ти не поїхав ти завжди везеш із собою себе. в будь-якому місті може бути комфортно якщо у людини гармонія із собою. і так само в будь-якому місті може бути не в своїй тарілці
4 1
Научительница 06 мая в 18:37
Дівчата, якщо не складно, пишіть з яких ви міст, цікаво просто.
Коли мовчу- приємна жінка 06 мая в 18:38
Ответ дляНаучительница
Дівчата, якщо не складно, пишіть з яких ви міст, цікаво просто.
Миколаїв, мрія про Київ поки залишається мрією (
Точная копия плова 06 мая в 18:40
Ответ дляПоміркована думка
куди б ти не поїхав ти завжди везеш із собою себе. в будь-якому місті може бути комфортно якщо у людини гармонія із собою. і так само в будь-якому місті може бути не в своїй тарілці
Не согласна , в 2014 с Донецка переехали в Днепр, мне там было ужасно плохо и не нравилось, хоть были и друзья и жили в центре. Через год переехали в Киев и прям с первого дня это мой город.