07 мая в 12:32

Чому люди не справляються без антидепресантів, що пішло не так?

Це віруси вплинул, екологія? Як думаєте?
показать весь текст
12 2
Білий Лосик 07 мая в 12:50
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я уверена, что это заговор фармацевтов - жесткое навязывание АД
меня тут за такую тему уничтожили,
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3469152
5 1
автор Милота 07 мая в 12:51
Ответ дляУкраїнська зірочка
ну це моя клієнтка) мені не байдуже її самопочуття.
Треба було трохи більше часу, щоб вона перестала катастрофізувати звичайні фізіологічні відчуття. Ніяких інших розладів і порушень не було виявлено. В принципі лікар їй дала правильну рекомендацію - менше бігати по лікарям, але ще і призначила АД, щоб ’зробити щастя’)

Насправді зараз проходить багато досліджень ефективності АД в лікування інших порушень, в тому числі пов´язаних зі стресом. Але тут є зворотня сторона - ті, кому вони дійсно потрібні, відмовляються їх вживати, щоб їх ’не підсадили’))
Ось так і працюємо))
Мені теж від всіх хвороб назначили. Два лікаря. Думаю пити чи ні. Стан не критичний, але дуже погіршує якість життя.
Перша леді колгоспу 07 мая в 12:51
Ответ дляБілий Лосик
меня тут за такую тему уничтожили,
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3469152
Меня тоже зафукали, но я твердо стою на своем - АД зло и зачем-то нам их впаривают((
5 2 1 1
Шпондєр 07 мая в 12:51
Ответ дляБілий Лосик
меня тут за такую тему уничтожили,
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3469152
Меня тоже, но немного за другую, свой опыт описывала. Обвинили знаете в чем - что я смею стигматизировать АД, тем самым, влияя на людей, на их отказ от приема))))
Попельшка 07 мая в 12:53
Відповідь на ваше питання, можна знайти а в книзі від лікаря психіатра.
Вже на перших сторінках він розказує, скільки було хворих, як їх лікували та інше((
Як поява АД сприяла зменшенню хворих, та закривались відділення
Зараз багато ліків дають жити майже повноцінним життям з різними хворобами, включаючи шизофренію.
В книзі також про те, що не ліками єдиними ....
ВсеЧетко 07 мая в 12:53
автор Милота 07 мая в 12:54
Ну людям з суіцидним нахилом краще пити АД думаю. Це не мій випадок,слава Богу. Тому думаю.
автор Милота 07 мая в 12:54
Ответ дляПопельшка
Відповідь на ваше питання, можна знайти а в книзі від лікаря психіатра.
Вже на перших сторінках він розказує, скільки було хворих, як їх лікували та інше((
Як поява АД сприяла зменшенню хворих, та закривались відділення
Зараз багато ліків дають жити майже повноцінним життям з різними хворобами, включаючи шизофренію.
В книзі також про те, що не ліками єдиними ....
Дякую!
Попельшка 07 мая в 12:55
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я когда-то пришла к врачу с проблемой, мне она выписада АД, и когда я начала их принимать - начался тремор рук. Выбросила всю пачку таблеток, хотя они были недешевые. Сейчас понимаю, что организм сам может справиться без АД
Каждый случай индивидуален
Но там прям про навязывание фар компаний, да, это бизнес. Но никто силой препараты не колет, не впихивает.
Білий Лосик 07 мая в 12:56
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я когда-то пришла к врачу с проблемой, мне она выписада АД, и когда я начала их принимать - начался тремор рук. Выбросила всю пачку таблеток, хотя они были недешевые. Сейчас понимаю, что организм сам может справиться без АД
это еще что, я рпо руки.
тут одна девушка писала что у нее глазные яблоки безумно метались, она глаза не могла закрыть и трое суток не спала, пока лекартсво не вымылось с мочой.
Tammy21 07 мая в 12:56
Ответ дляУкраїнська зірочка
ну це моя клієнтка) мені не байдуже її самопочуття.
Треба було трохи більше часу, щоб вона перестала катастрофізувати звичайні фізіологічні відчуття. Ніяких інших розладів і порушень не було виявлено. В принципі лікар їй дала правильну рекомендацію - менше бігати по лікарям, але ще і призначила АД, щоб ’зробити щастя’)

Насправді зараз проходить багато досліджень ефективності АД в лікування інших порушень, в тому числі пов´язаних зі стресом. Але тут є зворотня сторона - ті, кому вони дійсно потрібні, відмовляються їх вживати, щоб їх ’не підсадили’))
Ось так і працюємо))
Ви лікарка?
Білий Лосик 07 мая в 12:57
Ответ дляШпондєр
Меня тоже, но немного за другую, свой опыт описывала. Обвинили знаете в чем - что я смею стигматизировать АД, тем самым, влияя на людей, на их отказ от приема))))
можете ссылку дать?
автор Милота 07 мая в 12:59
Ответ дляПопельшка
Відповідь на ваше питання, можна знайти а в книзі від лікаря психіатра.
Вже на перших сторінках він розказує, скільки було хворих, як їх лікували та інше((
Як поява АД сприяла зменшенню хворих, та закривались відділення
Зараз багато ліків дають жити майже повноцінним життям з різними хворобами, включаючи шизофренію.
В книзі також про те, що не ліками єдиними ....
Дякую, замовила)
Перша леді колгоспу 07 мая в 13:00
Ответ дляБілий Лосик
это еще что, я рпо руки.
тут одна девушка писала что у нее глазные яблоки безумно метались, она глаза не могла закрыть и трое суток не спала, пока лекартсво не вымылось с мочой.
Ого! Ничего себе!
Слобожаночка 07 мая в 13:00
Ответ длязадумчивая мордочка
Ага, а стрессы на депрессию никак не влияют
я не говорила, что не влияют.
человек заявляет, что вот бабушка какую сложную жизнь прожила и без депрессии. так бабушке повезло, а кому-то нет. а бывает у человека нет никаких сложностей совсем, а депрессия может возникнуть все равно. и тогда ему вместо помощи укоряют - тебе просто скучно.
СпайдерВумен 07 мая в 13:02
Ответ дляMs. При теле
Ну давайте так, в них з самого народження все життя це виживання.
З 10 дітей 5 виживали. Діти з 8 років корів доїли, тісто місили
А наша психіка 40 років жила в тепличних умовах. От і шандарахнув стрес величезний
Не знаю, вона з заможної родини була, вчителька. Розкулачування, чоловік в гулагу, вона та діти -’вороги народу’, теж ,війна.... Звикнути і загартуватись навряд. Можливо, менше брала в голову і жаліла себе, більше відповідальності і, просто, інстинкт виживання. А тут, тільки, негаразди-одразу паніка...це я і про себе) .
Все питаю зарання 07 мая в 13:04
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ем, а війна, вбивства і смерті кожного дня, страх за життя, розлука із сімʼєю, бомблять вже два роки це так, просто фон який ні на що не впливає?
Дивно, а в інших темах тут зазвичай люблять писати, що живуть ’на рідних диванах’, ’зате у дітей гуртки і конкурси’, а на прильоти вони вже давно не реагують і діти їх не помічають, і взагалі шанс загинути від дтп в Європі вищий, ніж від прильоту в Україні.
Щось дисонанс з вашим повідомленням.
3 2
Не стесняюсь 07 мая в 13:05
Ответ дляСпайдерВумен
Теж, таке питання. Бо, у 2 світову, навряд чи, були АД.. Аде, моя бабуся, була ,набагато спокійніша, терпляча і тп, за мене, хоча пережила, набагато страшніше.
Тоді не було такого рівня життя як зараз і бомбардування інформацією з усіх боків.
Міряю від одиниці 07 мая в 13:06
в мене настільки була сильна тривожність, що я втрачала свідомість, тиск бив нереальний, все темніло, бо життя побило так, що...
к.Буланова 07 мая в 13:07
Ответ дляSo_so
Моей свекрови доктор настоятельно рекомендовал похудеть. Она согласилась и купила прибор для миостимуляции мышц живота.
и шо ? получилось ?
So_so 07 мая в 13:09
Ответ дляк.Буланова
и шо ? получилось ?
))))
к.Буланова 07 мая в 13:11
я не могу спать. Мне выписали только магний и он мне абсолютно не помогает.
врачи дибилы
Міряю від одиниці 07 мая в 13:11
Ответ дляСпайдерВумен
Не знаю, вона з заможної родини була, вчителька. Розкулачування, чоловік в гулагу, вона та діти -’вороги народу’, теж ,війна.... Звикнути і загартуватись навряд. Можливо, менше брала в голову і жаліла себе, більше відповідальності і, просто, інстинкт виживання. А тут, тільки, негаразди-одразу паніка...це я і про себе) .
не було інтернету, новин... жили собі нічого не знаючи, огороди, худоба, базар, домашня робота, пралок не було ж навіть
Ждушечка 07 мая в 13:13
Ответ дляВсе питаю зарання
Дивно, а в інших темах тут зазвичай люблять писати, що живуть ’на рідних диванах’, ’зате у дітей гуртки і конкурси’, а на прильоти вони вже давно не реагують і діти їх не помічають, і взагалі шанс загинути від дтп в Європі вищий, ніж від прильоту в Україні.
Щось дисонанс з вашим повідомленням.
Фу на вас
постою_послушаю 07 мая в 13:23
Ответ дляСлобожаночка
я не говорила, что не влияют.
человек заявляет, что вот бабушка какую сложную жизнь прожила и без депрессии. так бабушке повезло, а кому-то нет. а бывает у человека нет никаких сложностей совсем, а депрессия может возникнуть все равно. и тогда ему вместо помощи укоряют - тебе просто скучно.
Живчик-счастливчик 07 мая в 13:26
Ответ дляСпайдерВумен
Не знаю, вона з заможної родини була, вчителька. Розкулачування, чоловік в гулагу, вона та діти -’вороги народу’, теж ,війна.... Звикнути і загартуватись навряд. Можливо, менше брала в голову і жаліла себе, більше відповідальності і, просто, інстинкт виживання. А тут, тільки, негаразди-одразу паніка...це я і про себе) .
Гадаю що людям в ту війну було відомо тільки те що робиться у них під боком і трошки з газет. Ми зараз майже онлайн спостерігаємо в соцмережах весь жах, куди б не зайшов - помер такий то, загинув такий то, скинули авіабомбу - загинули люди, і це вже третій рік нон-стопом. Я думаю це також дуже сильно впливає на наше самопочуття, перегруз негативною інформацією
автор Милота 07 мая в 13:30
Ответ дляк.Буланова
я не могу спать. Мне выписали только магний и он мне абсолютно не помогает.
врачи дибилы
Спробуйте білатеральну музикунаніч і дихання спеціальне. На крайняк є зайфхаки з диханням в пакет, щоб збільшити кількість вуглекислого газу в крові і відключити симпатичну нервову сичтему щоб заснути.
Живчик-счастливчик 07 мая в 13:30
Ответ дляВсе питаю зарання
Дивно, а в інших темах тут зазвичай люблять писати, що живуть ’на рідних диванах’, ’зате у дітей гуртки і конкурси’, а на прильоти вони вже давно не реагують і діти їх не помічають, і взагалі шанс загинути від дтп в Європі вищий, ніж від прильоту в Україні.
Щось дисонанс з вашим повідомленням.
Ну ви говорите про адаптацію, люди звикають і пристосовуються, але погодьтеся, навіть якщо «не звертати уваги» на це все, то якість життя у людини в Харкові наприклад, і якість життя людини яка живе в штатах - ну зовсім різна якість. Люди намагаються знайти якісь «позитивні» моменти якраз щоб не концентруватися на поганому. І я думаю що люди які пишуть те що ви написали - антидепресанти не приймають. А багато людей виїхало з країни бо жити нормально тут неможливо. Просто у когось психіка може адаптуватись до цього, а у когось не може, і це цілком природньо
Гжегож Бженчишчикевич 07 мая в 13:36
Естественный отбор закончился
к.Буланова 07 мая в 13:49
Ответ дляМилота
Спробуйте білатеральну музикунаніч і дихання спеціальне. На крайняк є зайфхаки з диханням в пакет, щоб збільшити кількість вуглекислого газу в крові і відключити симпатичну нервову сичтему щоб заснути.
нет смысла, потом через счас просыпаюсь.
у меня уже неврологические нарушения