Леді Душка• 07 мая 2024
Щось таке відбувається з головою. Що перевірити, що пропити
Весь час думки скачуть як навіженні. За 2 хвилини можуть думки скакати від того як схуднути, написати повідомлення по роботі, як там мама в окупації, що донька вже три дні голову не мила, потрібно зробити манікюр.
І при цьому нічого не робиться.
Серцебиття. Відчуття чи то тривожності ( от як перед екзаменом)
Такий стан в мене іде з накопичувальним ефектом з зими. Але ці періоди змінилися періодами врівноваженності і працездатності.
Тепер період тривоги все більше і більше.
Якщо піти до лікаря то я навіть не знаю як пояснити суть проблеми.
І при цьому нічого не робиться.
Партизанка• 07 мая 2024
Послухаю. Теж задовбало відчуття тривожності. Нещодавно сказали, що то панічні атаки. Раніше ніколи не було такого...
Курочка-чубаточка• 07 мая 2024
Ответ дляПартизанка
Антидепрессант
Леді Душка
• 07 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Антидепрессант
В мене розумова праця що потребує пам´яті і зосередженості. Це ж може впливати прийом ліків.
Сплюшка• 07 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Конечно,влияет.
Курочка-чубаточка• 07 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Нет, будете лучше соображать
Леді Душка
• 07 мая 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Лікар зрозуміє, повірте.
Дякую, спочатку до сімейного, а він вже випише направлення?
І ще б зрозуміти чи гарний той чи інший лікар
Я якось зверталась до нарколога ( щоб кинути пити) а він мені сказав що я не його клієнт, щоб шла до психолога
ЧупакабраЗеБест• 07 мая 2024
идите автор, идите, вам сходу любой врач, вот любой на любую жалобу пропише эсциталопрам, и нахер с пляжа.
Леді Душка
• 07 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ох ти ж йошкін Кот, почитала про препарат та побічні ефекти і якось відразу стала себе краще почувати.
ЧупакабраЗеБест• 07 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
и такое бывает.
тут одна девушка отписывалась что у нее буквально после первой таблетки среди ночи начался делирий, по ее рассказу ее тело пылало огнем изнутри, и чтобы облгечить боль от ожегов она срывала все одежду, до гола, металаась, бегала, кричала, не могла найти облегчение.
Я не говорю что у вас будет именно то что написано в побочках, но
’будьте на связи со совим врачем’ - врач тебе ночью ничем не поможет, еще и на расстоянии, будет помогать случайная бригада скорой помощи.
Леді Душка
• 07 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и такое бывает.
Ні ні, там в побічних безсоння та аноргазмія, а це єдині радості що в мене лишились.
Візьму себе в руки, собаку сутулу.
Піду, мабуть пустирничка по старинкі бахну
Візьму себе в руки, собаку сутулу.
ЧупакабраЗеБест• 07 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Візьму себе в руки, собаку сутулу.
ахахах, вы такая смешная, не бывает таких АД, чтобы только бессонница и аноргазмия.
НЕ БЫВАЕТ.
у всех таких препаратов: возможно судороги, делирий, депрессия, безумное возбуждение...
НЕ БЫВАЕТ.
Ответ дляЛеді Душка
не слухайте маячню різну. ідіть до гарного психіатра приватного з гарними відгукаами. я ходила до 3, жодний не прописував цей препарат. Але препарати можуть давати побочку, на жаль. Мені прописали нейролептик, який ідеально підійшов.
Твоя подружайка• 07 мая 2024
В мене теж схоже. Пішла до сімейного, розповіла все так як є, про підвищене серцебиття, тривожність, ще часту головну біль. В мене ще як стресова ситуація, тиск може піднятись, високий для мене, який потім сам повертається до норми. Лікар направила до невролога. Невролог поставила діагноз: головний біль напруги. Сказала поменше нервувати, уникати стресових ситуацій, попити Біфрену міс 3, та якихось заспокійливих на травах
Пліткарка• 07 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Візьму себе в руки, собаку сутулу.
Я зараз на біфрені, допомагає. Може й ви спробуйте.