07 мая в 12:32

Чому люди не справляються без антидепресантів, що пішло не так?

Це віруси вплинул, екологія? Як думаєте?
12 2
задумчивая мордочка 07 мая в 12:33
Життя пішло не так
14 5
Саджу все зарання 07 мая в 12:33
Насправді ад потрібні одиницям. А решта жере пігулки, як плацебо, бо модно.
Тишком нишком 07 мая в 12:33
2 последних вируса дали жёстко по нервной системе,и не только мне,а всем членам семьи.Если честно,со стороны я бы не поверила,что такое может быть от вируса.
4 3 1
Галя-краля 07 мая в 12:33
Потому что антидепрессанты есть, потому что идут по легкому пути, либо наоборот уже все так запущено что без них никак
10 3
Ашотакоя 07 мая в 12:37
Біохімія мозку пішла не так.
Ви ж не питаєте, чому люди колять інсулін чи приймають гормони інші?
СпайдерВумен 07 мая в 12:34
Теж, таке питання. Бо, у 2 світову, навряд чи, були АД.. Аде, моя бабуся, була ,набагато спокійніша, терпляча і тп, за мене, хоча пережила, набагато страшніше.
14 1 1
ПлюшкамиБалуюсь 07 мая в 12:35
Моя тітка на гідезапамі вже п’ятий рік сидить. Жре їх, як цукерки. Що тут скажеш
2 1
So_so 07 мая в 12:35
Моей свекрови доктор настоятельно рекомендовал похудеть. Она согласилась и купила прибор для миостимуляции мышц живота.
Українська зірочка 07 мая в 12:37
тому що найпрсотіший спосіб, і який доступний.
Психотерапія має той же ефект, але в рази дорожча.

І ще лікарі інших профілів почали призначати. Моїй клієнтці призначили від болей у шлунку. Першочерговий її запит пов´язаний з надмірною тривогою, ми вирішили без АД. Але терапевт запропонувала таке лікування, вона погодилась.
А я не коментую призначення лікаря)
5 3 2
Tammy21 07 мая в 12:36
Раніше в полі рожали, так, авторка? Ну і з вікон виходили. Не те що ці сніжинки.
Tammy21 07 мая в 12:37
Ответ дляУкраїнська зірочка
тому що найпрсотіший спосіб, і який доступний.
Психотерапія має той же ефект, але в рази дорожча.

І ще лікарі інших профілів почали призначати. Моїй клієнтці призначили від болей у шлунку. Першочерговий її запит пов´язаний з надмірною тривогою, ми вирішили без АД. Але терапевт запропонувала таке лікування, вона погодилась.
А я не коментую призначення лікаря)
Правильно робите. Нафіга вам кров на руках.
Метровий сантиметр 07 мая в 12:37
Та все нормально якраз. То раніше не звертали уваги на людину. Як завісисвся чи забухав, то поохали та й по тому. А зараз часи більш гуманні і людину цінують і стараються допомогти. І це правильно.
17 1
задумчивая мордочка 07 мая в 12:38
Ответ дляСпайдерВумен
Теж, таке питання. Бо, у 2 світову, навряд чи, були АД.. Аде, моя бабуся, була ,набагато спокійніша, терпляча і тп, за мене, хоча пережила, набагато страшніше.
Изначальноу вашей бабушки была, скорее всего, жизнь сложнее вашей. Она привыкшая к сложностям, а мы- нет
5 3
Живчик-счастливчик 07 мая в 12:38
Ем, а війна, вбивства і смерті кожного дня, страх за життя, розлука із сімʼєю, бомблять вже два роки це так, просто фон який ні на що не впливає?
3 3
Злюка-закусюка 07 мая в 12:38
Ответ дляТишком нишком
2 последних вируса дали жёстко по нервной системе,и не только мне,а всем членам семьи.Если честно,со стороны я бы не поверила,что такое может быть от вируса.
аналогічно. бо нервова система то моє слабке місце.
але маю невдалий досвід прийому ад в ранній молодості, тому зараз ад ні-ні, краще я самотужки. але не у всіх самотужки виходить
Злюка-закусюка 07 мая в 12:38
Ответ дляГаля-краля
Потому что антидепрессанты есть, потому что идут по легкому пути, либо наоборот уже все так запущено что без них никак
тому що фарм компаніям треба заробляти 😉
8 8 1
Шпондєр 07 мая в 12:39
Как человек принимавший АД почти 2 года скажу, они нужны не всем, далеко не всем. У них есть побочки, они в основной массе не лечат, а снимают симптоматику. Но это самый короткий и простой путь, поэтому люди его выбирают.
6 4 1
Ms. При теле 07 мая в 12:41
Ответ дляСпайдерВумен
Теж, таке питання. Бо, у 2 світову, навряд чи, були АД.. Аде, моя бабуся, була ,набагато спокійніша, терпляча і тп, за мене, хоча пережила, набагато страшніше.
Ну давайте так, в них з самого народження все життя це виживання.
З 10 дітей 5 виживали. Діти з 8 років корів доїли, тісто місили
А наша психіка 40 років жила в тепличних умовах. От і шандарахнув стрес величезний
6 1
Перша леді колгоспу 07 мая в 12:43
Я уверена, что это заговор фармацевтов - жесткое навязывание АД
6 4 2 1
Слобожаночка 07 мая в 12:43
Ответ длязадумчивая мордочка
Изначальноу вашей бабушки была, скорее всего, жизнь сложнее вашей. Она привыкшая к сложностям, а мы- нет
причем тут сложности жизни?
депрессия это химический процесс в мозге, диагноз, который лечится, как и другие диагнозы медикаментозно.
бывает жизнь легкая, но у человека диабет или рак. а бывает сложная, но человек здоров.
7 1
Ирина_Б_ 07 мая в 12:43
маркетинг
7 3 1
Українська зірочка 07 мая в 12:44
Ответ дляTammy21
Правильно робите. Нафіга вам кров на руках.
ну це моя клієнтка) мені не байдуже її самопочуття.
Треба було трохи більше часу, щоб вона перестала катастрофізувати звичайні фізіологічні відчуття. Ніяких інших розладів і порушень не було виявлено. В принципі лікар їй дала правильну рекомендацію - менше бігати по лікарям, але ще і призначила АД, щоб ’зробити щастя’)

Насправді зараз проходить багато досліджень ефективності АД в лікування інших порушень, в тому числі пов´язаних зі стресом. Але тут є зворотня сторона - ті, кому вони дійсно потрібні, відмовляються їх вживати, щоб їх ’не підсадили’))
Ось так і працюємо))
3 3
Ms. При теле 07 мая в 12:44
І цікаво щодо того що без депресантів жили.
Там копнути.
Освічені люди морфій приймали, неосвічені молоко на макові варили і дітям давали
Тишком нишком 07 мая в 12:44
Ответ дляЗлюка-закусюка
аналогічно. бо нервова система то моє слабке місце.
але маю невдалий досвід прийому ад в ранній молодості, тому зараз ад ні-ні, краще я самотужки. але не у всіх самотужки виходить
У меня очень крепкая нервная система,я разруливаю любую ситуацию одной левой.Но вирус очень жёстко долбанул,я слегка обалдела.Но,к сожалению,само по себе это не проходит.Но я знаю,какие и сколько надо пить,достаточно только на ночь 0.5 таблетки 3 месяца.А то,что у вас в ранней молодости неудачный опыт,вам просто попался врач дебил,который не умеет подобрать препарат.
Галя-краля 07 мая в 12:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
тому що фарм компаніям треба заробляти 😉
И это тоже
Попельшка 07 мая в 12:46
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я уверена, что это заговор фармацевтов - жесткое навязывание АД
Но пить или искать другие пути - выбор всегда за вами
Почему люди выбирают простой путь?
4 1
Перша леді колгоспу 07 мая в 12:48
Ответ дляПопельшка
Но пить или искать другие пути - выбор всегда за вами
Почему люди выбирают простой путь?
Я когда-то пришла к врачу с проблемой, мне она выписада АД, и когда я начала их принимать - начался тремор рук. Выбросила всю пачку таблеток, хотя они были недешевые. Сейчас понимаю, что организм сам может справиться без АД
4 2 1
Українська зірочка 07 мая в 12:48
Ответ дляСлобожаночка
причем тут сложности жизни?
депрессия это химический процесс в мозге, диагноз, который лечится, как и другие диагнозы медикаментозно.
бывает жизнь легкая, но у человека диабет или рак. а бывает сложная, но человек здоров.
так, медикаметозно депресія лікується ’з середини’ - безпосередньо через вплив на нейротрасмітери, а ззовні - через зміну поведінки, які також впливають на нейротраснмітери і концентрацію речовин, регулюючих настрій.
задумчивая мордочка 07 мая в 12:48
Ответ дляСлобожаночка
причем тут сложности жизни?
депрессия это химический процесс в мозге, диагноз, который лечится, как и другие диагнозы медикаментозно.
бывает жизнь легкая, но у человека диабет или рак. а бывает сложная, но человек здоров.
Ага, а стрессы на депрессию никак не влияют
2 1
Міняйловна 07 мая в 12:48
Мужу, при жалобах на сон, невролог выписала АД, не сказав, что это они. И в аптеке продали без рецепта. Я случайно обнаружила через три недели приема.
Диагностика, дифференциация - не, не слышали, зачем?