07 мая в 16:38

Як пережити цей сором? Я серйозно

Я так бігала за колишнім чоловіком який не повернувся , а я писала і благала як не нормальна . Як тепер щ цим соромом жити?
показать весь текст
7 3
Сумчатая кошка 07 мая в 16:49
Ответ дляНевловимий Джо
А бігала трохи) ну менше місяця , не помогло не вернувся
Я мала на увазі скільки часу пройшло після того, як бігали?
ФсеСама 07 мая в 16:50
Я думала знов хтось обісцявся
Маю сечі 07 мая в 16:51
А что вы такого делали? В чем это беганье выражалось?
Хлопаю ресницами 07 мая в 16:52
Сором - це страх бути засудженою. Автор, подумайте, чий осуд вас турбує? Потім запитайте себе, як саме той осуд може торкатися саме вас зараз?
Впевнена, що більше за все ви самі себе засуджуєте. Простіть собі ці вчинки. Виправдайте себе. Ідеальних людей не буває, і ви не ідеальна.
Подумайте, ви б змогли виправдати іншу людину в такій ситуації? от і на себе подивіться збоку. Це такі дрібниці, живіть далі і любіть себе
ТайТаке 07 мая в 16:53
Ответ дляНевловимий Джо
А бігала трохи) ну менше місяця , не помогло не вернувся
Так!
Не сы первая не вы последняя.
Вы такхотели. Все.
Больше не хотите.
2 1
дамаАмстердама 07 мая в 16:53
якщо у вас є діти ,то це нормально, ніякого сорому немає насправді

все забудеться, час все вимиє і сорому не стане, навідь спогадів

а тоді і він бігати почне
Мой_ужин 07 мая в 16:54
Бегали и бегали,и пофиг.вас на суд гааги за это подадут что ли?)
Мочалкин блюз 07 мая в 16:55
Ответ дляНевловимий Джо
А бігала трохи) ну менше місяця , не помогло не вернувся
Так він же тиждень як пішов від вас
Мочалкин блюз 07 мая в 16:56
Ответ дляСумчатая кошка
Я мала на увазі скільки часу пройшло після того, як бігали?
1 день😅
автор Невловимий Джо 07 мая в 16:57
Ответ дляМочалкин блюз
Так він же тиждень як пішов від вас
Так) вже більше майже два
автор Невловимий Джо 07 мая в 16:58
Ответ длядамаАмстердама
якщо у вас є діти ,то це нормально, ніякого сорому немає насправді

все забудеться, час все вимиє і сорому не стане, навідь спогадів

а тоді і він бігати почне
Він?) о ні) з цим персонажем вже кінець) він сказав мені ще буквально недавно ніколи більше до тебе не повернусь то вже все кінець , відстань бла бла бла
автор Невловимий Джо 07 мая в 16:59
Ответ дляМаю сечі
А что вы такого делали? В чем это беганье выражалось?
Писала. Просила будь ласка повернись. Я принизила себе жахливо . Я серйозно
Обіцяла буду така як ти хочеш - все що ти захочеш все для тебе
А він всеодно ні і все давай забудь мене я більше до тебе не повернусь. А я просилась як перед не знаю ким
Блакитна устриця 07 мая в 17:01
Ответ дляНевловимий Джо
Вже ні, нема сенсу сказав більше не вернеться і не вернувся
А тепер прийшов час сорому за свою поведінку
тепер прийшов час переступити через ті спогади і жити дальші. пропийте магній б6,отряхніться і йдіть вперед.
Докажіть собі, що він ще пожаліє, що Вас зневажив,а Вам буде на нього давно паралельно. у Вас буде своє успішне життя.
Видна міленіалка 07 мая в 17:03
Ответ дляНевловимий Джо
Вже ні, нема сенсу сказав більше не вернеться і не вернувся
А тепер прийшов час сорому за свою поведінку
Забейте , представьте , что это было не с вами .
Видна міленіалка 07 мая в 17:04
Ответ дляНевловимий Джо
Є))) тому і соромно
Ще якби він вернувся то може було б ок, а так відчуття приниження страшні
Чем лучше ?
Он бы к вам как к тряпке после этих унижений относился .
Свалило чмо и чудно .
PORKA 07 мая в 17:04
Ответ дляНевловимий Джо
Бляха але тепер мучає мене сором страшенний
Ніхрена не пойму
Перед КИМ мучає? Перед друзями? Серйозно?
Чи перед родичами?
Чи може перед ним😅😂
Моя ви хороша)) всіх накуй в сад, тим хто осмілиттся щось тявкнути, завжди кажіть так і шо????
І пам’ятайте
Всі вони не ідеальні)))
Не виправдовуюсь 07 мая в 17:16
Ответ дляНевловимий Джо
Бляха але тепер мучає мене сором страшенний
Автор, тут не за что стыдиться вообще. Жизнь штука короткая, этот этап вашей жизни закончился, точка. Впереди будут новые хорошие дни, вспоминайте с юмором, я так делаю с дурацкими моментами в прошлом. Это все такая ерунда, это раз, и каждый человек помнит события по-своему, это два. Возможно ваш екс гордится тем, что такая интересная женщина сходила по нему с ума)))
Маю сечі 07 мая в 17:19
Ответ дляНевловимий Джо
Писала. Просила будь ласка повернись. Я принизила себе жахливо . Я серйозно
Обіцяла буду така як ти хочеш - все що ти захочеш все для тебе
А він всеодно ні і все давай забудь мене я більше до тебе не повернусь. А я просилась як перед не знаю ким
Ясно. Ну, что сделано, то сделано. Тогда ваша психика так отреагировала, отрицала очевидное и в стрессе вы действовали необдуманно. Если вы с ним больше не видитесь по каким либо вопросам, то просто не думайте об этом. А если видитесь, держите лицо, как ни в чем не бывало. Спустя время и стыд ваш уйдет.
Тоскующая 07 мая в 17:31
Ответ дляНевловимий Джо
Вже ні, нема сенсу сказав більше не вернеться і не вернувся
А тепер прийшов час сорому за свою поведінку
Це Ви вчора подали на розлучення? Після онлайн консультацій з психологами.
Тоскующая 07 мая в 17:32
Ответ дляСумчатая кошка
Давно бігали?
Позавчора ще бігала. Вчора на розлучення подала.
Вчора ж тема була)
Сусановна 07 мая в 17:39
Вы поумнели.И это хорошо.Забудете
inneska-85 07 мая в 17:41
Ответ дляНевловимий Джо
Вже ні, нема сенсу сказав більше не вернеться і не вернувся
А тепер прийшов час сорому за свою поведінку
этот тот,что неделю назад ушел?
Форточка 07 мая в 17:42
Лучше б вы бегали в поисках работы.
По ходу, у вас слишком много свободного времени, и бегать, и на форум написывать
автор Невловимий Джо 07 мая в 18:01
Ответ дляТоскующая
Позавчора ще бігала. Вчора на розлучення подала.
Вчора ж тема була)
Так ми розлучаємось
Більше не повернеться до мене всьо кришка
Люблю джаз 07 мая в 18:04
Авторе, ви витрачали час на біганину за чоловіком. Зараз витрачаєте час на самоїдство і сором.
А жити коли?
Поки ви займаєтеся дурницями, життя йде.
Повірте, немає ідеальних людей, які ніколи не робили дурниць. От нема і все. І ви не вийняток.
Тому, не морочте собі дупу і живіть.
Живіть, радійте, що порозумнішали і вас тепер не хвилює той чоловік.
Хіба вам немає чим заморочитись окрім того сорому? Ви людина захоплива, знайдете чим забити собі мізки.
Вперед, життя чекає і нові пригоди теж))
автор Невловимий Джо 07 мая в 18:08
Ответ дляЛюблю джаз
Авторе, ви витрачали час на біганину за чоловіком. Зараз витрачаєте час на самоїдство і сором.
А жити коли?
Поки ви займаєтеся дурницями, життя йде.
Повірте, немає ідеальних людей, які ніколи не робили дурниць. От нема і все. І ви не вийняток.
Тому, не морочте собі дупу і живіть.
Живіть, радійте, що порозумнішали і вас тепер не хвилює той чоловік.
Хіба вам немає чим заморочитись окрім того сорому? Ви людина захоплива, знайдете чим забити собі мізки.
Вперед, життя чекає і нові пригоди теж))
Дякую дуже вам)) так просто мене ще не попустило, хоч і розуміння що більше ніколи не будемо разом є))
Але вже кінець і початок чогось нового
Пошаманю 07 мая в 18:17
Скільки тем вже сьогодні було і скільки ще буде?
Кашка-маняшка 07 мая в 19:28
Ответ дляНевловимий Джо
Вже ні, нема сенсу сказав більше не вернеться і не вернувся
А тепер прийшов час сорому за свою поведінку
Забийте))
Ліньки гуглить 07 мая в 21:09
Ответ дляНевловимий Джо
Бляха але тепер мучає мене сором страшенний
Та пройде! Час лікує