08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
Грибной_Дождик 08 мая в 05:26
А нащо Ви питаєте?
І за рік ви ж явно не помолодшали. Можливо рік назад виглядали на 35 в 40, а тепер на 39 в 41. Війна, стреси...

Не задавайте таких питань. Тим паче для вас болюча тема, що ви старша.
А то вийшло, що хотіли нарватись на комплімент, а нарвались на сварку.
202 1
Бринзолетта 08 мая в 05:25
А можно конкретнее в цифрах ? Сколько вам и ему ?
27 9
Не гоню 08 мая в 05:26
А ви хотіли почути, що ви молода і гарна і зовсім не старієте? А на його фоні,то дєвочка?
76 3
Зайканалужайке 08 мая в 05:28
Купите парню с пенсии чупа-чупс и фламастеры, он подобреет.
автор Вбигудях 08 мая в 05:28
Ответ дляГрибной_Дождик
А нащо Ви питаєте?
І за рік ви ж явно не помолодшали. Можливо рік назад виглядали на 35 в 40, а тепер на 39 в 41. Війна, стреси...

Не задавайте таких питань. Тим паче для вас болюча тема, що ви старша.
А то вийшло, що хотіли нарватись на комплімент, а нарвались на сварку.
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
автор Вбигудях 08 мая в 05:29
Ответ дляБринзолетта
А можно конкретнее в цифрах ? Сколько вам и ему ?
Мені 35, йому 30,5
Кавуся 08 мая в 05:32
Автор, лікуйте голову собі, або не морочте голову іншим.
У Вас немає очей і Ви не бачите у дзеркалі як виглядаєте?
Нащо ті дурні питання?
Якщо він з Вами - то його все влаштовує і немає нічого страшного, у тому, що Ви виглядаєте старше нього (тим більше що Ви реально старша)
А що там як інші кажуть - яка різниця?
Я взагалі ніколи знати не знала і не цікавилася, що там кажуть друзі коханого про мене🥱😂
Якщо у Вас такі комплекси - займіться собою, або знайдіть собі чоловіка старше, аби на його фоні виглядати супер молодкою😈
автор Вбигудях 08 мая в 05:29
Ответ дляНе гоню
А ви хотіли почути, що ви молода і гарна і зовсім не старієте? А на його фоні,то дєвочка?
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
137 11
Грибной_Дождик 08 мая в 05:29
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Ну ок
Всі ми щороку лише молодшаємо)
80 6
Не гоню 08 мая в 05:30
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Ви заморозили себе? Вам треба щось з цим робити.
Бо страшно уявити,як ви себе будете почувати у 40 чи у 50 років.
Шеллар 08 мая в 05:30
Обидва твердження вірні.
Але маразм потрібно доводити до кінця, порахувати не тільки роки з місяцями, а й до хвилини.
71 3
автор Вбигудях 08 мая в 05:30
Ответ дляКавуся
Автор, лікуйте голову собі, або не морочте голову іншим.
У Вас немає очей і Ви не бачите у дзеркалі як виглядаєте?
Нащо ті дурні питання?
Якщо він з Вами - то його все влаштовує і немає нічого страшного, у тому, що Ви виглядаєте старше нього (тим більше що Ви реально старша)
А що там як інші кажуть - яка різниця?
Я взагалі ніколи знати не знала і не цікавилася, що там кажуть друзі коханого про мене🥱😂
Якщо у Вас такі комплекси - займіться собою, або знайдіть собі чоловіка старше, аби на його фоні виглядати супер молодкою😈
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
72 1
Не гоню 08 мая в 05:31
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Як він точно рахує! Має якісь прибори?
27 17
автор Вбигудях 08 мая в 05:31
Ответ дляНе гоню
Ви заморозили себе? Вам треба щось з цим робити.
Бо страшно уявити,як ви себе будете почувати у 40 чи у 50 років.
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
61 7
Не гоню 08 мая в 05:33
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
А чому ви йому хвостика приписали, а собі ні?🤣
Змиріться, він завжди буде молодший за вас
74 22 1
Грибной_Дождик 08 мая в 05:32
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
А ви хотіли правду з самого початку?
Або можливо придивився краще і розгледів потім.
Або реально змінились.
Або просто хотів підлизатись, або приємне сказати.

Видно ж що ви через різницю в віці переймаєтесь, от і хотів заспокоїти на початку стосунків.

Таких або може бути багато.
Кавуся 08 мая в 05:33
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Удалено администрацией...
Оце фіфа 08 мая в 05:33
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Беги, молодой человек, беги! Ибо твоя женщина с каждым годом молодеет и тебя, с конца на конец, скоро привлекут за растление малолетних.
Бринзолетта 08 мая в 05:34
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Тогда он с вами только познакомился , и видел только глазами. Сейчас на визуальный образ наложились ваши взрослые рассуждения и вы «стали» старше в его глазах.
Понятно же , что если вы будете вести себя как 25летняя , вы будете выглядеть глупо
Грибной_Дождик 08 мая в 05:34
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Ну щоб підкатити.
Ви ж як раз рік разом. Значить підкат зараховано.
9 4
автор Вбигудях 08 мая в 05:34
Ответ дляНе гоню
А чому ви йому хвостика приписали, а собі ні?🤣
Змиріться, він завжди буде молодший за вас
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Без Баяна 08 мая в 05:34
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Боже....бідних молодий чоловік.....
50 15
Кавуся 08 мая в 05:36
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Автор, повторюсь - Вам треба трошки лікувати голову. Реально попрацюйте з психіатром і позбавляйтеся від мамалиги у голові😬
Вам 35, а пишите так, наче Вам 15.
68 16 1
Просто звязда 08 мая в 05:35
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
Вы типичная мозгоклюйка и парню нужно бежать от вас
50 20
Оце фіфа 08 мая в 05:35
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Ещё не поздно расстаться. Квартира иво?
11 2
автор Вбигудях 08 мая в 05:35
Ответ дляГрибной_Дождик
А ви хотіли правду з самого початку?
Або можливо придивився краще і розгледів потім.
Або реально змінились.
Або просто хотів підлизатись, або приємне сказати.

Видно ж що ви через різницю в віці переймаєтесь, от і хотів заспокоїти на початку стосунків.

Таких або може бути багато.
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
28 9
Не гоню 08 мая в 05:35
Ответ дляКавуся
Автор, повторюсь - Вам треба трошки лікувати голову. Реально попрацюйте з психіатром і позбавляйтеся від мамалиги у голові😬
Вам 35, а пишите так, наче Вам 15.
Ну хоч ви бачите,що автор молодше за свій вік у паспорті 😂
33 1
Грибной_Дождик 08 мая в 05:37
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
От вам і відповідь на питання чому сказав (збрехав) щодо вигляду.
Радійте - він хотів бути з вами
Апофиозная 08 мая в 05:38
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Чем больше Вы будете на этом зацикливаться, тем быстрее Вы будете для него стареть. Уже скоро и Вы будете старше.
Оце фіфа 08 мая в 05:37
Ответ дляНе гоню
Ну хоч ви бачите,що автор молодше за свій вік у паспорті 😂
Можно даже сказать - малолетняя ...а.