Просто цікаво - а до тих кого призивають є вимоги щодо освіти?

В мирний час цікавить, зараз зрозуміло що всіх беруть, а до війни, коли хлопцю пора в армію було, а в нього незакінчена середня - що робили?
5 1
Воленс-неволенс 23 апреля в 23:25
Нічого. Диплом в армії не питають
5 1
YaЯна 23 апреля в 23:26
Як раз і гребли всіх, хто нікуди не вступив
В танке 23 апреля в 23:27
До війни в армію якраз і йшли ті, хто не вчився і не заробляв
YaЯна 23 апреля в 23:27
Навчання давало відстрочку. Тягли до 25 років як могли. Або військова кафедра
2 1
аромат Жука 23 апреля в 23:27
институт давал отсрочку. или замену, если была вокнная кафедра. наши парни просто неделю на полигоне побыли и все. зачет.
Нашли в капусте 23 апреля в 23:27
А як так може бути що в нього не закінчена середня (базова) освіта?
Пішов у ліс в п´ятому класі і блукав там до 25 рочків?
3 3
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:28
Ответ дляYaЯна
Як раз і гребли всіх, хто нікуди не вступив
Ну ні, то гребли хто не вступив у ВУЗ, а тут же незакінчена середня, яка за законом є обов´язковою. Звідти і питання, як їх в армію брали якщо вони зобов´яязані були навчатися.
аромат Жука 23 апреля в 23:28
Ответ дляНашли в капусте
А як так може бути що в нього не закінчена середня (базова) освіта?
Пішов у ліс в п´ятому класі і блукав там до 25 рочків?
ой, ну бросил школу и на все забил
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:28
Ответ дляYaЯна
Навчання давало відстрочку. Тягли до 25 років як могли. Або військова кафедра
То навчання у ВУЗі.
YaЯна 23 апреля в 23:28
Ответ дляТочноБудет
То навчання у ВУЗі.
Так зі школи нікого не забирали
аромат Жука 23 апреля в 23:29
Ответ дляТочноБудет
Ну ні, то гребли хто не вступив у ВУЗ, а тут же незакінчена середня, яка за законом є обов´язковою. Звідти і питання, як їх в армію брали якщо вони зобов´яязані були навчатися.
незаконченная средняя жто 9 классов. за границей 11 учиться не обязательно. тут тоже есть колледжи, бурсы и тп
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:29
Ответ дляНашли в капусте
А як так може бути що в нього не закінчена середня (базова) освіта?
Пішов у ліс в п´ятому класі і блукав там до 25 рочків?
Мовчки. Після 9 класу пішов у ПТУ наприклад, його покинув. Атестату нема, повної середньої нема.
Як наче ви такого в житті не зустрічали.
Нашли в капусте 23 апреля в 23:30
Ответ дляаромат Жука
ой, ну бросил школу и на все забил
Насколько я знаю в таких случаях семью ставят на учёт.
И социальная служба контролируют посещение школы.
Если родителям похрен, то ребёнка изымают из семьи.
аромат Жука 23 апреля в 23:30
Ответ дляНашли в капусте
Насколько я знаю в таких случаях семью ставят на учёт.
И социальная служба контролируют посещение школы.
Если родителям похрен, то ребёнка изымают из семьи.
та кому те маргиналы нужны
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:30
Ответ дляНашли в капусте
Насколько я знаю в таких случаях семью ставят на учёт.
И социальная служба контролируют посещение школы.
Если родителям похрен, то ребёнка изымают из семьи.
Дитина вже повнолітня до того моменту) Хто куди його ізимєт?
Нашли в капусте 23 апреля в 23:30
Ответ дляТочноБудет
Мовчки. Після 9 класу пішов у ПТУ наприклад, його покинув. Атестату нема, повної середньої нема.
Як наче ви такого в житті не зустрічали.
На щастя ні.
Такі люди в моєму житті не зустрічались.
1 1
YaЯна 23 апреля в 23:31
Ответ дляТочноБудет
Мовчки. Після 9 класу пішов у ПТУ наприклад, його покинув. Атестату нема, повної середньої нема.
Як наче ви такого в житті не зустрічали.
9 клас це 15 років. В 15 років не забирали. А далі як стукнуло, приходить повістка на службу. Навчаєшся - неси документ, ні - сдавай присягу
Нашли в капусте 23 апреля в 23:31
Ответ дляТочноБудет
Дитина вже повнолітня до того моменту) Хто куди його ізимєт?
Де дитина повнолітня, в дев´ятому класі?
Tammy21 23 апреля в 23:32
У нас вже давно середня повна обов´язкова. Але по факту, якщо дитині є 18, та якимось дивом освіта не була отримана, то ніяких важелів впливу чи навпаки відстрочок/плюшок не має.
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:33
Ответ дляYaЯна
9 клас це 15 років. В 15 років не забирали. А далі як стукнуло, приходить повістка на службу. Навчаєшся - неси документ, ні - сдавай присягу
15-16 років, вступає в ПТУ після 9го.
Виповнюється 18, він на третьому курсі кидає ПТУ. Повнолітній без с/о.
Tammy21 23 апреля в 23:33
Ответ дляНашли в капусте
Насколько я знаю в таких случаях семью ставят на учёт.
И социальная служба контролируют посещение школы.
Если родителям похрен, то ребёнка изымают из семьи.
Це не так.
YaЯна 23 апреля в 23:33
Ответ дляТочноБудет
15-16 років, вступає в ПТУ після 9го.
Виповнюється 18, він на третьому курсі кидає ПТУ. Повнолітній без с/о.
Ну то немає довідки з універу - іди служи
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:33
Ответ дляTammy21
У нас вже давно середня повна обов´язкова. Але по факту, якщо дитині є 18, та якимось дивом освіта не була отримана, то ніяких важелів впливу чи навпаки відстрочок/плюшок не має.
Тобто ніхто таку людину не змусить йти довчатися?
YaЯна 23 апреля в 23:33
Ответ дляТочноБудет
Тобто ніхто таку людину не змусить йти довчатися?
Звісно ні
В танке 23 апреля в 23:34
Ответ дляТочноБудет
Мовчки. Після 9 класу пішов у ПТУ наприклад, його покинув. Атестату нема, повної середньої нема.
Як наче ви такого в житті не зустрічали.
Обов´язкова освіта лише до 9 класу
Tammy21 23 апреля в 23:34
Ответ дляТочноБудет
Тобто ніхто таку людину не змусить йти довчатися?
Ні, звісно)
автор ТочноБудет 23 апреля в 23:34
Ответ дляВ танке
Обов´язкова освіта лише до 9 класу
Ні. Повна середня в нас обов´язкова.
1 1
YaЯна 23 апреля в 23:34
Мій чоловік після школи вступав в пожарку. Не вступив. Довелось ідии служити
Tammy21 23 апреля в 23:34
Ответ дляВ танке
Обов´язкова освіта лише до 9 класу
Ні. Обов´язкова повна середня освіта.
Пушкининиана 23 апреля в 23:37
Кум пішов добровольцем, 9 класів освіти.До війни не служив, не взяли