31 марта 2013

Я не поважаю свого чоловіка

Накінець і я щось тутнапишу:)
я не поважаю свого чоловіка. Зовсім. Не відчуваю в ньому чоловічого  стержня... Виходила заміж дуже молодою. На той час це мене зовсім не турбувало.  Біда ось у чому. У чоловіка дуже заможні батьки. Дуже... Все що ми маємо практично за їхній рахунок. Живемо ми зовсім не бідно...
Чоловік працює на держ роботі ... Все чекає, щоб батько поміг з роботою, сам для того нічого не робить. Тільки звинувачує батька, що той не може знайти достойну роботу. Він знає, що всі фін питання порішає батько. Останньою краплею було сьогодні те, що мій договорився за море, де путівка коштує 5 тис за одну людину... Ясна річ - оплачує батько. І за мене і за наших 2 дітей.
Мені вже надоїло!!! Нічого того всього не хочу! ХОЧУ щоб ЧОЛОВІК САМ ЗАРОБИВ на відпуск, на речі і так дальше. Хочу свого!!! Хочу мати опору ! Сама б пішла на роботу, та 2 маленькі дитини.
Все це давно говорю чоловікові- він постійно знаходить якісь відмазки! Надоїло!!!!!!
На море категорично не поїду... І буду робити у хаті війну.. Ну нічого не допомагає..
Чоловік у мене хороший... Дуже добрий та уважний. Любить мене, дітей. За нас горою. Таких ще треба пошукати з мікроскопом, а от з тим зароблянням грошей цілі проблеми... Привик на все готове...
показать весь текст
автор я Кукарача 01 апреля 2013
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Интересно, а от куда у вас деньги на бизнес? Тоже папа посодействовал?
Ні:)
автор я Кукарача 01 апреля 2013
Ответ дляРозавенная
АВТОР, а ваш муж один сын у своих родителей?
2 - син та дочка
автор я Кукарача 01 апреля 2013
Дочка так само на батьківській шиї з чоловіком та 2 дітьми сидять! Ужас! Зять взагалі не працює.
Пиу!Пиу! 01 апреля 2013
нажаль інколи бізнес буває неприбутковий(
Балаболка 01 апреля 2013
Вы с мужем одна семья, бюджет общий, значет можете без материальной поддержки родителей. У вас в семье все ок. Цените это!!!
Марс атакует 01 апреля 2013
Автор, не гнівіть Бога) На вашем месте половина женщин страны хотела бы оказаться. Уважайте мужа.
Марс атакует 01 апреля 2013
И что значит ’дуже заможні’? Яхты, лимузины..?
Купите детям жилье. Будете сдавать его пока - будут дополнительные средства. Да и уверенность на будущее хорошая..
Трахтибидох 01 апреля 2013
Ответ дляя Кукарача
У нас є збереження. Хотіла відкрити свою справу... Було майже все готове- чоловік встав в опозицію
Казав що сімя розпадеться коли жінка буде більше заробляти! Ох я і наслухалась тоді... Тепер дуже жалію
А Вы не пробовали себе в союзники взять свекра? Он по идее не глупый человек, сам должен понимать что не вечный и видеть сложившуюся ситуацию. Может, так и удалось бы Вашего мужа переубедить...
А когда жена зарабатывает больше, то не семья азваливается, а муж начинает шевелиться. Хотя для некоторых, с позволения сказать, ’мужиков’ эьто страшней развода..
Черепаха Тортила 01 апреля 2013
Вам повезло цените это!