Дрібка щастя• сегодня в 10:38
Муж считает, что мы не можем позволить себе даже салат Цезарь. Кто прав?
У нас сейчас сложная финансовая ситуация. Муж работает, но из-за роста цен его зарплаты уже не хватает. Недавно я предложила заехать в АТБ, потому что там продукты дешевле, но он разозлился и сказал, что у него уже кредитка в минусе и ничего покупать не нужно.
Потом разговор зашел о работе. Он считает, что я должна искать любую подработку. Я объяснила, что я рассматривать клининг, но меня не устроили условия тяжелый рюкзак, постоянные поездки по городу, неоплачиваемое время на дорогу и оплата около 500–600 грн за уборку. Работу в супермаркете тоже не хочу из-за тяжелого физического труда и невысокой зарплаты. На это он ответил-А у тебя выбор есть?
Позже я сказала, что хочу докупить ингредиенты для салата Цезарь. На что он ответил-Мы что, можем позволить себе есть Цезарь?
Теперь думаю, действительно ли я многого хочу? Мне кажется, что если готовить дома, то это не какая-то роскошь. А муж считает, что сейчас нужно экономить буквально на всем и соглашаться на любую работу.
Интересно узнать мнение со стороны. Как вы считаете, кто в этой ситуации прав? Стоит ли соглашаться на любую подработку, даже если кажется, что она почти не окупает затраченные силы и время? И нормально ли считать домашний Цезарь чем-то недопустимым при ограниченном бюджете?
мадамГрицацуева• сегодня в 11:55
Ответ дляДрібка щастя
Чтобы один день работать на один поход в супермаркет ?
Да, я так работаю, убираю, устаю, но мои дети имеют в холодильнике все, ну кроме икры черной и красной. Получила после работы оплату, потратила в магазине на продукты, химию, если периодически - одежда детям.
18 мнеУЖЕ• сегодня в 11:55
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ваша хвороба вбила рештки емпатії чи у вас її з народження не було? Чоловік теж людина. Йому теж важко тягнути за всіх. І він може захворіти. Навіть померти, раніше вас. І тоді ваші ’хвороби’ як рукою зніме.
Ви пишете в усіх подібних темах. ’Повинен, зобов´язаний’. Нажаль, такі люди зламані батьками ще з дитинства. Зручні для оточуючих. І ці оточуючі будуть ним поганяти до смерті.
Не вистачає грошей? Якщо ви не лежача, то можете працювати також. Будь-яка зарплата краще, ніж 0.
Я зараз працювати не хочу. Не хочу 10-12 годин робочих, не хочу зарплату 25тис. Хочу мінімум 50 і не більше 8годин. Бажано не офіс. Не фізична робота. Поки не знайшла.
Раніше працювала. Зараз з віком почалися деякі проблеми зі здоров´ям.
Мюллерная• сегодня в 11:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
Цікаво чого одразу ви вирішили що в нього є власне житло? І якщо дійсно в людини немає здоров´я це причина одразу розлучитися чи вигнати ? Я маю бути вдячна що інколи не вистачає грошей на їжу чи лікування?
Ойбля та нажрала кил 120-150 вот и всё ваше ’нет здоровья ’. Хлопці і без рук, без ніг і без глаз- хто з війни повернувся- ніхто не каже ’нема здоров´я’.
Тож кажіть чесно. Я лінива. І не треба щось придумувать .Я впевнена ви ж і їсти дома не готуєте- або якісь макарони 24/7
Сколько_мне_лет?• сегодня в 11:56
Ответ дляМяо мой мяо
Так до 12 учатся только в первом классе и в школе есть продленка. Это просто смешно, такое читать, как аргумент не работать )
Можно хоть до пенсии детей не работать ) если деньги есть. А вот когда их не хватает катастрофически , то я уже такую модель не понимаю.
Мюллерная• сегодня в 11:56
Ответ для18 мнеУЖЕ
Як він має мене кудись виперти, от як? Я маю дякувати за тарілку їжі?
Так. Маєте.
ЛисичкаСестричка• сегодня в 11:56
Ответ для18 мнеУЖЕ
Раніше це коли?
Ви нічого не вмієте на 50. Далі буде гірше
18 мнеУЖЕ• сегодня в 11:57
Ответ дляФлюорография гуся
Якщо йому набридне- так, може піти, він Вам не винен нічого
Куди? 😆 хай йде. Мені менше роботи в побуті буде.
Хочу на Балі• сегодня в 11:57
Он считает, что я должна искать любую подработку.
На этой фразе - пакет АТБ в руки и нах..
Леннон_Жив!• сегодня в 11:57
Накинулися... А в інших темах будуть писати, які вони красотки, вибрали правильного чоловіка, який утримує сім´ю, допомагає по дому і сидить з дітьми. А інші жінки нещасливі і дури, що працюють і тягнуть на собі чоловіка.
Мюллерная• сегодня в 11:58
Ответ дляФлюорография гуся
Так він і зараз нічого не винен. Може не давать грошей. Але то всьо не надовго
Хочу на Балі• сегодня в 11:58
Ответ дляЛеннон_Жив!
лично я считаю, что семью должны содержать оба...
18 мнеУЖЕ• сегодня в 11:59
Ответ дляМюллерная
Готую, весь побут на мені. Важу аж 60кг.
Хочу на Балі• сегодня в 11:59
Ответ длямадамГрицацуева
а нахрена вы их холодильника культ устроили?
18 мнеУЖЕ• сегодня в 12:01
Ответ дляМюллерная
Так. Маєте.
Ні.
Все чесно він працює, я веду побут. Готую прибираю. Гуртки лікування дітей тощо.
Мольфарочка• сегодня в 12:01
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні.
Удалено администрацией...
Мюллерная• сегодня в 12:03
Ответ дляЛеннон_Жив!
Конечно будут писать. Потому что семья это обшие заботы. Он говорит у меня минус на кредитке а она- цезарь на ужин. Её не заботят откуда взять деньги. Он должен. Обязан. Это отношение рабовладелицы а не благодарной жены
18 мнеУЖЕ• сегодня в 12:03
Ответ дляХочу на Балі
Так якщо при цьому обидва і побут весь ділять і догляд за дітьми.
Бабайко• сегодня в 12:05
Ответ дляДрібка щастя
Здесь вы немного не правы чаще предают самостоятельных и независимых
Ага-ага)
Леннон_Жив!• сегодня в 12:10
Ответ дляЖена миллионера
Пишете ви, а мені соромно.Я працювала на прибираннях 3 роки,з 2 вищими освітами, при цьому вчила мову, підтвердила диплом і виходжу вже на роботу по спеціальнсті.Що за звичка на когось навішатись.Всі все можуть, коли хочуть.І находяться ж дурники чоловіки, що тягнуть ось таких, хитрозроблених пані, на собі.
Щоб не працювати фізично, вчиться, або шукайте більш легку роботу.
Приосанилась за рахунок іншої жінки? Яка ж молодець.
Леннон_Жив!• сегодня в 12:12
Ответ дляДрібка щастя
Ви ж працювали на прибираннях не в Україні?
Ця чмоня хоче за ваш рахунок хорошою бути. Ти диви, вона працювала, а інша не хоче.
Леннон_Жив!• сегодня в 12:13
Ответ дляФлюорография гуся
Ви йому навіщо? Яка з Вас користь?
Щоб жити з сім´єю. Хто б що не казав, а діти ближче до матері. Хоче, щоб діти у старості з ним спілкуватись, має утримувати сім´ю.
Вподобайден• сегодня в 12:15
Ответ дляДрібка щастя
А как люди работают? Сейчас много кто так работает.
Леннон_Жив!• сегодня в 12:16
Ответ дляЖена миллионера
І що, закордоном легше чи чистіше?
Я приползала додому.Але я працювала, бо мені портібні були гроші і є совість.
Ну і є інші роботи, шукайте.
Ось не нада ля-ля. Так, закордоном легше. Там тобі не дадуть більше, ніж ти отримаєш зарплату, а зарплати у прибиральниць не порівняти з Україною. А то героїня знайшлася. Медаль ще собі почепи за почесну роботу.
18 мнеУЖЕ• сегодня в 12:16
Ответ дляМольфарочка
Удалено администрацией...
І що , потрудилися, тему знайшли. Я не маю право тут писати, про те що мене бентежить? Так мріялося про одне, а вийшло по іншому. Війна сильно вплинула на фінансовий стан. І не тільки на фінанси. Діти нормальні. Син гарно вчиться. В дочки легкий аутичний спектр, і? Психіатр і психолог коштують не дешево. Гуртки в дітей є , вони теж коштують грошей.
Леннон_Жив!• сегодня в 12:21
Ответ дляСколько_мне_лет?
В случае Автора, мужу будет лучше без такой жены. Будет платить алименты три копейки и свободен. А вот что будет делать Автор - вопрос со звездочкой
А крім аліментів діти не будуть його нічого просити? Чи розлучився, і гуляй вася, діти його не обходять. Вони такого папашку потім зненавидять. Його витрати на дітей нікуди не дінуться, а можуть навіть збільшитись. Плюс по дому самому треба буде все робити. А на місці дружини я б ще й на лікарняні дітей йому віддавала. А то геройствувать кожен може, і на жінку побільше обов´язків головне навішати.
Леннон_Жив!• сегодня в 12:22
Ответ дляБезсовісна кума
Ви як паразит прибудинковий.
Вашому чоловікові нова дружина не потрібна?
А потім ця нова дружина буде тут клапани теми - чоловік багато грошей віддає дітям, дайте пораду. А їй добрі жіночки будуть писати - де були твої очі, коли виходила за чоловіка з причепом.
Света С Приветом• сегодня в 12:23
Конечно муж прав, какой салат цезарь, если у вас нет денег, а муж и обычный набор не тянет? И конечно, нужно работать двоим, если один не тянет семью
Света С Приветом• сегодня в 12:24
Ответ длянеДоПриличий
Не повезло вам с мужем
Так автор такая же, как и муж