Упругая попка• 08 июня 2015

Диазолін або л-цет

Лікар назначила діазолін дитині 5 років. знайома сказала що він шкодить краще л-цет. Вже 3 дні даю діазолін, думаю піти купити л-цет чи краще долікувати діазоліном.
Сеточка• 08 июня 2015
Міняти лікаря. Його вже 100 років не призначають)))

Соображалочка• 08 июня 2015
Ответ дляСеточка

А якщо немає на кого міняти? у нас теж його призначають, про те що шкодить не чула, узнайомої дуже хороший лікар і вона призначала навіть при стенозі
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляСеточка
це найкращий дерматолог в місті
Dinulka• 08 июня 2015
Диазолин в странах Евросоюза запрещен к приему. Оказывает пагубное влияние на мозг. Не принимайте. А, из-за чего назначили антигистаминный препарат?
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
вірус із висипом на тілі в садочку заразили
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
кращепти купити л-цет чи що краще.
Dinulka• 08 июня 2015
Ответ дляУпругая попка
Противовирусное назначили? Лучше вместо Диазолина купите Фенкарол, он безопасный и противовирусное Гропринозин или Новирин дозировка по инструкции.
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
гропріназін пїмо вже 3 дні.ще назначили калций глюконат, аскурутін та ставлю свічки лафіробіон
Dinulka• 08 июня 2015
Ответ дляУпругая попка
Прекрасно. Добавьте Фенкарол. Другие препараты более сильные, он вам ни к чему.

автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
дякую. а то вже так розпереживалась. у нас ніколи не було алергій а тут така сипь. трошки проходить потім знову зявляється.
Dinulka• 08 июня 2015
Еще натощак хорошо было бы добавить Белый уголь или Атоксил. Они хорошо выводят аллергены и вирусы из кишечника, а иммунитет формируется, как раз в кишечнике. Выздоравливайте.
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
дякую.
автор Упругая попка • 08 июня 2015
Ответ дляDinulka
я правильно це розуміла фенкарол це таблетки і дитині 5 років то по 1 таблетці 2 рази в день